Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

Waryńskiego 4, Mikołów Przyjmuje na NFZ
Szpital Powiatowy

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
Krótka 11, Mikołów
Gabinet lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
45 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski Inny

Do Doktora chodzę już jakieś 8 lat i do tej pory nie mam zastrzeżeń jestem wręcz bardzo zadowolona. Kontrolne wizyty przeprowadzone z dokładnością i pełnym profesjonalizmem. Obecnie jestem po prowadzeniu ciąży przez lekarza i jeszcze bardziej uważam że jest to najlepszy lekarz. Zawsze uśmiechnięty, służący pomocą i radą lekarz, wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości i odpowiedział na wszystkie krępujące mnie pytania. Nigdy nie zostałam zbagatelizowana ani źle potraktowana. Moja ciąża pod nadzorem lekarza przebiegła bez żadnych problemów. Lekarz również dostępny pod telefonem w przypadku, gdyby coś kogoś niepokoiło. Polecam w 100%!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski ciąża

Bardzo ale to bardzo polecam Dr. Banasia to wspaniały człowiek i w 100% specjalista w swoim zawodzie. Dzięki doktorowi mam cudna córeczkę opieka w ciąży była doskonała i poród który przeszłam z doktorem skończył się szczęśliwie a było ciężko z przyczyn różnych opanowanie i szybka reakcja doktora uratowała nie tylko moja córeczkę ale i mnie sama. Wszystkim Panią które poszukują dobrego lekarza z czystym sercem polecam Dr. Banasia. Mega człowiek i Maga lekarz.


M
Użytkownik zweryfikowany

Po bardzo złych doświadczeniach z poprzednim ginekologiem długo unikalam wizyty aż zmusiła mnie do tego sytuacja. Wybrałam dr Banasia i ani przez sekundę tego nie żałowalam. Mogę z czystym sumieniem polecić. Byłam na wizycie w ramach NFZ bo wiem że czasem to robi różnice.


I
Użytkownik zweryfikowany

Szczerze mogę polecić Pana Doktora, chodziłam do niego dwie ciążę i pod jego opieką urodziłam dwoje zdrowych chłopców. Doktor Banaś zawsze kulturalny, cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania i nie spotkałam się z sytuacją kiedy nie odebrał by telefonu i nie poradził mi albo nie przyjął do gabinetu gdy istniała taka potrzeba. Bardzo się cieszę że trafiłam kiedyś do Pana Doktora, na pewno będę dalej do niego chodzić.


A
Użytkownik zweryfikowany

Chodziłam do Pana Banasia przez całą ciąże, od początku musiałam iść na L4,dostawałam je co dwa tygodnie czyli dwie wizyty na miesiąc,koszt duży(200zl) ale uparłam się na tego lekarza bo słyszałam,że jest dobry. Całą ciąże prowadził bardzo dobrze,zawsze dokładny i miły. Gdy nadszedł dzień porodu Pan Banaś był w szpitalu co bardzo mnie ucieszyło. Dyżur miał do godziny 12 i jak wybiło południe Pan doktor powiedział,że wszystko jest ok, ze za godzinę lub dwie urodzę naturalnie bez większych problemów...i poszedł do domu. Za chwile przyszedł drugi lekarz i powiedział "tu wcale nie jest w porządku,dziecko jest jeszcze wysoko i nie chce schodzić w dół.. " dali mi jeszcze parę godzin bo może się uda.. ale się nie udało urodzić naturalnie, skończyło się CC...
Szkoda,ze mój lekarz mnie tak rozczarował...


M
Użytkownik zweryfikowany

Nie jestem zadowolona ani trochę z wizyty u tego lekarza.
Chciałam chodzić z funduszu do Pana Banasia, niestety wydaje mi się że jeśli nie chodzi się do niego prywatnie to traktuje człowieka jak śmiecia. Przy badaniu USG nie mówił dosłownie nic, kiedy zadawałam pytania odpowiadał bardzo odburkliwie tak jakby bycie w ciąży było nie wiadomo jakim wykroczeniem, na prośbę o L4 (mam bardzo ciężką pracę, 8h na stojąco, noszenie ciężkich skrzyń i praca w zmiennych temperaturach - raz 40 stopni raz -15, -20 stopni) odpysknął że nie widzi powodu dla którego miałabym iść na zwolnienie (bardzo dużo dziewczyn z pracy poroniło ciążę na początku z powodu przeciążenia i dlatego chciałam iśc jak najwcześniej na zwolnienie), kiedy zapytałam czy jeśli pracodawca będzie kazał mi iśc na L4 czy wtedy mogę na nie liczyć to powiedział coś w stylu "Jak pracodawca karze to niech wypisze zwolnienie bo ja nie musze tego robić", najlepsze z tych dwóch wizyt było zakończenie.. po każdej zapytał się mnie kilkukrotnie czy aby na pewno zostawił mi swoją wizytówkę do prywatnego gabinetu. Bardzo mnie to zabolało,bo mimo tego że mogłabym chodzić z funduszu to musiałam iść prywatnie choć nie przelewa mi się, jednak nie wybrałam doktora Banasia tylko poszłam do innego lekarza. NIE POLECAM!

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


J
Użytkownik zweryfikowany

Od kilkunastu lat odwiedzam gabinet pana doktora. Abslolutnie nigdy się nie zawiodlam . Przeszlam pod jego opieką zabieg usuniecia torbieli. Opieka wzorowa. diagnozy zawsze trafne. W czasie wizyt pan doktor jest dokladny, nieprawda, że wizyty sa blyskawiczne. Mimo wielu pacjentek, pan doktor zawsze wie, kim jestem i jakie miewalam problemy. W szpitalu nie byłam anonimowa. Rzetelność i profesjonalizm. Teraz gabinet odwiedzam w ramach profilaktyki. Na pewno denerwujace są panujace w nim kolejki. To ze strony pana doktora nietakt -- przecież są recepcjonistki, dlaczego nie rejestrują jak w innych prywatnych gabinetach na konkretną godzinę? ???!!!!! Pan doktor sam odbiera telefony, więc recepcjonistki pracują tylko w czasie jego obecności w gabinecie. Oszczędność? :-) w starym gabinecie jakoś to znosiłam, nowy obudzil nadzieję, ale niestety.... nadal system niczym w Polsce z czasow PRL-u. Błagam, niechże sie to zmieni!!!!!!!
Mówiąc o profilaktyce, dodam, że w tym gabinecie raczej nie ma profilaktyki piersi-mimo dyplomu w poczekalni ze szkolenia z USG piersi tego badania nie zrobimy. Szkoda, bo po co płacić za kolejną wizytę w innym gabinecie. Poza tym tego problemu lekarz nie powinien pomijać (!!!!!), kiedy pacjentka mowi, że jej wizyta wynika z profilaktyki.


M
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz troszczy się o swoje pacjentki zawsze z poczuciem humoru Ja jestem pacjentka doktora od 7 lat i jestem zadowolona prowadził on moja ciąże która była zagrożona od 27 tyg ale dzięki doświadczeniu lekarza wszystko skończyło się dobrze urodziłam w 38 tygodniu przez cesarskie ciecie z powodu ułożenia miednicowego minęło 2 miesiące i czuje się świetnie nic mnie już nie boli. polecam tego lekarza z czystym sumieniem .


A
Użytkownik zweryfikowany

Dr Banaś prowadził moją ciążę od około 6-7 miesiąca i mogę go polecić nawet przy ciąży, która jest problematyczna, tak jak było w moim wypadku. Lekarz z wielkim doświadczeniem i co ważne posiadający świetny sprzęt diagnostyczny, no i nie ma takich godzinnych kolejek jak przed gabinetami innych lekarzy. Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie nie polecam. Chodziłam do niego prywatnie (prowadził moją ciążę), niby dbał o wszystko, szczegółowe badania itp, był przemiły, problemy jednak zaczęły się gdy było coraz bliżej porodu. Wyliczył mi (chyba z kosmosu) datę porodu. Minął tydzień po dacie i kazał mi zgłosić się do szpitala. Leżałam, zdychałam (były wówczas największe upały) gdy mnie zaczął badać pierw zapytał jak się nazywam, po chwili dałam mu kartę ciąży (którą sam wypisywał) i zapytał który lekarz prowadził moją ciążę (?) ale najlepsze teraz.. zapytał mnie jak na początku kiedy miałam ostatni okres i zapytał co ja robię w szpitalu, skoro ja mam jeszcze lekko tydzień do porodu (wyszło na to że z jego obliczeń jestem 2 tygodnie po terminie). Pojechałam do domu za tydzień zaczyna się poród a on w szpitalu w mikołowie mówi mi że nie ma dla mnie tu miejsca i mam sobie jechać gdzie indziej, pozegnał mnie. (bez przebadania, skierowania czegokolwiek) pojechałam do Tychów bo najbliżej i tam również zapytano mnie kiedy miałam ostatni okres. Pani doktor wyliczyła że mój termin porodu był 2 dni wcześniej, nie jak twierdził dr. Banaś 2 tygodnie wcześniej!!!!!! Jednak najlepsze było, gdy po połogu wybrałam się z funduszu już na badania, gdyż przyjmuje bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania, no i w koncu była to tylko wizyta kontrolna więc po co płacić prywatnie 100 zł.. Wziął mój wypis ze szpitala i dowiedział się z niego że przy porodzie straciłam 2 litry krwi i stwierdził "DOBRZE PANI TAK!" w tym momencie, wstałam bez przebadania wyszłam z gabinetu trzaskając drzwiami. Tego dnia skończyła się moja przygoda z tym oto ginekologiem, nie chodzę do niego nawet po receptę, wolę jechać do sąsiedniego miasta 2 autobusami po ten świsten do innego lekarza, aniżeli iść kilka kroków do niego..

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil
Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional

Powiązane wyszukiwania