Dr n. med.

Wioletta Bereziewicz verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Ortodonta, Protetyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P

  Pomogła mi całkowicie bezinteresownie, co jest tak rzadkie w dzisiejszych czasach. Jest dużo lekarzy na rynku, ale niewielu z nich jest nimi z powołania.

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Joanna Trzepatowska
  Joanna Trzepatowska
  Stomatolog
  Sodowa 19/8 (okolice Campus UJ,Dębniki ), Kraków
  Szybka i bezbolesna profesjonalna pomoc przy bólu zęba - usunięcie ósmego zęba. Serdecznie polecam i pozdrawiam… więcej

  Karolina Mazurek-Wójcik
  Karolina Mazurek-Wójcik
  Stomatolog, Stomatolog dziecięcy, Protetyk
  Sodowa 19/8 (okolice Campus UJ,Dębniki ), Kraków
  Jestem po pierwszej wizycie u Pani doktor, ale wrażenia bardzo pozytywne. Dokładna, przemiła i uczciwa osoba. Pani… więcej

  Mateusz Jendrulek
  Mateusz Jendrulek
  Stomatolog
  Lubostroń 22G lok.7, Kraków
  Kompetentny, dokładny, szybki - tak w trzech słowach opisałbym Doktora. Leczenie odbyło się sprawnie, bez bólu,… więcej

  Monika Jachimczyk
  Monika Jachimczyk
  Stomatolog
  Sąsiedzka 2, Kraków
  Profesjonalnie, a zarazem sympatycznie. Do tego dobre ceny. To moja pierwsza wizyta u Pani Moniki, ale myślę, że… więcej

  Natalia Rajchel
  Natalia Rajchel
  Stomatolog
  Sąsiedzka 2, Kraków
  Przesympatyczna Pani doktor. Przeprowadziła u synka dokładną kontrolę, higienizację i lakowanie zębów. Zabieg odbył… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Dr n.med. Wioletta Bereziewicz, pasjonatka stomatologii estetycznej,
   ortodoncji, muzykoterapii w stomatologii, profilaktyki i ochrony
   zdrowia.Wieloletni pracownik Zakładu Stomatologii Zintegrowanej
   Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
   oraz Zakadu Epidemiologii i Badań Populacyjnych Wydziału Nauk o
   Zdrowiu Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w
   Krakowie. Prelegentka wielu krajowych i zagranicznych (m.in.:
   Amsterdam, Aalborg, Leeds, St. Luis, San Francisco) sympozjów i
   konferencji naukowych z zakresu stomatologii zintegrowanej,
   stomatologii estetycznej, ortodoncji współczesnej, stomatologii
   sukcesu. Realizuje swoją pasję w pracy dydaktycznej ze studentami
   ucząc nowe pokolenia lekarzy dentystów w Krakowskiej Uczelnii CMUJ.
   Aktywny Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS), sekcji
   ortodontycznej krakowskiego oddziału PTS, Polskiego Towarzystwa
   Ortodontycznego, American Music Therapy Association oraz World
   Federation of Music Therapy.

  Specjalizacje

  • Zdrowie Publiczne

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Pomogła mi całkowicie bezinteresownie, co jest tak rzadkie w dzisiejszych czasach. Jest dużo lekarzy na rynku, ale niewielu z nich jest nimi z powołania.

  • R

   Z racji rożnych przeprowadzek to moja kolejna dentystka, ale 1. tak dokładna (zdejmowanie kamienia z 8). Cierpliwie i jasno wytłumaczyła wszystkie problemy związane z leczeniem, rodzaje materiałów, sposób leczenie i nawet to co się dalej może dziać. Gorąco polecam

  • A

   Doktor Wioletta Bereziewicz jest bardzo dokładną dentystką. Kompetentną i bardzo zaangażowaną w to co robi osobą. Dokładnie tłumaczy co robi. W sytuacjach niecodziennych dokładnie tłumaczy możliwości i pomaga klientowi i podjęciu właściwej decyzji. Jest osobą przemiłą, kulturalną i zakochaną w stomatologii. Polecam serdecznie

  • K

   Również jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani Wiola jest opanowaną osobą, dokładnie tłumaczy co robi. Ponadto mimo mojego spóźnienia na wizytę zostałem przyjęty normalnie po obsłużonych pacjentach a sama wizyta zakończyła się o 23:00. Serdecznie polecam!

  • O

   Panią Doktor najlepiej podsumował mój chłopak: „Wracasz z trzygodzinnej wizyty u dentysty, a jesteś taka uśmiechnięta i zrelaksowana, jakbyś właśnie wyszła z salonu kosmetycznego”. I coś w tym jest! Pani Doktor jest niezwykle profesjonalna, bardzo, bardzo precyzyjna i maksymalnie zaangażowana w swoją pracę. Wszystkie czynności na fotelu wykonuje dokładnie i zawsze mówi mi, co w danym momencie robi i po co. Nigdy nie ma opóźnień wizyt. Na dodatek jest zawsze uśmiechnięta i bardzo komunikatywna, co eliminuje możliwość jakiegokolwiek stresu podczas wizyty. Zapewnia 100 % komfortu psychicznego i fizycznego. Nie mówiąc o tym, że ma ogromną wiedzę i że jest po prostu bardzo skuteczna.

  • G

   Pani Wioletta Bereziewicz leczy moje zęby od kilku lat i od tego czasu jestem jej stałym pacjentem. Jest osobą miłą i rzeczową oraz cechuje ją perfekcjonizm w swojej pracy. Do każdej czynności pani Wioletta podchodzi z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, dzięki czemu po każdej wizycie zawsze czuję się zadowolony. Jej domeną jest dbanie o piękny uśmiech pacjenta, pozbyłem się dzięki niej przebarwień zębów i od tego czasu moje zęby są śnieżnobiałe. Od kiedy się ożeniłem także moja żona jest stałym pacjentem pani Wioletty i jest zachwycona jej fachową wiedzą i podejściem do pacjenta. Razem nie wyobrażamy sobie pójścia do innego dentysty. Jest wzorem do naśladowania dla wszystkich stomatologów. Dziękuję Pani Wioletto!!!

  • M

   Pani Doktor jest niezwykle kompetentną i doświadczoną osobą, jest bardzo dokładna i delikatna. Dokładnie tłumaczy wykonywane przez Nią czynności dzięki czemu jako pacjent wiem, co się ze mną dzieje, jakie czynności przy moim leczeniu są wykonywane i dlaczego. Profesjonalne podejście do pacjenta, poparte olbrzymią wiedzą teoretyczną i bogatym doświadczeniem praktycznym,jak również miły i ujmująco grzeczny sposób bycia to elementy, dzięki którym moje głębokie uznanie dla Pani Doktor - nie pozwalają na wydanie innej opinii - jak tylko bardzo dobra, a nawet celująca! Gorąco polecam!

  • M

   Jestem pod dużym wrażeniem z jaką dbałością o szczegóły i troską o dobro pacjenta spotkałem się u Pani Wioletty. Widać że podchodzi do swoich obowiązków z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Do tego to bardzo sympatyczna i miła osoba:) Serdecznie polecam!

  • A

   Pani Doktor jest naprawdę specjalistką w swojej specjalizacji. Myślałam, że już pożegnam się z dwoma swoimi zębami, ale udało je się uratować i odbudować w taki sposób, że nie widać i nie czuć, że miały być do usunięcia. Cierpliwość, dokładność i świetne wyczucie pacjenta to niewątpliwie tylko niektóre atuty, z jakimi spotkałam się u pani doktor.
   Zdecydowanie polecam, jak dla mnie 6 + i rekomenduję.

  • J

   Bardzo pogodna i miła osoba z niesamowicie szeroką wiedzą. Prawdziwy ekspert! Nie ma drugiego tak dokładnego specjalisty - wszystko zawsze musi być zrobione idealnie. Pani doktor nauk medycznych ceni sobie jakość. Jestem stałym pacjentem - założone plomby trzymają się już ponad 7 lat! Polecam w szczególności do estetyki - Pani doktor ma świetne oko. Kolor plomby jest idealny i nie da się poznać, że coś było robione nawet na jedynkach!

   Dla bojących się strzykawki - Pani doktor tak delikatnie potrafi znieczulić, że nawet się nie zorientujemy kiedy wbije igłę :)

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG