dr n. med.

Witold Kłosiński

Ginekolog

Zadaj darmowe pytanie Poproś o kalendarz wizyt

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki

 • Salve Medica

  Szparagowa 10, Bałuty
  91-211 Łódź, łódzkie

  Dane kontaktowe

  472
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  2
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Klinika Medycyny Płodu i Ginekologii Uniwersytet Medyczny w Łodzi

  Wileńska 37, Polesie
  94-029 Łódź, łódzkie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Do dr Witolda Kłosińskiego trafiłam całkowicie przypadkowo gdy po zobaczeniu dwóch kreseczek szukałam lekarza by potwierdzi wynik.I nie ukrywam ,że na pierwszą wizytę szłam jak na skazanie gdyż jak chyba każdy człowiek mam taką specjalizacje lekarską której nie znoszę i unikam jak ognia u jednych to dentysta u innych ginekolog:) że z pierwszymi pracuje to jakoś przywykłam tak wizyta u ginekologa była u mnie bardziej traumatyczna niż rwanie ósemek:)a tu jeszcze widmo 9 miesięcznych męczarni:)Ale do rzeczy , jaką moc może miec pierwsze wrażenie i siła pierwszej wizyty :)doktor okazał się byc zaklinaczem ciężkich przypadków uśmiechnięty sympatyczny momentalnie przełamał barierę skrępowania przed badaniem , wykazał się ogromną delikatnością i cierpliwością wszystko wytłumaczył pokazał kropka w USG i zalążek małego serduszka i już było pewne ze zostajemy z doktorem do wyklucia małej Ani:)Była to najlepsza decyzja całą ciążę czułam się "dopieszczona" doktor zlecał wszystkie możliwe badania jak coś niepokoiło powtarzał by by pewnym że wszystko w porządku, zawsze miał dla nas tyle czasu ile potrzeba, rodziłam w Madurowiczu doktor nawet tam się nami zajmował mimo ze byłyśmy pod czujnym okiem jego kolegów przychodził oglądał kartę wyniki badań wszystko wyjaśnił uspokajał dzięki czemu też czułam się pewniej i teraz mam wspaniałą zdrową córę :) Bardzo dziękujemy za wspaniałą opiekę!!!

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam dr Witolda Kłosińskiego jako znakomitego specjalistę w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Dzięki pracy, wiedzy i zaangażowaniu Pana doktora udało Nam się zajść w upragnioną i długo wyczekiwaną ciążę. Ciąża nie należała do najłatwiejszych, ale to właśnie dzięki pomocy Pana doktora jesteśmy w dniu dzisiejszym szczęśliwymi rodzicami zdrowego chłopca.

 • bardzo słaby

  Zapłaciłam za wizytę która trwała 10minut 180zl.PAn doktor zadawał pytania jak na przesłuchaniu. Brak zainteresowania ,nawet nie starał się być miły. Miałam wrażenie że jestem tylko kolejnym numerkiem PAnie doktorze więcej empatii. Przychodzimy do pana z poważnym problemem i płacąc za wizytę tak duże pieniądze oczekuje jakiegoś zaangazowania!!!!

 • bardzo dobry

  Dr Witold Kłosiński to znakomity specjalista. Życzliwy, zaangażowany i konkretny. Już na pierwszej wizycie zlecił niezbędne badania, które szybko wykryły nieprawidłowości. Pan Doktor bez zbędnej zwłoki skierował mnie na zabieg do szpitala i pomimo wielu obowiązków zawsze nade mną czuwał oraz uspokajał wyczerpująco odpowiadając na wszelkie pytania. Zdecydowanie polecam.

 • bardzo dobry

  Naprawdę warto! Na wizycie u p. doktora otrzymuje się pełen pakiet: wiedzę, cierpliwość oraz życzliwość. Lekarz, który zapamiętuje swoją pacjentkę i zawsze służy dobrą radą oraz wsparciem.

 • bardzo dobry

  Polecam! Od lekarza oczekuję się wiedzy i konkretnej pomocy. Dr. Kłosiński to jednak zdecydowanie więcej niż solidne merytoryczne wsparcie. Wyróżnia go zainteresowanie rzeczywistym stanem pacjenta, empatia, życzliwość, uśmiech i wysoka kultura osobista. Specjalistyczną wiedzę o stanie zdrowia przekazuje w prosty i zrozumiały sposób. Jest jak dobry przyjaciel, który zawsze mówi prawdę i jednocześnie podaje pomocną dłoń rekomendując właściwe leczenie. Według mnie idealnie spełnia definicję lekarza z powołania.

 • bardzo dobry

  Doktor Kłosiński robił mi kolposkopię,zabieg , którego strasznie się bałam ze względu na ból, okazało się,że zupełnie niepotrzebnie.
  Doktor jest bardzo delikatny,cierpliwy, można mu zaufać, wie co robi.
  Jak lekarz ginekolog to tylko dr Witold Kłosiński.

 • bardzo dobry

  Witam, Dr Kłosiński prowadził ciążę mojej partnerki. Dzięki jego opiece mamy teraz wspaniałą córeczkę. Ciąża nie należała do najłatwiejszych i kilka razy w trakcie jej trwania zachodziła potrzeba hospitalizacji. W takich sytuacjach doktor bez wahania, kierując się dobrem dziecka wystawiał skierowanie nawet wbrew grymasom:) Jest miłym i rzetelnym lekarzem. Jest przy tym skrupulatny i nie odpuszcza szczegółów - jeżeli tylko pojawiają się wątpliwości zawsze zleca dodatkowe badania. Potrafi słuchać i wyczerpująco odpowiada na wszytkie pytania. A wizyty nie trwają wcale krótko tylko zawsze tyle ile potrzeba. Miło, sympatycznie a przy tym konkretnie i rzeczowo.
  Jestem chyba jedynym mężczyzną zamieszczającym tutaj opinię ale przecież dziecko jest nasze, wspólne a partnerka siedzi obok mnie - tylko że nie ma i nie chce mieć FB:)

 • bardzo dobry

  Wspaniałe prowadzenie ciąży zmobilizowało mnie, żeby po porodzie wystawić Panu Doktorowi pozytywną opinię - może komuś pomoże ona wybrać dobrego specjalistę ;-) Fachowość i troska o pacjenta sprawiły, że ten okres 9 miesięcy minął mi spokojnie. Pan Doktor odpowiada na wszystkie pytania i regularnie wysyła na badania. Mój maluszek ułożony był miednicowo, co skutkowało porodem poprzez cesarskie cięcie, które wykonał Pan Doktor. Bardzo zależało mu, żeby to właśnie On pomógł przyjść na świat mojemu maluszkowi i dopilnował w szpitalu tego, że to On zrobi tą operację ;-) Dziś jestem szczęśliwą mamą, zdrowej, cudownej córeczki Lenki i za to jestem mu bardzo wdzięczna. Jeśli będę jeszcze w ciąży, to na pewno wybiorę Pana Doktora do jej prowadzenia. Zdecydowanie polecam ;-)

 • bardzo dobry

  Do dr Kłosinskiego trafiłam przypadkiem i zostałam. Od samego poczatku otoczył mnie fachową opieką. Cierpliwy, wyrozumiały, bardzo delikatny , potrafi sluchać i wyczerpujaco odpowiada na wszelkie pytania. Zleca trafne, sensowne badania, a ich wyniki omawia i tłumaczy.
  Później będąc w ciaży nic się nie zmieniło. Czułam, że jestem pod dobra opieką. Gdy trafiłam do szpitala w 32 tyg ciąży, równiez o mnie nie zapomniał mimo, że pracował na innym oddziale. Szczerze polecam dr Klosińskiego, a samemu dr bardzo za wszystko dziękuję.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online