Adresy (2)

Gruszczyńskiego 2/4, Gliwice
Centrum Medicover - Gliwice (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Dyskopatia

Zdecydowanie nie polecam pod kątem podejścia do pacjenta. Pan Dr był nieuprzejmy, arogancki. Na moje pytanie dotyczące wyniku badania odpowiedział coś w stylu "dajmy sobie spokój" i tak nie zrozumiem.
Plusem jest fakt, że skierował mnie na badanie rezonansem co zdecydowanie było dobrym krokiem, żeby w końcu sprawdzić problem. Pacjent powinien być traktowany z szacunkiem, którego tu zdecydowanie zabrakło.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Pęknięta kostka i skręcona stopa

Nie polecam Pana doktora. Nie otrzymałam fachowej pomocy. Wizyta odbyła sie z placówce Medicover. Pan doktor, oprócz przedłużenia L4 i przebandazowania szyny gipsowej nie udzielił mi żadnej informacji na temat stanu zdrowia. Nie był chętny do rozmowy, nie wiem nadal jak długo będę miała szynę gipsowa, jak bedzie wyglądało dalsze leczenie....


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do dra. Kącika trafiła z przedłużającym się bólem stopy. Od razu zidentyfikował żródło problemu i zalecił odpowiednie leczenie z zaznaczeniem co koniecznie muszę zrobić, a co jest opcjonalne. Przy tym, bardzo sypmatyczny i konkretny.
Dodatkowo zauważył na mojej nodze objawy z innej dziedziny i poradził udanie się do odpowiedniego specjalisty.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista ortopeda-traumatolog,dokładny, ma świetny kontakt z pacjentem,wyczerpująco udziela rzeczowych odpowiedzi,polecam.


G

Bardzo dobry ortopeda, przede wszystkim dokładny, świetny kontakt z pacjentem, można bez obaw o wszystko się pytać ;)z tego co wiem to przyjmuje w Gallenie w Bieruniu ul. Jerzego 4 w poniedziałki od 16:00-20:00 cena w 2010 roku I wizyty to 120zł kolejna już 100zł i co ważne wizyty płacone są w recepcji otrzymuje się paragon...przynajmniej normalna przychodnia. Polecam!! ;)


G

To był jedyny profesjonalista w mikołowie.Szkoda,że odszedł,ale dowiedziałam się że przyjmuje w Bieruniu w Gallenie prywatnie.Uważam jednak,że warto zapłacić i mieć pewność że diagnoza i leczenie będą trafne.Pozdrawiam.


H
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor Kącik to wybitny specjalista, po wypadku motocyklowym leżałam u niego na oddziale w Mikołowie,dzięki niemu po moich obrażeniach nie ma śladu poza niewielką blizną. Jest w najwyższej mierze kompetentny, ma ogromna wiedzę i jest ludzki, dla pacjentów miły, i każdego traktuje z należytym mu szacunkiem i powagą, ma wielkie serce do tego co robi.
Jeśli ktokolwiek ma potrzebę konsultacji z ortopedą to polecam gorąco!!!


Z

Ja też jestem zadowolona z profesjonalizmu doktora uratował mnie przed operacją jaka mi groziła, bo miałam złamanie z przemieszczeniem!Wielkie dziękuję doktorze!


T

Bardzo dobry i dokładny operator.Polecam.
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie