Włodzimierz Jachman

Weterynarz

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 720 osób

 • Kontakt

  Ten weterynarz nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Włodzimierz Jachman przyjmuje w jednym gabinecie

 • Specjalizacja

  Lekarz Włodzimierz Jachman to jeden z 56 lekarzy o specjalizacji weterynarz w miejscowości Łódź na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

 • Lecznica dla Zwierząt. Jachman Włodzimierz

  Cieszyńska 12, Górna
  93-505 Łódź, łódzkie

  357
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Trafiliśmy do Dra Jachmana z polecenia jako do najlepszego weterynarza w Łodzi. Początkowo pies się poprawiał ale po 2 miesiącach zaczął słabnąć i mieć problemy z chodzeniem a doktor był zadowolony bo wyniki badań krwi się poprawiały. Leczył bardziej wyniki badań niż zwierzaka. plus trochę leczenia objawowego plus zastrzyki których nazwy nie chciał ujawnić. Poza tym niewłaściwy dobór dawek leków zbyt małe a potem zbyt duże utrzymywane zbyt długo mimo nieskuteczności. Doktor jest wg mnie niezbyt kompetentny działa rutynowo jest bardzo pewny siebie a rozpoznanie ma w głowie jeszcze przed zbadaniem pacjenta i nie przejmuje się zanadto jego losem. Nie słuchał tego co mówią właściciele zwierzaka na temat jego dolegliwości – na biegunkę u psa zareagował dopiero po kilku miesiącach zgłaszania tego problemu. Badanie lekarskie pobieżne i nie przy każdej wizycie głownie USG i podstawowe badanie krwi. Laboratorium ma też niezbyt dokładne bo kontrola badań krwi w innej lecznicy 4 godz. po badaniach w tej różniła się znacząco od tutejszych na niekorzyść np. w miarę dobra morfologia okazała się anemią wymagającą przetoczenia krwi. Zdecydowanie odradzam leczenie u Pana doktora Jachmana.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Trafiliśmy do Pana doktora z polecenia jako do najlepszego weterynarza w Łodzi. Leczenie naszego psa trwało 9 miesięcy, szkoda tylko, że na choroby, których nie posiadał, a nie na to, co mu naprawdę dolegało. Od samego początku nieprawidłowa diagnoza, pies pogarszał się z tygodnia na tydzień. Na nasze pytania, dlaczego pomimo leczenia z psem jest coraz gorzej, była jedna odpowiedź: u psów tak jest, to normalne. Zaufaliśmy, w końcu najlepszy weterynarz w Łodzi. Na ostatnią wizytę u Pana doktora pies nie był w stanie iść o własnych siłach. Wizyta zakończyła się zleceniem kolagenu na stawy... Od razu pojechaliśmy do kliniki w Zgierzu. Weterynarz stwierdził u psa stan agonalny, nie wierzył, że dwie godziny wcześniej psa badał weterynarz. Pies został w szpitalu. W ciągu jednego dnia postawiono prawidłową diagnozę, niestety za późno. Pies zmarł w ciągu trzech dni i to nie na chorobę, którą faktycznie posiadał, tylko wskutek ostrej niewydolności trzustki spowodowanej lekami zleconymi przez dr Jachmana. Niestety nie jest to jedyny przypadek. Nasz drugi pies również nie doczekał się właściwej diagnozy. Wg doktora był to ropień, który mieliśmy masować i podawać antybiotyk, a po badaniach w innej klinice stwierdzono chłoniaka naciekającego na kości. Pies nie doczekał nawet wyniku pobranego wycinka. Mogliśmy sobie masować... Zdecydowanie odradzam leczenie u tego Pana doktora.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Pan doktor uratował życie naszemu psu. Diagnoza była szybka i właściwa. Cały personel poradni wykazał się dużą empatią i fachowością. Pomimo choroby psa wizyty w klinice były dla nas przyjemne z powodu panującej tam wyjątkowej atmosfery. Z całą odpowiedzialnością polecam Pana doktora gdyż sama jestem lekarzem i wiem jak trudna i odpowiedzialna to profesja.

  Małgorzata Kurzawska właścicielka Lary.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Pomógł mojemu psu w kilka dni - gdy inny weterynarz nie dawał rady przez 5 miesięcy. Wcześniejsi lekarze, z którymi się spotykałam, stawiali diagnozę w oparciu o skromny wywiad i potem próbowali, że 'a może się uda'. Dr Jachman na tym nie poprzestał - zadał mnóstwo dodatkowych pytań, zrobił usg, zbadał krew i kał - to wszystko naprawdę za grosze. Mój piesek zawsze bał się weterynarzy i zastrzyków czy pobierania krwi - u dr Jachmana, który mówi do niego w trakcie badania :) już w trakcie 3 wizyty podczas zastrzyków po prostu grzecznie stoi :) Serdecznie polecam. Wiadomo, są tutaj i negatywne opinie. Jeśli ktoś się waha, polecam iść na konsultacje i sprawdzić.

 • bardzo słaby

  No cóż ja również jestem zawiedziona "leczeniem" mojego psa ...otóż trafiłam do doktora Jachmana z polecenia ... nasłuchałam się jaki to wspaniały lekarz, jak z wielkim sercem podchodzi do zwierząt , wspaniale je leczy, pamięta każdego pacjenta i wszystko ma doskonale poukładane ... a prawda okazała się inna... w przychodni panuje ogólny chaos, doktor biega od jednego zwierzaka do drugiego, żadnym przy tym nie zajmując się jak należy ... leczyłam psa prawie pół roku , do końca nie dowiedziałam się co wyhodowano z zeskrobiny, choć wielokrotnie pytałam ... zbyto mnie ogólnym stwierdzeniem jak dla 10-latka ...wyniku badania za które zapłaciłam nie zobaczyłam wcale !!! .. u psa leczono tylko skutek, zamiast przyczyny (nawet jej nie dociekano)... w efekcie jeszcze w trakcie podawania mnóstwa antybiotyków nastąpił nawrót choroby ...straciłam tylko pieniądze (zresztą niezłą sumkę ) i szkoda mi biednego psa :( , który dostał chyba z 50 zastrzyków na darmo, tylko zrosty mu zostały :(((
  ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Doskonały lekarz łączący ogromną wiedzę, doświadczenie i serce dla zwierząt. Ja się nigdy nie zawiodłam, a leczę psy u dr Jachmana od 2000 r. Uważam, że jest świetnym diagnostą - ponieważ mam daleko, czasem próbowałam leczyć psiaki bliżej domu, po czym i tak zwykle kończyło się u dr Jachmana! Nie sposób opisać wszystkiego, ale podam kilka przykładów. Ostatnio moja sunia miała bardzo wysokie próby wątrobowe, w innej lecznicy dostawała tabletki, trochę się poprawiło, ale lekarze twierdzili, że jak uda się obniżyć w jej wieku ALAT poniżej 400 to już będzie super, tymczasem po 5 dniach leczenia u dr Jachmana ALAT spadł do 130! Dziwią mnie narzekania ludzi na kroplówki - to prawda, że są uciążliwe, to jest to najlepszy sposób podania wielu leków, nawet studentów "ludzkiej" medycyny o tym uczą. Przez 5 lat doktor leczył niewydolność serca u mojego poprzedniego starszego psa, który dzięki temu dożył on w niezłej kondycji do 18,5 roku. Doktor potrafi też pomóc w niestandardowy sposób - mojemu 18-latkowi z chorym sercem nikt nie podałby narkozy, a miał kamień na zębach powodujący stan zapalny dziąseł. Dr Jachman "spacyfikował" psiaka i zdjął mu kamień bez narkozy!!! Plusem lecznicy są też usg i badania krwi na miejscu. Jedyny problem to kolejki, ale widać, że chętnych nie brakuje. Warto podkreślić, że w lecznicy jest też gabinet rehabilitacji, który prowadzi p. Piotr. Polecam! warto zrobić co jakiś czas serię zabiegów starszym psiakom, jak tylko zaczynają się problemy - mojej suni bardzo to pomaga,a p. Piotr zapisuje na konkretną godzinę, więc nie trzeba czekać. Ogólnie ceny zarówno w lecznicy, jak i zabiegów rehabilitacyjnych są bardzo przystępne.

 • bardzo dobry

  Bardzo wiele negatywnych opinii na tej stronie zniechęciło mnie do odwiedzenia kliniki dr.Jachmana, co było wielkim błędem, ponieważ jednak w końcu postanowiłam tam pojechać i jestem bardzo mile zaskoczona- wspaniały personel, bardzo miła i fachowa obsługa, a przede wszystkim nie zdzierają pieniędzy na chorobie psów, biorą tyle ile powinni. Zdecydowanie polecam!!!

 • bardzo dobry

  Kapitalny lekarz i cały zespół medyczny. 2 miesiące temu mój 10 letni psiak przestał z dnia na dzień chodzić, rozjeżdżały mu się łapki, piszczał z bólu,trząs się, nie dał się dotknąć a przy próbach kontaktu gryzł najbliższych. Zjechałam 3 przychodnie weterynaryjne. W jednej uznali, że jest to zapalenie stawów, w Sowie nie mieli pomysłu może borelioza albo coś jeszcze innego. Nawet po zrobieniu RTG, pełnych badań krwi i tomografu nie było pomysłu na leczenie a pies z dnia na dzień w gorszym stanie. Poszłam z nim do dr. Jachaman. Pierwsze co, jak zobaczył psa zauważył, że ma zwichnięty staw barkowy. Na podstawie RTG wykrył uszkodzenie kręgosłupa w odcinku szyjnym. Po lekach, kroplówkach, leserze i usztywnieniu kręgosłupa kołnierzem pies z dnia na dzień wracał do zdrowia. Dziś sam schodzi po schodach, biega za piłką i tryska radością. Pilnujemy tylko aby nie skakał i nie wykonywał gwałtownych ruchów. Dzięki dr. Jachmanowi możemy przez kilka lat jeszcze cieszyć się naszym pupilem a ze względu na jego ciężki stan u innego weterynarza proponowali uśpienie. Człowiek w pełni oddany zwierzętą. Dzwonił do nas o 21 zapytać się w jakim stanie jest pies. W przychodni przewija się wiele zwierząt, ale wszystko jest robione sprawnie i w pełni zorganizowane. GORĄCO POLECAM....

 • słaby

  lekarz z niego słaby. na każdą chorobę ma ten sam zestaw plus kroplówka ciągnąca się godzinami. mojego psa z nowotworem skóry leczył naświetlaniami laserem, który jest przy tym przeciwwskazany. nie wykonał żadnych badań dodatkowych wykonano je dopiero w innej lecznicy i diagnoza chłonniak skóry.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • dobry

  Mamy dwa psy i oba są pod fachową opieką lecznicy dr Jahmana. Pies miał przeprowadzony zabieg korekty powiek (entropium), wszystko ładnie się zagoiło. Pracuje też tam młoda pani doktor Asia, która ma świetne podejście do zwierząt. Jedynym minusem są długie kolejki i to, że kilka zwierząt przyjmowanych jest naraz. Warto przyjechać w tygodniu wczesnym popołudniem, wtedy jest najmniej ludzi.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online