dr n. med.

Witold Kłosiński

Ginekolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki

 • Salve Medica

  Szparagowa 10, Bałuty
  91-211 Łódź, łódzkie

  Dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Klinika Medycyny Płodu i Ginekologii Uniwersytet Medyczny w Łodzi

  Wileńska 37, Polesie
  94-029 Łódź, łódzkie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

 • J
  Lokalizacja: Salve Medica

  Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora Kłosińskiego zwłaszcza do prowadzenia ciąży - tak jak w moim przypadku. Pan Doktor prowadził całą moją ciążę. Jest bardzo sympatycznym, uśmiechniętym, delikatnym, kompetentnym lekarzem, który naprawdę zna się na rzeczy! Ciąża nie przebiegała bez komplikacji, ale Pan Doktor profesjonalnie założył mi pessar, przepisał niezbędne leki, nastawiał na pozytywne myslenie, a kiedy trzeba było skierował do szpitala, bo życie i zdrowie dzidziusia jest najważniejsze :) W szpitalu Pan Doktor praktycznie codziennie mnie odwiedzał, interesował się nie tylko tym jak się czuję fizycznie, ale i tym jak się czuję psychicznie, czy wszystko w porządku itd. Rozmawiał z lekarzami, ktorzy zajmowali się mną na oddziale OCP, by objęli mnie fachową opieką aż do samego porodu.
  Pan Doktor zajmuje się moim zdrowiem także po porodzie. Pierwsza wizyta popołogowa jak zwykle w przemiłej atmosferze, a ja zamierzam dalej Pana Doktora "odwiedzać" w gabinecie, by kontrolował mnie podczas przyjmowania antykoncepcji. Podsumowując, nie mogłam trafić na lepszego ginekologa i polecam go wszystkim Paniom zwłaszcza tym z brzuszkami :)

 • M

  Pan Doktor Kłosiński prowadził moją drugą ciążę i szczerze życzę wszystkim pacjentkom takiego lekarza! Ciepły i sympatyczny człowiek, a przede wszystkim bardzo dobry ginekolog. Konkretny, rzeczowy i kompetentny. Wizyty przebiegały zawsze w milej atmosferze. Zarówno przez całą ciążę, jak i podczas cesarskiego cięcia, które wykonywał Pan Doktor, czułam, że jestem pod dobrą opieką.
  Panie Doktorze dziękuję za zaangażowanie w prowadzenie mojej ciąży i profesjonalnie wykonany zabieg cesarskiego cięcia.

 • Do dr Klosinskiego trafiłam z problemem zajścia w ciążę.Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu po niespełna 6 miesiącach zaszlam w ciążę. Pan doktor prowadził moją ciążę z czego byłam bardzo zadowolona,na każdej wizycie dało się odczuć fachowe podejście do pacjenta,udzielał wyczerpującej odpowiedzi na każde pytanie,kierował na wszystkie potrzebne badania.Teraz moźemy cieszyć się naszą córeczką Lenka dziękujemy Panie doktorze.Szczerze polecam☺

 • Zdecydowanie polecam!! Jak dla mnie Dr Witold Kłosiński to numer 1 wśród lekarzy w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Miły, uprzejmy, zawsze uśmiechnięty :) i konkretny, dlatego uważam, że wizyty trwają tyle ile powinny. Dr Kłosiński prowadził moją ciąże od samego początku i mimo, że do Łodzi mam ok 50 km nie żałowałam wyboru. W kolejnych ciążach również oddam się pod opiekę w ręce Doktora Kłosińskiego :)

 • M

  Do dr Witolda Kłosińskiego trafiłam całkowicie przypadkowo gdy po zobaczeniu dwóch kreseczek szukałam lekarza by potwierdzi wynik.I nie ukrywam ,że na pierwszą wizytę szłam jak na skazanie gdyż jak chyba każdy człowiek mam taką specjalizacje lekarską której nie znoszę i unikam jak ognia u jednych to dentysta u innych ginekolog:) że z pierwszymi pracuje to jakoś przywykłam tak wizyta u ginekologa była u mnie bardziej traumatyczna niż rwanie ósemek:)a tu jeszcze widmo 9 miesięcznych męczarni:)Ale do rzeczy , jaką moc może miec pierwsze wrażenie i siła pierwszej wizyty :)doktor okazał się byc zaklinaczem ciężkich przypadków uśmiechnięty sympatyczny momentalnie przełamał barierę skrępowania przed badaniem , wykazał się ogromną delikatnością i cierpliwością wszystko wytłumaczył pokazał kropka w USG i zalążek małego serduszka i już było pewne ze zostajemy z doktorem do wyklucia małej Ani:)Była to najlepsza decyzja całą ciążę czułam się "dopieszczona" doktor zlecał wszystkie możliwe badania jak coś niepokoiło powtarzał by by pewnym że wszystko w porządku, zawsze miał dla nas tyle czasu ile potrzeba, rodziłam w Madurowiczu doktor nawet tam się nami zajmował mimo ze byłyśmy pod czujnym okiem jego kolegów przychodził oglądał kartę wyniki badań wszystko wyjaśnił uspokajał dzięki czemu też czułam się pewniej i teraz mam wspaniałą zdrową córę :) Bardzo dziękujemy za wspaniałą opiekę!!!

 • Zdecydowanie polecam dr Witolda Kłosińskiego jako znakomitego specjalistę w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Dzięki pracy, wiedzy i zaangażowaniu Pana doktora udało Nam się zajść w upragnioną i długo wyczekiwaną ciążę. Ciąża nie należała do najłatwiejszych, ale to właśnie dzięki pomocy Pana doktora jesteśmy w dniu dzisiejszym szczęśliwymi rodzicami zdrowego chłopca.

 • M

  Zapłaciłam za wizytę która trwała 10minut 180zl.PAn doktor zadawał pytania jak na przesłuchaniu. Brak zainteresowania ,nawet nie starał się być miły. Miałam wrażenie że jestem tylko kolejnym numerkiem PAnie doktorze więcej empatii. Przychodzimy do pana z poważnym problemem i płacąc za wizytę tak duże pieniądze oczekuje jakiegoś zaangazowania!!!!

 • A

  Dr Witold Kłosiński to znakomity specjalista. Życzliwy, zaangażowany i konkretny. Już na pierwszej wizycie zlecił niezbędne badania, które szybko wykryły nieprawidłowości. Pan Doktor bez zbędnej zwłoki skierował mnie na zabieg do szpitala i pomimo wielu obowiązków zawsze nade mną czuwał oraz uspokajał wyczerpująco odpowiadając na wszelkie pytania. Zdecydowanie polecam.

 • Ł

  Naprawdę warto! Na wizycie u p. doktora otrzymuje się pełen pakiet: wiedzę, cierpliwość oraz życzliwość. Lekarz, który zapamiętuje swoją pacjentkę i zawsze służy dobrą radą oraz wsparciem.

 • A

  Polecam! Od lekarza oczekuję się wiedzy i konkretnej pomocy. Dr. Kłosiński to jednak zdecydowanie więcej niż solidne merytoryczne wsparcie. Wyróżnia go zainteresowanie rzeczywistym stanem pacjenta, empatia, życzliwość, uśmiech i wysoka kultura osobista. Specjalistyczną wiedzę o stanie zdrowia przekazuje w prosty i zrozumiały sposób. Jest jak dobry przyjaciel, który zawsze mówi prawdę i jednocześnie podaje pomocną dłoń rekomendując właściwe leczenie. Według mnie idealnie spełnia definicję lekarza z powołania.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online