Dr n. med.

Witold Kłosiński

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B
  Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: diagnostyka niepłodności, prowadzenie ciąży

  Mam 46 lat i dzięki wiedzy i cierpliwości Pana doktora mam upragnioną córeczkę. Choć wszyscy stawiali już na mnie przysłowiowy krzyżyk, doktor Kłosiński poświęcił mi czas i sprawił, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Przygoda nasza trwała długo, bo ponad 1.5 roku od pierwszej wizyty u Niego do dnia kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Ponieważ kilka lat temu niej miałam wypadek samochodowy z uszkodzeniem miednicy miałam też przez niego wykonywane cięcie cesarskie w Salve. Opiekował się mną do ostatniego dnia w szpitalu. Dalej nie wyobrażam sobie pójśc z czymkolwiek do innego ginekologa. Nie ma słów, którymi wyrażę swoją wdziecznośc. Dziekuje...

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  69 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • B
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: diagnostyka niepłodności, prowadzenie ciąży

   Mam 46 lat i dzięki wiedzy i cierpliwości Pana doktora mam upragnioną córeczkę. Choć wszyscy stawiali już na mnie przysłowiowy krzyżyk, doktor Kłosiński poświęcił mi czas i sprawił, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Przygoda nasza trwała długo, bo ponad 1.5 roku od pierwszej wizyty u Niego do dnia kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Ponieważ kilka lat temu niej miałam wypadek samochodowy z uszkodzeniem miednicy miałam też przez niego wykonywane cięcie cesarskie w Salve. Opiekował się mną do ostatniego dnia w szpitalu. Dalej nie wyobrażam sobie pójśc z czymkolwiek do innego ginekologa. Nie ma słów, którymi wyrażę swoją wdziecznośc. Dziekuje...

  • P
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: inseminacja i prowadzenie ciąży

   Bardzo miły człowiek i świetny specjalista.
   Mnie się udało zajść u niego w ciąże po drugiej inseminacji. prowadzenie ciąży bez zarzutu. poświęcał czas, robił USG omawiał wyniki... etc
   Miałam tez przez niego zrobione ciecie cesarskie bo tak zalecił mój okulista,.
   Osobiście Go polecam i jestem spokojna , ze będą Panie zachwycone:)

  • E
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: prowadzenie ciąży

   Wspaniały Doktor, miły, kompetentny, rzeczowy...
   Poprowadził obie moje ciąże. W drugiej wykonał cięcie cesarskie bo synek leżał pupą w dół:). Wizyty zawsze odbywały się w miłej atmosferze. Doktor pytał za każdym razem o moje zdrowie, wyjaśniał wątpliwości. Zachowuje dyskrecje i delikatność przy badaniu
   Gorąco polecamy.
   I dziękujemy za nasze dwie pociechy....

  • S
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: prowadzenie ciąży

   Fantastyczny Doktor!!
   Przemiły człowiek, sympatyczny, profesjonalny, uczciwy,
   Trafiłam do niego szukając lekarza , który poprowadzi moją pierwszą ciążę - tak, tak zaszłam w ciąże bez pomocy doktora:)
   Doktor na każdej wizycie znalazł czas na rozmowę o moim samopoczucie i dolegliwościach .
   Na każdej wizycie miałam wykonane USG - słuchałam serduszka; doktor oglądał naszego dzidziusia. Jestem Panu Doktorowi bardzo wdzięczna za tak cudowną opiekę w ciąży i pomoc przy porodzie.
   Polecam szczerze Doktora Kłosińskiego jako położnika do prowadzenia ciąży; dla mnie na pewno zostanie ginekologiem na lata.

  • A
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: niepłodność

   Jestem w ciąży, po ponad 3 latach starań, dzięki panu doktorowi.
   Opiekuje się mną od ponad półtora roku . Były okresy zwątpienia, był płacz i było zniechęcenie, ale się w końcu udało. Nawet w tych trudnych momentach doktor zachęcał mnie do dalszego wysiłku i dalszych starań, bo jak twierdził nie widzi żadnych przeszkód aby się w końcu udało. Faktycznie prób było kilka, ale nie będę się tutaj rozdrabniać. Warto było... Każda chwila spędzona w drodze do doktora, każda wizyta, wszystkie łzy... warto było. Bez pomocy doktor, jego wiedzy, empatii i zaangażowania na pewno bym nie dała rady. Ja widzę w nim też zaangażowanie w przypadki, widziałam wiele razy jak witał te dziewczyny którym się udało, zawsze zatrzyma się na korytarzu, zapyta co słychać, uśmiechnie się...
   To było bardzo ważne. Jestem teraz już w 30 tyg ciąży, ciągle jeszcze w nerwach czy wszytko pójdzie dobrze.... ale czemu miałoby być inaczej. Opieka w ciąży u doktora też bez zarzutu. Jesteśmy umówieni z doktorem na cięcie cesarskie . Oby się wszystko udało bo nie wyobrażam sobie, że będzie mnie "kroił" ktoś inny..
   Dziękujemy doktorze
   Agnieszka i Tomek i zaraz Alicja:)

  • E
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: in vitro

   Trudno napisać wyróżniającą sie opinie pośród wszystkich powyższych , a na takiej mi zależy, żeby wyrazić swoją wdzięczność Panu doktorowi i jednocześnie zachęcić wszystkie kobiety starające się o zajście w ciąże do odwiedzenia właśnie doktora Kłosińskiego. Cóż, każdy z nas wie, że nie ma doktora, który jest cudotwórcą - są lepiej lub mniej wykształceni. Doktor Kłosiński na pewno należny do grona lekarzy stale poszerzających swoją wiedze (byłam pod jego opieką ponad 2 lata i widziałam na bieżąco wprowadzanie przez niego nowych procedur, leków, badań). Jest to niezwykle ważna cecha w każdym zawodzie, w zawodzie lekarza szczególnie. Drugim niezwykle ważnym (niezwykle ważnym) aspektem wizyt jest atmosfera jaka panuje w gabinecie doktora - jest miły otwarty, serdeczny. Nie buduje niepotrzebnego dystansu (z którym tak często się spotykałam u innych lekarzy). Dla mnie i innych pacjentek czekających w kolejce do doktora jest to niezwykle ważne, zwłaszcza biorąc pod uwagę jak bardzo intymny mamy problem i jak bardzo przeraza nas wszystko wokół.
   Doktor Kłosiński zapewnił mi fachowość, poufność i pewność, że wszystko zostanie zrobione żeby się udało zajść w upragniona ciążę. Nie "mydlił" tez niepotrzebnie oczu , że sukces gwarantowany. Podchodziłam do procedury IVF spokojna i pozytywnie nastawiona z pełną świadomością, że może się nie udać. Udało się!
   Ciąża bliźniacza - ciąże oczywiście również prowadził Pan doktor. Do samego końca - zakwalifikował nas do cięcia cesarskiego ze względu na bliźniaki - które sam wykonał. Na koniec doglądał mnie w szpitalu. czułam się zaopiekowana od samego początku do końca. Podziękowania należą się również lekarzom i położnym ze szpitala Salve w Łodzi.
   Polecam z całego serca Pana Doktora. Dobry człowiek i doskonały fachowiec.

  • A
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: inseminacja domaciczna

   Polecam. Po 4 latach starania się o zajście w ciążę, udało się po 1 zabiegu. Pan doktor powiedział, że ma ostatnio dobrą passę i sprawdziło się :)
   Kompetentny, miły, konkretny. W Salve cieszy się ogromną popularnością. Dziękuję i pozdrawiam !

  • M
   Lokalizacja: Salve Medica

   Do Pana Doktora trafiłam przy okazji problemów z zajściem w ciążę. Pan Doktor, w charakterystyczny dla siebie konkretny i rzeczowy sposób, zajął się naszym przypadkiem. Cenię sobie to, że nie dawał zbędnie złudnych nadziei tylko fachowo krok po kroku prowadził leczenie. Nie ma nic bardziej zgubnego dla psychiki niż złudne nadzieje. Wie o tym każdy, kto bezskutecznie starał się o dziecko. Jednocześnie Jego podejście do tematu pozwalało czuć się bezpiecznie i wierzyć w sukces. Udało się !!!:) Naturalnym było, że to właśnie Pan Doktor będzie prowadził ciążę. Pod Jego opieką czułam się bezpiecznie i byłam spokojna o szczęśliwy finał. To dzięki Niemu w łóżeczku obok śpi nasze Małe Wielkie Szczęście:) Panie Doktorze dziękujemy:)
   Ponadto chciałam dodać, że był to pierwszy ginekolog mężczyzna, z którym miałam do czynienia. Zapewne nie pierwsza i nie ostatnia byłam skrępowana tą sytuacją. Zupełnie niepotrzebnie. Pan Doktor jest profesjonalistą w każdym calu, taktowny i bardzo delikatny.
   Zdecydowanie polecam, bo jest godny zaufania...ja Mu ufam:)

  • R

   Dzieki niemu mamy z mezem wspanialego synka. Lekarz okazywal zainteresowanie, wsparcie i pomoc przed i w trakcie calej ciazy. Szkoda, ze nie ma mozliwosci wizyt w ramach umowy z NFZ.

  • A
   Lokalizacja: Salve Medica WarszawaUsługa: diagnostyka niepłodności

   Trafiliśmy do doktora Kłosińskiego z polecenia mojej przyjaciółki.
   Staramy się nieskutecznie o ciąże od roku i postanowiliśmy poszukać fachowej pomocy, którą już od pierwszej wizyty otrzymaliśmy. Doktor bardzo szczegółowo nas przepytał i zbadał.. Zlecił szereg badań dobranych do naszego problemu. Mamy z doktorem stały kontakt. Jest On bardzo miły, rzeczowy i serdeczny. Polecamy doktora z czystym sumieniem. Sami zaś liczymy na dalszy "owocny" przebieg naszej współpracy z Panem doktorem.