Wiktor Mieczyław

Homeopata

56 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Gabinet PrzyjęćUsługa: ogolne zle samopoczucie z kilkoma objawami

  Od roku czasu czulam sie zle. Badalo mnie 6 roznych lekarzy, robiono mi rozne wyniki, 3 rozne diagnozy, pogotowie i antybiotyki. Czulam sie coraz gorzej bo nawet nie wiedzialam co mi konkretnie dolega. Utylam 20 kg. Wizyta u pana Wiktora byla przelomem w miom zyciu. Poznalam prawdziwa przyczyne zlego samopoczucia i nareszcie zaczelam sie leczyc z pozytywnymi rezultatami. Jestem wdzieczna panu Wiktorowi. Wspanialy specjalista.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  56 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Gabinet PrzyjęćUsługa: ogolne zle samopoczucie z kilkoma objawami

   Od roku czasu czulam sie zle. Badalo mnie 6 roznych lekarzy, robiono mi rozne wyniki, 3 rozne diagnozy, pogotowie i antybiotyki. Czulam sie coraz gorzej bo nawet nie wiedzialam co mi konkretnie dolega. Utylam 20 kg. Wizyta u pana Wiktora byla przelomem w miom zyciu. Poznalam prawdziwa przyczyne zlego samopoczucia i nareszcie zaczelam sie leczyc z pozytywnymi rezultatami. Jestem wdzieczna panu Wiktorowi. Wspanialy specjalista.

  • Jak dla mnie bardzo dobry lekarz.
   Kiedy moje dziecko w wieku 1.5 roku mialo ostre atopowe zapalenie skory szpital w Gdansku przesterydowal mojego syna Co doprowadzilo do dwu krotnego ratowania zycia mojego dziecka
   PAN WIKTOR w ciagu 3 miesiecznej terapi uratowal go ;)))
   Dzis moj syn ma 12 lat a atopowe zapalenie skory poszlo w zapomnienie
   Niema doslownie sladu
   Jestem wdzieczna bardzo Panu Wiktor owi za uratowanie mojego dziecka.

  • Wizyta trwała może pięć minut za co z buteleczkami zażądano 140 pln. Nie otrzymałem żadnego paragonu co jest ewidentnie łamaniem polskiego prawa ustawowego i wskazuje na to że Pan homeopata nie płaci należnych podatków. Wszystko odbyło się w mega pośpiechu. Szybko postawiona diagnoza za pomocą szkła powiększającego skierowanego na tęczówkę wskazująca na problem z wątrobą. Nigdy nie miałem problemów z wątrobą. Z diagnozą poszedłem więc do przychodni na Jasieniu gdzie na zlecenie lekarza rodzinnego zrobiono wszystkie badania krwi na wątrobę. USG wątroby i wyniki badań krwi całkowicie zaprzeczają diagnozie homeopaty. Wątroba jest całkowicie zdrowa. Buteleczki z lekarstwem nie posiadają opisu składu leku co jest kolejnym łamaniem prawa.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • jest naprawdę OK!! narodowy fundusz rozłożył ręce a P. Wiktor dużo mi pomógł no i jest dobrze dalej mogę pracować

  • korzystam z pomocy P.M.Wiktora od przeszło 25 lat. Cztery lata temu po diagnozie neurologa-nic już dla pani nie możemy zrobić, zmiany w kręgosłupie są zbyt rozległe (dyskopatia wielopoziomowa) skorzystałam z pomocy Wiktora. Po pierwszej wizycie i jak ja to nazywam "wciskaniu dysków" odstawiłam leki przeciwbólowe, po dwóch następnych oraz "kropelkach" i rehabilitacji odzyskałam 100% sprawność.Widziałam się już na wózku inwalidzkim, a teraz jestem osobą bardzo aktywną.

  • trudno zebrać myśli... miałam 13 lat gdy, spadło jak grom z jasnego nieba- nie zamykałam jednego oka a usta wykrzywiły się w kwaśnym grymasie, szok. w lokalnym szpitalu wciskali, że to objawy świnki.....cudem w naszym mieście gościł Pan Wiktor. od razu zdiagnozował porażenie prawej pólkuli mózgowej....leczenie akupunkturą trwało 2 tygodnie a skutki ustąpiły bardzo szybko,Pan Wiktor uratował mi życie tak to widzę!!!!! nigdy nie zapomnę tego co zrobił !!!! to Anioł!!!!! pozdrawiam
   Sylwia

  • Bardzo cenię Pana Wiktora, ponieważ pomógł mi wyregulować hormony i zmniejszyć w dużym stopniu zdiagnozowaną przez niego nerwicę :)

  • Słuchajcie! Kilka lat temu mój kręgosłup był w takim stanie,że żaden lekarz nie chciał się podjąć operacji dając mi do zrozumienia że to skończy się wózkiem.Kiedy żona namawiała mnie na chociaż jedną wizytę u Wiktora to się śmiałem.Nie wierzę w brednie! ale dla świętego spokoju zgodziłem się i poszedłem.Facet o nic mnie pytał tylko zajrzał mi w oko i wszystko to co miałem wypisane w mojej teczce z różnymi wynikami badań lekarskich z Akademii Medycznej oraz tomografii komputerowej się zgadzały co do joty!Powiedział mi tylko=Ja cię chłopie z tego wyciągnę.=Szczena mi opadła za tą pierwszą pozytywną ocenę i tak się STAŁO.Po miesiącu chodzenia,dzień w dzień na zabiegi plus kropelki wszystko wyleczone.Od tego dnia minęło kilkanaście lat i jestem dalej ze 100%wyleczonym kręgosłupem.Wielki SZACUN dla tego medyka,który jak dziś pamiętam przy tej pierwszej wizycie zwrócił mi uwagę by nie zwracać się do niego doktorze bo tego tytułu nie posiada.SZACUN !!!

  • Niezawodny specjalista w leczeniu wielu schorzeń, posiadający dużą wiedzę na temat organizmu ludzkiego i jego niedomagań. Korzystam z jego porad i leczenia od wielu lat, pomógł mi i moim bliskim w niejednej chorobie, a do tego jest sympatycznym, miłym i uczciwym człowiekiem. Małgorzata

  • IRENA60. Dr Wiktor wyleczył mnie z sarkoidozy płuc,którą leczyłam przez 8 lat lekami steroidowymi Enkortonem.Po wizycie u Pana Wiktora dostałam kropelki i leki do wcierania w węzły chłonne przez rok systematycznie,jestem zdrowa ,nie ma zmian w zdjęciach rentgenowskich ani nie wracają guzy na nogach.Polecam wszystkim,którzy mają taką chorobę.

  Jesteś tym lekarzem?

  901

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  40

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.