Adres

Jana III Sobieskiego 19, Kęty
Centrum Medyczne Syntonic (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 3 lat
34 347.....

ul. Wały Gen. Dwernickiego 43/45, Częstochowa
Centrum Medyczne Klara (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza

Konsultacja ortopedyczna • 150 zł

Rezerwacja DE

Wysokie Brzegi 32, Oświęcim
SPECJALISTYCZNY GABINET URAZOWO-ORTOPEDYCZNY (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, Starszy asystent Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. Odbył li...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • ...


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Konsultacja ortopedyczna

150 zł


Jana III Sobieskiego 19, Kęty

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Syntonic


ul. Wały Gen. Dwernickiego 43/45, Częstochowa

150 zł

Centrum Medyczne Klara


Rezerwacja DE


ul. Wały Gen. Dwernickiego 43/45, Częstochowa

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Klara

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Syntonic

Na przestrzeni ostatniego roku miałam wiele wizyt u wielu lekarzy, jednak u dr Wojciecha Kusaka uzyskałam pełną informację w sposób dla mnie zrozumiały. Dał mi dużą dozę nadziei z równoczesnym nastawieniem mnie na czekające mnie trudy związane z rehabilitacją. Teraz wiem, jak zaplanować swoje dalsze lata. Jestem Mu za to ogromnie wdzięczna. Serdecznie pozdrawiam Anna W. Tuż przed podróżą do Afryki.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Syntonic chore stawy biodrowe

Pan dr W. Kusak to prawdziwy fachowiec wzbudzający ogromne zaufanie. To najlepszy ortopeda z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Kompetentny, pozytywnie nastawiony do pacjenta i stawiający trafne diagnozy. Szczerze polecam Pana Wojciecha. Bardzo mi pomógł. Jest Pan najlepszy. Dziękuję. Małgosia H.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Syntonic Ból kolana

Super lekarz konkretny, wszystkiego można się już dowiedzieć na pierwszej wizycie .Polecam bo warto.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pan lek. Wojciech Kusak z zaangażowaniem podchodzi do przypadku pacjenta, ponadto bardzo szczegółowo i w zrozumiały sposób tłumaczy dolegliwości oraz potrzebę wykonywanych czynności. Zdecydowanie polecam.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Syntonic konsultacja ortopedyczna

Szczerze polecam Pana dr Wojciecha. Do jego gabinetu trafiłem z polecenia fizjoterapeuty. Wizytę miałem w Oświęcimiu i Kętach. Pomimo późnych godzin wizyty, lekarz z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Szczegółowo odpowiada na pytania pacjenta. Wynik z rezonansu tylko utwierdził lekarza w postawionej diagnozie. Obecnie oczekuję na artroskopię kolana.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Syntonic Kontuzja

Bardzo pozytywne wrażenia, konkretne i profesjonalne podejście do tematu, w miłej atmosferze. Polecam


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Syntonic konsultacja ortopedyczna

Otwarty pomocny z fachowym podejściem do pacjenta wzbudzający zaufanie lekarz.Polecam pana Wojciecha


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Syntonic uraz nadgarstka

Polecam serdecznie Pana Wojciecha, pełen profesjonalizm, odpowiada na wszystkie pytania szczegółowo dbając o to, by pacjent znał wszystkie informacje na temat swojego urazu. Umówione miałam dwie wizyty - w Ketach oraz Oświęcimiu, obie wspominam bardzo dobrze, Pan Wojciech wita pacjentów z uśmiechem, nie ma opcji by odczuwać jakikolwiek stres związany z wizytą. Od razu wyjaśnił mi wszystko co związane było z l4, ubezpieczeniem od urazu, dalszym postępowaniem po zakończeniu leczenia. W potrzebie na pewno wybiorę się ponownie do Pana Kusaka i polecam to każdemu, kto zastanawia się nad wyborem lekarza ortopedy. :)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Syntonic Problem z kolanem

Chodzę od lat do Pana doktora i zawsze każdą wizytę miło wspominam. Pan doktor jest osobą naprawdę kompetentną. Przyszłam z bólem kolana po latach bez bólu i wiem że mogę liczyć na szybka poprawę zdrowia. Dostałam odpowiednie wskazówki, skierowanie i leki. Wierzę że zalecenia pomogą mi się pozbierać tak bym mogła szybko wrócić do formy na której mi bardzo zależy. Osobiście powiem że pan doktor jest godnym uwagi lekarzem. Zawsze jak trzeba pomógł i nigdy nie zawiódł. Polecam z czystym sercem.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SPECJALISTYCZNY GABINET URAZOWO-ORTOPEDYCZNY

Doktor Kusak to najlepszy ortopeda z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Pod jego opiekę trafiłam z polecenia i szczerze nie żałuję. Od czasów liceum cierpiałam z powodu niestabilności rzepek w obydwu stawach kolanowych, byłam diagnozowana w Bielsku Białej i w poradni ortopedycznej w miejscowym szpitalu, gdzie stwierdzono "wysokie ułożenie rzepek" i kwalifikację do zabiegu z obniżeniem ich położenia. Pan doktor przeprowadził skrupulatną diagnostykę w Piekarach Śląskich i dzięki Bogu, podważył opinie poprzedników, stawiając zupełnie inną-trafną diagnozę. Co pozwoliło mu przeprowadzić mniej drastyczne zabiegi, metodą artroskopową, i finalnie zaoszczędziło mi niepotrzebnych rozległych blizn. Od początku czułam, że jestem w najlepszych rękach. Pan doktor to młody, ambitny i sumienny człowiek z tzw. "Zajawką", dokładnie analizuje przypadki i szuka najlepszych rozwiązań, tak aby pacjent był zadowolony. Dodatkowo to bardzo sympatyczny lekarz, który nie tworzy bariery między sobą, a pacjentem jak to często ma miejsce. Jest troskliwy i wyrozumiały, zawsze odpowiada na miliony mniej lub bardziej ważnych dla mnie pytań. Jestśmy w kotakcie co jest dla mnie wielkim plusem. Obecnie zbliżam się do finału leczenia, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Podsumowując polecam Pana doktora z całego serca i ręczę za niego osobiście. Panie doktorze, życzę Panu samych sukcesów zawodowych, choć już wiele ma Pan na swoim koncie, jest Pan najlepszy!!! Pozdrawiam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, Starszy asystent Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. Odbył li...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • ...

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • Medycyna sportowa

Staże

  • Liczne staże, szkolenia - Stany Zjednoczone, Niemcy, Francja, Holandia, Wielka Brytania, Austria, Hiszpania, Portugalia.
  • Kursy i udział w konferencjach, sympozjach krajowych i międzynarodowych.Znajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

  • ...

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)