dr n. med.

Wiesław Strohm

Neurochirurg

120 opinii +dodaj

Umów wizytę 15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ordynator Oddziału Neurochirurgii V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Dnia 27 marca 2012 roku w Krakowie przeszedłem operację kręgosłupa, którą przeprowadził Pan Doktor Strohm razem ze swoimi wspaniałymi pracownikami, którym bardzo serdecznie chciałbym podziękować. Są to ludzie, dla których pacjent jest przede wszystkim człowiekiem, dla którego starają się aby pobyt w szpitalu i stres z tym związany był jak najmniejszy. Pan Doktor jest świetnym specjalistą , któremu można ze spokojem powierzyć swoje zdrowie- mnie bardzo szybko zdiagnozował i w niedługim czasie znalazłem się na stole operacyjnym i dzięki temu już w dwa tygodnie po operacji mogłem cieszyć się zdrowiem. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję WSZYSTKIM pracownikom szpitala , Panu Ordynatorowi, Paniom Pielęgniarkom , Panu Rehabilitantowi i ślę pozdrowienia z Zielonej Góry

 • bardzo dobry

  Dnia 23 marca 2012 roku przeszłam operację zaklipsowania tętniaka mózgu. Operację wraz z zespołem przeprowadził dr Strohm. Wszystko się udało, bez żadnych komplikacji. Dziękuję całemu personalowi Szpitala Wojskowego w Krakowie za opiekę i pomoc w powrocie do zdrowia!!

 • bardzo dobry

  Wspaniały doktor. Będe o nim pamiętać do końca życia. Zrobił operacje, przeżyłam. Miałam 50% szans. Teraz biegam, tańcze, mam męża :) Uszanowanie Panie doktorze:)

 • bardzo dobry

  W marcu 2012 roku na oddziale neurochirurgii 5 wojskowego szpitala klinicznego w Krakowie świetny zespół specjalistów na czele z ordynatorem Dr. Wiesławem Strohm przeprowadził operacje na moim zchorowanym kręgosłupie.Trafiłem tam z przepukliną jądra miażdżystego odcinka lędzwiowego z potwornym bólem prawej nogi utrzymującym sie od 2 miesięcy . Dr. Strohm był jedynym lekarzem , który szybko zareagował na moje bardzo bolesne dolegliwości fachowo wyjasnił mi w czym jest problem i jak go rozwiazać uświadomił mi również co spowodowało niepoważne podejście lekarzy " specjalistów" z ul. Botanicznej odraczających zabieg co powodowało dalsze postepowanie choroby. Chciałbym serdecznie podziękować ordynatorowi , pani anestezjolog Dr. Czerwińskiej (przy której zasnołem jak dziecko) za opiekę w trakcie operacji jak i po niej całej ekipie lekarzy profesjonalnie podchodzących do swojej pracy, zawsze uśmiechniętej siostrze oddziałowej oraz całemu zastępowi fantastycznych pielęgniarek, które z oddaniem pomagają pacjentom zawsze z dobra radą i usmiechem na twarzy. Bardzo dziękuje za wspaniała atmosferę umożliwiającą szybki powrót do zdrowia. Marcin Duda (pacjent od Baclofenu)

 • bardzo dobry

  Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałabym gorąco podziękować całemu personelowi a w szczególności ordynatorowi Oddziału Neurochirurgii Szpitala Wojskowego w Krakowie za zoperowanie i opiekę nad moim mężem. Pan ordynator jest wyjątkowo sympatycznym i życzliwym człowiekiem, ale przede wszystkim wspaniałym lekarzem. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam

 • bardzo dobry

  12 stycznia 2012 byłam pacjentką na oddziale V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie na oddziale neurochirurgii którego ordynatorem jest dr. Strohm. Trafiłam tam z powodu hiper intensywnego naczyniaka trzonu kręgosłupa C.-4 W razie jakiegoś nagłego upadku groził mi paraliż całego ciała.. Bardzo się bałam co dalej będzie.Następnego dnia byłam już po zabiegu --wetebroplastyki-..Dzięki sprawnym rękom i doświadczeniu Pana doktora Strohma jestem dziś zdrowa.Na oddziale pod Jego kierownictwem panuje bardzo miła atmosfera Z całego serca Dziękuje Panu Ordynatorowi i całemu zespołowi lekarzy i pielęgniarek oddziału neurochirurgii w Krakowie za okazana mi pomoc.Wdzięczna.Joanna K z Lichenia Starego

 • bardzo dobry

  W dniu 10.01.2012 roku byłam pacjentką oddziału neurochirurgii piątego szpitala wojskowego w Krakowie. Ordynatorem ów szpitala jest doktor Wiesław Strohm który wykonał bardzo trudną operację usunięcia guza kąta móżdżkowego. Serdecznie dziękuję za fachowość, złote ręce i wspaniałe podejście do pacjenta, u doktora Strohm`a pacjent jest najważniejszy. Dziękuje również całemu zespołowi lekarzy, uśmiechniętym pielęgniarkom z siostrą oddziałową na czele. Ordynator to lekarz któremu można zaufać - podziękowanie od pacjentki - Haliny z Kalisza.

 • bardzo dobry

  Witam. Chciałam gorąco podziękować ordynatorowi Oddziału Neurochirurgii V Wojskowego Szpitala w Krakowie dr W Strohm za wspaniałą opiekę, wspaniały zespół lekarski , pielęgniarski i socjalny który udało się panu stworzyć.16,01,2012 przeszłam pomyślnie operacje usunięcia guza mózgu za co szczególnie dziękuje dr W Strohm. dr P.Gałka anestezjologom oraz całemu zespołowi.Bezinteresowność,serdeczność,życzliwość profesjonalne podejście do pacjenta jest tym co tam spotkałam. Nie ma słów określających moją wdzięczność.Pozdrawiam cały zespół lekarski(fachowcy-złote rączki) ,pielęgniarki(fantastyczne kobiety)siostra oddziałowa(super kobieta z uśmiechem na twarzy) zespól socjalny(wszystko na błysk) pana rehabilitanta(bardzo pomocny człowiek).Dziękuje serdecznie.

 • bardzo dobry

  Od czterech lat jestem pacjentem dr Strohma i chciałbym mu serdecznie podziękować za konsultacje oraz wykonaną operację kręgosłupa szyjnego wykonaną15 listopada br.w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie. Dr Strohm prawidłowo ocenił przyczynę moich dolegliwości związaną z uszkodzeniem kręgosłupa po czym przyjął mnie na oddział neurochirurgii i zoperował bez jakichkolwiek problemów. Dr Strohm to doskonały, szczery, rzeczowy i konkretny specjalista godny polecenia. Serdeczne podziękowania kieruję również dla całego personelu za okazane zrozumienie i profesjonalną opiekę medyczną. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ Lech W. z Wągrowca

 • bardzo dobry

  Chciałabym gorąco podziękować Panu Ordynatorowi za wspaniałą atmosferę i relacje, jakie panują na kierowanym przez Pana Oddziale. Niezwykle rzeczowe traktowanie chorego przez zespół lekarzy, serdeczne podejście personelu medycznego i socjalnego, powodują, że pobyt w tej placówce daje wiarę w bezinteresowność i rzeczywiste powołanie tych ludzi do zawodu, który wykonują. Szczególne podziękowanie kieruję w stronę dr Rafała Staszewskiego, w którego ręce oddałam swoje bóle i problemy, który potrafił przywrócić mnie do ludzi sprawnych i potrzebnych. Słowa podziękowania dla Pań Pielęgniarek ze wspaniałą Siostrą Oddziałową. Ich dobre słowo, uczynność i pomoc pozwala wierzyć, że to co robią, to misja wśród pogrążonych w bólu pacjentów. Życzę Panu i całemu zespołowi Neurochirurgii wszelkiego dobra i sukcesów. Maria Bocheńska.

Najbliższe terminy:

kolejne dni