lek.

Wojciech Markun

Okulista

167 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 2142 odwiedziny w ciągu 30 dni

NOWA DZIAŁALNOŚĆ! Jestem lekarzem, specjalistą okulistyki. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób oczu od 1984 roku. Uzyskałem dyplom lekarza w Krakowie, w 1983 roku. Początkowo,… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
167 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Okulistyczny, NZOZ Krak-Medyk, Wojciech MarkunUsługa: diagnoza zaropiałego oka

  Pan Doktor bardzo grzeczny, sympatyczny, profesjonalny i niedrogi;) Bardzo polecam każdej osobie, która potrzebuje szybkiej pomocy. Dziękuję Panie Doktorze!

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam wszystkich zaglądających :) Dobrze wiem, jak pomocna okazuje się opinia o lekarzu, kiedy mamy dokonać wyboru. Więc dzielę się swoją opinią. Pan dr Wojciech Markun, to niezwykle kompetentny i dociekliwy lekarz. Nie pozostawia pytań bez odpowiedzi :). Z całą pewnością mogę Go polecić. Pozdrawiam, Iwona

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Okulistyczny, NZOZ Krak-Medyk, Wojciech Markun

  Badanie przeprowadzone szybko i w przyjemnej atmosferze, dobrze zostały dobrane mi nowe szkła i teraz nareszcie widzę do jakiego tramwaju będę wsiadać :)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Pana Doktora, bardzo miły człowiek, ale przede wszystkim dokładny, konkretny i myślę że z powołania lekarz, a przy tym niedrogi.

 • A
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Okulistyczny, NZOZ Krak-Medyk, Wojciech MarkunUsługa: sprawa przewlekla

  Pan doktor Wojciech Markun to bardzo dobry specjalista, zainteresowany pacjentem. Mąż był kilka dni temu na wizycie, lek, który dostał jest skuteczny, wcześ
  niej miał zawsze kilka i nic nie pomagało w zasadzie. A cena za wizytę wyjątkowo przystępna. Będziemy korzystać z pomocy pana doktora.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z czystym sumieniem polecam wizyty u dr Markuna. Jest to człowiek uprzejmy, a przede wszystkim profesjonalny. Bardzo starannie wykonuje badania i udziela fachowych odpowiedzi na wszystkie nurtujace pacjenta pytania. Po wejsciu do gabinetu od razu widzać, że jest to człowiek, za którym przemawia wieloletnie doświadczenie. Podczas wizyty panuje miła atmosfera ????

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Okulistyczny, NZOZ Krak-Medyk, Wojciech Markun

  Fachowa,miła obsługa.Duży profesjonalizm.Przystępna cena.Przyjęcie zgodnie z terminem.Bardzo polecam

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Okulistyczny, NZOZ Krak-Medyk, Wojciech Markun

  Mam dziś za sobą swoją pierwszą wizytę u okulisty w życiu- z gabinetu Pana Doktora wyszłam niesamowicie zadowolona. Odpowiedział wyczerpująco na wszystkie moje pytania, wyjaśnił, w czym tkwi problem, jak dalej postępować w przypadku mojej wady wzroku. Naprawdę rzetelny, cierpliwy i znający się na rzeczy specjalista. Z całą pewnością jeszcze odwiedzę gabinet tego lekarza.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Okulistyczny, NZOZ Krak-Medyk, Wojciech Markun

  Polecam . Badanie odbyło się sprawnie. Zostałam szczegółowo i rzeczowo poinformowana o sposobie leczenia .

 • P
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Okulistyczny, NZOZ Krak-Medyk, Wojciech MarkunUsługa: badane wzroku

  Same pochwały w stronę Pana doktora!
  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze baaardzo rzetelny i pełny zaangażowania w to co robi. Mega polecam

Pytania pacjentów (297)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • NOWA DZIAŁALNOŚĆ!
  Jestem lekarzem, specjalistą okulistyki. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób oczu od 1984 roku. Uzyskałem dyplom lekarza w Krakowie, w 1983 roku. Początkowo, przez jedenaście lat pracowałem na terenie Śląska. Po powrocie do Krakowa, w roku 1997 rozpocząłem pracę w poradni okulistycznej. Pracowałem również na oddziale okulistycznym Szpitala im. Żeromskiego, oraz w Klinice Okulistyki i Onkologii Okulistycznej. Obecnie zajmuję się okulistyką zachowawczą.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Artykuły

 • Jaskra. Po pierwsze – rozpoznanie

  20 maja 2016

  Jaskra jest grupą chorób, polegających na postępującej neuropatii nerwu wzrokowego, charakteryzującej się uszkodzeniem komórek zwojowych siatkówki i ich...
 • Astygmatyzm? Bez przesady.

  3 lutego 2016

  W codziennej praktyce, bardzo często spotykam się z nadużywaniem przez pacjentów określenia astygmatyzm. Nie demonizujmy jednak, chociaż bez pierwszej...