Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S

  Chodziłam do Pana doktora prywatnie na konsultacje przed operacja. Operacja miała być w poniedziałek na dyżurze ale nie dało rady. Pan doktor został we wtorek rano i zrobił mi operacje. Pomimo że Jego 24 godzinny dyżur się skończył. Codziennie gdy tylko przychodził do szpitala to zaglądał do mnie i pytał się czy wszystko dobrze. Wspaniały lekarz! !!

 • W

  wanda 10 kwiecien 2016 Mily w trudnej sytuacji pomaga interesuje sie chorym.po wypadku bardzo mi pomogl z dobrym skutkiem.dobry fachowiec.

 • J

  trafiłam na oddział szpitala w Siedlcach ze złamaną stopą. Dr. Łuczaj bez żadnych badań (!) - tylko na podstawie RTG zdiagnozował u mnie raka kości. Usłyszałam: o jakiej operacji pani mówi? przecież to jest rak kości, ta noga pani od środka gnije!. Po zwykłych badaniach krwi , a potem po TK z kontrastem okazało się, że to nie rak, ani nawet zapalenie kości jak potem mi sugerowano. Znalazłam w Warszawie wspaniałego chirurga, który stwierdził jedynie zapalenie tkanek miękkich ( nic dziwnego - po 2-miesięcznym chodzeniu na złamanej stopie!) zalecił nogę oszczędzać, chodzić w ortezie. Uratowało mnie to przed podwójną operacją zespolenia stopy w Otwocku (czyszczenie + zespolenie), co przy mojej cukrzycy mogło oznaczać rok z życia.... A Dr. Łuczaj - nie dość, że opryskliwy, nie mający czasu dla pacjenta i traktujący przedmiotowo, to jeszcze niekompetentny. Szerokim łukiem od takiego lekarza

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo miły. Ma podejście do niemowląt. Udziela wyczerpujących informacji.

 • Potrafi nawiązać z pacjentem konwersacje że człowiek zapomina o strachu przed zabiegiem -przemiły lekarz i dobry fachowiec

Jesteś tym lekarzem?

136

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

170

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.