lek.

Wojciech Paweł Pulka

verifiedCreated with Sketch.

Neurochirurg

30 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

lek. Wojciech Paweł Pulka, neurochirurg więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Neurochirurgiczna

  Jestem bardzo zadowolona. Indywidualne podejście do pacjenta. Brak pośpiechu, dużo pytań oraz pełen profesjonalizm.

 • Lokalizacja: Prywatna Praktyka NeurochirurgicznaUsługa: konsultacja po operacji

  Trafiłem do szpitala po wypadku z wieloma urazami cały potłuczony połamane żebra, a najbardziej bolały połamane kręgi lędźwiowe z których jeden zmiażdżony(zmniejszył swoją wysokość o 40%). Miałem bardzo dużo szczęścia bo trafiłem na Oddział Neurochirurgi gdzie prowadził i operował mnie Pan doktor Pulka. Po czterech dniach nadawałem się już do operacji kręgosłupa, zastosowano system SpineJack i Wertebroplastykę z cementem Interface. Na drugi dzień pionizacja i gdyby nie moje pozostałe obrażenia wyszedł bym do domu. Po kilku dniach odbyłem prywatną wizytę konsultacyjną dla własnego uspokojenia. Pan doktor rzetelnie rozwiał mi wszystkie moje obawy i wyjaśnił jak dalej prowadzić leczenie i rehabilitację. Polecam Pana doktora wszystkim z problemami neurochirurgicznymi.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam nie dawno miałam ostry ból kręgosłupa do tego stopnia ze przez pare dni nie mogłam wstać dodam ze nigdy nic mnie nie bolało. Zrobiłam badania i bylam przerażona Znalazłam numer w necie i postanowiłam umówić sie na wizytę i to była najlepsza rzacz Pan doktor wytłumaczył mi wszystko bardzo dokładnie odpowiadał na moje pytania a przede wszystkim uspokoił mniej. Jak dla mnie piątka z plusem.

 • B
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka NeurochirurgicznaUsługa: porada leczenie

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta,wnikliwa diagnoza,propozycje leczenia rokujace poprawę zdrowia.jestem bardzo zadowolona.polecam i pozdrawiam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka NeurochirurgicznaUsługa: konsultacja badań lekarskich

  dowiedziałam się szczegółowo o wyniku badania o rezonansie magnetyczny gdzie mogę dalej się leczyć i jak dalej mam walczyć z chorobą.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu. Oddział Neurochirurgii, Neurotraumatologii, Chirurgii Kręgosłupa.Usługa: zwykła wizyta prywatna i skierowanie na operację

  Bardzo dobry, konkretny lekarz. Bardzo interesuje się stanem pacjenta przed i po operacji. Wytłumaczył wszystko i swoim zaangażowaniem sprawił że do operacji podeszłam bez stresu i z pełnym zaufaniem do jego kompetencji powierzyłam w jego ręce los swojego kręgosłupa. Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Dziękuję bardzo doktorze- uwolnił mnie Pan od bólu który towarzyszył mi przez ostatnie miesiące i dał nadzieję na powrót do dawnego życia.Powodzenia

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo zaangażowany w pomoc pacjentowi lekarz, wizyta pomogła rozwiązać problem, pacjent ma postawioną diagnozę i wyznaczone kierunki leczenia

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przede wszystkim konkretny i rzeczowy. Potrafi słuchać i wszystko wyjaśnić w sposób zrozumiały dla laika. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Po prostu profesjonalista. Polecam wszystkim

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Neurochirurgiczna

  Lekarz sympatyczny, miły i dokładny, cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Poświęcił mi tyle czasu co trzeba. Doktor poinstruował jakie badania są potrzebne do ustalenia dalszego leczenia.

 • A
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka NeurochirurgicznaUsługa: tętniak głowy

  Super lekarz i człowiek od razu skierował na dalszą diagnostykę naprawdę bardzo polecam z całego serca

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lek. Wojciech Paweł Pulka, neurochirurg

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku 1997-2003