lek. dent.

Weronika Wąsiewska

Stomatolog, Ortodonta

5 opinii +dodaj

Ukończyła Wydział Lekarsko-Dentystyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją przyszłość od zawsze wiązała z ortodoncją. To właśnie dla Pacjentów nieustannie rozwija swoją… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyła Wydział Lekarsko-Dentystyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją przyszłość od zawsze wiązała z ortodoncją.

  To właśnie dla Pacjentów nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w kursach krajowych i zagranicznych wprowadzając do swojej pracy światowe standardy i rozwiązania. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO). Słuchaczka studiów Master of Science, Orthodontics na Danube University w Krems, Austrii.

  „Uczę się, ponieważ chcę, aby moi Pacjenci mieli zapewnioną w pełni profesjonalną opiekę. Szczególnie ważne jest dla mnie zadowolenie Pacjentów dlatego staram się ich leczyć tak, jak sama chciałabym być leczona”.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu oraz rezultatu leczenia ortodontycznego u Pani Doktor. Jest przesympatycznym lekarzem, widać ze lezenie pacjentow sprawia jej ogromna radość. Jestem wymagającym pacjentem i cieszę się ze mogłam być pod opieka tak profesjonalnego i rzetelnego lekarza jakim jest Dr Weronika. Z czystym sumieniem będę polecać usługi Pani Doktor.

 • Bardzo się cieszę, że trafiłam pod opiekę Pani doktor. Jest to osoba, która wkłada w leczenie pacjenta cała swoją wiedzę i talent. Przy tym bardzo rzetelnie i fachowo podchodzi do danego przypadku. Podczas mojego leczenia miałam wątpliwa przyjemność trafiać na różnej maści "specjalistów". Na szczęście Pani doktor jest idealnym przykładem specjalisty z prawdziwego zdarzenia.
  Polecam leczenie u Pani doktor każdemu komu zależy na fachowym podejściu do pacjenta.

 • K

  Od kilku miesięcy leczę się ortodontycznie u Pani Doktor i jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyt oraz z efektów leczenia. Doktor jest miła, rzeczowa i bardzo profesjonalna w tym co robi. Nie wyobrażam sobie leczenia u innego specjalisty.

 • M

  Moja córka miała zakładany aparat u dr Wąsiewskiej i obie jesteśmy bardzo zadowolone z leczenia. Dr Wąsiewska jest bardzo miła, cierpliwa i ma super podejście do dzieci. Z czystym sumieniem mogę polecić innym.

 • K

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia ortodontycznego. Doktor poświęca dużo czasu na wyjaśnienie planu leczenia, wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie - pełen profesjonalizm! Poza tym Pani Doktor jest niezwykle ciepłą i sympatyczną osobą. Jak najbardziej wszystkim polecam :-)