dr n. med.

Wojciech Czarzasty

verifiedCreated with Sketch.

Proktolog, Chirurg, Gastrolog

71 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
57 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą drugiego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej oraz specjalistą gastroenterologii. Posiadam również długoletnie doświadczenie proktologiczne. Wykonuję między innymi… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
71 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta była szczegółowa, otrzymałem dodatkowe odpowiedzi i ku zaskoczeniu podczas wizyty został wykonany zabieg

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dr Czarzasty jest specjalistą bardzo klarownie obrazującym sytuację. Co dla mnie bardzo ważne, jest otwarty na rozmowę z pacjentem, wysłuchanie wszelkich spostrzeżeń. Powołanie, empatia i profesjonalizm to cechy którymi mogę go opisać. Zdecydowanie polecam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.

  Szybko, profesjonalnie, skutecznie! Bez zbednych słów, sam konkret. Stosunek ceny do jakości korzystny dla pacjenta. Polecam!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.

  Bardzo polecam dr Wojciecha Czarzastego! Profesjonalne podejście, szybka diagnoza i zabieg na miejscu.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: badania diagnostyczne

  Ocena po pierwszej wizycie. Lekarz miły i konkretny - wypytał, zbadał,wszystko spokojnie wytłumaczył, w tym takze jak będzie wyglądać dalsze leczenie. Po kolejnych wizytach moja opinia moze się oczywiście zmienić, mam nadzieję że na lepsze.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: gastryczny

  Pierwszy raz trafiłem na lekarza mądrego i empatycznego fachowca w swojej dziedzinie szczerze polecam

 • M
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.

  Do Pana Doktora trafiłam ze zmianą ropną na paznokciu. Cierpiałam z powodu przenikliwego bólu. Doktor Czarzasty moim problemem zajął się doskonale. Sprawnie przeprowadził zabieg chirurgiczny, a sposób rozmowy i rzeczowe wyjaśnienie dotyczące schorzenia i leczenia pozwoliło mi poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Wcześniej odbyłam dwie konsultacje chirurgiczne w Kolonii, gdzie na stałe mieszkam, niestety zaordynowane leczenie nie przyniosło zadowalających efektów. Bardzo gorąco polecam dra
  Czarzastego, to świetny i doświadczony specjalista.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - TrójmiastoUsługa: diagnozowanie problemów z przewodem pokarmowym

  W moim przypadku, to na pierwszej wizycie zostałam potraktowana z góry i bardzo nieuprzejmie, niemal wysłana z kwitkiem, że IBS i czego dalej szukam. Kolejny objaw i zaczęliśmy rozmawiać poważnie. Dostałam listę ciekawych badań, nigdy nikt wcześniej mi takich nie proponował i one w końcu jakąś drogę wskazały. Po tylu lekarzach i 5 latach szukania, to dla mnie pewien sukces i ukłon w stronę lekarza. Kolejna wizyta ok, następna znów gorzej. Zawsze z opóźnieniem 30 minut do godziny. Do badań ja się u Pana doktora nie nadaję, jestem zbyt nerwowa(ogromna nerwica), a to lekarz, który się nie patyczkuje, dlatego na badania endoskopowe wybrałam się do innych lekarzy. Natomiast wiedzę i porady naprawdę doceniam, diagnostyka coś wnosi, choć jest kosztowna, dlatego warto emocje schować w kieszeń, złapać trochę dystansu i udać się na konsultację. Myślę, że warto.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: badanie proktologiczne

  Szczerze polecam! Moje schorzenie ujawniło sie jakieś 2 tyg po porodzie. Wcześniej chodzilam do innego proktologa, który postawil zła diagnozę i zastosował nieskuteczne leczenie. Moja przypadłość była bardzo bolesna, więc szukałam ratunku doslownie wszędzie. Wreszcie trafilam do Dr Czarzastego, który postawil trafną diagnozę i zaproponował skuteczne leczenie, dzięki czemu moje wizyty w toalecie nie są koszmarem a schorzenie na chwilę obecną wygoiło się. Choć leczenie nie należało do najtańszych, najważniejszy jest efekt końcowy, czyli wyleczenie sie ze schorzenia. Polecam Pana doktora, bo dobrze zna sie na swojej pracy!

 • E
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: badania diagnostyczne

  Lekarza oceniam wysoko za jego profesjonalizm, zaangażowanie, brak pośpiechu , co jest ważne przy pierwszej wizycie.Natomiast mnie mamę dorosłej córki z którą przyjechałam potraktował bardzo nieuprzejmie. Powiedział, że jeśli się odezwę to mnie wyprosi. Informuję, że moja obecność była spowodowana troską o córkę, która "przeszła" wielu lekarzy bez rezultatu. Sądzę, że moje obserwacje dużo mogły wnieść do diagnozy. Mimo to oceniam doktora wysoko za leczenie i córkę poślę drugi raz ale ja już nie przyjdę. Czasami doktorze warto posłuchać mamy..

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą drugiego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej oraz specjalistą gastroenterologii. Posiadam również długoletnie doświadczenie proktologiczne. Wykonuję między innymi gastroskopię i kolonoskopię oraz przyjmuję w poradni gastroenerologicznej w ramach NFZ.

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Publikacje

 • Olbrzymia torbiel łagodna wątroby jako przyczyna żółtaczki mechanicznej, leczona chirurgicznie dwuetapowo, Przegląd Gastroenterologiczny 2007

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski
 • polski

Zdjęcia