Lek.

Wojciech Jakowicki

Pediatra, Pulmonolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • D
  Lokalizacja: Poradnia Chorób Płuc Wojciech Jakowicki ( Umowa z NFZ )Usługa: objawy alergii

  Do doktora W. Jakowickiego zgłosiłem się kilka lat temu z silnymi objawami alergii. Po wykonaniu testów i zastosowanym odczulaniu i leczeniu stan zdrowia się poprawił. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ dr Jakowicki potrafi wysłuchać, doradzić i zastosować odpowiednie leczenie. Zawsze miły i uprzejmy. Polecam. Bogdan Kielak

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Od 1976r związany jestem z Ostrołęką. Tu rozpocząłem swoją pierwszą pracę jako pediatra i tu poznałem swoich pierwszych pacjentów. Wiele osób pamięta mnie z czasów kiedy przychodziły ze swoimi rodzicami do poradni w "starym szpitalu" i nie tylko. Od 1985 roku pracuję jako specjalista, zajmując się problemami dróg oddechowych.
   Moim dążeniem jest przynieść pomoc jak największej liczbie chorych i zrobić to tak, by byli zadowoleni zarówno z atmosfery spotkania, porady medycznej jak i organizacji wizyty. Z tego właśnie powodu wszystkie wizyty umawiane są na precyzyjne dni i godziny, a to pozwala uniknąć długiego zbędnego czekania w kolejce i straty czasu.
   W 2013 roku o Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym „ Laur Pacjenta 2013” otrzymałem zaszczytny "Certyfikat Zaufania Pacjentów"

  Specjalizacje

  • Choroby płuc
  • Pediatria

  Usługi

  Prywatny gabinet alergologiczno-pulmonologiczny

  ul. Marii Korzeniowskiej 8, 07-410 Ostrołęka, mazowieckie

  Odczulanie od 40 zł
  Zwykła wizyta 120 zł
  Powtórzenie leku 50 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  28 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D
   Lokalizacja: Poradnia Chorób Płuc Wojciech Jakowicki ( Umowa z NFZ )Usługa: objawy alergii

   Do doktora W. Jakowickiego zgłosiłem się kilka lat temu z silnymi objawami alergii. Po wykonaniu testów i zastosowanym odczulaniu i leczeniu stan zdrowia się poprawił. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ dr Jakowicki potrafi wysłuchać, doradzić i zastosować odpowiednie leczenie. Zawsze miły i uprzejmy. Polecam. Bogdan Kielak

  • K
   Lokalizacja: Poradnia Chorób Płuc Wojciech Jakowicki ( Umowa z NFZ )

   Pan doktor Wojciech Jakowicki to profesjonalista w każdym calu .
   Konkretny i rzeczowy czlowiek.
   Polecam.
   Katarzyna

  • M
   Lokalizacja: Poradnia Chorób Płuc Wojciech Jakowicki ( Umowa z NFZ )

   po wizycie i badaniach oraz zastosowaniu prawidłowej diagnozy i leków mój stan zdrowia się znacznie poprawiła. Sam p. dr Jakowicki służył mi pomocna radą oraz nauczył jak prawidłowo powinnam stosować zapisane leki wziewne, co ma wielkie znaczenie w ich zastosowaniu.

  • I

   Do doktora Jakowickiego trafiłam dwa lata temu z przewlekłym i uciążliwym kaszlem trwającym kilka lat.Lekarz cierpliwie wysłuchał,najważniejsze że pomógł. Biorę leki i cieszę się każdym dniem bez kaszlu. Doktor Jakowicki jest miły,sympatyczny, odpowiada na zadane pytania i ma czas dla pacjenta.Dziękuję bardzo.Polecam. Marianna.

  • T

   Od 10 lat jestem pacjentką dr W.Jakowickiego i bardzo sobie chwalę. To miły, kompetentny lekarz skupiony na pacjencie, który i wysłucha i pomoże.Dzięki niemu moja astma jest pod kontrolą, a i ja czuję się bezpiecznie. To godny polecenia specjalista w swojej dziedzinie.Dziękuje i pozdrawiam
   Anna Sawicka

  • K

   Profesjonalizm w 100 %. P. Jakowicki bardzo sympatyczny jestem bardzo zadowolony z wizyty. Super podejście do dzieci. Przemiły , cierpliwy i bardzo kompetentny Polecam

  • M

   Jestem pod opieką Pana Doktora Jakowickiego od 30 lat. Jako dziecko nauczył mnie jak można normalnie żyć z astmą. Pokazał, że odpowiednie leczenie i systematyczność pozwala na robienie w zasadzie wszystkiego tego co robią osoby zdrowe. Przez te wszystkie lata dał się poznać jako niezawodny fachowiec z swojej dziedzinie Jest niezwykle kulturalny i życzliwy dla pacjenta. Teraz chodzimy do Pana Doktora razem z moją córką. Mam przekonanie, że na Doktora Jakowickiego zawsze mogę liczyć. Nigdy nie odmówił mi pomocy i zawsze cierpliwie odpowiadał na wszelkie nurtujące mnie pytania. Polecam! Dziękuję Panie Doktorze za te wszystkie lata i pozdrawiam.

  • Rewelacyjny lekarz z powołania! Bardzo miły, z łatwością nawiązuje kontakt z pacjentami, co sprawia, że podczas wizyty czujemy się swobodnie i bezpiecznie. Leczyłam u doktora Jakowieckiego swoje dzieci, teraz sama korzystam z jego pomocy. Jest specjalistą w swojej dziedzinie. Gorąco polecam!!

  • Zanim zaczęłam odczulanie u Pana Jakowickiego męczył mnie straszny katar teraz po całym cyklu odczulania mam zapalenie inne życie. Katar zniknął. Lekarz tez jest bardzo sympatyczny i potrafi doradzić. Gorąco polecam każdemu z alergia aby się zgłosił do tej poradni bo naprawdę pomaga :) Wioletta Suchecka

  • Moja córka żyje z alergią od urodzenia to jest prawie od 18 lat. Od 17 lat (z przerwami mniejszymi lub większymi) jest leczona przez Pana Jakowickiego. Od trzech lat jestesmy na odczulaniu. Po każdej wizycie u doktora jestem po olbrzymim wrażeniem profesjonalizmu i podejścia do pacjenta, do rodzica pacjenta. Nigdy nie spotkałam się z sytuacją aby nawet najgłupsze pytanie było zbagatelizowane. Jeśli ja rodzic potrzebowałam rady, to zawsze mogłam zadzwonić do Pana Jakowickiego i przez telefon skonsultować moje problemy z leczeniem dziecka. Do tego wszystko było dokładnie wytłumaczone, wyjasnione tak abym ja jako kompletna laiczka mogła zrozumieć. Dlatego jeśli tylko mogę polecam leczenie u Pana Jakowickiego każdemu.