dr n. med.

Witold Kłosiński

Ginekolog

Zadaj darmowe pytanie Poproś o kalendarz wizyt

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie lekarzowi

Twoje pytanie (bez Twoich danych) zostanie opublikowane na profilu lekarza

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki

 • Salve Medica

  Szparagowa 10, Bałuty
  91-211 Łódź, łódzkie

  Dane kontaktowe

  434
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  1
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Klinika Medycyny Płodu i Ginekologii Uniwersytet Medyczny w Łodzi

  Wileńska 37, Polesie
  94-029 Łódź, łódzkie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Polecam! Od lekarza oczekuję się wiedzy i konkretnej pomocy. Dr. Kłosiński to jednak zdecydowanie więcej niż solidne merytoryczne wsparcie. Wyróżnia go zainteresowanie rzeczywistym stanem pacjenta, empatia, życzliwość, uśmiech i wysoka kultura osobista. Specjalistyczną wiedzę o stanie zdrowia przekazuje w prosty i zrozumiały sposób. Jest jak dobry przyjaciel, który zawsze mówi prawdę i jednocześnie podaje pomocną dłoń rekomendując właściwe leczenie. Według mnie idealnie spełnia definicję lekarza z powołania.

 • bardzo dobry

  Doktor Kłosiński robił mi kolposkopię,zabieg , którego strasznie się bałam ze względu na ból, okazało się,że zupełnie niepotrzebnie. Doktor jest bardzo delikatny,cierpliwy, można mu zaufać, wie co robi. Jak lekarz ginekolog to tylko dr Witold Kłosiński.

 • bardzo dobry

  Witam, Dr Kłosiński prowadził ciążę mojej partnerki. Dzięki jego opiece mamy teraz wspaniałą córeczkę. Ciąża nie należała do najłatwiejszych i kilka razy w trakcie jej trwania zachodziła potrzeba hospitalizacji. W takich sytuacjach doktor bez wahania, kierując się dobrem dziecka wystawiał skierowanie nawet wbrew grymasom:) Jest miłym i rzetelnym lekarzem. Jest przy tym skrupulatny i nie odpuszcza szczegółów - jeżeli tylko pojawiają się wątpliwości zawsze zleca dodatkowe badania. Potrafi słuchać i wyczerpująco odpowiada na wszytkie pytania. A wizyty nie trwają wcale krótko tylko zawsze tyle ile potrzeba. Miło, sympatycznie a przy tym konkretnie i rzeczowo. Jestem chyba jedynym mężczyzną zamieszczającym tutaj opinię ale przecież dziecko jest nasze, wspólne a partnerka siedzi obok mnie - tylko że nie ma i nie chce mieć FB:)

 • bardzo dobry

  Wspaniałe prowadzenie ciąży zmobilizowało mnie, żeby po porodzie wystawić Panu Doktorowi pozytywną opinię - może komuś pomoże ona wybrać dobrego specjalistę ;-) Fachowość i troska o pacjenta sprawiły, że ten okres 9 miesięcy minął mi spokojnie. Pan Doktor odpowiada na wszystkie pytania i regularnie wysyła na badania. Mój maluszek ułożony był miednicowo, co skutkowało porodem poprzez cesarskie cięcie, które wykonał Pan Doktor. Bardzo zależało mu, żeby to właśnie On pomógł przyjść na świat mojemu maluszkowi i dopilnował w szpitalu tego, że to On zrobi tą operację ;-) Dziś jestem szczęśliwą mamą, zdrowej, cudownej córeczki Lenki i za to jestem mu bardzo wdzięczna. Jeśli będę jeszcze w ciąży, to na pewno wybiorę Pana Doktora do jej prowadzenia. Zdecydowanie polecam ;-)

 • bardzo dobry

  Do dr Kłosinskiego trafiłam przypadkiem i zostałam. Od samego poczatku otoczył mnie fachową opieką. Cierpliwy, wyrozumiały, bardzo delikatny , potrafi sluchać i wyczerpujaco odpowiada na wszelkie pytania. Zleca trafne, sensowne badania, a ich wyniki omawia i tłumaczy. Później będąc w ciaży nic się nie zmieniło. Czułam, że jestem pod dobra opieką. Gdy trafiłam do szpitala w 32 tyg ciąży, równiez o mnie nie zapomniał mimo, że pracował na innym oddziale. Szczerze polecam dr Klosińskiego, a samemu dr bardzo za wszystko dziękuję.

 • bardzo dobry

  Pan dr Kłosiński prowadził dwie moje ciąże . Dzięki jego opiece mam 2 wspaniałe córeczki. Jego, wiedza, fachowość i zaangażowanie na każdym etapie ciąży były nieocenione. Pan doktor w przypadku jakichkolwiek wątpliwości kieruje na konsultacje bądź dodatkowe badania. Polecam szczerze i cieszę się, że dzięki dr. Kłosińskiemu mogę cieszyć się macierzyństwem. Panie doktorze bardzo dziękuję !

 • bardzo dobry

  Witam. Dr Kłosiński prowadził moją drugą ciąże ( dodam iż pierwszą poroniłam). Z tego też względu szukałam dobrego lekarza, który zareagował by gdyby coś poszło nie tak. Dr Kłosiński należy do grona tych lekarzy którym można zaufać i powierzyć swój "brzuszek". Wizyty odbywały się bardzo sprawnie i rzeczowo, same badania przeprowadzane bardzo delikatnie. Podczas samego pobytu na oddziale perinatologii odwiedził mnie co jest bardzo rzadko spotykanie u lekarzy w moim rejonie. Podobnie było po samym cięciu cesarskim. To bardzo miły gest z jego strony świadczący o jego trosce i zaangażowaniu . Z pewnością z drugim brzuszkiem trafię pod jego opiekę. Gorąco polecam. Ja już znalazłam swojego lekarza (:

 • bardzo dobry

  Doktor Kłosiński prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Jeśli pojawiały się jakieś niepokojące objawy zlecał dodatkowe badania nawet tylko "na wszelki wypadek". Czułam, że jestem pod dobrą opieką, a poczucie bezpieczeństwa w ciąży jest bardzo ważne. Zawsze cierpliwie odpowiada nawet na najgłupsze pytania. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza!

 • bardzo dobry

  Dr. Kłosiński jest świetnym specjalistą. Wyróżnia go nie tylko ogromna wiedza i doświadczenie, ale również profesjonalne podejście do pacjenta i jego problemów.Jest życzliwy i sympatyczny. Dzięki jego zaangażowaniu możemy dziś cieszyć się naszym Największym Szczęściem!!!

 • bardzo dobry

  Do Pana doktora trafiłam z poręki dobrej znajomej, która podjęła u niego leczenie i jest zadowolona z terapii. Staramy się z mężem o dziecko, jednak jak na razie bezskutecznie, dlatego też udaliśmy się po pomoc do doktora. Najpierw został przeprowadzony szczegółowy wywiad ze mną, następnie z mężem, rozmowa była konkretna i rzeczowa, każde z nas otrzymało skierowanie na szczegółowe badania, potem my zadawaliśmy dręczące nas pytania, na które Pan doktor odpowiadał rzeczowo i ze spokojem. Nie zraził go nasz wiek (35-40lat), a wręcz spotkania z nim napawają nas nadzieją i optymizmem. Ja ponadto zostałam skierowana na badanie hsg i dostałam leki wspomagające owulację i na tym pan doktor chce teraz poprzestać, by dać nam czas....a jeśli w tym okresie nic się nie wydarzy, podejmiemy dalsze kroki. Po wizycie wyszliśmy nastawieni pozytywnie i dlatego z wielką przyjemnością polecamy spotkania z tym lekarzem:-)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Barbara Hadacz

ginekolog,  seksuolog

Umów się