dr n. med.

Witold Kłosiński

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

89 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 325 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W trakcie swojej specjalizacji, obronił rozprawę doktorską pt. ,,Ocena przydatności rozmazów cytologicznych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
89 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: prowadzenie ciąży, niepłodność

  Moj kontakt z doktorem Kłosińskim był przypadkowy. Trafiłam do niego ponad dwa lat temu i jak się okazało był to strzał w dziesiątkę. Pośród licznych pozytywnych opinii trudno przebić się swoją, ale spróbuje. Doktor Kłosiński to nasz przyjaciel. Był okres , że widzieliśmy się z nim kilka razy w tygodniu. Był czas , że tylko raz na miesiąc, ale zawsze nas pamiętał, wiedział gdzie, co i jak.
  Jest świetnym fachowcem w dziedzinie leczenie niepłodności, wiemy coś o tym, ale nie będą zanudzać. Jest znany również nieoceniony w okresie prowadzenia ciąży i o tym też coś wiemy. Spełniło się moje i męża marzenie, mamy synka i córcie w drodze. I nieoceniony wkład wiedzy i pracy doktora. Polecamy

 • E
  Lokalizacja: Salve Medica

  Polecam Pana doktora z czystym sumieniem. Prowadził moją ciążę i czułam przez cały czas że jestem pod doskonałą opieką. Wszystkie wyniki badań omówione, badanie delikatne, pełen profesjonalizm.

 • K
  Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: prowadzenie ciąży

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz.
  Opiekował się mną podczas ciąży jestem z niego zadowolona. uważam, że spokojnie mogę polecić jako ginekologa i położnika.
  Wizyty bardzo rzeczowe, skrupulatne. Łatwy kontakt z lekarzem. Polecam

 • O
  Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: diagnostyka niepłodności

  Dzieki Panu Doktorowi Kłosińskiemu mamy od 6 miesięcy śliczna córeczkę. Jego zaangażowanie i wiedza pomogły nam zajść w ciążę. Jego profesjonalna opieka przeprowadziła nas następnie bezpiecznie przez nią. Jego poczucie obowiązku sprawiło, że to On zrobił mi cięcie. Jego serdeczność nadała temu wszystkiemu ludzkich cech i zmniejszyła strach i stres. Dziękujemy przeogromnie Doktorze. Polecamy szczerze. Ola, Patryk i Julcia.

 • A
  Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: prowadzenie ciąży

  Prowadziłam ciążę u Pana dr Kłosińskiego i jestem bardzo zadowolona z opieki. Trafiłam do Pana doktora przez zupełny przypadek i nie żałuję. Cieszę się, że to właśnie ten lekarz prowadził moją ciążę. Pan dr jest bardzo miłym, sympatycznym i uśmiechnięty człowiekiem. Nie czuć skrępowania podczas wizyty, panuje luźna atmosfera. Badania przeprowadza bardzo dokładnie i zleca wszystkie potrzebne badania w trakcie wizyty. Lekarz godny polecenia. Pana dr mogę szczerze polecić wszystkim pacjentkom. Jakbym miała prowadzić następną ciążę to wybrałbym ponownie Pana dr Kłosińskiego

 • Z
  Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: diagnostyka niepłodności

  Trafiłam do doktora Kłosińskiego, którego poleciła mi moja Pani Doktor ginekolog, jako bardzo dobrego specjalistę w leczeniu niepłodności.
  Przed gabinetem doktora tłum pacjentek. W szeptach słychać było zadowolenie i nadzieję na pomoc. Weszłam bardzo zestresowana, nie wiedząc zupełnie czego mam oczekiwać. Opinie dobre to jedno, ale zawsze życie i spotkanie na żywo to weryfikuje. Przywitał mnie uśmiechnięty, przesympatyczny lekarz. W dwóch zdaniach rozluźnił atmosferę. Poświęcił nam tyle czasu ile wymagało przepytanie nas, przejrzenie moich wyników badan, zbadanie, zlecenie nowych badan, głównie dla męża. Zero stresu, zero napinki, zero nadęcia. Profesjonalnie i miło, badanie subtelne, spotkanie rzeczowe. Nie jestem skora do pisania opinii, zwłaszcza po jednej wizycie, ale mimo wszystko postanowiłam się doktorowi odwdzięczyć za to, polecić Go i dać mu kredyt zaufania:)
  Mam nadzieje, że i po porodzie (jak inne Panie) będę mogła umieścić jeszcze jedna pozytywna opinie.

 • P
  Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: prowadzenie ciąży

  Doktor Kłosiński prowadził moją ciążę w sposób zapewniający mi spokój i poczucie bezpieczeństwa. Znam Pana doktora od 6 lat i wiem, że jest On bardzo dokładnym lekarzem, stale poszerza swoją wiedzę (co jakiś czas miałam zmieniane wizyty, ze względu na fakt, że Doktor był na kolejnych jakiś szkoleniach). Jest On również bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem, dyskretnym ginekologiem.
  Trafiliśmy z mężem do pana doktora wiele lat temu. Ponieważ nie mogliśmy zajść w ciąże doktor zlecił nam liczne badania , które niestety wykazały duży problem z plmnikami u mojego mężą. Wynik ten zaniepokoił Pan doktora, skierował On męża do urologa i genetyka. O zgrozo okazało się, że mąż ma guza na jednym jądrze...rak...
  Po konsultacji z Panem Doktorem Kłosińskim ustaliliśmy konieczność zabezpieczenie nasienia u męża przed leczeniem, tak żeby móc z niego pożniej skorzystać. I tak też się stało. Metoda inseminacji, ciążą z nasienia mojego wyleczonego już na szczęście męża. Czujność Pana doktora pewnie uratowała mu życie, choć jak sam twierdził ta choroba ma dobre rokowanie. Ja jednak myślę, że bez niego mogłoby nie być dzisiaj mojej rodziny, męża , córeczki... Dla mnie dozgonna wdzięczność. Szczerze polecam.

 • Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: infekcja

  Bardzo empatyczny, życzliwy i do tego punktualny lekarz. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, nie czułam się skrępowana. Uważnie słucha i odpowiada na pytania. Pan Kłosiński ma w sobie coś takiego co powoduje, że czuję do niego zaufanie. Polecam.

 • Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: prowadzenie ciąży

  Wspaniały lekarz.Nigdy nie czułam się po wizyci3 nie doinformowana. Odpowiadał na każde moje pytanie nawet te najbardziej ,,dziwne,,.Sumienny nigdy bez potrzeby nie zleca badań,dokładny i wie,że zawód który wykonuje zobowiązuje go do odpowiedzialności za małe ludzkie życie.Prowadzil moja pierwsza ciążę i nie będę żałować nigdy tej decyzji.Na każdej wizycie miły,uprzejmy nigdy nie czułam się zestresowana.Zawsze uśmiechnięty,zawsze dla swojej pacjentki i jej dzidziusia.Dalabym 10,ale niestety nie ma takiej oceny.Polecam każdej kobiecie bo nie od dziś wiadomo,że wizyty u ginekologa są często krepujace,a u Pana doktora można czuć się swobodnie.Podczas badania zawsze tak zagada pacjentke,że nawet nie wiadomo kiedy jest koniec.Panie Doktorze dziękujemy z całego serca za wszystko co Pan dla nas zrobił i za to jakim Pan jest człowiekiem i specjalista.Na pewno będę wracać.Pozdrawiamy Kamila,Sławek i Alanek.

 • W
  Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: diagnostyka niepłodności

  Świetny fachowiec, bardzo dokładny i skrupulatny. Dyskretny i empatyczny. Dzięki Jego pomocy możemy cieszyć się naszymi pociechami. gorąco polecamy Pana Doktora Kłosińskiego.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W trakcie swojej specjalizacji, obronił rozprawę doktorską pt. ,,Ocena przydatności rozmazów cytologicznych i badania kolposkopowego w diagnozowaniu zmian patologicznych szyjki macicy typu LSIL i HSIL potwierdzonych w badaniu histopatologicznym" na stopień doktora nauk medycznych. Swoje doświadczenie zawodowe rozpoczął w 2007 roku, pracując w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Endoskopowej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi i na Oddziale Medycyny Płodu i Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie zajmował się również nauczaniem akademickim. Uczestniczy w kursach doskonalących umiejętności z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności, ultrasonografii, kolposkopii, histeroskopii, laparoskopii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii oraz European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE). Obecnie jest w trakcie robienia specjalizacji z endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Certyfikaty

Choroby

więcej