Wiktor Mieczyław

Specjalista medycyny naturalnej

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E
  Lokalizacja: Gabinet PrzyjęćUsługa: ogolne zle samopoczucie z kilkoma objawami

  Od roku czasu czulam sie zle. Badalo mnie 6 roznych lekarzy, robiono mi rozne wyniki, 3 rozne diagnozy, pogotowie i antybiotyki. Czulam sie coraz gorzej bo nawet nie wiedzialam co mi konkretnie dolega. Utylam 20 kg. Wizyta u pana Wiktora byla przelomem w miom zyciu. Poznalam prawdziwa przyczyne zlego samopoczucia i nareszcie zaczelam sie leczyc z pozytywnymi rezultatami. Jestem wdzieczna panu Wiktorowi. Wspanialy specjalista.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  56 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • E
   Lokalizacja: Gabinet PrzyjęćUsługa: ogolne zle samopoczucie z kilkoma objawami

   Od roku czasu czulam sie zle. Badalo mnie 6 roznych lekarzy, robiono mi rozne wyniki, 3 rozne diagnozy, pogotowie i antybiotyki. Czulam sie coraz gorzej bo nawet nie wiedzialam co mi konkretnie dolega. Utylam 20 kg. Wizyta u pana Wiktora byla przelomem w miom zyciu. Poznalam prawdziwa przyczyne zlego samopoczucia i nareszcie zaczelam sie leczyc z pozytywnymi rezultatami. Jestem wdzieczna panu Wiktorowi. Wspanialy specjalista.

  • Jak dla mnie bardzo dobry lekarz.
   Kiedy moje dziecko w wieku 1.5 roku mialo ostre atopowe zapalenie skory szpital w Gdansku przesterydowal mojego syna Co doprowadzilo do dwu krotnego ratowania zycia mojego dziecka
   PAN WIKTOR w ciagu 3 miesiecznej terapi uratowal go ;)))
   Dzis moj syn ma 12 lat a atopowe zapalenie skory poszlo w zapomnienie
   Niema doslownie sladu
   Jestem wdzieczna bardzo Panu Wiktor owi za uratowanie mojego dziecka.

  • I

   Wizyta trwała może pięć minut za co z buteleczkami zażądano 140 pln. Nie otrzymałem żadnego paragonu co jest ewidentnie łamaniem polskiego prawa ustawowego i wskazuje na to że Pan homeopata nie płaci należnych podatków. Wszystko odbyło się w mega pośpiechu. Szybko postawiona diagnoza za pomocą szkła powiększającego skierowanego na tęczówkę wskazująca na problem z wątrobą. Nigdy nie miałem problemów z wątrobą. Z diagnozą poszedłem więc do przychodni na Jasieniu gdzie na zlecenie lekarza rodzinnego zrobiono wszystkie badania krwi na wątrobę. USG wątroby i wyniki badań krwi całkowicie zaprzeczają diagnozie homeopaty. Wątroba jest całkowicie zdrowa. Buteleczki z lekarstwem nie posiadają opisu składu leku co jest kolejnym łamaniem prawa.

  • D

   jest naprawdę OK!! narodowy fundusz rozłożył ręce a P. Wiktor dużo mi pomógł no i jest dobrze dalej mogę pracować

  • B

   korzystam z pomocy P.M.Wiktora od przeszło 25 lat. Cztery lata temu po diagnozie neurologa-nic już dla pani nie możemy zrobić, zmiany w kręgosłupie są zbyt rozległe (dyskopatia wielopoziomowa) skorzystałam z pomocy Wiktora. Po pierwszej wizycie i jak ja to nazywam "wciskaniu dysków" odstawiłam leki przeciwbólowe, po dwóch następnych oraz "kropelkach" i rehabilitacji odzyskałam 100% sprawność.Widziałam się już na wózku inwalidzkim, a teraz jestem osobą bardzo aktywną.

  • trudno zebrać myśli... miałam 13 lat gdy, spadło jak grom z jasnego nieba- nie zamykałam jednego oka a usta wykrzywiły się w kwaśnym grymasie, szok. w lokalnym szpitalu wciskali, że to objawy świnki.....cudem w naszym mieście gościł Pan Wiktor. od razu zdiagnozował porażenie prawej pólkuli mózgowej....leczenie akupunkturą trwało 2 tygodnie a skutki ustąpiły bardzo szybko,Pan Wiktor uratował mi życie tak to widzę!!!!! nigdy nie zapomnę tego co zrobił !!!! to Anioł!!!!! pozdrawiam
   Sylwia

  • A

   Bardzo cenię Pana Wiktora, ponieważ pomógł mi wyregulować hormony i zmniejszyć w dużym stopniu zdiagnozowaną przez niego nerwicę :)

  • Słuchajcie! Kilka lat temu mój kręgosłup był w takim stanie,że żaden lekarz nie chciał się podjąć operacji dając mi do zrozumienia że to skończy się wózkiem.Kiedy żona namawiała mnie na chociaż jedną wizytę u Wiktora to się śmiałem.Nie wierzę w brednie! ale dla świętego spokoju zgodziłem się i poszedłem.Facet o nic mnie pytał tylko zajrzał mi w oko i wszystko to co miałem wypisane w mojej teczce z różnymi wynikami badań lekarskich z Akademii Medycznej oraz tomografii komputerowej się zgadzały co do joty!Powiedział mi tylko=Ja cię chłopie z tego wyciągnę.=Szczena mi opadła za tą pierwszą pozytywną ocenę i tak się STAŁO.Po miesiącu chodzenia,dzień w dzień na zabiegi plus kropelki wszystko wyleczone.Od tego dnia minęło kilkanaście lat i jestem dalej ze 100%wyleczonym kręgosłupem.Wielki SZACUN dla tego medyka,który jak dziś pamiętam przy tej pierwszej wizycie zwrócił mi uwagę by nie zwracać się do niego doktorze bo tego tytułu nie posiada.SZACUN !!!

  • G

   Niezawodny specjalista w leczeniu wielu schorzeń, posiadający dużą wiedzę na temat organizmu ludzkiego i jego niedomagań. Korzystam z jego porad i leczenia od wielu lat, pomógł mi i moim bliskim w niejednej chorobie, a do tego jest sympatycznym, miłym i uczciwym człowiekiem. Małgorzata

  • I

   IRENA60. Dr Wiktor wyleczył mnie z sarkoidozy płuc,którą leczyłam przez 8 lat lekami steroidowymi Enkortonem.Po wizycie u Pana Wiktora dostałam kropelki i leki do wcierania w węzły chłonne przez rok systematycznie,jestem zdrowa ,nie ma zmian w zdjęciach rentgenowskich ani nie wracają guzy na nogach.Polecam wszystkim,którzy mają taką chorobę.