dr n. med.

Wojciech Czarzasty

verifiedCreated with Sketch.

Proktolog, Chirurg, Gastrolog

71 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
57 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą drugiego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej oraz specjalistą gastroenterologii. Posiadam również długoletnie doświadczenie proktologiczne. Wykonuję między innymi… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
71 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Miła i profesjonalna obsługa, badania przeprowadzone z wielką starannością, pełne zadowolenie. Gorąco polecam !!!

  Wojciech Czarzasty2015-11-23

  Dziękuję za wybranie mojego gabinetu i polecam swoje usługi na przyszłość.

 • M

  Jestem zadowolona z wizyty u doktora Czarzastego, który pomógł mi z moim uciążliwym problemem. Trochę się obawiałam badania, bo nigdy wcześniej nie byłam u proktologa, ale jak to mówią strach ma wielkie oczy i nie było czym się martwić. Wszystkie moje obawy zostały rozwiane i dostałam maść, którą teraz stosuję i czuję się znacznie lepiej.

  Wojciech Czarzasty2015-10-21

  Cieszę się bardzo, że mogłem Pani pomóc. Proszę stosować maść wedle moich zaleceń, a wszystko powinno niedługo wrócić do normy.

 • M

  Jestem bardzo zadowolona,że zdecydowałam się na zabieg który przeprowadził dr Czarzasty,bylo to wycięcie 3 fałd brzeżnych,minęło 11 dni od zabiegu,rany się goją bardzo szybko,dodatkowym pozytywnym bonusem jest to,ze dr ma ciekawe poczucie humoru,jest pełen szacunku do pacjenta,a przede wszystkim daje poczucie bezpieczeństwa poprzez mozliwosc kontaktowania sie z nim po zabiegu,w celu analizowania sytuacji,na co jest bardzo otwarty.

  Wojciech Czarzasty2015-10-21

  Pani Marto, niezmiernie mi miło, że jest Pani zadowolona z przeprowadzonego zabiegu. Mam nadzieję, że rany niedługo się całkowicie zagoją i szybko powróci Pani do pełni zdrowia.

 • A

  W gabinecie panowała miła atmosfera i lekarz zdiagnozował mój problem, jednakże stwierdził, że nic nie da się zrobić poza zabiegiem za, który mam zapłacić sporo pieniędzy. Nie bylo mnie stać na to więc poprosiłam aby mi przypisał jakieś środki. Stwierdził, że to bezsensu i nawet nie polecił nic co pozwoliłoby mi 'odpoczac' choć chwilowo od problemu. Może i zna się na rzeczy ale nastawiony głównie na zarobek.

  Wojciech Czarzasty2015-10-26

  Szanowna Pani Agatto, jest mi niezmiernie przykro, iż nie była Pani usatysfakcjonowana wizytą. Najważniejsze jest dla mnie dobro pacjenta i zawsze dbam o to, by zapewnić jak najlepsze rozwiązanie jego problemu. Jeżeli zalecałem wykonanie zabiegu, to z pewnością było to najbardziej korzystne wyjście i podjąłem taką decyzję dla Pani dobra. Mam nadzieję, że stan Pani zdrowia uległ poprawie.

 • B

  Jestem zawiedziona, lekarz wyciągnął ode mnie sporo pieniędzy (wizyty, dodatkowe zabiegi) nic nie pomogło, to zaczął straszyć operacją (zupełnie bezzasadną). Lekarz w swoim gabinecie nie prowadzi kartotek pacjentów, podczas wizyty pyta się co tam ostatnio przepisywaliśmy (nie ma kartoteki także nie może sprawdzić). Osobiście jestem rozczarowana i nie polecam.

  Wojciech Czarzasty2015-10-21

  Przykro mi, że jest Pani niezadowolona z wizyty w moim gabinecie. Nie ukrywam jednak, iż dziwi mnie komentarz dotyczący rzekomego braku dokumentacji, gdyż tak jak każdy lekarz prowadzę kartoteki pacjentów. Co więcej każdy pacjent ma prawo sprawdzać, jak wygląda historia jego choroby i jakie leki zostały mu przepisane. Pani sugestie dotyczące "wyciągania pieniędzy" czy narażania pacjentów na niepotrzebne zabiegi są bezpodstawne i obraźliwe.

 • O

  Bardzo dobry specjalista w zakresie chirurgii, proktologii i gastrologii.
  Rzeczowy, profesjonalny, uprzejmy i co bardzo ważne, z poczuciem humoru. Zawsze znajdzie czas, by wysłuchać i rozwiać wątpliwości, odpowiadając na pytania.
  W pełni zaangażowany na każdym etapie leczenia. Mimo moich dolegliwości, czułam się dużo lepiej i pewniej wiedząc, że jestem pod jego opieką.
  Badania typu gastroskopia, kolonoskopia przeprowadzone sprawnie, dokładnie i bez stresu.

  Polecam wszystkim!
  M.

  Wojciech Czarzasty2015-11-23

  Serdecznie dziękuję za wystawienie opinii dotyczącej wizyty.

 • M

  Dziękuję za fachową i szybką opiekę nad moim Tatą. Lekarz profesjonalista, poinformował nas o wszelkiej gramie rozwiązań, które można zastosować u Taty. Od tych bezpłatnych po odpłatne. Nie czuliśmy żadnej presji aby decydować się na odpłatne zabiegi. Zdajemy sobie sprawę, że lepsze rozwiązania muszą kosztować bo NFZ funduje nam tylko kolejki i bolesne badania bez znieczulenia. Tata wyszedł bardzo zadowolony mimo wielkich obaw i skrępowania przed wizytą. Szybko przeprowadzony zabieg, profesjonalna koordynacja leczenia. Polecam szczerze komuś kto liczy na nowoczesne i szybkie leczenie. Lekarz otwarty do pacjenta, co też wydaje mi się niezwykle ważne. Szczerze polecam

  Wojciech Czarzasty2015-11-23

  Dziękuję bardzo za zaufanie oraz opublikowanie opinii na portalu. Mam nadzieję, że Pani Ojciec czuje się już o wiele lepiej.

 • J

  Nie jestem zadowolona. Rozmowa była miła dopóki nie zapytałam sie o mozliwosc operacji w ramach NFZ. Po tym pytaniu juz było bardzo niesympatycznie.......

  Wojciech Czarzasty2015-10-26

  Przyjmuję pacjentów zarówno w ramach NFZ jak i prywatnie i nie ma to żadnego wpływu na wykonywane przeze mnie zabiegi oraz moje podejście do pacjentów.

 • K

  Nie polecam! Trafiłam pod skalpel lekarza i żałuję. Jedyne co mogę zrobić to wystawić negatywny komentarz, aby uchronić innych pacjentów. Lekarz nastawiony na portfel klienta. Zdecydowanie odradzam.

  Wojciech Czarzasty2015-10-26

  Chciałbym dowiedzieć się, co dokładnie nie odpowiadało Pani w przeprowadzonym przeze mnie zabiegu. Jeśli to możliwe to proszę o kontakt ze mną, bo trudno jest mi cokolwiek odpowiedzieć anonimowej osobie. Czy po przeprowadzonej operacji zgłaszała Pani swoje uwagi odnośnie jego wykonania?

 • P

  Przyszłam do doktora wiedząc co mi dolega,przyniosłam wynik potwierdzający moje przypuszczenia (cześniej już miałam takie dolegliwości i znam swój organizm).Lekarz stwierdził,ze to na pewno nie to, tylko problemy gastryczne wywołane stresem, pocieszył mnie,ze to "nieuleczalna choroba", przepisał leki (nie wypisuje recept refundowanych nawet po przedstawieniu aktualnego dowodu ubezpieczenia !!!!)ale recepta była tak niechlujnie wypisana, ze nie udało mi się jej zrealizować w 6 aptekach. Poszłam do innego specjalisty z moimi wynikami, potwierdził moje przypuszczenia co do przyczyny dolegliwości.
  Co do niechlujnych recept to kilka lat temu również byłam u doktora Czarzastego i musiałam wrócić na poprawkę ponieważ była nieprawidłowo wypisana. Ja już na pewno do tego lekarza nie wrócę.

  Wojciech Czarzasty2015-10-26

  Widzę, iż minęło już sporo czasu od wizyty i trudno jest mi odnieść się do zaistniałej sytuacji. Zawsze staram się rzetelnie podchodzić do wykonywanej przeze mnie pracy i pomagać moim pacjentom. Mam jednak nadzieję, że stan Pani zdrowia uległ poprawie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą drugiego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej oraz specjalistą gastroenterologii. Posiadam również długoletnie doświadczenie proktologiczne. Wykonuję między innymi gastroskopię i kolonoskopię oraz przyjmuję w poradni gastroenerologicznej w ramach NFZ.

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Publikacje

 • Olbrzymia torbiel łagodna wątroby jako przyczyna żółtaczki mechanicznej, leczona chirurgicznie dwuetapowo, Przegląd Gastroenterologiczny 2007

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski
 • polski

Zdjęcia