dr n. med.

Wiesław Strohm

Neurochirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ordynator Oddziału Neurochirurgii V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Ordynator Oddziału Neurochirurgii V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
123 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • 06.11.2012 roku przechodziłem drugą już operację kręgosłupa lędżwiowego w szpitalu wojskowym w Krakowie.Pierwszą miałem w Kaliszu, operował dr.Strohm, dlatego teraz też chciałem żeby drugą przeprowadził ten sam specjalista jakim niewątpliwie jest dr Strohm.Pobyt w szpitalu i opieka medyczna przerosły moje oczekiwania,dlatego też tą drogą chciałem serdecznie podziękować dr.Strohm i wszystkim uśmichniętym pielęgniarkom i całemu zespołowi tego oddziału są super! Przy okazji życzę; WESOŁYCH ŚWIĄT!

 • Dr Strohm przeprowadził mi drugą już operację kręgosłupa lędźwiowego w związku z uciskiem w kanale kręgowym na korzenie nerwowe. Również tym razem wszystko przebiegło bardzo dobrze i bez komplikacji. Serdeczne podziękowania dla Pana Panie Doktorze :):)

 • Dnia 30 września przeprowadzono u mnie operację kręgosłupa i w związku z tym chciałem bardzo podziękować dr Strohmowi, który jest nie tylko profesjonalistą w tym co robi ale również miłym i ciepłym człowiekiem i zawsze ma czas i dobre słowo dla pacjenta. Słowa podziękowania kieruje również całemu personelowi oddziału neurochirurgii w Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie.

 • W dniu 30 sierpnia 2012r Pan dr Strohm wraz z Zespołem Neurochirurgii V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie, dokonał u męża zabiegu operacyjnego kręgosłupa szyjnego, polegającego na stabilizacji szyjno- potylicznej.
  Chciałabym podziękować Panu Ordynatorowi i Zespołowi Lekarzy i Pielęgniarek za uratowanie mężowi życia oraz fachowa opiekę po operacji. Wszystkim tym, którzy mają podobne problemy zdrowotne polecam Lekarza i Ośrodek. Dr Strohm jest nie tylko znakomitym lekarzem, podejmującym trudne wyzwania ale też wspaniałym człowiekiem, miłym, bezinteresownym, zawsze mającym czas na informacje o stanie pacjenta.
  Szacunek Panie Doktorze i jeszcze raz dziękuję.

 • Witam serdecznie. Dnia 12 września 2012r. przeszedłem operację kręgosłupa w Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Operował mnie ordynator Oddziału Neurochirurgii Pan Dr. Strohm. Chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi, wszystkim osobom, które zajmowały sie mną przed i po operacji. W szczególności dziękuje Panu dr. Strohm, ktory jest człowiekiem bardzo miłym, uśmiechniętym. Dr. jest świetnym specjalistą, którego cechuje niezwykłe podejście do każdego pacjenta. Cały zespół składa się z osób życzliwych i sympatycznych. Jeszcze raz pragnę wszystkim gorąco podziękować.
  Pozdrawiam,
  Jerzy Winiaszewski

 • Tego co zrobił Pan dr. Storhm z współpracownikami nieda się opisać. 17 sierpnia 2012r. przeszedłem operację kręgosłupa w Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Od 3 miesięcy cierpiałem na ogromy ból lewej kończyny dolnej, miałem już niedowład stopy. Po operacji poczułem niesamowitą ulgę, tego się nieda opisać. Teraz powoli wszystko wraca do normy, ból ustąpił i noga wraca do sprawnośći. Dziękuję bardzo miłemu Panu dr. Storhmowi oraz przesympatycznym współpracownikom na Odziale Neurochirurgi w w/w szpitalu. Życzę wszystkiego co najlepsze. Pozdrawiam.

 • Witam, dnia 6 czerwca 2012 roku przeszłam operację wycięcia, co prawda jak się później okazało niezłośliwego guza mózgu, na oddziale neurologii V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie, którego ordynatorem jest dr Wiesław Strohm. To właśnie dr Strohm i jego zespół dokonali operacji. Jestem im bardzo wdzięczna za fachowość i wspaniałe podejście do pacjenta. Dziękuję Panu doktorowi i pracownikom oddziału neurologii za okazaną serdeczność i pomoc zarówno przed jak i po operacji. Pozdrawiam.

 • 10 lutego 2012r zostałam przewieziona do 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie w ciężkim stanie z powodu pękniętego tętniaka tętnicy środkowej mózgu lewej. Po szczegółowym badaniu okazało się, że mam nie pękniętego lustrzanego tętniaka tętnicy środkowej prawej.
  Obydwie operacje przeprowadził Ordynator Neurochirurgii Doktor Nauk Medycznych Wiesław Strohm, wraz ze swoim zespołem z rewelacyjnym skutkiem.
  Serdecznie dziękujemy ja i moja rodzina za drugie życie wszystkim z Oddziału, którzy zajmowali się mną przed i po operacjach.

 • Wspaniały człowiek, doskonały lekarz, złote ręce i wyśmienity umysł. Jutro mija 3 tygodnie od operacji kręgosłupa. Doktor Strohm i Jego Zespół sprawili, że życie znowu nabrało kolorowych barw. Operacja się udała, ból minął a rana operacyjna pięknie się wygoiła. Jeszcze raz serdecznie dziękuje Panu Ordynatorowi i Jego ekipie. Polecam i rekomenduje oddział neurochirurgii w Krakowskim Szpitalu Wojskowym. Justyna z Olkusza

 • W wieku 26 lat, 16 maja 2012 roku przeszłam operację kręgosłupa, a konkretnie usunięcia dysku w Wojskowym Szpitalu na ul. Wrocławskiej w Krakowie. Operował mnie Pan dr Wiesław Strohm. Człowiek o złotych rękach i niesamowitym podejściu do pacjenta. Bezinteresowny, uśmiechnięty i bardzo miły. Od 8 miesięcy nie mogłam normalnie funkcjonować, zarówno chodzić, siedzieć jak i spać. Rwa kulszowa, dyskopatia na dwóch odcinkach z silnym uciskiem na rdzeń. Ponadto brak czucia w nodze, paraliże i ciągły ból. Pół roczne leżenie w łóżku na zwolnieniu i lekach przeciwbolowych takich jak tramal, czy ketonal w końskich dawkach oraz prowizoryczna rehabilitacja - nie przyniosły efektów - nabawiłam się jedynie depresji. Trafiłam do Pana dr z niewyobrażalnym bólem, zrozpaczona i załamana. Pan dr przyjął mnie na oddział i zoperował. Mija 1,5 miesiąca od operacji - jest coraz lepiej, ból zmniejszył się do minimum. Nareszcie powracam do życia. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE :)