dr n. med.

Wojciech Czarzasty

Proktolog, Chirurg, Gastrolog

67 opinii +dodaj

Umów wizytę
32 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą drugiego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej oraz specjalistą gastroenterologii. Posiadam również długoletnie doświadczenie proktologiczne. Wykonuję między innymi… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
67 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.

  Daję najwyższą ocenę. Absolutny profesjonalizm. Lekarz konkretny, rzeczowy a przy tym ludzki. Tłumaczy wszystko zrozumiałym dla pacejęta językiem. Nie traktuje ludzi przedmiotowo. Nawet kolonoskopię bez znieczulenia dzięki podejściu doktora przeżyłam bezstresowo. Z czystym sumieniem polecam wszystkim. Oby więcej było takich lekarzy. Dziękuję.

 • Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.

  Trafna diagnoza, porada medyczna i pokierowanie ścieżką leczenia zdeterminowały szybkie działania w bardzo już, jak się okazało, zaawansowanym stanie mojej choroby. Kto wie, jak długo jeszcze zwlekałabym z adekwatnym leczeniem, gdyby nie Pan Doktor... i jak by się to skończyło. Śmiem twierdzić, że gdyby nie bezbłędne rozpoznanie, mogłoby mnie już nie być. Dziękuję, Panie Doktorze.

 • A
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.

  Moja ocena jest najwyższa. Lekarz absolutnie profesjonalny, niezwykle konkretny. Bardzo długo leczyłam moją niezwykle bolesną i skomplikowaną dolegliwość z wieloma równie dobrymi lekarzami.
  Bardzo stanowcze i szybkie zadziałanie Pana Doktora Wojciecha Czarzastego w 100 % zlikwidowało chorobę. Jego pewna ręka chirurgiczna i świetnie postawiona diagnoza była dla mnie skuteczna, przeprowadzona bardzo sprawnie. Zarówno Lekarza jak i Małą Klinikę szczerze polecam.

 • I

  Dołączam się do negatywnych opinii innych pacjentów. Pan Doktor jest bardzo nieprzyjemny, obcesowy i arogancki. Po wysłuchaniu 3 moich zdań na temat objawów, stwierdził, że jestem przypadkiem dla psychiatry a nie gastrologa, bo nie mam objawów gastrycznych. W dość swoisty sposób obraził mnie i moją rodzinę, stwierdzając sarkastycznie,że jestem z "tych najmądrzejszych, a rodzina pewnie jest najlepsza i najwspanialsza i w ogóle", do tego zasugerował, że się objadam i stąd moje objawy i waga nie taka, zakwestionował badania i diagnozy innych lekarzy (m.in. refluks i niedoczynność tarczycy), twierdząc, że nie mam takich objawów, że w sumie cierpię na nieuleczalną chorobę i konieczna jest wizyta u psychiatry, a najlepiej jakaś terapia grupowa. A w ogóle to po co ja przyszłam?!?!?
  Dr zbadał brzuch, a dodatkowo chciał badać mnie per rectum, na co się nie zgodziłam (przecież nie mam objawów!).
  Rozumiem, że można mieć stresy i zmartwienia, ale żeby od razu psychiatra? I to powiedziane w taki sposób. Ja naiwna, myślałam, że jak się wykupuje ubezpieczenie dodatkowe - wcale nie tanie, to jest jakoś inaczej. A tu takie traktowanie, że szok!!! A w ogóle to po co ja przyszłam!!!

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Trójmiasto

  Pan Doktor potraktował mnie bardzo obcesowo i nieprofesjonalnie. Zadawał kilkakrotnie te same pytania i w bardzo niemiły sposób próbował zbagatelizować moje dolegliwości. Czułam się jak intruz a nie jak osoba chora szukająca pomocy. Dopiero kiedy powiedziałam że nie podoba mi się w jaki sposób ze mną rozmawia i poprosiłam o poważne traktowanie bo inaczej zakończe wizyte zszedł z tonu i zaczał mnie badać. Nie zapisał żadnych leków tylko skierował na badania. Na pewno już tam więcej nie wróce. Dodam że wizyta była prywatna w Luxmedzie.

 • Pan doktor nie Przepisał żadnych leków mimo stwierdzonego jelita drażliwego i uciążliwych dolegliwości, uniemożliwiających aktywne funkcjonowanie. Skierował do kilku innych specjalistów, którzy powinni mnie zbadać - stwierdził wielokierunkowe działanie, ze swojej strony nie robiąc nic: ani badań, ani leków, ani zaleceń. Drugim powodem wizyty była przebyta miesiąc wcześniej hospitalizacja, zapalenie trzustki i usunięcie pęcherzyka żółciowego. Na dolegliwość bólową po zabiegu i biegunki stwierdził, że 'tak bywa'. Nie polecam.

 • B

  Pan doktor po przeprowadzonym wywiadzie postawił diagnozę - jelito drazliwe. Nie zlecił żadnych dodatkowych badań, zignorował silne dolegliwości bólowe oraz fakt, że leki stosowane na tę przypadłość nie działają. Jego zachowanie było niegrzeczne, a na moje dociekania co mam robić doktor stwierdził, że powinnam sama wiedzieć, bo to mnie boli. Doktor zanegował część wymienionych przeze mnie dolegliwości. Niestety, okazało się że zarówno diagnoza jak i negacja były niesłuszne. Późniejsze badania potwierdziły poważne komplikacje, które doktor zignorował.

 • M

  Wizyta udana, zabieg przeprowadzony szybko, Pan Doktor był zabawny i skory to wytłumaczenia każdego problemu prostym językiem, który zrozumie zwykły śmiertelnik. Kontrolna wizyta za tydzień :). Była to moja pierwsza wizyta u proktologa, zatem byłem przerażony, mimo to Panu Doktorowi udało się mnie uspokoić. Z czystym sumieniem polecam.

 • E

  Elżbieta :-)
  Uważam, że Pan Doktor jest kompetentny i rzeczowy, a do tego bardzo ciepły i sympatyczny. Bardzo sprawnie i prawie bezboleśnie wykonał zabieg na pierwszej wizycie, więc nie musiałam się do niego psychicznie przygotowywać.
  Dziękuję i pozdrawiam

 • K

  Dziękuję serdecznie za pomoc i cierpliwość, którą zostałam obdarzona. Jestem naprawdę zaskoczona,bo niezbyt często trafia się na takich "ludzkich" lekarzy, z odpowiednim podejściem do pacjenta i empatią. Dziękuję jeszcze raz

  Wojciech Czarzasty2015-12-01

  Dziękuję bardzo za wybranie mojego gabinetu i mam nadzieję, że czuje się Pani już o wiele lepiej.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą drugiego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej oraz specjalistą gastroenterologii. Posiadam również długoletnie doświadczenie proktologiczne. Wykonuję między innymi gastroskopię i kolonoskopię oraz przyjmuję w poradni gastroenerologicznej w ramach NFZ.

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Publikacje

 • Olbrzymia torbiel łagodna wątroby jako przyczyna żółtaczki mechanicznej, leczona chirurgicznie dwuetapowo, Przegląd Gastroenterologiczny 2007

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski
 • polski

Zdjęcia