Jestem psychologiem, psychoterapeutą psychoterapii procedurą EMDR, psychologiem dziecięcym, pedagogiem, terapeutą I stopnia RTZ – Racjonalnej Terapii Zachowań, interwentem kryzysow... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Zapytanie o terapię

  Witam . Czy prowadzi Pani terapię poznawczo-behawioralną?? Jak tak, to ile kosztuje pierwsza sesja diagnostyczna i ile trwa ??

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Wojciech Kopytek

  Wizyta kosztuje 120 PLN.

 • Dzień dobry, mam duży problem i nie bardzo wiem jak go rozwiązać. Podejrzewam u siebie nerwice lękową. Ale tu nie jestem pewna, niedawno wylądowałam w szpitalu z powodu silnego bólu brzucha a przy tym miałam biegunkę i wymiotowałam. Wyniki wszystkie dobre, więc nie wiem co mi było. Zawsze gdy się stresuje,… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Wojciech Kopytek

  Z przedstawionego opisu wynika, że cierpi Pani na zaburzenia lękowe. Proponuję jak najszybsze udanie się do psychiatry i do psychologa. Myślę, że w Pani przypadku najlepsza będzie psychoterapia poznawczo… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem psychologiem, psychoterapeutą psychoterapii procedurą EMDR, psychologiem dziecięcym, pedagogiem, terapeutą I stopnia RTZ – Racjonalnej Terapii Zachowań, interwentem kryzysowym - psychotraumatologiem, psychoneuroterapeutą EEG Biofeedback.

  Studia magisterskie ukończyłem na wydziale psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

  Obecnie jestem doktorantem w Instytucie Psychologii Polskiej Akademii Nauk.

  Specjalizuję się w Psychologii Kryzysu i Interwencji Kryzysowej - specjalistyczne studia podyplomowe w tym zakresie ukończyłem w Centrum Kształcenia Praktycznego w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie w 2010 roku.

  W 2011 roku ukończyłem studia podyplomowe z zakresu Psychologii Transportu oraz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Instytucie Transportu Samochodowego – ITS, oraz Szkole Wyższej Psychologii społecznej w Warszawie – SWPS, posiadam uprawnienia do przeprowadzania badań psychologicznych kierowców.

  W 2012 roku ukończyłem Psychotraumatologię w Szkole Wyższej Psychologii społecznej w Warszawie. Studia te mają za zadanie wykształcenie praktycznych umiejętności: w zakresie diagnozy różnicowej zaburzeń po stresie traumatycznym u dzieci młodzieży oraz dorosłych w następstwie zdarzeń o charakterze losowym (katastrofy naturalne, zdarzenia komunikacyjne, powodzie) oraz spowodowanych udziałem innych ludzi (przemoc psychiczna i fizyczna, gwałt) i wczesnej interwencji po traumatycznych zdarzeniach oraz terapii dzieci, młodzieży i dorosłych ofiar traumy.

  Zajmuję się terapią w nurcie RTZ – Racjonalnej Terapii Zachowań, polegającej na zmianie irracjonalnych zachowań i przekonań pacjentów mających negatywny wpływ na samopoczucie, a w rezultacie powodujących spadek komfortu życia pacjentów. RTZ ma za zadanie przywrócić spokój i harmonię w życiu człowieka.

  Zajęcia psychoedukacyjne:

  Prowadzone przeze mnie zajęcia psychoedukacyjne są stworzone pod kątem przygotowania młodych małżeństw oraz par spodziewających się dziecka do nowych warunków jakie zaistnieją w rodzinie po pojawieniu się potomka. Narodziny dziecka są szczęściem dla jego rodziny jednakże są również sytuacją kryzysową, gdyż stwarzają one nowe warunki i wyzwania do których rodzice nie są przyzwyczajeni, co może doprowadzić do powstania narastania kryzysu małżeńskiego. Podczas zajęć prowadzone są dyskusje na temat obaw i oczekiwań partnerów wobec siebie i współmałżonka jak również nowej sytuacji zaistniałej w powiększonej rodzinie.

  1. Prowadzę pomoc psychologiczno – psychoterapeutyczną w nurcie psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej oraz RTZ – Racjonalnej Terapii Zachowań. Moją specjalizacją jest pomoc osobom jakie były narażone na traumę i niepotrafiącym poradzić sobie z jej następstwami.

  Zajmuję się diagnozą i terapią:

  - depresji;
  - nerwic;
  - fobii i lęków;
  - zaburzeń osobowości wywołanych traumą;
  - chorób psychosomatycznych;
  - interwencją kryzysową ;
  - terapią następstw traumy poniższymi metodami:
  a) terapia metodą EMDR;
  b) terapia metodą PE - ( j. ang. Prolonged Exposure) Przedłużonej Ekspozycji;
  c) terapia metodą Przetwarzania Poznawczego.

  2. Specjalizuje się w diagnozie psychoneurologicznej i interwencji kryzysowej. Określam stopień głębokości deficytów poznawczych i zaburzeń organicznych, będących następstwem.: choroby Alzhaimer’a, otępień, udarów naczyniopochodnych ,urazów głowy.

  3. Przeprowadzam testy psychologiczne mające na celu oszacowanie:

  - ilorazu inteligencji;
  - osobowości;
  - temperamentu;
  - predyspozycji zawodowych.

  4. Udzielam fachowej pomocy psychologicznej zarówno krótko - jak i długoterminowej.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie
 • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Staże

 • Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach - Oddział Rehabilitacji

Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Pan Wojciech Kopytek jest bardzo skutecznym specjalistą. Pomógł mi w rozwiązaniu kryzysu, który był nie do przezwyciężenia przez długi czas. Bardzo dziękuję za pomoc Panie Wojciechu.

 • Świetny psycholog. Skuteczny w działaniu specjalista. Pan Wojciech bardzo pomógł mi w rozwiązaniu mojego kryzysu. Polecam tego psychologa.