Wiesław Łacheta, kardiolog Wrocław

dr n. med. Wiesław Łacheta

Zapisz

Kardiolog, Internista więcej

10 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Centrum Zdrowia Ogrodowa ul.Pawła Eluarda 7, Fabryczna, Wrocław
Gabinet Echokardiograficzny (USG serca)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Od ponad 30. lat zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób układu krążenia.
Pasjonuje mnie badanie echokardiograficzne (USG serca).


Leczone choroby

  • Niewydolność serca
  • Choroby serca
  • Wady serca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Kardiologia
  • Choroby wewnętrzne

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Centrum Zdrowia Ogrodowa ul.Pawła Eluarda 7, Wrocław

150 zł

Gabinet Echokardiograficzny (USG serca)Centrum Zdrowia Ogrodowa ul.Pawła Eluarda 7, Wrocław

20 zł

Gabinet Echokardiograficzny (USG serca)

10 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Echokardiograficzny (USG serca) Inny

Prawdziwy lekarz z powołania. Cierpliwy, rzeczowy, zaangażowany. Miły i uprzejmy. Zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Zdobywa zaufanie pacjenta poprzez wnikliwą analizę stanu zdrowia, trafne diagnozy i ludzkie podejście. Dużo zdrowia Panie Doktorze! Dziękujemy :)


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Jestem pacjentem od wielu lat. Badanie zawsze odbywało się w spokojnej, miłej atmosferze. Uczciwy. Zawsze po wizycie otrzymuje paragon z kasy fiskalnej.


I
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz zrobił na mnie olbrzymie wrażenie. Odwiedziłem w swym życiu już sporo lekarzy lecz dr Łacheta robi wrażenie najlepsze. Skupiony, spokojny, cierpliwie tłumaczy, wypośrodkowany, mam wrażenie że poświęcił mi znacznie więcej czasu niż inni kardiolodzy, nie zbywa.Naprawdę nie mam się czego doczepić.
POlecam


Użytkownik zweryfikowany

Zawsze chciałem być po stałą opieką jednego Lekarz Kardiologa, tak aby móc go nazywać "swoim Lekarzem" Do Dr. Łachety trafiłem 5 lat temu i od tej pory tak właśnie mogę Go nazywać. Wszystkie przymiotniki kierowane pod jego adresem byłyby zbyt banalne - to jest po prostu bardzo dobry Kardiolog. Nadto przekonałem się, że również ja mogę traktować się jako "Jego Pacjent". Pierwszy raz bowiem w życiu zdarzyło mi się, że ten "Mój lekarz" zadzwonił do mnie prywatnie do domu z informacją, że ponownie zweryfikował wszystkie moje dane i prosił o uzupełnienie wyników celem modyfikacji swoich zaleceń. To się chyba w naszych czasach tak często nie zdarza. Super Lekarz, jednocześnie o wielkiej wiedzy i praktyce. Dziękuję Panie Doktorze
Mirosław


M
Użytkownik zweryfikowany

Pierwszy raz trafiłem do Pana Doktora 5 lat temu. Nie będę używał żadnych przymiotników dla scharakteryzowania Jego jako Lekarza, bo brzmiałoby to banalnie. Odczuwam, że jest to właśnie "...Mój Kardiolog" i odnoszę jednocześnie wrażenie, że ja jestem "...Jego Pacjentem". Pierwszy raz w życiu spotkałem się z taką sytuacją, że Pan Doktor zadzwonił do mnie (swojego Pacjenta) prywatnie do domu z dodatkowymi zaleceniami w stosunku do zapisanych w trakcie ostatniej konsultacji. To świadczy tylko o tym, że właśnie jestem Jego Pacjentem, o którym On myśli nie tylko wtedy, kiedy jestem u Niego w gabinecie. Takiego Lekarza ja więcej w swoim nie krótkim przecież życiu nie spotkałem. Mirosław


I
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką dr Łachety od 4 lat.Wcześniej zwiedziłam kilkanaście gabinetów lekarzy kardiologów i żaden nie pomógł.Dopiero dr Łacheta zajął się mną ,przeprowadził wszystkie potrzebne badania i ustabilizował pracę mojego serca.Gabinet dobrze wyposażony,badania na miejscu bez dodatkowych opłat.POLECEM


B
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz, niezwykle uczciwy, kompetentny. Pod opieką jestem u dr. Łachety od kilku lat. Moi rodzice również. Wcześniej leczyłem się u innego kardiologa, poziom usług świadczony przez dr. Łachetę oraz jego bardzo sympatyczną pielęgniarką jest nieporównywalni wyższy do innych lekarzy z którymi wcześniej miałem kontakt.


Użytkownik zweryfikowany

Pan Dr Łacheta jest bardzo dobrym lekarzem w swojej specjalności. Miły, serdeczny, uczciwy. Jestem pacjentką P. doktora od wielu lat . Nigdy się nie zawiodłam. Za jego namową jestem po operacji serca /ablacji/ i na nowo cieszę się życiem. Zawdzięczam mu wiele. Zawsze mówię o doktorze " mój lekarz". Polecam go z pełnym przekonaniem.


R

Pod opieką dr Łachety jestem od kilku lat. Jest bardzo dobrym specjalistą w tej dziedzinie.
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


M
Użytkownik zweryfikowany

Poznałam dr-a rok temu."Wyprowadził" moją mamę "na prostą". Bardzo miły, a najważniejsze - jest bardzo,bardzo ciepły. Uważam Go za fachowca z najwyższej półki.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Od ponad 30. lat zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób układu krążenia.
Pasjonuje mnie badanie echokardiograficzne (USG serca).


Leczone choroby

  • Niewydolność serca
  • Choroby serca
  • Wady serca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Kardiologia
  • Choroby wewnętrzne

Powiązane wyszukiwania