dr n. med.

Wojciech Czarzasty

Proktolog, Chirurg, Gastrolog

63 opinie +dodaj

Umów wizytę 57 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą drugiego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej oraz specjalistą gastroenterologii. Posiadam również długoletnie doświadczenie proktologiczne. Wykonuję między innymi… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
63 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: badanie proktologiczne

  Szczerze polecam! Moje schorzenie ujawniło sie jakieś 2 tyg po porodzie. Wcześniej chodzilam do innego proktologa, który postawil zła diagnozę i zastosował nieskuteczne leczenie. Moja przypadłość była bardzo bolesna, więc szukałam ratunku doslownie wszędzie. Wreszcie trafilam do Dr Czarzastego, który postawil trafną diagnozę i zaproponował skuteczne leczenie, dzięki czemu moje wizyty w toalecie nie są koszmarem a schorzenie na chwilę obecną wygoiło się. Choć leczenie nie należało do najtańszych, najważniejszy jest efekt końcowy, czyli wyleczenie sie ze schorzenia. Polecam Pana doktora, bo dobrze zna sie na swojej pracy!

 • E
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: badania diagnostyczne

  Lekarza oceniam wysoko za jego profesjonalizm, zaangażowanie, brak pośpiechu , co jest ważne przy pierwszej wizycie.Natomiast mnie mamę dorosłej córki z którą przyjechałam potraktował bardzo nieuprzejmie. Powiedział, że jeśli się odezwę to mnie wyprosi. Informuję, że moja obecność była spowodowana troską o córkę, która "przeszła" wielu lekarzy bez rezultatu. Sądzę, że moje obserwacje dużo mogły wnieść do diagnozy. Mimo to oceniam doktora wysoko za leczenie i córkę poślę drugi raz ale ja już nie przyjdę. Czasami doktorze warto posłuchać mamy..

 • I
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - TrójmiastoUsługa: kolonoskopia

  Kolonoskopia bardzo bolesna, lekarz nie reagował na płacz i jęki. Stwierdził, że dostałam ataku paniki i mam się uspokoić i sugerował, że nie mogę czuć bólu "przeciez to tylko powietrze". Po wizycie miałam ogromny obrzęk brzucha, pomogłam sobie biorąc 2 no-spy max, rumianek i leżąc. Odradzam. Zawód proktologa wymaga delikatności i wyczucia, niestety panu doktorowi tego zabrakło. Byłam u niego drugi i ostatni raz. Bardzo traumatyczna wizyta.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz o wysokich kompetencjach, wyjaśnił wszystkie problemy. Szybka diagnoza i program leczenia. Godny polecenia.

 • V
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.

  Jestem zadowolony. Lekarz rzeczowy, miły i konkretny. Zdecydowanie polecam i mam nadzieje ze zaproponowane leczenie przyniesie efekt.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.Usługa: konsultacja gastrologiczna

  Do gabinetu trafiłem z powodu dolegliwości układu pokarmowego. Objawy, które opisałem nie pozwoliły na jednoznaczną diagnozę, potrzebne są kolejne badania diagnostyczne.Z wizyty jestem zadowolony, Pan Wojciech wyjaśnił mi kilka wątpliwości czym mnie uspokoił.

 • B
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.

  Daję najwyższą ocenę. Absolutny profesjonalizm. Lekarz konkretny, rzeczowy a przy tym ludzki. Tłumaczy wszystko zrozumiałym dla pacejęta językiem. Nie traktuje ludzi przedmiotowo. Nawet kolonoskopię bez znieczulenia dzięki podejściu doktora przeżyłam bezstresowo. Z czystym sumieniem polecam wszystkim. Oby więcej było takich lekarzy. Dziękuję.

 • Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.

  Trafna diagnoza, porada medyczna i pokierowanie ścieżką leczenia zdeterminowały szybkie działania w bardzo już, jak się okazało, zaawansowanym stanie mojej choroby. Kto wie, jak długo jeszcze zwlekałabym z adekwatnym leczeniem, gdyby nie Pan Doktor... i jak by się to skończyło. Śmiem twierdzić, że gdyby nie bezbłędne rozpoznanie, mogłoby mnie już nie być. Dziękuję, Panie Doktorze.

 • A
  Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.

  Moja ocena jest najwyższa. Lekarz absolutnie profesjonalny, niezwykle konkretny. Bardzo długo leczyłam moją niezwykle bolesną i skomplikowaną dolegliwość z wieloma równie dobrymi lekarzami.
  Bardzo stanowcze i szybkie zadziałanie Pana Doktora Wojciecha Czarzastego w 100 % zlikwidowało chorobę. Jego pewna ręka chirurgiczna i świetnie postawiona diagnoza była dla mnie skuteczna, przeprowadzona bardzo sprawnie. Zarówno Lekarza jak i Małą Klinikę szczerze polecam.

 • I

  Dołączam się do negatywnych opinii innych pacjentów. Pan Doktor jest bardzo nieprzyjemny, obcesowy i arogancki. Po wysłuchaniu 3 moich zdań na temat objawów, stwierdził, że jestem przypadkiem dla psychiatry a nie gastrologa, bo nie mam objawów gastrycznych. W dość swoisty sposób obraził mnie i moją rodzinę, stwierdzając sarkastycznie,że jestem z "tych najmądrzejszych, a rodzina pewnie jest najlepsza i najwspanialsza i w ogóle", do tego zasugerował, że się objadam i stąd moje objawy i waga nie taka, zakwestionował badania i diagnozy innych lekarzy (m.in. refluks i niedoczynność tarczycy), twierdząc, że nie mam takich objawów, że w sumie cierpię na nieuleczalną chorobę i konieczna jest wizyta u psychiatry, a najlepiej jakaś terapia grupowa. A w ogóle to po co ja przyszłam?!?!?
  Dr zbadał brzuch, a dodatkowo chciał badać mnie per rectum, na co się nie zgodziłam (przecież nie mam objawów!).
  Rozumiem, że można mieć stresy i zmartwienia, ale żeby od razu psychiatra? I to powiedziane w taki sposób. Ja naiwna, myślałam, że jak się wykupuje ubezpieczenie dodatkowe - wcale nie tanie, to jest jakoś inaczej. A tu takie traktowanie, że szok!!! A w ogóle to po co ja przyszłam!!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą drugiego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej oraz specjalistą gastroenterologii. Posiadam również długoletnie doświadczenie proktologiczne. Wykonuję między innymi gastroskopię i kolonoskopię oraz przyjmuję w poradni gastroenerologicznej w ramach NFZ.

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Publikacje

 • Olbrzymia torbiel łagodna wątroby jako przyczyna żółtaczki mechanicznej, leczona chirurgicznie dwuetapowo, Przegląd Gastroenterologiczny 2007

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski
 • polski

Zdjęcia