Adresy (2)

Sowińskiego 4, Legionowo Przyjmuje na NFZ
NZOZ Legionowo (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt

Wizyta domowa • 200 zł

Św. Wincentego 110,
Indywidualna Praktyka Lekarska - Wojciech Lewandowski (Wizyty Domowe) (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka

Wizyta domowa • 200 zł

Moje doświadczenie

O mnie

lat 47 specjalizuje się: w medycynie rodzinnej leczy pacjentów: w każdym wieku obszary zdrowa/ choroby, którymi interesuje się szczególnie: k...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Wizyta domowa

200 zł


Sowińskiego 4, Legionowo

200 zł

NZOZ Legionowo


Św. Wincentego 110,

200 zł

Indywidualna Praktyka Lekarska - Wojciech Lewandowski (Wizyty Domowe)

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Legionowo

Trafiłam do Pana Doktora z polecenia dwóch osób. Wcześniej zawsze chodziłam na prywatne wizyty, ale nie zawsze był to dobry wybór. Teraz jestem bardzo zadowolona. To już 4 moja wizyta u P.Doktora. Jest przemiły, bardzo wnikliwie bada pacjenta, dopytuje o najmniejsze szczegóły, które nam pacjentom, mogą wydawać się błahe. Nie podejmuje pochodnych wniosków, tylko zleca badania i dopiero wtedy stawia diagnozę. Oprócz tego obserwując i słuchając pacjenta, ocenia całość, co często u innych jest bagatelizowane. Jestem pełna podziwu i bardzo zadowolona, że znalazłam takiego wspaniałego doktora.
Bardzo dziękuję i polecam wszystkim.


B
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor jako jedyny lekarz zainteresował się "na poważnie" problemem naszego syna (moczenie nocne, syn 7 lat,wczesniej mnostwo pediatrów bagatelizowało nasz problem)
Doktor jest bardzo dokładny, zaangażowany, bardzo szczegółowo przeprowadził nas przez proces diagnostyczny, pokierował do kolejnych specjalistów, zlecił mnóstwo badań. Doktor z powołania, polecam z czystym sumieniem! Takich lekarzy zyczę nam wszystkim w całym kraju.
Dziękujemy bardzo Panie Doktorze!


F
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu leczenie po wypadku komunikacyjnym

Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem. Przy każdej wizycie potrafi wysłuchać pacjenta, doradzi , podpowie i znajdzie przyczynę już na pierwszej wizycie. Lekarz z powołania . Sympatyczny,uśmiechnięty a nie... "następny proszę..."
Leczy moja mamą na wizytach domowych i potrafi postawić diagnozę od razu. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora.


Użytkownik zweryfikowany

Polecam z czystym sumieniem dr Lewandowskiego, jest to jeden z niewielu lekarzy, który traktuje pacjenta z życzliwością, wysłucha, doradzi i widać, że interesuje go jego dalszy los, ponadto posiada ogromną wiedze. Nie podchodzi do pacjenta jak do kolejnego numerka na swojej liście, lecz jak do człowieka, jest bardzo rzeczowy i konkretny oraz zaangażowany w swoją pracę, która jest jego pasją. Bardzo polecam, na prawdę solidna firma.


A
Użytkownik zweryfikowany

Zgadzam sie z przedmowczynia. Pan doktor poswieca pacjentowi tyle czasu ile wymaga przypadek. Rzeczowy kompetentny i przede wszystkim bardzo sympatyczny lekarz. Nie ma problemu uzyskac od Pana dr skierowania na badania okresowe. Czego nie moge powiedziec o innych lekarzach. Naprawde polecam.


D
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam pana doktora! Potrafi wysłuchać, przedyskutować problem i dobrać odpowiednie leczenie. Nie zbywa swoich pacjentów, a wizyta trwa tyle ile wymaga konsultacja. Odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości pacjentów. Dzięki szerokiej wiedzy potrafi poprowadzić także bardziej specjalistyczne leczenie i zlecić odpowiednie badania. Polecam nie tylko na jednorazową wizytę, ale także jako lekarza prowadzącego szczególnie przy przewlekłych chorobach.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

33 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od tygodnia odczuwam ból (jak kolka) w prawym podbrzuszu (nisko). Lekarz rodzinny robiąc USG wykluczył wyrostek. Lekarz ginekolog wykluczył choroby jajników itp. Dodam, że ból trwa od około czwartku-piątku, wtedy też brałam 3-dniowy antybiotyk na przeziębienie. Do jakiego specjalisty powinnam się udać? Jakie badania zrobić? Jaka może być inna przyczyna takiego bólu?

  Proszę pozwolić pokierować dalszą diagnostyką swojemu rodzinnemu. On zleci potrzebne badania.
  USG nie wyklucza zapalenia wyrostka. Jedynie nie potwierdza takiego rozpoznania w trakcie badania.
  Za mało tu informacji by proponować wstępne rozpoznanie.

  lek. Wojciech Lewandowski

 • Pytanie o aso u dziecka. Bardzo proszę o pomoc rok temu zrobi£am wyniki mojej 10 letniej córce wynik aso wyszedł ponad 800 brała 2 tyg ospen ale ok 3 dawki zostały bo miała straszne uczulenie alergiczne na ten lek wynik obniżył się o 40 jednostek trafiłam z nią do reumatologa dziecięcego ten ocenił ją jako zdrową ale mimo tłumaczeń przepisał jej 3 porcje ospenu. Nie podałam bo się bałam jej alergii. Byłam też na konsultacjach u doktor byłej ordynator odziału dzieci€cego z 40 letnim stażem. Ta po stwierdzeniu że również nie widać żadnej choroby przepisała witaminy i powiedziała że leczy si€ pacjenta a nie wyniki. Po pół roku córka wyniki ma bardzo dobre morfologia mocz białko cr ale aso 700 i ob 14 . Nie wiem co mam myśleć i robić lekarz rodzinny też upiera się przy antybiotyku ale jakoś mu nie wierzę bo on na wszystko wypisuje antybiotyki. Proszę o pomoc

  Potwierdzam co napisali poprzednicy. Nie leczy się ASO. Nie ma potrzeby robić kolejnych oznaczeń i monitorować tego parametru u pacjenta bez objawów choroby.

  lek. Wojciech Lewandowski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

lat 47 specjalizuje się: w medycynie rodzinnej leczy pacjentów: w każdym wieku obszary zdrowa/ choroby, którymi interesuje się szczególnie: k...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Medycyna rodzinna