Wojciech Guliński

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • D
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Najlepszy ginekolog, na jakiego do tej pory trafiłam - kompetentny, wesoły, tak zagada że nawet najbardziej nieśmiała kobieta przestanie bać się badania. Prowadzenie ciąży - rewelacja, na każdej wizycie USG, w którym może towarzyszyć bliska osoba. Doktor odpowiada z uśmiechem na każde pytanie pacjentki, nawet te bardzo głupie, nigdy nie zbywa. Polecam z czystym sumieniem.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  25 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Najlepszy ginekolog, na jakiego do tej pory trafiłam - kompetentny, wesoły, tak zagada że nawet najbardziej nieśmiała kobieta przestanie bać się badania. Prowadzenie ciąży - rewelacja, na każdej wizycie USG, w którym może towarzyszyć bliska osoba. Doktor odpowiada z uśmiechem na każde pytanie pacjentki, nawet te bardzo głupie, nigdy nie zbywa. Polecam z czystym sumieniem.

  • W

   Chodziłam do niego parę lat.Wyleczył mi nadżerkę.W wieku 36 lat zaszłam w pierwszą ciążę,prowadził mnie aż do 37 tygodnia,kiedy okazało się że dziecko jest obrzęknięte...Pan doktor nie zlecił ani nie poinformował mnie o konieczności zrobienia badań na toksoplazmozę.Synek urodził się w Poznaniu i przez 1,5 miesiąca jego stan był bardzo ciężki-ma wrodzoną toksoplazmozę i zespół DOWNA...

  • A

   Pan doktor jest rewelacyjny !!!! Polecam!!!
   Leczył mnie przed ciążą (około 2 lat) i robi to teraz. Od ośmiu miesięcy jestem pod jego fachową opieką i szczerze nie wyobrażam sobie żadnego innego lekarza, który mógłby prowadzić moją ciąże.
   Jest bardzo miły, sympatyczny, odpowiada na każde pytanie ze spokojem, informuje o każdym badaniu, tłumaczy co robi i co będzie robić. To pierwszy lekarz przy którym nie czułam krępacji (mowa o badaniach). Faktem jest to, że wizyty nie są na czas niemniej jednak wydaje mi się, że to tylko i wyłącznie dlatego ponieważ każdej pacjentce poświęca tyle czasu ile tylko potrzeba a nie na zasadzie daj kasę i spadaj. Badania wykonuje w sposób delikatny jest bardzo dokładny. Dużą zaleta jest to, że można do niego zadzwonić o każdej porze dnia i nocy -zawsze służy radą i pomocą .... Jest wstanie przyjąć pacjentkę nawet w dzień wolny bądź święto- sama się o tym przekonałam wraz z moim narzeczonym, który zawsze mi towarzyszy, i który również uważa, że Pan Wojciech świetnie tłumaczy choroby itp.

  • W

   Ogólnie był miły i sympatyczny, tak długo jak nie było problemów, to byłam zadowolona, ale generalnie nie wykrył mi dużej nadzerki. Dopiero u innego lekarza się to udało.

  • M

   Jak dla mnie najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Pojechałam do niego na wizytę, żeby sprawdzić czy z moim 12 tygodniowym dzieckiem jest wszytko dobrze, bo mój lekarz prowadzący nie robił mi USG a na kolejna wizytę byliśmy umówieni dopiero na 17 tydz. ciąży. Doktor Guliński poświęcił mi prawie 40 minut, mąż mógł uczestniczyć w badaniu USG i zobaczyć nasze maleństwo. Podczas USG tłumaczył i opisywał co robi, jakie wymiary wykonuje i po co. Po badaniu odpowiedział na całą masę moich pytań. Nie spieszył się, nie był zniecierpliwiony moimi być może błahymi i czasami nawet głupimi pytaniami. Polecam tego lekarza i osobiście zmieniam lekarza prowadzącego na doktora Gulińskiego.

  • J

   lekarz wspaniały, serdeczny miły. Potrafi stwprzyć taką atmosferę, że nie boisz się iść do ginekologa.
   Natomiast położna w Gostyniu jest okropna, arogancka, nieprzyjemna w obyciu i lekceważąca pacjenta.

  • M

   Jest bardzo cierpliwy ...zawsze odbierze telefon mimo swiąt wytumaczy wszystko .... nie moglam zajsc w ciąże a dzisiaj mam juz dwojkę dzieci . Polecam ja i mój mąż

  • I

   Polecam doktora Gulińskiego ! Ciążę poprowadził prawidłowo, bezbłędnie rozpoznał płeć maleństwa, zlecił wszystkie niezbędne badania. Odpowie na każde pytanie, nie patrzy na zegarek, pożartuje, pocieszy. Zawsze uśmiechnięty, uprzejmy, podchodzi z szacunkiem do pacjentów zarówno przyjmując prywatnie, jak i na kasę chorych. Dodatkowo sprzęt też bez zarzutu. Polecam !!!

  • G

   Bardzo dobry lekarz, zarówno w prowadzeniu ciąży zdrowej, prawidłowo sie rozijającej, jak i patologicznej. Z pierwszym dzieckiem chodziłam do tego lekarza i faktycznie, jak pisza pozostałe kobiety, miałam wrażenie, że jestem jego jedyna pacjentką, a każda z pań też tak uważała. Ciaża przebiegała prawidłowo ale lekarz poświecał mi duzo czasu i odpowiadał na każde pytanie, z zawodu jestem psychologiem i uważam, że doktor Guliński, też taką funkcje pełni, poza oczywiscie profesjonalnym przygotowaniem lekarskim jako ginekolog. W drugiej ciąży poroniłam i doktor szybko rozpoznał komplikacje i co rzadko sie zdarza umiał w spokojny, ciepły i kompetentny,a zarazem rzeczowy sposób przekazać diagnoze. To naprawde rzadkość wśród Polskich lekarzy

  • G

   Mam troje dzieci.Z pierwszą ciążą chodziłam na wizyty do innego lekarza ponad 11lat temu.Z drugią ciążą ponad 9 lat temu już na wizyty lekarski chodziłam do doktora Gulińskiego w Górze.Byłam bardzo zadowolona.Z wizyty wychodziłam jak od psychologa który wspierał,pocieszał itd.Wizyty u niego wspominam bardzo dobrze-nigdy nie mówił,że nie mam czasu a często zdarzało się,że pacjentki oczekujące na wizytę same dziwiły się,że doktor poświęca tak dużo czasu pacjentkom.Wizyty często miały miejsce w późnych godzinach wieczornych.No i ponad trzy lata temu znów zaszłam w ciążę i doktor znów bezbłdnie ocenił płeć dziecka i poprowadził moją ciążę.Od porodu nie byłam jeszcze na wizycie ale wybieram się w najbliższym czasie i na pewno do pana dr Gulińskiego!