lek.

Witold Czuszyński

verifiedCreated with Sketch.

Okulista, Chirurg

3 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
330 odwiedzin w ciągu 30 dni

Uwaga: Kalendarz poniżej dotyczy tylko wizyt kwalifikacyjnych przed laserową korekcją wzroku. Kalendarz nie dotyczy zwykłych porad okulistycznych. _________________________________________________________ Jestem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny, rzetelny i miły lekarz.Spokojnie, powoli i jasno wytłumaczył każdy aspekt planowanego zabiegu. A teraz czekamy na zabieg ;-)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Napiszę uczciwie – bałam się przed zabiegiem. Moja koleżanka miała już korekcję i gorąco mi ją polecała, jednak tak naprawdę przed przyjściem do doktora byłam pełna wątpliwości. Widziałam jednak jak promienieje i cieszy się i jakoś ostatecznie to przeważyło.

  Dziękuję Panie Doktorze. Pana spokój, cierpliwość, wyjaśnienie mi wszystkiego w najdrobniejszych szczegółach, uczciwie – to wszystko mi bardzo pomogło. Jest Pan złotym człowiekiem. Nie spodziewałam się zbyt wiele, w myśl zasady, żeby lepiej się nie rozczarować – i Boże, po co te wszystkie stresy.
  Dziękuję Panu, wiem, że to brzmi ckliwie, ale naprawdę zmienił Pan moje życie, nie spodziewałam się, że brak szkiełek aż tak bardzo ułatwa życie ;-) Polecam.

 • T

  Rewelacyjny lekarz i człowiek. Bez obaw powierzyłam jemu moje oczka. Od wejścia do gabinetu na badania wyczuwa się dobrą aurę. Z zamiarem zrobienia sobie laserowej korekcji nosiłam się dobrych kilka lat, jednak nie znalazłam odpowiedniego miejsca. Aż trafiłam na Blikpol. Kierowałam się głównie zaawansowaną technologią jaką oferują, ale na lekarzu także się nie zawiodłam, wręcz przeciwnie. Po miesiącu od zabiegu wady brak, a ja jestem najszczęśliwszą osobą na świecie (a przynajmniej tak się czuję :)). Dziękuję Panie doktorze.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Uwaga: Kalendarz poniżej dotyczy tylko wizyt kwalifikacyjnych przed laserową korekcją wzroku. Kalendarz nie dotyczy zwykłych porad okulistycznych.
  _________________________________________________________
  Jestem absolwentem gdańskiej Akademii Medycznej którą ukończyłem w 1991 roku. Specjalizację z okulistyki I stopnia (1995) i II stopnia (1999) odbyłem na Oddziale Okulistycznym Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku-Zaspie pod kierunkiem ś.p. dr hab. med. Janusza Jabłońskiego, wieloletniego ordynatora i znakomitego nauczyciela. Na tym oddziale pracowałem od 1991 do 2007 roku. W tym czasie nabyłem doświadczenia w mikrochirurgii oka, zwłaszcza w zakresie operacji zaćmy, oraz laseroterapii i angiografii fluoresceinowej.

  Od 1995 roku prowadzę własną praktykę okulistyczną, którą w 2003 roku poszerzyłem o działalność operacyjną.

  Od końca 2008 roku ponownie współpracuję ze Szpitalem św. Wojciecha w Gdańsku-Zaspie gdzie zajmuję się diagnostyką i leczeniem pacjentów z jaskrą, retinopatią cukrzycową i innymi chorobami siatkówki w Pracowni Laseroterapii i Angiografii Fluoresceinowej.

  Wielokrotnie brałem udział w Sympozjach Naukowych w Polsce i za granicą organizowanych przez European Society of Cataract and Refractive Surgery (ESCRS), na których były prezentowane prace mojego współautorstwa.
  Uczestniczyłem w bardzo licznych kursach doskonalących zarówno w kraju jak i za granicą, w tym w rocznym kursie dotyczącym chirurgii refrakcyjnej (m.in. laserowa korekcja wad wzroku) zakończonym sympozjum i szkoleniem u prof. J. Alio w Alicante w Hiszpanii w 2008 roku.

  Obecnie wykonuję zabiegi laserowej korekcji wzroku w klinice BLIKPOL (Centrum Medyczne Kardiotel) w Krzywym Domku w Sopocie.
  Serdecznie zapraszam!

Specjalizacje

 • Okulistyka

Choroby