COVID-19: Nie rezygnuj ze zdrowia

ZnanyLekarz

Do tego specjalisty możesz umówić się na:

Konsultacja online

Rozpocznij lub kontynuuj leczenie w bezpieczny i skuteczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Wizyta w gabinecie

Jeśli potrzebujesz leczenia, które wymaga spotkania ze specjalistą, nie czekaj – umów wizytę w gabinecie.

Adresy (2)

Trzebnicka 88 gab 5, Wrocław
Prywatny Gabinet Neurologiczno- Psychiatryczny lek. Wiesław Łuczkowski


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka


Konsultacja neurologiczna (kolejna wizyta) (opis) • 150 zł

Konsultacja neurologiczna (pierwsza wizyta) (opis) • 250 zł

Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta) (opis) • 150 zł +1 więcej

Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta) • 250 zł


Przyjmuję: dorosłych
71 773.....

Ten specjalista może wypisać e-receptę

Sposób płatności: Przelew na konto, Karta płatnicza

Dokonasz płatności podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMSa i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista psychiatra i neurolog z ponad 40-letnim stażem pracy. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu (1974). Wiedzę fachową oraz doświadczenie ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • nerwica
 • schizofrenia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Neurologia

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski, Rosyjski

Usługi i ceny

Konsultacja neurologiczna (kolejna wizyta)


Trzebnicka 88 gab 5, Wrocław

150 zł

Prywatny Gabinet Neurologiczno- Psychiatryczny lek. Wiesław Łuczkowski

Kontrolna konsultacja neurologiczna (dla pacjentów kontynuujących leczenie u doktora). Kontrola trwa około 30 minut.150 zł

Konsultacja online

Kontrolna konsultacja neurologiczna (dla pacjentów kontynuujących leczenie u doktora). Kontrola trwa około 30 minut.


Konsultacja neurologiczna (pierwsza wizyta)


Trzebnicka 88 gab 5, Wrocław

250 zł

Prywatny Gabinet Neurologiczno- Psychiatryczny lek. Wiesław Łuczkowski

Konsultacja neurologiczna pacjenta pierwszorazowego. Wizyta trwa około 60 minut. Proszę przygotować dotychczasową dokumentację medyczną.250 zł

Konsultacja online

Konsultacja neurologiczna pacjenta pierwszorazowego. Wizyta trwa około 60 minut. Proszę przygotować dotychczasową dokumentację medyczną.


Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)


Trzebnicka 88 gab 5, Wrocław

150 zł

Prywatny Gabinet Neurologiczno- Psychiatryczny lek. Wiesław Łuczkowski

Kontrolna konsultacja psychiatryczna (dla pacjentów kontynuujących leczenie u doktora). Kontrola trwa około 30 minut.150 zł

Konsultacja online

Kontrolna konsultacja psychiatryczna (dla pacjentów kontynuujących leczenie u doktora). Kontrola trwa około 30 minut.


Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)


Trzebnicka 88 gab 5, Wrocław

250 zł

Prywatny Gabinet Neurologiczno- Psychiatryczny lek. Wiesław Łuczkowski

Konsultacja psychiatryczna pacjenta pierwszorazowego. Wizyta trwa około 60 minut. Proszę przygotować dotychczasową dokumentację medyczną.250 zł

Konsultacja online

Konsultacja psychiatryczna pacjenta pierwszorazowego. Wizyta trwa około 60 minut. Proszę przygotować dotychczasową dokumentację medyczną.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
72 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczno- Psychiatryczny lek. Wiesław Łuczkowski konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, wiedza i doświadczenie.
Duża poprawa po wizycie co zauważyli nawet inni:) dziękuję bardzo Panie Doktorze:)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczno- Psychiatryczny lek. Wiesław Łuczkowski konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Naprawdę super podejście do pacjenta. Szczegółowe badanie. Co dużo pisać jeden wielki pozytyw. Warto skorzystać z wiedzy Pana doktora. Polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online

Była to moja pierwsza wizyta.Otrzymałam dużo wsparcia i nadziei że będzie lepiej.Konkretne zalecenia Pan Doktor spisał mi na kartce . Ludzkie podejście do pacjenta i dużo nadziei na wyleczenie z moich dolegliwości.Polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online

Świetny, normalny człowiek z idealnym podejściem do pacjenta, dokładnie przeanalizował wyniki badań, poświęcił bardzo dużo czasu dla mnie a zapłaciłam jak za zwykłą wizytę, potwierdził że operacja nie jest potrzebna, nie przepisuje od razu lekarstw, a jak już to dokładnie tłumaczy na czym polega leczenie, mam pełne zaufanie do Pana Doktora, polecam z czystym sumieniem


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online

Wszystko przebiegało poprawnie.
Dobór leków, omówienie ich- tj. Objawy niepożądane oraz pozytywne efekty terapii.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychiatryczna

Wspaniały lekarz.!!!!! Pierwsza wizyta mojej córki pokazała, jak wiele dobrego może przynieść rozmowa. Pan Doktor rozmawiał bardzo długo, rzetelnie , merytorycznie. Wizyta trwała dłużej ,niż była zaplanowana. Moja córka byla pod ogromnym wrażeniem niesamowitej wiedzy , empatii , kultury i intuicji , której czasem brak w tej delikatnej materii. Polecam Doktora całym sercem !!!!!!
Takich lekarzy już chyba coraz mniej w naszym skomercjalizowanym, pędzącym świecie.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online stany lękowe

Pan Doktor ma niesamowite podejście do pacjenta. Potrafi wysłuchać, dokładnie przeprowadzić wywiad, przebadać neurologicznie jeśli trzeba i podać zalecenia spisane ręcznie na kartce :)kolejne wizyty nie są wymagane jeśli leczenie działa, zwyczajnie Pan Doktor chce pomóc pacjentowi a nie na nim zarobić :) pierwszy raz dostałam tak wspaniałą pomoc i nawet później mając problem mogłam śmiało zadzwonić i dopytać o leczenie. Bardzo polecam!


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online

To była moja pierwsza wizyta u psychiatry. Nie spodziewałam się, że można otrzymać tyle wsparcia i nadziei, że będzie lepiej. Dostałam konkretne zalecenia co robić dalej spisane na kartce. Bardzo ważne jest to, że od Pana Doktora bije niesamowicie pozytywna energia oraz ma bardzo "ludzkie" podejście do pacjenta.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Pan doktor to profesjonalista pod każdym względem. Poświęca pacjentowi dokładnie tyle czasu ile potrzeba. Mój przypadek jest dosyć złożony (zarówno neurologiczny jak i psychiatryczny, a do tego istnieją inne schorzenia). Lekarz, który patrzy na pacjenta całościowo. Konkretny i ludzki, nie zostawia pacjenta "samemu sobie". Oby takich specjalistów było jak najwięcej.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online depresja

Bardzo miła,profesjonalna wizyta. na początku długi wywiad,a potem opowiedział o terapii,i odpowiedział na wszystkie pytania. serdecznie polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

89 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Czy w leczeniu nerwicy zawsze muszą być włączone antydepresanty? Czy jeżeli w przypadku wyciszenia dokuczliwych objawów można podjąć jedynie próbę zastosowania psychoterapii?
  Z góry dziękuje za odpowiedz

  Witam! Leczenie farmakologiczne, czyli lekami, jest leczeniem objawowym (wycisza jedynie dolegliwości lecz nie usuwa ich przyczyny), wszelkie rodzaje psychoterapii należy zaliczyć do leczenia przyczynowego, czyli tego właściwego. Zazwyczaj stosujemy obie formy leczenia razem - daje to przyśpieszenie i lepsze efekty. Jeżeli leczący naprawdę dobrze zna psychoterapię to powinien sobie poradzić! Powodzenia.

  lek. Wiesław Łuczkowski

 • Pytanie dotyczące schizofrenia

  U mojego 30 letniego syna stwierdzono przed dwoma laty schizofrenię. Chorobie tej towarzyszą bardzo uporczywe i kłopotliwe tiki twarzy .Choroba została opanowana w miarę ale tiki twarzy nie. Mało tego uważam że w ciągu tych dwóch lat leczenia tiki bardzo się nasiliły i bardzo utrudniają życie. Uniemożliwiają skutecznie podjęcie pracy i akceptację społeczną. Czy istnieje możliwość wyleczenia ? Błagam o pomoc.

  Witam! Czasem po leczeniu klasycznymi neuroleptykami pojawiają się ruchy mimowolne, szczególnie mogą dotyczyć mięśni twarzy, kończyn lub nawet większości mięśni. Jeżeli opisywane "tiki" były przed włączeniem leczenia to także należy je różnicować z grymasami psychotycznymi. Jeżeli pojawiły się po wprowadzeniu leczenia, to średnio doświadczony psychiatra powinien sobie z nimi poradzić. Zawsze można spróbować leków nowej generacji i ew. włączyć leki usuwające parkinsonizm po neuroleptyczny. Ale tym powinni się zająć lekarze miejscowi! Powodzenia.

  lek. Wiesław Łuczkowski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista psychiatra i neurolog z ponad 40-letnim stażem pracy. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu (1974). Wiedzę fachową oraz doświadczenie ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • nerwica
 • schizofrenia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Neurologia

Staże

 • Klinika Neurologiczna AM we Wrocławiu 1983 - 1984.
 • Klinika Psychiatryczna AM we Wrocławiu 1981.
 • Klinika Neurochirurgiczna AM we Wrocławiu 1980.

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Polski, Rosyjski

Nagrody i wyróżnienia

 • Czerwiec 2011 r. Prezes DiL dr n. med. Igor Chęciński. Podziękowania i wyróżnienie za sumienne i rzetelne wykonywanie swoich obowiązków oraz zaangażowanie swojej wiedzy i doświadczenia w pracy Komisji Bioetycznej Dolnośląskiej Izby Lekarskiej: kadencja 2008 - 2011 r.

Publikacje i artykuły

Publikacje (5)