Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Mój problem to podejrzenie pęknięcia dystalnego końca kości krzyżowej.
Lekarz był nieprzyjazny dla pacjenta, arogancki, nie wysłuchał do końca opisu zdarzenia podczas którego doszło do urazu.
Gdy pokazałam opis RTG i zdjęcie na telefonie komórkowym (ponieważ nie miałam możliwości zabrania oryginału ze sobą, i przyszłam z tym co miałam) usłyszałam że nic to nie da i po co w ogóle przyszłam, skoro nie mam ze sobą zdjęcia".
Po zwróceniu lekarzowi uwagi, aby zmienił ton odnoszenia się do pacjenta, usłyszałam że to jest nie w porządku z mojej strony, że przychodzę nieprzygotowana na wizytę i czego w ogóle wymagam.
Lekarz zbadał mnie, i po oględzinach stwierdził że absolutnie nie zgadza się z opisem RTG wystawionym przez pracownię diagnostyczną (nie współpracującą z Medicover) i że opis jest bezpodstawny.
Nie polecam tego lekarza, ponieważ pomimo iż może być dobrym specjalistą w swojej dziedzinie - podejście do pacjenta jest zerowe, a wręcz w przypadkach zwrócenia mu uwagi na niestosowne wyrażenia - obraźliwe.
Przykro wystawiać negatywne opinie, ale niestety taka jest ta w tym przypadku.
Pozdrawiam serdecznie.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Nie polecam lekarza, lekarz arogancki i nieuprzejmy. Na wstępie, nie wysłuchując nawet do końca mojego problemu, po usłyszeniu słowa żuchwa od razu stwierdził, że on nie ma żadnej wiedzy w temacie schorzeń żuchwy (a to przecież ortopeda!), do tego nie potrafił wysłuchać zaleceń rehabilitanta, u którego się leczę, ale skrytykował jego pracę, samemu nie potrafiąc odnieść się do tematu, bo przecież cytując lekarza "on nie posiada żadnej wiedzy na ten temat", ale ambitnie stwierdził że "posiada 40 lat doświadczenia"...


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Dyskopatia

Zdecydowanie nie polecam pod kątem podejścia do pacjenta. Pan Dr był nieuprzejmy, arogancki. Na moje pytanie dotyczące wyniku badania odpowiedział coś w stylu "dajmy sobie spokój" i tak nie zrozumiem.
Plusem jest fakt, że skierował mnie na badanie rezonansem co zdecydowanie było dobrym krokiem, żeby w końcu sprawdzić problem. Pacjent powinien być traktowany z szacunkiem, którego tu zdecydowanie zabrakło.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Pęknięta kostka i skręcona stopa

Nie polecam Pana doktora. Nie otrzymałam fachowej pomocy. Wizyta odbyła sie z placówce Medicover. Pan doktor, oprócz przedłużenia L4 i przebandazowania szyny gipsowej nie udzielił mi żadnej informacji na temat stanu zdrowia. Nie był chętny do rozmowy, nie wiem nadal jak długo będę miała szynę gipsowa, jak bedzie wyglądało dalsze leczenie....


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do dra. Kącika trafiła z przedłużającym się bólem stopy. Od razu zidentyfikował żródło problemu i zalecił odpowiednie leczenie z zaznaczeniem co koniecznie muszę zrobić, a co jest opcjonalne. Przy tym, bardzo sypmatyczny i konkretny.
Dodatkowo zauważył na mojej nodze objawy z innej dziedziny i poradził udanie się do odpowiedniego specjalisty.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista ortopeda-traumatolog,dokładny, ma świetny kontakt z pacjentem,wyczerpująco udziela rzeczowych odpowiedzi,polecam.


G

Bardzo dobry ortopeda, przede wszystkim dokładny, świetny kontakt z pacjentem, można bez obaw o wszystko się pytać ;)z tego co wiem to przyjmuje w Gallenie w Bieruniu ul. Jerzego 4 w poniedziałki od 16:00-20:00 cena w 2010 roku I wizyty to 120zł kolejna już 100zł i co ważne wizyty płacone są w recepcji otrzymuje się paragon...przynajmniej normalna przychodnia. Polecam!! ;)


G

To był jedyny profesjonalista w mikołowie.Szkoda,że odszedł,ale dowiedziałam się że przyjmuje w Bieruniu w Gallenie prywatnie.Uważam jednak,że warto zapłacić i mieć pewność że diagnoza i leczenie będą trafne.Pozdrawiam.


H
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor Kącik to wybitny specjalista, po wypadku motocyklowym leżałam u niego na oddziale w Mikołowie,dzięki niemu po moich obrażeniach nie ma śladu poza niewielką blizną. Jest w najwyższej mierze kompetentny, ma ogromna wiedzę i jest ludzki, dla pacjentów miły, i każdego traktuje z należytym mu szacunkiem i powagą, ma wielkie serce do tego co robi.
Jeśli ktokolwiek ma potrzebę konsultacji z ortopedą to polecam gorąco!!!


Z

Ja też jestem zadowolona z profesjonalizmu doktora uratował mnie przed operacją jaka mi groziła, bo miałam złamanie z przemieszczeniem!Wielkie dziękuję doktorze!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania