dr n. med.

Wojciech Golusiński

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: Inny

  Dziękuje za życzliwość i oddanie za uratowanie życia mojej mamie Elżbiecie R. bez tej operacji napewno by umarła. To bardzo dobry lekarz w dzisiejszych czasach tak bardzo trudno o dobrego fachowca. Bardzo skomplikowana operacja wycięcie migdałów z przerzutami na podniebienie i węzły chłonne. Żyje i jest nadzieja, że wyzdrowieje. Doktor jest rewelacyjny polecam lepiej zapłacić więcej fachowcowi raz niż latać po 15 innych laryngologach i dokładnie nic nadal się nie wie. Pozdrawiam

 • M

  Profesor ma cudowne rączki ,po operacji nie ma ani śladu a ja oddycham teraz przes nos pełną piersią.Polecam naprawdę warto.
  Teraz zmieni się komfort życia i będę mogła powrócić do czynnego trybu bez duszności, braku tchu i silnych bóli głowy.
  Teraz życie będzie jak kiedyś.
  DZIĘKUJĘ PROFESORZE !!!!!!!

 • M

  Inteligentny człowiek i bardzo rzetelny. Jedynie do czego można się przyczepić to cena wizyty prywatnie... u mnie - 300 zł , jeżeli chodzi o oddział laryngologii w WCO to prof jest dokładny , wzorcowy, co prawda obchód szybki ale wynika to pewnie z jego duzego natłoku pracy . Cała załoga to nie "byle" jacy specjaliści , widać , że każdy z lekarzy pracujacych na tym oddziale bardzo szanuje i słucha prof. Szkoda tylko ze mimo mojej wizyty prywatnej to nie prof mnie operował. Jest to jeden z najlepszych specjalistów w POLSCE z ogromną wiedzą na temat otolaryngologi.

 • Profesor Golusiński prowadził (i nadal prowadzi) mnie po zdiagnozowaniu nowotworu z przerzutami do węzłów chłonnych. Dzięki opiece jego i jego zespołu po niespełna roku od zakończenia leczenia badanie diagnostyczne nie wykazują cech wznowy i dalszych przerzutów.
  Profersor oprócz tego, że jest wspaniałym człowiekiem, który - niezależnie jak patetycznie to zabrzmi - uratował mi życie, jest wspaniałym mentorem dla swojego zespołu lekarzy oraz wzorcowo prowadzi oddział laryngologii onkologicznej w WCO w Poznaniu.

 • Miałam do czynienia z profesorem jakieś dwa lata temu. Poszłam prywatnie. Drogo....Pięć minut w gabinecie 200 zł. I oczywiście umówiona następna wizyta. Zabieg mi wykonano ale już nie rękoma profesora , choć miało tak być...Niestety...Nie przyszedł nawet zobaczyć jak się czuję....Wizyta kontrolna oczywiście prywatna ale zapłacona podwójnie, bo "po zabiegu" kosztuje dwa razy tyle....Ogólnie nie polecam!!!!!!Człowiek niesympatyczny, nie wiadomo co tak naprawdę myśli. Nie czułam się komfortowo ani bezpiecznie.

 • Byłem trzy razy prywatnie (koszt 600zł+200 badania które mi zlecił) a następnie skierował mnie do szpitala na operację i przy której sam nie uczestniczył.
  PS. na zabieg przegrody czekałem około 10 miesięcy a z efektów i tak nie jestem zadowolony.

 • Pan Profesor operował mnie w 2003 roku. Miałam wtedy czyszczoną zatokę i korygowaną przegrodę nosową w tylnym odcinku. Trzy lata temu wykonywał u mnie jeszcze inny mniejszy zabieg.
  Jest przede wszystkim świetnym fachowcem. W kontakcie z pacjentem jest bardzo rzeczowy i sympatyczny. On jako jedyny spośród ogromnej ilości laryngologów jakich odwiedziłam zdiagnozował mnie wtedy właściwie. Po zabiegach, które wykonywał u mnie osobiście odzyskałam nową jakość życia. Zgodzę się, że wizyty nie są tanie ale wiem również, że jest to cena za poradę bardzo doświadczonego fachowca który dysponuje na miejscu w gabinecie nowoczesnym sprzętem. Polecam.

 • Świetny lekarz, polecam gorąco. Usuwał mi migdałki. Wszystko profesjonalnie i bez zarzutu.

 • w czasie wizyt kompetentnie i uspokojająco mówi o problemie chorobowym. Polecam

 • Stanowczo odradzam tego lekarza! Miałam to nieszczęście, że lekarz ten usuwał mi migdały w szpitalu na Mickiewicza w Poznaniu, i tragedia - nie dość, że godzinę po zabiegu dostałam krwotoku (bo nie zamknął dobrze tętniczki i musiałam wracać do niego na fotel) to na wizycie kontrolnej po 3 tygodniach od zabiegu okazało się, że lekarz ten nie wyciął mi całego prawego migdała!!! Prawdopodobnie będę musiała mieć kolejny zabieg, aby usunąć to co zostawił mi dr Golusiński... Nie dość, że źle wykonał zabieg to (w przeciwieństwie do lekarzy innych pacjentek)zupełnie się mną nie interesował jako swoim pacjentem. Podsumowując - brak kompetencji oraz odpowiedniego, życzliwego podejścia do pacjenta!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online