Wiktor Mieczyław

Homeopata

55 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Jak dla mnie bardzo dobry lekarz.
  Kiedy moje dziecko w wieku 1.5 roku mialo ostre atopowe zapalenie skory szpital w Gdansku przesterydowal mojego syna Co doprowadzilo do dwu krotnego ratowania zycia mojego dziecka
  PAN WIKTOR w ciagu 3 miesiecznej terapi uratowal go ;)))
  Dzis moj syn ma 12 lat a atopowe zapalenie skory poszlo w zapomnienie
  Niema doslownie sladu
  Jestem wdzieczna bardzo Panu Wiktor owi za uratowanie mojego dziecka.

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  55 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Jak dla mnie bardzo dobry lekarz.
   Kiedy moje dziecko w wieku 1.5 roku mialo ostre atopowe zapalenie skory szpital w Gdansku przesterydowal mojego syna Co doprowadzilo do dwu krotnego ratowania zycia mojego dziecka
   PAN WIKTOR w ciagu 3 miesiecznej terapi uratowal go ;)))
   Dzis moj syn ma 12 lat a atopowe zapalenie skory poszlo w zapomnienie
   Niema doslownie sladu
   Jestem wdzieczna bardzo Panu Wiktor owi za uratowanie mojego dziecka.

  • I

   Wizyta trwała może pięć minut za co z buteleczkami zażądano 140 pln. Nie otrzymałem żadnego paragonu co jest ewidentnie łamaniem polskiego prawa ustawowego i wskazuje na to że Pan homeopata nie płaci należnych podatków. Wszystko odbyło się w mega pośpiechu. Szybko postawiona diagnoza za pomocą szkła powiększającego skierowanego na tęczówkę wskazująca na problem z wątrobą. Nigdy nie miałem problemów z wątrobą. Z diagnozą poszedłem więc do przychodni na Jasieniu gdzie na zlecenie lekarza rodzinnego zrobiono wszystkie badania krwi na wątrobę. USG wątroby i wyniki badań krwi całkowicie zaprzeczają diagnozie homeopaty. Wątroba jest całkowicie zdrowa. Buteleczki z lekarstwem nie posiadają opisu składu leku co jest kolejnym łamaniem prawa.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • D

   jest naprawdę OK!! narodowy fundusz rozłożył ręce a P. Wiktor dużo mi pomógł no i jest dobrze dalej mogę pracować

  • B

   korzystam z pomocy P.M.Wiktora od przeszło 25 lat. Cztery lata temu po diagnozie neurologa-nic już dla pani nie możemy zrobić, zmiany w kręgosłupie są zbyt rozległe (dyskopatia wielopoziomowa) skorzystałam z pomocy Wiktora. Po pierwszej wizycie i jak ja to nazywam "wciskaniu dysków" odstawiłam leki przeciwbólowe, po dwóch następnych oraz "kropelkach" i rehabilitacji odzyskałam 100% sprawność.Widziałam się już na wózku inwalidzkim, a teraz jestem osobą bardzo aktywną.

  • trudno zebrać myśli... miałam 13 lat gdy, spadło jak grom z jasnego nieba- nie zamykałam jednego oka a usta wykrzywiły się w kwaśnym grymasie, szok. w lokalnym szpitalu wciskali, że to objawy świnki.....cudem w naszym mieście gościł Pan Wiktor. od razu zdiagnozował porażenie prawej pólkuli mózgowej....leczenie akupunkturą trwało 2 tygodnie a skutki ustąpiły bardzo szybko,Pan Wiktor uratował mi życie tak to widzę!!!!! nigdy nie zapomnę tego co zrobił !!!! to Anioł!!!!! pozdrawiam
   Sylwia

  • A

   Bardzo cenię Pana Wiktora, ponieważ pomógł mi wyregulować hormony i zmniejszyć w dużym stopniu zdiagnozowaną przez niego nerwicę :)

  • Słuchajcie! Kilka lat temu mój kręgosłup był w takim stanie,że żaden lekarz nie chciał się podjąć operacji dając mi do zrozumienia że to skończy się wózkiem.Kiedy żona namawiała mnie na chociaż jedną wizytę u Wiktora to się śmiałem.Nie wierzę w brednie! ale dla świętego spokoju zgodziłem się i poszedłem.Facet o nic mnie pytał tylko zajrzał mi w oko i wszystko to co miałem wypisane w mojej teczce z różnymi wynikami badań lekarskich z Akademii Medycznej oraz tomografii komputerowej się zgadzały co do joty!Powiedział mi tylko=Ja cię chłopie z tego wyciągnę.=Szczena mi opadła za tą pierwszą pozytywną ocenę i tak się STAŁO.Po miesiącu chodzenia,dzień w dzień na zabiegi plus kropelki wszystko wyleczone.Od tego dnia minęło kilkanaście lat i jestem dalej ze 100%wyleczonym kręgosłupem.Wielki SZACUN dla tego medyka,który jak dziś pamiętam przy tej pierwszej wizycie zwrócił mi uwagę by nie zwracać się do niego doktorze bo tego tytułu nie posiada.SZACUN !!!

  • G

   Niezawodny specjalista w leczeniu wielu schorzeń, posiadający dużą wiedzę na temat organizmu ludzkiego i jego niedomagań. Korzystam z jego porad i leczenia od wielu lat, pomógł mi i moim bliskim w niejednej chorobie, a do tego jest sympatycznym, miłym i uczciwym człowiekiem. Małgorzata

  • I

   IRENA60. Dr Wiktor wyleczył mnie z sarkoidozy płuc,którą leczyłam przez 8 lat lekami steroidowymi Enkortonem.Po wizycie u Pana Wiktora dostałam kropelki i leki do wcierania w węzły chłonne przez rok systematycznie,jestem zdrowa ,nie ma zmian w zdjęciach rentgenowskich ani nie wracają guzy na nogach.Polecam wszystkim,którzy mają taką chorobę.

  • Moja wizyta trwała nie całe 3 min. Wiem jedno nigdy więcej nie udam się do tego Pana, nie wierzę w żadne jego słowo, nawet nie próbował nawiązać dialogu, od razu zaprosił do sklepiku z kropelkami. Zaświecił latarką w oko zapytał się co dolega, powiedział że trzeba wierzyć i oto cała moja wizyta!!!!! uważam że to naciagacz, który chociaż za te 60 zł mógłby nam poświęcić wiecej czasu!!!!!! ODRADZAM!!!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Jesteś tym lekarzem?

  1083

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  40

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.