Witold Błaż

Pediatra, Kardiolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie

  Najlepszy lekarz jakiego dotychczas spotkalam- mily uprzejmy, potrafi dogłębnie wyjaśnić każdy problem w taki sposób żeby zwykły człowiek który z medycyną nie ma nic wspólnego zrozumial o co chodzi. Nie wyobrażam sobie żeby moja córka była pod opieką innego kardiologa. Polecam !

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  49 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie

   Najlepszy lekarz jakiego dotychczas spotkalam- mily uprzejmy, potrafi dogłębnie wyjaśnić każdy problem w taki sposób żeby zwykły człowiek który z medycyną nie ma nic wspólnego zrozumial o co chodzi. Nie wyobrażam sobie żeby moja córka była pod opieką innego kardiologa. Polecam !

  • Lokalizacja: Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w RzeszowieUsługa: wada serca

   Pan Doktor Blaz jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam w swoim życiu. Bezinteresowny, miły, skromny i wiedza która posiada jest niesamowita. Nasz syn urodził się 12 lat temu z wada serca. Przez pierwsze 5 lat był pod opieka Pana doktora pomimo tego ze mieszkaliśmy po za granicami Polski zawsze mogliśmy na Panu polegać. Nigdy nie brał od nas żadnych pieniędzy i nie próbował na nas zarobić tak jak wielu innych lekarzy. Doktor nie chciał przyjąć nawet czekolady. Wielki człowiek z ogromnym sercem.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Super lekarz,lekarz z powołania,uprzejmy ,serdeczny.Bardzo dobry kardiolog jak i pediatra.Więcej takich lekarzy ....

  • A
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Pedriatyczny

   Ciężko napisać w paru znakach o Panu Doktorze. Jest to człowiek o wielkiej, a raczej ogromnej wiedzy, wielkim sercu i wielkim zaangażowaniu w dobro pacjenta. Jest naszym pediatrą i kardiologiem od 3 lat i nie wyobrażam sobie zmienić Pana Doktora nawet jak nasza córeczka będzie już dorosła. Mimo to, że nasze dziecko ma padaczkę lekooporną i czasami ciężko pogodzić jedno leczenie z drugim, Doktor zawsze podejmuje się wyzwania i nigdy jeszcze nie zawiódł. Polecamy z całego serca i życzę każdemu dziecku takiego lekarza. Pozdrawiamy, Łuszczyńscy

  • Wspaniały lekarz pierwszy raz się spotkałam z takim rzeczowym fachowcem synek (5 miesięcy) jest pod kontrolą doktora .Jesteśmy dobrej myśli .Pozdrawiamy z Izabela z Przeworska

  • M

   Wspanialy specjalista z ogromna wiedza i sercem dla dzieci. Macius urodzil sie w 34 tyg mial problemy z oddychaniem oraz maloplytkowosc. Dzieki Panu Doktorowi i jego zespolowi, wszystko jest na dobrej drodze. Brak nam slow aby wyrazic wdziecznosc za odratowanie naszego synka.
   Dziekujemy i zyczymy dalszych sukcesow
   Michal i Katrzyna J.

  • W

   Moje dziecko pięć lat temu zaraz po porodzie bardzo zachorowało. Dzięki szybkiej diagnozie i interwencji Pana Doktora synuś żyje, dobrze się rozwija, jest zdrowym i kochanym dzieckiem a ja nigdy nie zapomnę wydarzeń sprzed pięciu lat. Pamiętam jak przyszedł do mnie inny lekarz, którego nazwiska nie pamiętam i nie krył podziwu dla Pana Doktora, że tak szybko dostrzegł niepokojące objawy i powiedział wprost, że mieliśmy szczęście że na dyżurze był akurat dr Błaż.

  • L

   Właśnie jesteśmy po wizycie z córeczką u Pana Doktora..to naprawdę wspaniały i spokojny człowiek!! do tego bardzo kompetentny i z bardzo dobrym podejściem do dzieci!

  • K

   NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH.
   Powiedział nam, że mamy tą chorobę o której nasz lekarz rodzinny nawet nie słyszał!
   Mądry, wspaniały, z intuicją, super podejście do małych pacjentów, pomocny, i wszystko co można napisać najnajnajlepszy pod KAŻDYM względem!
   Tak jak napisałam
   NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH!
   Dziękujemy :)

  • S

   Potwierdzam, że dr Witold Błaż to świetny lekarz. Bardzo rzeczowy i jednocześnie skromny. Rozwiewa wszelkie wątpliwości i odpowiada na wszystkie pytania zaniepokojonych rodziców. Udziela konsultacji telefonicznej i daje wskazówki jak postępować z dzieckiem zaznaczając przy tym, żeby mimo wszystko wybrać się do lekarza. Ma tę samą, niewygórowaną kwotę za wizytę od dłuższego czasu. To naprawdę niespotykany i wyjątkowy lekarz. Niesie pomoc z prawdziwym powołaniem a nie skupia się tylko na pieniądzach jak większość lekarzy. Naprawdę polecam :))