Wojciech Hoffman

Ortopeda

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Wojciech Hoffman przyjmuje w 2 gabinetach

 • Specjalizacja

  Lekarz Wojciech Hoffman to jeden z 5 lekarzy o specjalizacji ortopeda w miejscowości Żnin na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Ortopeda to 7. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

 • Kontakt

  Ten ortopeda nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

Ocena pacjentów:

19 opinii

 • Trafiłam do p.doktora po złamaniu kompresyjnym 2 trzonòw kręgosłupa,nie znam drugiego tak fachowego i rzeczowego lekarza,mającego przy tym kojący wpłwy na pacjenta. Cierpliwy, serdeczny i jednocześnie rewelacyjny lekarz.

 • Mam na imię Domininik. Byłem u Pana pod opieką przez cały ostatni tydzień. Jest Pan bardzo dobrym, konkretnym lekarzem jak i człowiekiem. Dziękuje!

 • Chciałbym podziękować Panu doktorowi Hoffmannowi za okazanie życzliwości i pomocy. Cenię Pana doktora nie tylko jako lekarza, ale też jako człowieka. Po operacji stawu biodrowego zamiast na wózku inwalidzkim poruszam się o własnych siłach. Cieszę się każdym samodzielnie wykonanym krokiem. Mój stan był o tyle poważny, że noga była krótsza o ok. 3cm, co uniemożliwiało mi poruszanie się i odczuwałem silny ból. W tej chwili (od operacji minął miesiąc i 23 dni) poruszam się bardzo sprawnie, zdarza się,że zapominam o kulach. Dziękuję Panu doktorowi za profesjonalizm i za to że wyciągnął do mnie pomocną dłoń. Chciałabym również podziękować siostrze oddziałowej oraz całemu personelowi szpitala w Żninie za opiekę i miłą atmosferę. Pozdrawiam i życzę dużo sukcesów zawodowych. Dziękuję Panie doktorze za wszystko. Pacjent z Janowca Wlkp.

 • Wspaniały ortopeda w dosłownym tego słowa znaczeniu... wszystko u Pana Doktora na najwyższym poziomie... fachowość i człowieczeństwo. Leczy najtrudniejsze nawet przypadki naprawdę z ogromnym powodzeniem. Jestem również zadowoloną pacjentką Pana Doktora po operacji ścięgna Achillesa. Minie niebawem 5 lat od zabiegu a ja czuję się świetnie. Dziękuję bardzo. Kasia.

 • Bardzo dobry lekarz! Konkretny, miły, pełny profesjonalizm! Bez żadnych ciągot do łapówkarstwa. Leczone przez niego kolano czuje się świetnie. Warunki w szpitalu nie odbiegają od tego co mamy w Bydgoszczy.

 • Pan doktor to wspaniały człowiek. Jedyny lekarz, którego znam o takim podejściu do pacjenta. Od kilku lat leczę się u niego. Jestem bardzo wysoką osobą i od dawna mam problemy z kręgosłupem.Bardzo mi pomógł nie raz a w szczególności kiedy byłam w ciąży. Ponadto od ponad 12 lat Pan doktor prowadzi moją mamę po wypadku. Obie możemy w 100% polecić Pana Hoffmana. Jest doskonałym specjalistą a przede wszystkim życzliwym człowiekiem.

 • Dwa lata temu, skręciłem staw kolanowy (diagnoza USG - naderwane wiązadła krzyżowe-przednie i uszkodzona łękotka), jezdzilem od lekarza do lekarza by tylko jak najszybciej stanąć na nogi (własne wesele- czas 1,5 miesiąca). Trafiłem do Pana Doktora po rekomendacji koleżanki, której mąż też korzystał z usług Dr. Hoffmana. Miałem już tylko miesiąc do ślubu ,a wizji chodzenia bez kul - żadnej. Zadzwoniłem by się zarejestrować - termin za miesiąc, ale po opisaniu mojej sytuacji przyjęty zostałem na następny dzień. Ściągnięta woda z kolana i wstrzyknięte jakieś lekarstwo, skierowanie na rehabilitację, przypisano na reptę środki na odbudowę chrząstki oraz preparaty antyzapalne. Dodatkowo Pan Doktor wiedząc , że wyjeżdża za 2 tygodnie na wakacje, poprosił mnie o przyjazd za 5 dni do siebie do domu, by obejrzeć jeszcze przed wyjazdem kolano, znów ściągnął mi wodę z kolana i wstrzyknął jakieś lekarstwo na wysuszenie kolana z owej wody. Po rehabilitacji i pomocy Pana Doktora po właściwie 3 tygodniach stanąłem na własne nogi, ba na własnym weselu Ci, którzy nie wiedzieli o owym zdarzeniu nawet sięnie skapnęli, że coś może być nie tak, tańcowałem całą noc, teraz też w to nie wierzę, ale jednak tak było :). Kultura osobista i podejście do pacjenta naprawdę bardzo przyjemne, ale to już chyba wszyscy wiedzą. Koszt wizyty 70 zł, druga darmowa. Pozdrawiam i naprawdę szczerze polecam.

 • Bardzo dobry specjalista a przede wszystkim bardzo dobry i wyrozumiały człowiek! Chyłę czoła przed panem doktorem.Niestety takich lekarzy jest w Polsce bardzo mało.

 • To i wyjątkowo dobry lekarz i wyjątkowo dobry człowiek. Takie połączenie cech daje wspaniałe rezultaty leczenia. O ile się orientuję - taka i podobne opinie wystawiają p. Hofmanowi nie tylko pacjenci, do których należę, ale i lekarze. Żeby zarobić na taka opinię trzeba być na prawdę wspaniałym fachowcem. Ja to potwierdzam!

 • trafiłam do tego specjalisty z wyrokiem wydanym przez innego lekarza-WÓZEK INWALIDZKI!A DODAM,ŻE MIAŁAM WTEDY 24 LATA!!!po diagnozie i leczeniu przez dr HOFFMANA nie doszło do tej tragedii. minęło już parę lat,a ja uprawiam różnorakie sporty i cieszę się z życia.DZIĘKUJĘ PANU ZA TO CO PAN ZROBIŁ I ZA TO KIM PAN JEST.cierpliwy,skromny,serdeczny człowiek.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online