dr n. med.

Wojciech Jańczyk

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra, Gastrolog

13 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Babka Medica: KLIENTÓW TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH PRAGNĄCYCH UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ W RAMACH UBEZPIECZENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z PRZYCHODNIĄ LUB INFOLINIĄ TU (ZGODNIE Z ZASADAMI… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka Medica

  Byłam na wizycie u Pana doktora z chorym dzieckiem, któremu stawiano różne diagnozy, wykluczające się. Pan doktor przeprowadził wyczerpujący wywiad, dopytywał o rożne kwestie, wykluczając schorzenia, ktore wcześniej stawiano. Przeprowadził dokładną i profesjonalną diagnostykę i zalecił leczenie, nie kierując dziecka od razu na obciążające badania. Do takich lekarzy/specjalistów chce się iść/wracać i leczyć się!!!! Wspaniałe podejście do dzieci. Lekarz z powołaniem, którego wszystkim polecam! Dziękujemy:)

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: konsultacja gastrologiczna dzieci

  Jesteśmy po pierwszej wizycie u Pana Doktora i wiem już, że każda następna również będzie u niego. Jestem zadowolona, zostalo podjęte odpowiednie leczenie dla córki, otrzymały odpowiednie zalecenia. Pan doktro zrobił na nas bardzo dobre wrazenie, kulturalny, sympatyczny, rzeczowy. Stosunek do dziecka bardzo ciepły i przyjazny. Z czystym sumieniem polecam!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: konsultacja gastrologiczna dzieci

  Barszo dobru lekarz, słucha pacjenta, sam wszystko spokojnie tłumaczy. Ma fajne podejście do dziecka. Nie popedza, dla każdego pacjenta ma czas. Odpowiada na każde pytanie.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: badania diagnostyczne

  Dziękujemy za pomoc w znalezieniu przyczyny bólu brzucha czyli nietolerancji fruktozy. Polecam Pana Doktora . Od 5 lat szukaliśmy przyczyny tracąc nerwy pieniądze i czas. Szkoda tylko że w innych poradnikach i szpitalach nie liczy się efekt końcowy czyli pomoc w rozwiązaniu problemu, tylko diagnostyka dla samej diagnostyki czyli żeby kasa z NFZ się zgadzała. Polecam i dziękuję w imieniu swoim i córki.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz przeprowadził wnikliwy wywiad i zbadał pacjenta, zaproponował leczenie i wskazał dodatkowe badania, które powinno się wykonać. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • G
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: problemy z brzuszkiem

  Była to pierwsza wizyta u Pana doktora ale odebrałam to bardzo pozytywnie. Wysłuchał nas bardzo uważnie, dokladnie wytlumaczyl co mamy robic, zlecil badania do wykonania i zaprosil z wynikami. Podejście do dziecka również oceniam pozytywnie. Na pewno wrócimy na kolejną wizytę.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: konsultacja gastrologiczna dzieci

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy jaka udzielił nam p.doktor.
  Po kilku latach zmagania się z poszukiwaniami problemu w rożnych miejscach, znaleźliśmy pomoc i rozwiązanie problemu.
  Spokojnie i rzeczowo wszytko zostało wytłumaczone .

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka Medica

  Byliśmy tylko raz ale Pan Doktor zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Jest profesjonalistą, odpowiedział na wszystkie nasze pytania i wątpliwości, zbadał dokładnie córkę i wypytał o szczegóły, żeby móc postawić diagnozę i dalsze zalecenia. Zasugerował także dodatkowe badania i konsultacje, które warto zrobić ale bez nacisku i konieczności. Jeśli będziemy mieli jeszcze potrzebę to wybierzemy ponownie tego lekarza.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u dr Jańczyka była bardzo miła i rzeczowa. Bardzo dokładnie wysłuchał syna i nas jako rodziców bardzo często zadawał dodatkowe pytania, zbadał syna określił jakie badania trzeba wykonać i przedstawił wizję dalszego leczenia. Jesteśmy zadowoleni z wizyty i na pewno będziemy kontynuować leczenie.
  Jacek z Radomia

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: konsultacja gastrologiczna dzieci

  Byliśmy u doktora 3 razy z naszym dzieckiem i myślę, że będziemy wracać, dopóki nasz problem całkowicie nie zniknie. Podoba mi się, że doktor jest spokojny i dobrze sie z nim rozmawia. Sam sporo mówi i pyta, ale też słucha. Zawsze dostajemy od niego konkretne zalecenia, a on daje odczuć, że wie co robi. No i najważniejsze, że do tej pory wszystko co nam zalecił, przynosiło dobry skutek.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Babka Medica: KLIENTÓW TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH PRAGNĄCYCH UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ W RAMACH UBEZPIECZENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z PRZYCHODNIĄ LUB INFOLINIĄ TU (ZGODNIE Z ZASADAMI ZAPISÓW)
  Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuje w Szpitalu pediatrycznym Centrum Zdrowia Dziecka w Klinice Gastroenterologii, Hepatologii, Zaburzeń Odżywiania i Pediatrii. Zajmuje się schorzeniami wieku dziecięcego ze szczególnym uwzględnieniem chorób przewodu pokarmowego i zaburzeń odżywiania z doświadczeniem w opiece ambulatoryjnej.
  Jestem Przewodniczącym Sekcji Metabolicznej Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci.

  Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach gdyż praca z dzieckiem wymaga ciągłego dokształcania.
  Moim zadaniem i celem, jest skuteczne, nowoczesne i możliwie najmniej inwazyjne leczenie dzieci, szczególnie tych najmłodszych.
  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia
  proszę o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego
  (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela)

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Gastroenterologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie