Jesteś tym lekarzem?

1262

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

40

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

 • Gabinet Przyjęć

  Wajdeloty 12/13
  80-437 Gdańsk, pomorskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Jak dla mnie bardzo dobry lekarz.
  Kiedy moje dziecko w wieku 1.5 roku mialo ostre atopowe zapalenie skory szpital w Gdansku przesterydowal mojego syna Co doprowadzilo do dwu krotnego ratowania zycia mojego dziecka
  PAN WIKTOR w ciagu 3 miesiecznej terapi uratowal go ;)))
  Dzis moj syn ma 12 lat a atopowe zapalenie skory poszlo w zapomnienie
  Niema doslownie sladu
  Jestem wdzieczna bardzo Panu Wiktor owi za uratowanie mojego dziecka.

 • I

  Wizyta trwała może pięć minut za co z buteleczkami zażądano 140 pln. Nie otrzymałem żadnego paragonu co jest ewidentnie łamaniem polskiego prawa ustawowego i wskazuje na to że Pan homeopata nie płaci należnych podatków. Wszystko odbyło się w mega pośpiechu. Szybko postawiona diagnoza za pomocą szkła powiększającego skierowanego na tęczówkę wskazująca na problem z wątrobą. Nigdy nie miałem problemów z wątrobą. Z diagnozą poszedłem więc do przychodni na Jasieniu gdzie na zlecenie lekarza rodzinnego zrobiono wszystkie badania krwi na wątrobę. USG wątroby i wyniki badań krwi całkowicie zaprzeczają diagnozie homeopaty. Wątroba jest całkowicie zdrowa. Buteleczki z lekarstwem nie posiadają opisu składu leku co jest kolejnym łamaniem prawa.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • D

  jest naprawdę OK!! narodowy fundusz rozłożył ręce a P. Wiktor dużo mi pomógł no i jest dobrze dalej mogę pracować

 • B

  korzystam z pomocy P.M.Wiktora od przeszło 25 lat. Cztery lata temu po diagnozie neurologa-nic już dla pani nie możemy zrobić, zmiany w kręgosłupie są zbyt rozległe (dyskopatia wielopoziomowa) skorzystałam z pomocy Wiktora. Po pierwszej wizycie i jak ja to nazywam "wciskaniu dysków" odstawiłam leki przeciwbólowe, po dwóch następnych oraz "kropelkach" i rehabilitacji odzyskałam 100% sprawność.Widziałam się już na wózku inwalidzkim, a teraz jestem osobą bardzo aktywną.

 • trudno zebrać myśli... miałam 13 lat gdy, spadło jak grom z jasnego nieba- nie zamykałam jednego oka a usta wykrzywiły się w kwaśnym grymasie, szok. w lokalnym szpitalu wciskali, że to objawy świnki.....cudem w naszym mieście gościł Pan Wiktor. od razu zdiagnozował porażenie prawej pólkuli mózgowej....leczenie akupunkturą trwało 2 tygodnie a skutki ustąpiły bardzo szybko,Pan Wiktor uratował mi życie tak to widzę!!!!! nigdy nie zapomnę tego co zrobił !!!! to Anioł!!!!! pozdrawiam
  Sylwia

 • A

  Bardzo cenię Pana Wiktora, ponieważ pomógł mi wyregulować hormony i zmniejszyć w dużym stopniu zdiagnozowaną przez niego nerwicę :)

 • Słuchajcie! Kilka lat temu mój kręgosłup był w takim stanie,że żaden lekarz nie chciał się podjąć operacji dając mi do zrozumienia że to skończy się wózkiem.Kiedy żona namawiała mnie na chociaż jedną wizytę u Wiktora to się śmiałem.Nie wierzę w brednie! ale dla świętego spokoju zgodziłem się i poszedłem.Facet o nic mnie pytał tylko zajrzał mi w oko i wszystko to co miałem wypisane w mojej teczce z różnymi wynikami badań lekarskich z Akademii Medycznej oraz tomografii komputerowej się zgadzały co do joty!Powiedział mi tylko=Ja cię chłopie z tego wyciągnę.=Szczena mi opadła za tą pierwszą pozytywną ocenę i tak się STAŁO.Po miesiącu chodzenia,dzień w dzień na zabiegi plus kropelki wszystko wyleczone.Od tego dnia minęło kilkanaście lat i jestem dalej ze 100%wyleczonym kręgosłupem.Wielki SZACUN dla tego medyka,który jak dziś pamiętam przy tej pierwszej wizycie zwrócił mi uwagę by nie zwracać się do niego doktorze bo tego tytułu nie posiada.SZACUN !!!

 • G

  Niezawodny specjalista w leczeniu wielu schorzeń, posiadający dużą wiedzę na temat organizmu ludzkiego i jego niedomagań. Korzystam z jego porad i leczenia od wielu lat, pomógł mi i moim bliskim w niejednej chorobie, a do tego jest sympatycznym, miłym i uczciwym człowiekiem. Małgorzata

 • I

  IRENA60. Dr Wiktor wyleczył mnie z sarkoidozy płuc,którą leczyłam przez 8 lat lekami steroidowymi Enkortonem.Po wizycie u Pana Wiktora dostałam kropelki i leki do wcierania w węzły chłonne przez rok systematycznie,jestem zdrowa ,nie ma zmian w zdjęciach rentgenowskich ani nie wracają guzy na nogach.Polecam wszystkim,którzy mają taką chorobę.

 • Moja wizyta trwała nie całe 3 min. Wiem jedno nigdy więcej nie udam się do tego Pana, nie wierzę w żadne jego słowo, nawet nie próbował nawiązać dialogu, od razu zaprosił do sklepiku z kropelkami. Zaświecił latarką w oko zapytał się co dolega, powiedział że trzeba wierzyć i oto cała moja wizyta!!!!! uważam że to naciagacz, który chociaż za te 60 zł mógłby nam poświęcić wiecej czasu!!!!!! ODRADZAM!!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz