Dr n. med.

Wojciech Kawiorski

Chirurg, Proktolog, Gastrolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • T
  Lokalizacja: LUX MEDUsługa: Zwykła wizyta - konsultacja

  Profesjonalista! Lekarz z powolania. Gruntownie bada pacjenta, nie podejmuje pochopnych decyzji, czeka na wyniki i dopiero ostateczna decyzja co do leczenia. Doskonaly proktolog, Panie Doktorze dziekuje, lek dobrany w 100% i dolegliwosci minely. Pozdrawiam serdecznie Tomasz K.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Od 1991 roku zdobywałem wiedzę chirurgiczna w I-szej Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego, kolejno na stanowiskach młodszego, starszego asystenta a następnie adiunkta, oraz w Katerze Anestezjiologii i Intensywnej terapii Kliniki Uniwersyteu Jagiellońskiego w Krakowie.
   Swoje doświadczenie pogłębiałem na Uniwersytetach w Goteborgu, Hadze, Wurzburgu, Paryżu
   Moje szczególne zainteresowania to: chirurgia gastroenterologiczna przewodu pokarmowego, proktologia, choroby zapalne jelit, choroby zapalne przełyku żołądka, dwunastnicy.
   Kolejnym głównym kierunkiem działalności jest problematyka zaburzeń motoryki przewodu pokarmowego w takich jednostkach chorobowych jak: choroba refluksowa, achalazja wpustu, zespół jelita drażliwego. Od 1996 roku organizowałem i prowadziłem szkolenia dla lekarzy krajowych i zagranicznych w zakresie diagnostyki i leczenia chorób czynnościowych przewodu pokarmowego (w ramach wówczas otwartego przy Klinice: Międzynarodowego Centrum Szkolenia Klinicznego).
   Jestem autorem lub współautorem 148 publikacji i prac naukowych osobiście wygłoszonych w wielu krajowych i zagranicznych ośrodkach i publikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych, Prowadzę wykłady, seminaria, ćwiczenia dla studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, Szkoły obcokrajowców, oraz Wydziału Pielęgniarstwa, Farmacji, oraz szkolenia w zakresie Ratownictwa Medycznego.
   Dr n. med. Wojciech Kawiorski jest wykwalifikowanym lekarzem w dziedzinie chirurgii ogólnej, gastroenterologicznej oraz onkologicznej. Gastrolog, proktolog (badania rektoskopowe, anoskopowe, zabiegi operacyjne usuwania znamion barwnikowych, włókniaków, przerostowych fałdów odbytu).
   CZYNNY UDZIAŁ - Wykłady z zakresu chirurgii jamy brzusznej i leczenia zabiegowego (wykłady z zakresu działalności chirurgicznej dla lekarzy - DOŚWIADCZENIA WŁASNE) na krajowych Chirurgicznych Kongresach oraz zagranicznych:
   - Neapol
   - Lublin
   - Montreal
   - Tulusa
   - Warszawa
   - Szczecin
   - Bolonia
   - Kopenhaga
   - Poznań
   - Katowice
   - Kraków
   - Aacapulco
   - Rzym
   - Bydgoszcz
   - Dęblin
   - Wiedeń
   - Linz
   - Cypr
   - Warszawa
   - Budapeszt
   - Hamburg
   - Szczyrk
   - Ateny
   - Chicago
   - Płock
   - Gdańsk
   - Malta
   - Durban
   - Lizbona
   - Łódz
   - San Diego
   - Malta
   - Bruksela
   - Paryż

  Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna
  • Onkologia kliniczna

  Choroby

  • zaparcia
  • wrzodziejące zapalenie jelita grubego
  • choroba refluksowa przełyku
  • choroba hemoroidalna
  • zespół jelita drażliwego
  • achalazja
  • choroba wrzodowa żoładka, dwunastnicy
  • zapalenia jelita grubego i cienkiego
  • zapalenie żoładka
  • biegunki
  • wymioty, nudności
  więcej

  Usługi

  LUX MED

  Józefa Mehoffera 10, 31-418 Kraków, małopolskie

  Anoskopia, rektoskopia od 156 zł
  Mała chirurgia - zabiegi plastyczne od 400 zł
  Usuwanie znamion barwnikowych, tłuszczaków, włokniaków od 400 zł
  Leczenie hemoroidów - metody chirurgiczne, mrożenie od 400 zł
  Usuwanie przerośniętych fałdów okolicy odbytu od 700 zł
  Pneumatyczne, balonowe poszerzanie zwężenia wpustu - achalazja od 600 zł
  Usuwanie guzków piersi od 300 zł
  Zwykła wizyta - konsultacja od 154 zł

  Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Popiela

  os. Witkowice Nowe 53, Prądnik Biały, 31-234 Kraków, małopolskie

  Anoskopia, rektoskopia 200 zł
  Mała chirurgia - zabiegi plastyczne od 400 zł
  Usuwanie znamion barwnikowych, tłuszczaków, włokniaków 400 zł
  Leczenie hemoroidów - metody chirurgiczne, mrożenie 400 zł
  Usuwanie przerośniętych fałdó okolicy odbytu 700 zł
  Pneumatyczne, balonowe poszerzanie zwężenia wpustu - achalazja 600 zł
  Usuwanie guzków piersi 300 zł
  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Wojciech Kawiorski
  Wojciech Kawiorski
  Chirurg, Proktolog, Gastrolog
  Kraków
  Szanowny Panie, orzeczywiście podniesiona jest bilirubina, pozostałe wyniki w normie.
  Ale, zespół Gilberta zrozpoznje ssie po wykonaniu innnych kilku badań obraowych pozwalających na wykluczenie… Więcej

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: LUX MEDUsługa: Usuwanie znamion barwnikowych, tłuszczaków, włokniaków

   Niestety nie polecam. Usuniecie odcisku na palcu zakończyło się powikłaniami, które nie wiadomo czy nie pozostaną już na stałe ( brak czucia i zginania palca). Jestem już pod opieką innego lekarza z którym wyjaśniamy przyczynę powikłań. Po drugie niestety muszę również stwierdzić, że jest duży bałagan w mojej historii choroby, którą zabrałam z Lux Medu.Napisane jest, że miałam operowany raz drugi palec,raz czwarty palec u stopy raz lewej? raz prawej??? Panie Dr operowany był tylko drugi palec prawej stopy. Przykro mi, że wystawiam negatywną opinię, ale mam pełne prawo do wyrażenia tego co mnie spotkało.

  • T
   Lokalizacja: LUX MEDUsługa: Zwykła wizyta - konsultacja

   Profesjonalista! Lekarz z powolania. Gruntownie bada pacjenta, nie podejmuje pochopnych decyzji, czeka na wyniki i dopiero ostateczna decyzja co do leczenia. Doskonaly proktolog, Panie Doktorze dziekuje, lek dobrany w 100% i dolegliwosci minely. Pozdrawiam serdecznie Tomasz K.

  • Mam problem z wrastający paznokca. Lekarz zdecisuwal usuniec klyn. 2 tygodnie byla ropna rana, a po ja samodzilene otworzyl rana i usunulem część paznokca blisko 2x3 mm. Ropa zniknla na nastepny dzien. Kiedy pytal lekarza o częśći paznokca w ranie on mowil: "Nie moge tego byc" Nie polecam. Robia operacie w Luxmede na Mehoffera.
   RUS: Была проблема с врастающим ногтем. Врач принял решение вырезать полоску с проблемной стороны. 2 недели рана продолжала гноить пока я самостоятельно не вынул кусок ногтя где-то 2х3 мм. Гноить перестало на следующий день. Когда прямо спросил о куске ногте врач ответил, что не может такого быть. Не рекомендую. Работает в Люксмеде на Mehoffera в Кракове.

   dr n. med. Wojciech Kawiorski2016-12-12

   Szanowny Panie - nie zawsze usuwa się paznokieć rozlegle (tak robimy najczęściej) do samej podstawy- czasem nie ma takiej potrzeby. Pozostawiamy fragment "korzenia" do szybszego odrostu i regeneracji.. Bardzo się dziwię, że nie był Pan na kontroli 2 a potem 7 dni od zabiegu - zawsze obowiązuje taka zasada, i o tym informuję moich pacjentów (być może względy finansowe i konieczność opłaty wizyty kontrolnej skłoniły Pana do takiej decyzji). Pisze Pan, iż usunął sobie ( o ile dobrze zrozumiałem ) fragment pozostawionego paznokcia. ) - bardzo mało informacji. Zapraszam więc na wizytę kontrolną - tym razem bez opłat.
   Pozdrawiam. Wojciech Kawiorski

  • Świetny specjalista. Po miesiącu chodzenia po lekarzach w końcu on wystawił trafną diagnozę. Gdybym poszła do niego na początku swoich problemów zdrowotnych pewnie byłoby już po bólu.

  • W

   Doktor Kawiorski sprawił, że badanie, które ma opinię wyjątkowo nieprzyjemnego, i którego bardzo się bałam, stało się szybkim i bezbolesnym zabiegiem. Doktor uspokoił mnie przed zabiegiem, wszystko wytłumaczył, a następnie zaproponował leczenie. Niezwykle uprzejmy i kulturalny człowiek.

  • H

   Świetny lekarz! Profesjonalny, miły i konkretny. Z ropiejącą raną przyjął mnie poza kolejką i mimo braku terminów, przyjmował mnie do wygojenia rany. Natomiast 2 lata temu byłem w stanie po złamaniu obu kości podudzia i po oględzinach sinej i spuchniętej nogi, natychmiastowo doktor wysłał mnie na prześwietlenie karetką. Serdecznie polecam!

  • M

   Wspaniały lekarz, doskonały specjalista, potrafi swietnie doradzić, wytłumaczyć, bardzo miły, z wysoka kultura osobista. Każda wizyta czy zabieg przebiega w bardzo sympatycznej atmosferze, z duża troska o komfort i samopoczucie pacjenta. Jestem pod wielkim wrażeniem. Oby więcej takich ludzi jak pan doktor.

  • M

   Polecam Pana doktora, to świetny specjalista ale także miły i troskliwy człowiek. Każdego kogo niepokoją zmiany na skórze radzę odwiedzić właśnie dr Kawiorskiego. Jak dla mnie najlepszy.

  • M

   Pan doktor Kawiorski był czwartym z rzędu lekarzem który zajął się moim palcem i JEDYNYM lekarzem, który mi pomógł. Serdecznie polecam!!!

  • D

   Miałem przyjemność korzystać z pomocy Pana Doktora Kawiorskiego przy diagnozowaniu żylaków. Pan doktor był niezwykle uprzejmy, szczegółowo opisał przebieg badania i był niezwykle delikatny przy wykonywaniu anorektoskopiie (zabiegu co by nie mówić nieprzyjemnego). Panie Doktorze, dziękuję za pomoc.