Adresy i cenniki usług

 • Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Gabinet Lekarski

  Zajęcza 6 m. 2
  85-809 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: Pałuckie Centrum Zdrowia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Żninie

  Minęło już 6 lat od wymiany stawu biodrowego a ja jestem wciąż sprawnym człowiekiem. Chciałbym podziękować Panu doktorowi Hoffmanowi jako wspaniałemu specjaliście a przede wszystkim bardzo dobremu i wyrozumiałemu człowiekowi.

  Dziękuję Panie doktorze za wszystko. Józef z Bydgoszczy

 • T

  Trafiłam do p.doktora po złamaniu kompresyjnym 2 trzonòw kręgosłupa,nie znam drugiego tak fachowego i rzeczowego lekarza,mającego przy tym kojący wpłwy na pacjenta. Cierpliwy, serdeczny i jednocześnie rewelacyjny lekarz.

 • Mam na imię Domininik. Byłem u Pana pod opieką przez cały ostatni tydzień. Jest Pan bardzo dobrym, konkretnym lekarzem jak i człowiekiem. Dziękuje!

 • Chciałbym podziękować Panu doktorowi Hoffmannowi za okazanie życzliwości i pomocy. Cenię Pana doktora nie tylko jako lekarza, ale też jako człowieka. Po operacji stawu biodrowego zamiast na wózku inwalidzkim poruszam się o własnych siłach. Cieszę się każdym samodzielnie wykonanym krokiem. Mój stan był o tyle poważny, że noga była krótsza o ok. 3cm, co uniemożliwiało mi poruszanie się i odczuwałem silny ból. W tej chwili (od operacji minął miesiąc i 23 dni) poruszam się bardzo sprawnie, zdarza się,że zapominam o kulach. Dziękuję Panu doktorowi za profesjonalizm i za to że wyciągnął do mnie pomocną dłoń. Chciałabym również podziękować siostrze oddziałowej oraz całemu personelowi szpitala w Żninie za opiekę i miłą atmosferę. Pozdrawiam i życzę dużo sukcesów zawodowych. Dziękuję Panie doktorze za wszystko. Pacjent z Janowca Wlkp.

 • Wspaniały ortopeda w dosłownym tego słowa znaczeniu... wszystko u Pana Doktora na najwyższym poziomie... fachowość i człowieczeństwo. Leczy najtrudniejsze nawet przypadki naprawdę z ogromnym powodzeniem. Jestem również zadowoloną pacjentką Pana Doktora po operacji ścięgna Achillesa. Minie niebawem 5 lat od zabiegu a ja czuję się świetnie. Dziękuję bardzo. Kasia.

 • Bardzo dobry lekarz! Konkretny, miły, pełny profesjonalizm! Bez żadnych ciągot do łapówkarstwa. Leczone przez niego kolano czuje się świetnie. Warunki w szpitalu nie odbiegają od tego co mamy w Bydgoszczy.

 • Pan doktor to wspaniały człowiek. Jedyny lekarz, którego znam o takim podejściu do pacjenta. Od kilku lat leczę się u niego. Jestem bardzo wysoką osobą i od dawna mam problemy z kręgosłupem.Bardzo mi pomógł nie raz a w szczególności kiedy byłam w ciąży. Ponadto od ponad 12 lat Pan doktor prowadzi moją mamę po wypadku. Obie możemy w 100% polecić Pana Hoffmana. Jest doskonałym specjalistą a przede wszystkim życzliwym człowiekiem.

 • Dwa lata temu, skręciłem staw kolanowy (diagnoza USG - naderwane wiązadła krzyżowe-przednie i uszkodzona łękotka), jezdzilem od lekarza do lekarza by tylko jak najszybciej stanąć na nogi (własne wesele- czas 1,5 miesiąca). Trafiłem do Pana Doktora po rekomendacji koleżanki, której mąż też korzystał z usług Dr. Hoffmana. Miałem już tylko miesiąc do ślubu ,a wizji chodzenia bez kul - żadnej. Zadzwoniłem by się zarejestrować - termin za miesiąc, ale po opisaniu mojej sytuacji przyjęty zostałem na następny dzień. Ściągnięta woda z kolana i wstrzyknięte jakieś lekarstwo, skierowanie na rehabilitację, przypisano na reptę środki na odbudowę chrząstki oraz preparaty antyzapalne. Dodatkowo Pan Doktor wiedząc , że wyjeżdża za 2 tygodnie na wakacje, poprosił mnie o przyjazd za 5 dni do siebie do domu, by obejrzeć jeszcze przed wyjazdem kolano, znów ściągnął mi wodę z kolana i wstrzyknął jakieś lekarstwo na wysuszenie kolana z owej wody. Po rehabilitacji i pomocy Pana Doktora po właściwie 3 tygodniach stanąłem na własne nogi, ba na własnym weselu Ci, którzy nie wiedzieli o owym zdarzeniu nawet sięnie skapnęli, że coś może być nie tak, tańcowałem całą noc, teraz też w to nie wierzę, ale jednak tak było :). Kultura osobista i podejście do pacjenta naprawdę bardzo przyjemne, ale to już chyba wszyscy wiedzą. Koszt wizyty 70 zł, druga darmowa. Pozdrawiam i naprawdę szczerze polecam.

 • Bardzo dobry specjalista a przede wszystkim bardzo dobry i wyrozumiały człowiek! Chyłę czoła przed panem doktorem.Niestety takich lekarzy jest w Polsce bardzo mało.

 • To i wyjątkowo dobry lekarz i wyjątkowo dobry człowiek. Takie połączenie cech daje wspaniałe rezultaty leczenia. O ile się orientuję - taka i podobne opinie wystawiają p. Hofmanowi nie tylko pacjenci, do których należę, ale i lekarze. Żeby zarobić na taka opinię trzeba być na prawdę wspaniałym fachowcem. Ja to potwierdzam!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

339

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.