Wiktoria Kreft

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

52 opinie +dodaj

Jestem dietetykiem klinicznym i trenerem personalnym. Kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście w oparciu o analizę wyników badań i wywiadu żywieniowego Pacjenta. Przy układaniu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
52 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Poradnia dietetyczna Sports - MedUsługa: nietolerancje pokarmowe

  Profesjonalne podejście do tematu, duża wiedza i umiejętność komunikacji. Proste aczkolwiek kompetentne wyjaśnienie problemu i chęć pomocy w realizacji zamierzonego celu. Polecam kontakt z Panią Wiktorią.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia dietetyczna Sports - Med

  Pani magister była miła i to jedyne co potrafię dobrego powiedzieć o wizycie. Ogromnym minusem jest fakt, że w cenniku wizyty zabrakło jednej bardzo ważnej informacji o koszcie układania diet. Owszem, pierwsza konsultacja kosztuje 100zł, ale ułożenie diety i kolejne konsultacje to koszt OD 600 zł na miesiąc!! Dlatego zanim wybierzecie się na wizytę, radzę zapoznać się z cennikiem na stronie internetowej.
  Fajnie też by było jakby była informacja, że nie można płacić karta. Ominęło by to stres związany z szukaniem bankomatu po wizycie, ale to tylko mała sugestia nie wpływająca na ocenę

  Wiktoria Kreft2018-08-23

  Pani Weroniko, cennik usług jest ogólnie dostępny i wolą Pacjenta jest zapoznanie się z nim przed wizytą. Jeśli tego nie zrobi, zawsze przedstawiam ofertę podczas wizyty i omawiam wszystkie dostępne formy współpracy.

  Usługa za 600zł o której wspomina Pani w opinii to skupisko usług, które obejmuje:
  2 wizyty kontrolne po 60 minut,
  Plan suplementacyjny,
  Stały kontakt mailowy,
  Analizę wyników badań,
  Analizy składu ciała,
  Indywidualny program żywieniowy, którego materiały łącznie razem tworzą 61 stron wiedzy ręcznie pisanej.

  Równie dobrze można zapłacić 200zł za indywidualny program żywieniowy (który niekiedy wystarcza Pacjentom na 3 miesiące) o czym również została Pani poinformowana. Ostatecznie decyzja o podjęciu rodzaju współpracy należy do Pacjenta i to on dokonuje wyboru.

  Koszt pierwszej wizyty, która trwała nie mniej niż 60 min nie obejmuje materiałów, ponieważ nie taka jest rola tego spotkania. Nie sprzedaję diet na spotkaniach, ponieważ każdego Pacjenta traktuję indywidualnie, nie masowo. Podchodzę do tematu profesjonalnie i cieszę się że o tym Pani wspomina w opinii. Rolą pierwszej wizyty jest przede wszystkim wywiad żywieniowy jak najszerszy, analiza wyników dostarczonych badań, zdobycie informacji na temat danego przypadku, przy jednoczesnym omawianiu wszelkich kwestii zdrowotnych oraz żywieniowych by jak najlepiej zaadresować dolegliwości, choroby, i pozostałe cele sylwetkowe poruszane podczas pierwszego spotkania. Nietaktem byłoby przekazanie materiałów już podczas pierwszego spotkania, gdzie wkładam w przygotowanie ich wiele pracy m.in. w strategię żywieniową, rozkładam działania względem danego Pacjenta i jego możliwości, wymaga to poświęcenia znacznie więcej czasu nie wspominając już o samym opracowaniu materiałów.

  Przykro mi, że z wizyty wyniosła Pani tylko fakt, że jestem miła, ponieważ kwestie żywienia w towarzyszącej Pani jednostce chorobowej zostały przeze mnie szeroko omówione. Jak każdy Pacjent ma Pani prawo do wyrażenia opinii, lecz się z nią nie zgadzam.

  Informacja o możliwościach płatności (gotówka, przelew) znajduje się na stronie oraz bezpośrednio na koncie moim jak i każdego innego specjalisty - informacja ta wymagana jest przez portal znanylekarz.pl dlatego nie mogę zgodzić się z Pani zarzutem odnośnie braku informacji. Musiała Pani nie doczytać, a biegania do bankomatu nawet dla niedoinformowanych i zapominalskich unikamy udostępniając urządzenie do wykonania przelewu na miejscu.

  Pozdrawiam i mimo wszystko życzę powodzenia w walce o swoje zdrowie, mamy je tylko jedno.

 • A
  Lokalizacja: Poradnia dietetyczna Sports - Med

  Pani Wiktoria jest bardzo dobrym specjalistą z ogromną wiedzą. Udałam się do Niej z wieloletnimi problemami z jelitami. Okazało się, że mam liczne nietolerancje pokarmowe, głównie na produkty, które codziennie pojawiały się w mojej diecie. Musiałam więc całkowicie zmienić swoje żywienie. Pani Wiktoria ułożyła mi ciekawą i smaczną dietę, zaleciła też branie probiotyków. I nieśmiało stwierdzam, że to działa :) Z dnia na dzień widzę poprawę, a myślałam, że dla mnie nie ma już ratunku. Bardzo, bardzo dziękuję!

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia dietetyczna Sports - MedUsługa: konsultacje dietetyczne

  Problem z wybredną, 86 letnią osobą. Pani Wiktoria w bardzo profesjonalny sposób podeszła do problemu. Ma dużą wiedzę. Jest uprzejma i niemałostkowa.

  Wiktoria Kreft2018-06-11

  Dziękuję Pani za pozytywne słowa. Prawidłowe odżywianie się jest istotne w każdym wieku. Znalezienie rozwiązania w obecnej sytuacji, jest nie lada wyzwaniem, ale nie poddaję się łatwo :-)
  Pozdrawiam,

 • A
  Lokalizacja: Poradnia dietetyczna Sports - MedUsługa: diet

  Z czystym sumienie mogę polecić Panią Wiktorię jako kompetentnego dietetyka. Zdecydowałam się na wizytę w poradni ponieważ wszystkie moje próby "zdrowego odżywiania" kończyły się niepowodzeniem. Pani Wiktoria dopasowała dietę w taki sposób, że z przyjemnością ją stosuję, widzę zdecydowaną poprawę samopoczucia i ogólnego stanu zdrowia, dodatkowo, bez głodzenia się chudnę.

  Wiktoria Kreft2018-05-18

  Pani Agnieszko cieszę się z wyników jakie Pani osiągnęła dotychczas. Gratuluję i trzymam kciuki za kolejne!

  Pozdrawiam,

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia dietetyczna Sports - MedUsługa: pierwsza wizyta

  Moje pierwsze wrażenie po wizycie pozytywne, trafiłam do Pani doktor żeby pomóc sobie i żeby zrzucić zbędne kilogramy, pod okiem fachowca, ale też po to by zadbać o zdrowie i zdrowe nawyki. Liczę na stałą współpracę. Bardzo sympatyczna Pani doktor. Polecam.

  Wiktoria Kreft2018-05-18

  Odchudzanie to nie zawsze prosta relacja między tym co i ile jemy, a spadającymi cyferkami na wadze. Odchudzanie jest kwestią zdrowia całego naszego organizmu i nie możemy go traktować jako wyizolowanego bytu zależnego tylko i wyłącznie od diety i ćwiczeń. Każda redukcja tkanki tłuszczowej powinna być związana z poprawą stanu zdrowia. Z tego powodu każdy plan redukcyjny musi być ustalany indywidualnie. Cieszę się, że mogłam Pani pomóc :-)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia dietetyczna Sports - Med

  Do Pani dietetyk udałam się z powodu zaburzonej gospodarki insulinowej i innych problemów hormonalnych. Po pierwszej wizycie moglam stwierdzić, że Pani dietetyk jest osobą bardzo sympatyczną, o wysokiej kulturze osobistej. Zrobiła bardzo dobre pierwsze wrażenie. Bardzo podobało mi się, że przy omawianiu mojej diety, nie tylko mówiła jakie produkty są dla mnie wskazane, a jakie powinnam wykluczyć, ale przede wszystkim tłumaczyła dlaczego tak jest i jak to wpływa na insulinę. Odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie zadawane przeze mnie pytania. Ma dużą wiedzę w zakresie odżywiania przy insulinooporności i podobnych problemach.
  Po 3 tygodniach stosowania diety wg zalecen Pani dietetyk odczuwam poprawę w samopoczuciu, co było dla mnie kluczowe, odnotowałam też spadek wagi ok. 2,5 kg, co przy moich zaburzeniach hormonalnych jest wynikiem rewelacyjnym.

  Wiktoria Kreft2018-05-18

  Nie każdy zdaje sobie sprawę, że cukier jest dla nas toksyczny, dlatego organizm w obliczu spożycia węglowodanów musi uruchomić mechanizm, który szybko usunie glukozę z krwiobiegu. W tym celu wydzielana jest insulina. Jest to hormon anaboliczny, który korzystnie wpływa na wzrost masy mięśniowej, ale również blokuje wykorzystanie tłuszczu jako źródła energii. To właśnie insulinę obwinia się o nadmierne kilogramy, bezskuteczne odchudzanie, wieczne kłopoty z trądzikiem, nieustanne skoki i spadki energii oraz nastroju. Badaniem, które diagnozuje gospodarkę cukrową jest krzywa cukrowa. Efekty wagowe oraz zdrowotne powinny zawsze iść w parze :-) Gratuluję Pani Aleksandro wyniku i zapewniem, że to nie koniec!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia dietetyczna Sports - MedUsługa: Wizyta kontrolna

  Pani Wiktoria jest sympatyczną osobą a jednocześnie dietetykiem z ogromną wiedzą. W trakcie wywiadu odczuwa się, że chce pomóc pacjentowi, i to robi. Jako pacjentka mogę szczerze polecić wizytę u Pani Wiktorii. Zaproponowane przez Panią posiłki są pyszne, smaczne i zdrowe. Polecam!
  Iwona O.

  Wiktoria Kreft2018-05-18

  Dziękuję Pani Iwono za miłe słowa. W każdy przypadek angażuję się maksymalnie i wkładam całe serce. Usprawniając pracę organizmu jesteśmy w stanie osiągnąć rzeczy wielkie! Pozdrawiam serdecznie :-)

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia dietetyczna Sports - MedUsługa: pierwsza wizyta

  Trafiam do grona szczęśliwych osób, które zdecydowały się na wizytę u pani Wiktorii, wiedza, doświadczenie i pasja w każdym calu.
  Polecam szczególnie osobom takim jak ja,ktore walczą z hormonami a o każdy kilogram mniej walcza dwa razy ciężej.
  Jestem pod ogromnym wrażeniem.

  Wiktoria Kreft2018-02-28

  Pani Małgorzato, dziękuję za opinię. Dietoterapia uwzględniająca nierównowagę hormonalna przynosi efekty, w postaci zmniejszenia masy ciała, ale nie tylko. Reguluje się również nasze samopoczucie oraz zdrowie. Kluczowe jest jednak zdiagnozowanie problemu. Bardzo często występują sygnały, że coś poszło w niewłaściwym kierunku: pojawia się zmęczenie, senność (zwłaszcza po posiłku) – spadki energii, drażliwość, problemy z koncentracją, uczucie jak po wypiciu alkoholu – napady silnego głodu, słabnięcie bez posiłku co 2-3h – wzrost wagi bez wyraźnego powodu – wzrost poziomu trójglicerydów – wysokie ciśnienie krwi – ciągłe zachcianki na słodycze lub pieczywo. To niespecyficzne objawy zaburzeń hormonalnych, związanych z gospodarką cukrową które obserwuje u młodych osób coraz częściej. Największym winowajca jest tutaj nowoczesne jedzenie, które składa się z gotowych produktów i jest bardzo dalekie od tego, co naprawdę jest jedzeniem. Niestety to wszystko zaburza sygnały, które nasz organizm powinien otrzymać w związku z jedzeniem i wydzielaniem odpowiednich hormonów (grelina, leptyna, insulina). Dzięki zmianie nawyków żywieniowych czy stylu życia można odmienić swoje życie na zawsze. Pani Małgorzato - trzymam kciuki! Pozdrawiam,

 • V
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia dietetyczna Sports - MedUsługa: wizyta kontrolna

  Korzystam z usług Pani Wiktorii w sprawach diety od pewnego czasu. Pani Wiktoria od początku zrobiła na mnie pozytywne wrażenie - miła i konkretna, cierpliwie odpowiada na moje pytania (a jest ich całkiem sporo). Co dla mnie ważne, możliwa jest komunikacja mailowa, gdzie mogę dopytać i upewnić się czy dany produkt jest dozwolony. Pani Wiktoria zawsze odpowie i zaproponuje zdrowy zamiennik, jeżeli to niezbędne.
  Dzięki zaproponowanej diecie czuje się znacznie lepiej,a co ważne nie czuję że jestem na diecie :).

  Wiktoria Kreft2018-01-30

  Dziękuję za pozytywne słowa na temat naszej współpracy. Jak się Pani przekonała słowo dieta nie jest takie straszne jak je niekiedy przedstawiają :-) Być na diecie, to nie stresować się posiłkiem, cieszyć się zdrowiem, świetnym samopoczuciem, a także stabilnym poziomem energii w ciągu dnia i dobrą formą psychiczną. Indywidualny program żywieniowy, który przygotowujemy w oparciu o szczegółową analizę wyników badań daje pożądane efekty. To skuteczna droga do reemisji autoimmunologii, a stały kontakt z Pacjentem pozwala utrzymać na właściwym poziomie motywację podczas całego okresu współpracy. Pozdrawiam serdecznie,

Pytania pacjentów (47)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem dietetykiem klinicznym i trenerem personalnym. Kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście w oparciu o analizę wyników badań i wywiadu żywieniowego Pacjenta. Przy układaniu diet i zaleceń biorę pod uwagę tryb życia, samopoczucie, zdrowie i aktywność fizyczną Pacjenta, aby prawidłowo dopasować każdy szczegół jego diety i suplementacji.

  Specjalizuję się w odchudzaniu dzieci i dorosłych oraz dietoterapii chorób jak hashimoto, inuslinooporność, czy nietolerancji pokarmowych. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

  Zmianę nawyków żywieniowych zaczęłam od siebie, kiedy zmagałam się z licznymi dolegliwościami ze strony układu pokarmowego po spożytym posiłku. Zespół Jelita Drażliwego, PCOS, nietolerancja na gluten oraz inne towarzyszące tym schorzeniom objawy udało mi się pokonać zmieniając dietę. Swoją pracę opieram na holistycznym podejściu do człowieka na podstawie własnego doświadczenia i doświadczeniach moich Pacjentów.

  Współpracuję z redakcjami czasopism specjalistycznych takimi jak FoodForum, dla których piszę artykuły, a także z laboratorium Bruss, dzięki czemu moi Pacjenci korzystają z 20% rabatu na badania. Podczas wizyty można wykonać test na nietolerancję pokarmowe.

Specjalizacje

 • Immunologia kliniczna
 • Alergologia
 • Medycyna sportowa

Edukacja

 • Akademia Morska 2015

Nagrody i wyróżnienia

 • Laureatka Ogólnopolskiej Wiedzy o Żywieniu 2013

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Artykuły

więcej