dr n. med.

Wojciech Kawiorski

Chirurg, Proktolog, Gastrolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Od 1991 roku zdobywałem wiedzę chirurgiczna w I-szej Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego, kolejno na... więcej

 • Rak jelita grubego?

  Witam. Od kilku miesięcy mam problem z jelitami. Zaczęło się od biegunki. Byłam u gastrologa, który stwierdził zespół jelita drazliwego (morfologia, kalprotektyna, badanie na krew utajoną-wszystko w porządku.). Dolegliwości trochę ustąpiły. Ale po jakimś czasie znów zaczął mnie boleć brzuch, więc zgłosiłam… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Wojciech Kawiorski

  Szanowna Pani - w chwili obecnej nie mam możliwości wykonania kolonoskopii w najbliższy czasie- a takie badanie jest konieczne natychmiast !!
  Proszę o telefon - podam namiary na badanie.
  Pozdrawiam… Więcej

 • Candida albicans

  Zrobilam badania kału pod kątem grzybów, wynik: Po 7 dniach inkubacji badanie w kierunku grzybów pleśniowych ujemne, w warunkach tlenowych po 48h wyhodowano: candida albicans. Dodatkowe schorzenia to jelito drażliwe (od 3 lat) w tym momencie bez szczególnych objawów lub dolegliwości, oraz świąd odbytu… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Wojciech Kawiorski

  Szanowna Pani - tak - proszę udać się do proktologa
  Pozdrawiam serdecznie, dr n. med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków

Zobacz wszystkie (283) odpowiedzi

Adresy i cenniki

 • Specjalistyczny gabinet Lekarski Wojciech Kawiorski

  Tel. BEZPOŚREDNI
  31-418 Kraków, małopolskie

  Dane kontaktowe

  942
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  9
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • LUX MED

  Józefa Mehoffera 10
  31-418 Kraków, małopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Anoskopia, rektoskopia od 156 zł
  Usuwanie znamion barwnikowych, tłuszczaków, włokniaków od 400 zł
  Usuwanie przerośniętych fałdów okolicy odbytu od 700 zł
  Usuwanie guzków piersi od 300 zł
  Mała chirurgia - zabiegi plastyczne od 400 zł
  Leczenie hemoroidów - metody chirurgiczne, mrożenie od 400 zł
  Pneumatyczne, balonowe poszerzanie zwężenia wpustu - achalazja od 600 zł
  Zwykła wizyta - konsultacja od 154 zł

  więcej

 • Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Popiela

  os. Witkowice Nowe 53, Prądnik Biały
  31-234 Kraków, małopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Anoskopia, rektoskopia 200 zł
  Usuwanie znamion barwnikowych, tłuszczaków, włokniaków 400 zł
  Usuwanie przerośniętych fałdó okolicy odbytu 700 zł
  Usuwanie guzków piersi 300 zł
  Mała chirurgia - zabiegi plastyczne od 400 zł
  Leczenie hemoroidów - metody chirurgiczne, mrożenie 400 zł
  Pneumatyczne, balonowe poszerzanie zwężenia wpustu - achalazja 600 zł
  Zwykła wizyta

  więcej

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od 1991 roku zdobywałem wiedzę chirurgiczna w I-szej Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego, kolejno na stanowiskach młodszego, starszego asystenta a następnie adiunkta, oraz w Katerze Anestezjiologii i Intensywnej terapii Kliniki Uniwersyteu Jagiellońskiego w Krakowie.
  Swoje doświadczenie pogłębiałem na Uniwersytetach w Goteborgu, Hadze, Wurzburgu, Paryżu
  Moje szczególne zainteresowania to: chirurgia gastroenterologiczna przewodu pokarmowego, proktologia, choroby zapalne jelit, choroby zapalne przełyku żołądka, dwunastnicy.
  Kolejnym głównym kierunkiem działalności jest problematyka zaburzeń motoryki przewodu pokarmowego w takich jednostkach chorobowych jak: choroba refluksowa, achalazja wpustu, zespół jelita drażliwego. Od 1996 roku organizowałem i prowadziłem szkolenia dla lekarzy krajowych i zagranicznych w zakresie diagnostyki i leczenia chorób czynnościowych przewodu pokarmowego (w ramach wówczas otwartego przy Klinice: Międzynarodowego Centrum Szkolenia Klinicznego).
  Jestem autorem lub współautorem 148 publikacji i prac naukowych osobiście wygłoszonych w wielu krajowych i zagranicznych ośrodkach i publikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych, Prowadzę wykłady, seminaria, ćwiczenia dla studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, Szkoły obcokrajowców, oraz Wydziału Pielęgniarstwa, Farmacji, oraz szkolenia w zakresie Ratownictwa Medycznego.
  Dr n. med. Wojciech Kawiorski jest wykwalifikowanym lekarzem w dziedzinie chirurgii ogólnej, gastroenterologicznej oraz onkologicznej. Gastrolog, proktolog (badania rektoskopowe, anoskopowe, zabiegi operacyjne usuwania znamion barwnikowych, włókniaków, przerostowych fałdów odbytu).
  CZYNNY UDZIAŁ - Wykłady z zakresu chirurgii jamy brzusznej i leczenia zabiegowego (wykłady z zakresu działalności chirurgicznej dla lekarzy - DOŚWIADCZENIA WŁASNE) na krajowych Chirurgicznych Kongresach oraz zagranicznych:
  - Neapol
  - Lublin
  - Montreal
  - Tulusa
  - Warszawa
  - Szczecin
  - Bolonia
  - Kopenhaga
  - Poznań
  - Katowice
  - Kraków
  - Aacapulco
  - Rzym
  - Bydgoszcz
  - Dęblin
  - Wiedeń
  - Linz
  - Cypr
  - Warszawa
  - Budapeszt
  - Hamburg
  - Szczyrk
  - Ateny
  - Chicago
  - Płock
  - Gdańsk
  - Malta
  - Durban
  - Lizbona
  - Łódz
  - San Diego
  - Malta
  - Bruksela
  - Paryż

Choroby

 • zaparcia
 • wrzodziejące zapalenie jelita grubego
 • choroba refluksowa przełyku
 • choroba hemoroidalna
 • zespół jelita drażliwego
 • achalazja
 • choroba wrzodowa żoładka, dwunastnicy
 • zapalenia jelita grubego i cienkiego
 • zapalenie żoładka
 • biegunki
 • wymioty, nudności
więcej

Ocena pacjentów:

18 opinii

 • TK

  Profesjonalista! Lekarz z powolania. Gruntownie bada pacjenta, nie podejmuje pochopnych decyzji, czeka na wyniki i dopiero ostateczna decyzja co do leczenia. Doskonaly proktolog, Panie Doktorze dziekuje, lek dobrany w 100% i dolegliwosci minely. Pozdrawiam serdecznie Tomasz K.

 • Mam problem z wrastający paznokca. Lekarz zdecisuwal usuniec klyn. 2 tygodnie byla ropna rana, a po ja samodzilene otworzyl rana i usunulem część paznokca blisko 2x3 mm. Ropa zniknla na nastepny dzien. Kiedy pytal lekarza o częśći paznokca w ranie on mowil: "Nie moge tego byc" Nie polecam. Robia operacie w Luxmede na Mehoffera.
  RUS: Была проблема с врастающим ногтем. Врач принял решение вырезать полоску с проблемной стороны. 2 недели рана продолжала гноить пока я самостоятельно не вынул кусок ногтя где-то 2х3 мм. Гноить перестало на следующий день. Когда прямо спросил о куске ногте врач ответил, что не может такого быть. Не рекомендую. Работает в Люксмеде на Mehoffera в Кракове.

  dr n. med. Wojciech Kawiorski2016-12-12

  Szanowny Panie - nie zawsze usuwa się paznokieć rozlegle (tak robimy najczęściej) do samej podstawy- czasem nie ma takiej potrzeby. Pozostawiamy fragment "korzenia" do szybszego odrostu i regeneracji.. Bardzo się dziwię, że nie był Pan na kontroli 2 a potem 7 dni od zabiegu - zawsze obowiązuje taka zasada, i o tym informuję moich pacjentów (być może względy finansowe i konieczność opłaty wizyty kontrolnej skłoniły Pana do takiej decyzji). Pisze Pan, iż usunął sobie ( o ile dobrze zrozumiałem ) fragment pozostawionego paznokcia. ) - bardzo mało informacji. Zapraszam więc na wizytę kontrolną - tym razem bez opłat.
  Pozdrawiam. Wojciech Kawiorski

 • Świetny specjalista. Po miesiącu chodzenia po lekarzach w końcu on wystawił trafną diagnozę. Gdybym poszła do niego na początku swoich problemów zdrowotnych pewnie byłoby już po bólu.

 • WS

  Doktor Kawiorski sprawił, że badanie, które ma opinię wyjątkowo nieprzyjemnego, i którego bardzo się bałam, stało się szybkim i bezbolesnym zabiegiem. Doktor uspokoił mnie przed zabiegiem, wszystko wytłumaczył, a następnie zaproponował leczenie. Niezwykle uprzejmy i kulturalny człowiek.

 • Świetny lekarz! Profesjonalny, miły i konkretny. Z ropiejącą raną przyjął mnie poza kolejką i mimo braku terminów, przyjmował mnie do wygojenia rany. Natomiast 2 lata temu byłem w stanie po złamaniu obu kości podudzia i po oględzinach sinej i spuchniętej nogi, natychmiastowo doktor wysłał mnie na prześwietlenie karetką. Serdecznie polecam!

 • MC

  Wspaniały lekarz, doskonały specjalista, potrafi swietnie doradzić, wytłumaczyć, bardzo miły, z wysoka kultura osobista. Każda wizyta czy zabieg przebiega w bardzo sympatycznej atmosferze, z duża troska o komfort i samopoczucie pacjenta. Jestem pod wielkim wrażeniem. Oby więcej takich ludzi jak pan doktor.

 • MO

  Polecam Pana doktora, to świetny specjalista ale także miły i troskliwy człowiek. Każdego kogo niepokoją zmiany na skórze radzę odwiedzić właśnie dr Kawiorskiego. Jak dla mnie najlepszy.

 • MS

  Pan doktor Kawiorski był czwartym z rzędu lekarzem który zajął się moim palcem i JEDYNYM lekarzem, który mi pomógł. Serdecznie polecam!!!

 • DB

  Miałem przyjemność korzystać z pomocy Pana Doktora Kawiorskiego przy diagnozowaniu żylaków. Pan doktor był niezwykle uprzejmy, szczegółowo opisał przebieg badania i był niezwykle delikatny przy wykonywaniu anorektoskopiie (zabiegu co by nie mówić nieprzyjemnego). Panie Doktorze, dziękuję za pomoc.

 • Przeczytalam Pana opinie pod artykulem o smierci 3,5 miesiecznego dziecka, w wyniku sepsy. Nigdy nie spodziewalabym sie takiej reakcji po lekarzy. TYm nie mniej jestem godna podziwu za odwage ! Oby wiecej takich Lekarzy jak Pan.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online