Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Neurochirurg
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Wiesław Strohm
dr n. med.

Wiesław Strohm

Neurochirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ordynator Oddziału Neurochirurgii V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

124 opinie

 • Witam serdecznie. Dnia 12 września 2012r. przeszedłem operację kręgosłupa w Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Operował mnie ordynator Oddziału Neurochirurgii Pan Dr. Strohm. Chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi, wszystkim osobom, które zajmowały sie mną przed i po operacji. W szczególności dziękuje Panu dr. Strohm, ktory jest człowiekiem bardzo miłym, uśmiechniętym. Dr. jest świetnym specjalistą, którego cechuje niezwykłe podejście do każdego pacjenta. Cały zespół składa się z osób życzliwych i sympatycznych. Jeszcze raz pragnę wszystkim gorąco podziękować.
  Pozdrawiam,
  Jerzy Winiaszewski

 • Tego co zrobił Pan dr. Storhm z współpracownikami nieda się opisać. 17 sierpnia 2012r. przeszedłem operację kręgosłupa w Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Od 3 miesięcy cierpiałem na ogromy ból lewej kończyny dolnej, miałem już niedowład stopy. Po operacji poczułem niesamowitą ulgę, tego się nieda opisać. Teraz powoli wszystko wraca do normy, ból ustąpił i noga wraca do sprawnośći. Dziękuję bardzo miłemu Panu dr. Storhmowi oraz przesympatycznym współpracownikom na Odziale Neurochirurgi w w/w szpitalu. Życzę wszystkiego co najlepsze. Pozdrawiam.

 • Witam, dnia 6 czerwca 2012 roku przeszłam operację wycięcia, co prawda jak się później okazało niezłośliwego guza mózgu, na oddziale neurologii V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie, którego ordynatorem jest dr Wiesław Strohm. To właśnie dr Strohm i jego zespół dokonali operacji. Jestem im bardzo wdzięczna za fachowość i wspaniałe podejście do pacjenta. Dziękuję Panu doktorowi i pracownikom oddziału neurologii za okazaną serdeczność i pomoc zarówno przed jak i po operacji. Pozdrawiam.

 • 10 lutego 2012r zostałam przewieziona do 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie w ciężkim stanie z powodu pękniętego tętniaka tętnicy środkowej mózgu lewej. Po szczegółowym badaniu okazało się, że mam nie pękniętego lustrzanego tętniaka tętnicy środkowej prawej.
  Obydwie operacje przeprowadził Ordynator Neurochirurgii Doktor Nauk Medycznych Wiesław Strohm, wraz ze swoim zespołem z rewelacyjnym skutkiem.
  Serdecznie dziękujemy ja i moja rodzina za drugie życie wszystkim z Oddziału, którzy zajmowali się mną przed i po operacjach.

 • Wspaniały człowiek, doskonały lekarz, złote ręce i wyśmienity umysł. Jutro mija 3 tygodnie od operacji kręgosłupa. Doktor Strohm i Jego Zespół sprawili, że życie znowu nabrało kolorowych barw. Operacja się udała, ból minął a rana operacyjna pięknie się wygoiła. Jeszcze raz serdecznie dziękuje Panu Ordynatorowi i Jego ekipie. Polecam i rekomenduje oddział neurochirurgii w Krakowskim Szpitalu Wojskowym. Justyna z Olkusza

 • W wieku 26 lat, 16 maja 2012 roku przeszłam operację kręgosłupa, a konkretnie usunięcia dysku w Wojskowym Szpitalu na ul. Wrocławskiej w Krakowie. Operował mnie Pan dr Wiesław Strohm. Człowiek o złotych rękach i niesamowitym podejściu do pacjenta. Bezinteresowny, uśmiechnięty i bardzo miły. Od 8 miesięcy nie mogłam normalnie funkcjonować, zarówno chodzić, siedzieć jak i spać. Rwa kulszowa, dyskopatia na dwóch odcinkach z silnym uciskiem na rdzeń. Ponadto brak czucia w nodze, paraliże i ciągły ból. Pół roczne leżenie w łóżku na zwolnieniu i lekach przeciwbolowych takich jak tramal, czy ketonal w końskich dawkach oraz prowizoryczna rehabilitacja - nie przyniosły efektów - nabawiłam się jedynie depresji. Trafiłam do Pana dr z niewyobrażalnym bólem, zrozpaczona i załamana. Pan dr przyjął mnie na oddział i zoperował. Mija 1,5 miesiąca od operacji - jest coraz lepiej, ból zmniejszył się do minimum. Nareszcie powracam do życia. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE :)

 • Dnia 27 marca 2012 roku w Krakowie przeszedłem operację kręgosłupa, którą przeprowadził Pan Doktor Strohm razem ze swoimi wspaniałymi pracownikami, którym bardzo serdecznie chciałbym podziękować. Są to ludzie, dla których pacjent jest przede wszystkim człowiekiem, dla którego starają się aby pobyt w szpitalu i stres z tym związany był jak najmniejszy. Pan Doktor jest świetnym specjalistą , któremu można ze spokojem powierzyć swoje zdrowie- mnie bardzo szybko zdiagnozował i w niedługim czasie znalazłem się na stole operacyjnym i dzięki temu już w dwa tygodnie po operacji mogłem cieszyć się zdrowiem. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję WSZYSTKIM pracownikom szpitala , Panu Ordynatorowi, Paniom Pielęgniarkom , Panu Rehabilitantowi i ślę pozdrowienia z Zielonej Góry

 • Dnia 23 marca 2012 roku przeszłam operację zaklipsowania tętniaka mózgu. Operację wraz z zespołem przeprowadził dr Strohm. Wszystko się udało, bez żadnych komplikacji. Dziękuję całemu personalowi Szpitala Wojskowego w Krakowie za opiekę i pomoc w powrocie do zdrowia!!

 • Wspaniały doktor. Będe o nim pamiętać do końca życia. Zrobił operacje, przeżyłam. Miałam 50% szans. Teraz biegam, tańcze, mam męża :) Uszanowanie Panie doktorze:)

 • W marcu 2012 roku na oddziale neurochirurgii 5 wojskowego szpitala klinicznego w Krakowie świetny zespół specjalistów na czele z ordynatorem Dr. Wiesławem Strohm przeprowadził operacje na moim zchorowanym kręgosłupie.Trafiłem tam z przepukliną jądra miażdżystego odcinka lędzwiowego z potwornym bólem prawej nogi utrzymującym sie od 2 miesięcy . Dr. Strohm był jedynym lekarzem , który szybko zareagował na moje bardzo bolesne dolegliwości fachowo wyjasnił mi w czym jest problem i jak go rozwiazać uświadomił mi również co spowodowało niepoważne podejście lekarzy " specjalistów" z ul. Botanicznej odraczających zabieg co powodowało dalsze postepowanie choroby. Chciałbym serdecznie podziękować ordynatorowi , pani anestezjolog Dr. Czerwińskiej (przy której zasnołem jak dziecko) za opiekę w trakcie operacji jak i po niej całej ekipie lekarzy profesjonalnie podchodzących do swojej pracy, zawsze uśmiechniętej siostrze oddziałowej oraz całemu zastępowi fantastycznych pielęgniarek, które z oddaniem pomagają pacjentom zawsze z dobra radą i usmiechem na twarzy. Bardzo dziękuje za wspaniała atmosferę umożliwiającą szybki powrót do zdrowia. Marcin Duda (pacjent od Baclofenu)