dr n. med.

Wojciech Czarzasty

verifiedCreated with Sketch.

Proktolog, Chirurg, Gastrolog

67 opinii +dodaj

Umów wizytę
31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą drugiego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej oraz specjalistą gastroenterologii. Posiadam również długoletnie doświadczenie proktologiczne. Wykonuję między innymi… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
67 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N

  Doktor W.Czarzasty jest prawdziwym profesjonalistą w swoim zawodzie. Wcześniej byłam u innego proktologa i byłam bardzo niezadowolona z wizyty, czułam się po prostu niezręcznie!! Tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam innym!

  Wojciech Czarzasty2015-12-01

  Cieszę się, że mogłem Pani pomóc i dziękuję za umieszczenie opinii.

 • N

  Lekarz był bardzo kompetentny oraz wyjątkowo przyjazny pacjentowi. Moja wizyta odbyła się bezproblemowo i w komfortowej atmosferze. To zdecydowanie godny polecenia specjalista.

  Wojciech Czarzasty2015-11-23

  Serdecznie dziękuję za wystawienie opinii na portalu znanylekarz.pl oraz wybranie mojego gabinetu.

 • P

  Lekarz zbagatelizował objawy, nie zainteresował się uwagami pacjenta, praktycznie nie zastosował żadnego leczenia, ani nie udzielił podstawowych porad. Kilkukrotnie dopuścił się niepoważnych komentarzy. Brak większych chęci do pomocy pacjentowi. Dlatego swoją wizytę oceniam krytycznie (była to wizyta, za którą lekarz nie pobiera pieniędzy).

  Wojciech Czarzasty2015-11-23

  Szanowna Pani, zawsze staram się jak najlepiej pomóc pacjentom, którzy przychodzą do gabinetu. To, czy wizyta odbywa się prywatnie czy przez NFZ nie ma żadnego wpływu na moje podejście do osoby badanej, więc proszę nie pisać tego typu komentarzy. Nigdy nie bagatelizuję objawów i za każdym razem informuję, by pamiętać o właściwej profilaktyce oraz zalecam odpowiednie leczenie.

 • R

  Na całe szczęście w moim przypadku dolegliwość z którą przyszedłem do lekarza okazała się czymś niegroźnym i w miarę szybko udało się ją załagodzić. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i pomocy, którą uzyskałem!

  Wojciech Czarzasty2015-11-23

  Dziękuję bardzo za wizytę w moim gabinecie oraz wystawienie opinii.

 • H

  Bardzo dziękuję za szybkie zdiagnozowanie i wyleczenie problemu- czuję się o wiele lepiej! Szczerze polecam tego lekarza.

  Wojciech Czarzasty2015-11-02

  Cieszę się niezmiernie, że mogłem Pani pomóc i dziękuję za wystawienie mi opinii na portalu.

 • B

  Badanie było bardzo szybkie i prawie bezbolesne. Dziękuję za pomoc i przepisanie mi odpowiedniego do mojej przypadłości specyfiku, który działa i pomaga.

  Wojciech Czarzasty2015-10-30

  Mam nadzieję, iż czuje się już Pani znacznie lepiej. Dziękuję za wizytę i życzę powrotu do zdrowia.

 • Miła i profesjonalna obsługa, badania przeprowadzone z wielką starannością, pełne zadowolenie. Gorąco polecam !!!

  Wojciech Czarzasty2015-11-23

  Dziękuję za wybranie mojego gabinetu i polecam swoje usługi na przyszłość.

 • M

  Jestem zadowolona z wizyty u doktora Czarzastego, który pomógł mi z moim uciążliwym problemem. Trochę się obawiałam badania, bo nigdy wcześniej nie byłam u proktologa, ale jak to mówią strach ma wielkie oczy i nie było czym się martwić. Wszystkie moje obawy zostały rozwiane i dostałam maść, którą teraz stosuję i czuję się znacznie lepiej.

  Wojciech Czarzasty2015-10-21

  Cieszę się bardzo, że mogłem Pani pomóc. Proszę stosować maść wedle moich zaleceń, a wszystko powinno niedługo wrócić do normy.

 • M

  Jestem bardzo zadowolona,że zdecydowałam się na zabieg który przeprowadził dr Czarzasty,bylo to wycięcie 3 fałd brzeżnych,minęło 11 dni od zabiegu,rany się goją bardzo szybko,dodatkowym pozytywnym bonusem jest to,ze dr ma ciekawe poczucie humoru,jest pełen szacunku do pacjenta,a przede wszystkim daje poczucie bezpieczeństwa poprzez mozliwosc kontaktowania sie z nim po zabiegu,w celu analizowania sytuacji,na co jest bardzo otwarty.

  Wojciech Czarzasty2015-10-21

  Pani Marto, niezmiernie mi miło, że jest Pani zadowolona z przeprowadzonego zabiegu. Mam nadzieję, że rany niedługo się całkowicie zagoją i szybko powróci Pani do pełni zdrowia.

 • A

  W gabinecie panowała miła atmosfera i lekarz zdiagnozował mój problem, jednakże stwierdził, że nic nie da się zrobić poza zabiegiem za, który mam zapłacić sporo pieniędzy. Nie bylo mnie stać na to więc poprosiłam aby mi przypisał jakieś środki. Stwierdził, że to bezsensu i nawet nie polecił nic co pozwoliłoby mi 'odpoczac' choć chwilowo od problemu. Może i zna się na rzeczy ale nastawiony głównie na zarobek.

  Wojciech Czarzasty2015-10-26

  Szanowna Pani Agatto, jest mi niezmiernie przykro, iż nie była Pani usatysfakcjonowana wizytą. Najważniejsze jest dla mnie dobro pacjenta i zawsze dbam o to, by zapewnić jak najlepsze rozwiązanie jego problemu. Jeżeli zalecałem wykonanie zabiegu, to z pewnością było to najbardziej korzystne wyjście i podjąłem taką decyzję dla Pani dobra. Mam nadzieję, że stan Pani zdrowia uległ poprawie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą drugiego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej oraz specjalistą gastroenterologii. Posiadam również długoletnie doświadczenie proktologiczne. Wykonuję między innymi gastroskopię i kolonoskopię oraz przyjmuję w poradni gastroenerologicznej w ramach NFZ.

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Publikacje

 • Olbrzymia torbiel łagodna wątroby jako przyczyna żółtaczki mechanicznej, leczona chirurgicznie dwuetapowo, Przegląd Gastroenterologiczny 2007

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski
 • polski

Zdjęcia