Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja internistyczna


Mickiewicza 128A, Szczecin

od 115 zł

Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Szczecin, ul. Mickiewicza 128A

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany

Polecam, żeby wszyscy lekarze byli tak jak ON. Mądrość, empatia, życzliwość, uśmiechnięty, przecudowny, profesjonalista, grzeczny.


J
Użytkownik zweryfikowany

Moja Mama leczy się u pana Dr.i jest bardzo zadowolona.Lekarz jest bardzo uprzejmy wysłucha pacjentkę i jak potrzeba bez problemu wypisze skierowanie do specjalisty.Polecamy


J
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Kupiński jest najlepszym fachowcem w swojej dziedzinie! Zawsze miły, uśmiechnięty, poświęca wystarczającą ilość czasu pacjentowi. Nie jest zwolennikiem leczenia antybiotykami-najpierw próbuje innych metod i lekarstw w ostateczności ,kiedy wymaga tego stan zdrowia daje antybiotyk. Lecząc się u Pana Doktora wiem ,że jestem pod najlepszą opieką, czuję się wtedy dużo spokojniej. Dzisiaj jestem po wizycie , dostałam lekarstwa i czekam na poprawę:).Życzę wszystkim takiego wspaniałego lekarza rodzinnego, który nie tylko leczy ale dodatkowo ma wspaniałe podejście do pacjenta i potrafi skrócić dystans pomiędzy pacjentem a lekarzem. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE,ŻE DBA PAN O MOJE ZDROWIE I MOGĘ SIĘ U PANA LECZYĆ:)


A
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjny lekarz i człowiek:)) zawsze wysłucha, poświęci czas pacjentowi, jeżeli jest potrzeba wypisze skierowanie na badania. Nigdy nie lekceważy problemu pacjenta, kulturalny i ciepły człowiek.


B
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz musi umieć słuchać, a nie mówić pacjentowi, że źle dba o swoje ciało. Nie twierdzę, że nie potrafi obsztorcować. Ale za to z jaką dozą ciepła. Jest zawsze uśmiechnięty, a przecież też człowiek.:) pozdrawiam


T
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor Kupiński jest naszym lekarzem rodzinnym od ponad 5 lat. Jesteśmy jego stałymi pacjentami ze względu na chorobę męża (glejak wielopostaciowy) i pomimo naszych częstych wizyt, wielu recept, skierowań i wniosków które wypisuje i wypełnia zawsze ma dla nas dużo serca i życzliwości. Posiada rzadką dzisiaj cechę nie tylko u lekarzy ale u ludzi w ogóle - umie słuchać. Jest wspaniałym lekarzem rodzinnym, a jednocześnie potrafi trafnie zdiagnozować i zaproponować leczenie. Takiego lekarza życzyłabym wszystkim. Dziękujemy Panie Doktorze. Rodzina Zielińskich.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


G

Ja dr Kupińskiego polecam. Jest dobrym specjalistą i kulturalnym człowiekiem. Spokojnie słucha, co się ma do powiedzenia, nie trzeba walczyć, jak u innych lekarzy o skierowania do specjalistów (w moim przypadku chirurgów), wyjaśnia i zapisuje, jak należy dawkować leki. Rzadko do niego chodzę, bo przestałam jakoś chorować odkąd jest moim lekarzem, ale wizyta u lekarza przestała być dla mnie stresem.


Z

ja mam niestety inne odczucia. lekarz w ogóle mnie nie zbadał, źle zdiagnozował chorobę - nie słuchał co mówię, a co za tym idzie przepisał nie te leki co trzeba. wpisał również błędne dane do karty chorobowej. według mnie jest to nie do przyjecia!!

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry; przyjemny lekarz. Rzeczowo i solidnie podchodzi do pacjenta. Nie żałuje na badania ale też stopuje gdy ma się zapędy hipohondryczne ;-)
Poświęca na pacjęta tyle czasu ile on tego potrzebuje. Słucha!
Wypisuje tylko tyle leków ile to konieczne.
Polecam gorąco jeśli ktos ma dość lekarzy, którzy tylko odhaczają kolejkę i wypisują recepty.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil