Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Bardzo dobry specjalista, godny polecenia! Wykonał mi dwie operacje-endoproteze dwóch kolan, pełen profesjonalizm. Dzięki niemu otrzymałam szansę na nowy start i bardzo mu za to dziękuję.

 • M

  Operował mnie 2 tygodnie temu. Miałam problem z wiązadłami w prawym kolanie. Bardzo dobry lekarz :) operacja przebiegła tak jak powinna. Fakt - wizyta prywatnie trwa krótko ale trzeba zrozumieć ze jeżeli ma tylu pacjentów to musi tak być. Gdyby miał na każdego pacjenta przeznaczać 30minut to by całe noce musiał siedziec w gabinecie.

  Według mnie najlepszy lekarz w Bełchatowie :)

 • byłam dziś i całkiem fajny , nie gada pierdół ale robi co trzeba , nie nagania sobie na następny raz , radzi i decyzje pozostawia TOBIE . WIE CO ROBIC NIE GDYBA , SZYBKO DECYDUJE .mi się osobiście b.podobał jako lekarz.byłam pierwszy raz i myślę że pójdę następnym razem też do NIEGO.ocena b.dobry jest po pierwszej wizycie wię trudno powiedzieć coś więcej .ale z rozmów z innymi osobami też wnioszę ze kompetentny.

 • K

  5 min i kolejny pacjent, zero wytłumaczenia na czym polega choroba i jaki jest przebieg leczenia, wizyta miała na celu określenie przyczyny bólu kolan bioder i pleców Pan doktor kazał sprecyzować tylko jedna dolegliwość a z kolejnymi na kolejne wizyty i kolejne 120 zł oczywiście tylko chodzi o kase. Pytałem kilka razy na czym polega ta choroba i jak ja leczyc uslyszalem prosze przyjsc ze skierowaiem i bedziemy rozmawiac, dosc ze była to wizyta prywatna to nic sie nie dowiedziałem poza tym jak sie nazywa moja dolegliwość. Jak dla mnie słaby

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Lekarz ten wykonywal mi zabieg - osteotomie nadwiezadlowa prawego kolana. WYRAZAM PELEN PODZIW I SZACUNEK DLA TEGO LEKARZA
  MAREK Z TOMASZOWA - MAZ

Jesteś tym lekarzem?

612

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.