dr n. med.

Wioletta Weiss

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

6 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
540 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Bydgoszczy. W latach 2003- 2012 pracowałam w Katedrze i Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunodermatologii Szpitala… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: Centrum Medicover - BydgoszczUsługa: usuwanie kłykcin

  Polecam Panią doktor każdemu, kto potrzebuje pomocy w sprawach związanych z klykcinami konczystymi i innymi schorzeniami natury wenerologicznej i dermatologicznej. Pani doktor ma duże doświadczenie w tym kierunku i stosuje skuteczne metody leczenia przy użyciu dobrej jakości sprzętu lub przy pomocy przepisania sprawdzonych leków. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Wizyty przebiegają sprawnie w miłej atmosferze przy jednoczesnym zachowaniu pełni profesjonalizmu. Nie znajdziecie lepszego dermatologa w Bydgoszczy i okolicach. Dzięki Pani doktor czuje się lepiej i nie muszę się martwić i cierpieć z powodu choroby.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - ToruńUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Doktor bardzo miła i sympatyczna. Jako pierwsza, po wielu latach odwiedzania innych lekarzy, zajęła się fachowo moim problemem. Wyjaśniła skąd biorą się problemy skórne, wdrożyła odpowiednie leczenie. Serdecznie polecam! :)

 • Lokalizacja: Centrum Medicover - BydgoszczUsługa: zmiany na palcach

  Przez kilka lat odwiedzałem wielu dermatologów ze zmianami na palcach. Stawiane były różne dziwne diagnozy. Dopiero Pani doktor postawiła właściwą diagnozę i wdrożyła odpowiednie leczenie.

 • Opinia z dnia 03.06.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Opinia z dnia 17.05.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - ToruńUsługa: Inny

  Już dwukrotnie korzystałam z usług Pani Doktor w zakresie zabiegów medycyny estetycznej i jestem bardzo zadowolona. Dokładne badanie i ocena skóry, dobór odpowiednich preparatów i wreszcie profesjonalnie przeprowadzony zabieg dały oczekiwany, doskonały efekt estetyczny. Cierpliwość, delikatność, skupienie na pracy i doskonałe wyczucie rysów twarzy to jest właśnie to, czego oczekujemy od lekarza dermatologii estetycznej. Dokładne zalecenia i informacja po zabiegu o dalszej pielęgnacji skóry. Wszystkim pacjentom serdecznie polecam. Pani Doktor -bardzo dziękuję!

 • Opinia z dnia 30.11.2016 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Leczę się u Pani doktor od kilku miesięcy. Muszę przyznać, że szedłem na pierwszą wizytę nie licząc bardzo na efekt. Od wielu lat mam problemy skórne. Trądzik różowawy, zapalenie łojotokowe, częste różnorakiej maści pryszcze, wysypki itp. Korzystałem z porad i leczenia kilku dermatologów ale bez większego rezultatu. Dopiero w trakcie leczenia u Pani dr Weiss Konek zacząłem obserwować stałą poprawę wyglądu skóry mojej twarzy i całego ciała. Z twarzy zniknęła opuchlizna i wypryski, nie ma też nawrotów dolegliwości. Pani doktor oprócz środków faemakologicznych zaleciła mi zmianę trybu życia, sposobu odżywiania, aktywności fizycznej. Dopiero tak prowadzona kuracja dała wymierne rezultaty. Reasumując. Dermatolog godny polecenia !!!

 • J

  Wizyta trwała 4 minuty. Diagnoza oczywiście nietrafiona bo w tak krótkim czasie to ciężko stwierdzić co pacjentowi dolega...Ale zapłacić trzeba jak za super profesjonalną poradę. Pani doktor nie słucha co mówi pacjent tylko niemalże na wejściu ma gotową receptę- do tego na bardzo drogie leki a nie na ich zamienniki.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Bydgoszczy. W latach 2003- 2012 pracowałam w Katedrze i Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunodermatologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr A.Jurasza w Bydgoszczy pełniąc rolę asystenta, a następnie adiunkta i nauczyciela akademickiego. W 2009 roku uzyskałam tytuł Doktora Nauk Medycznych, broniąc rozprawy doktorskiej pt.: „Ocena stężeń tetracykliny metodą mikrodializy skórnej u pacjentów chorujących na trądzik zwykły”. Mam bogate, ponad 10- letnie doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej (ponad tysiąc wykonanych zabiegów). Wykonuję m. in. zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz nici PDO.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Bydgoszczy
 • Studia podyplomowe pedagogiczno-etyczne dla nauczycieli akademickich CM im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.
 • Studia podyplomowe: Nowoczesne zarządzanie placówką zdrowia - Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Publikacje

 • Autorka i współautorka licznych publikacji w pismach krajowych i zagranicznych (72 KBN); wskaźnik IF: 2.781;

Nagrody i wyróżnienia

 • Srebrny Stetoskop 2012