lek.

Wanda Karpińska

Pulmonolog

120 opinii +dodaj

Umów wizytę 98 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz chorób wewnętrznych oraz specjalista chorób płuc, z trzydziestodwuletnią praktyką zawodową. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Chorób płuc, gdzie przez wiele lat sprawowała… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
120 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: VeritaMed

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, profesjonalna, wszystko spokojnie wyjaśnia, dokładnie przeprowadza wywiad i badanie, przychodzę do niej z astmą, o wiele lepiej się czuję po lekach, które zaleca.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Wybrałam Pania Doktor po przeczytaniu wielu pochlebnych opinii na jej temat i nie zawiodłam się. Pani Doktor dokładnie i szczegółowo przeprowadziła wywiad a następnie bardzo dokładnie zbadała, osłuchała. Omówiła przebieg leczenia, zastosowane leki i dawkowanie. Dzięki prawidłowo dobranym lekom i wyjaśnieniu jak przebiega choroba po dwóch miesiącach wreszcie oddycham swobodnie i czuję się znakomicie. Wszelkie objawy zaostrzenia astmy minęły i wiem że leczenie skutkuje. Poza tym atmosfera panującą w gabinecie jest niesamowita. Pani Doktor jest przemiła, to miłe że po jednej wizycie lekarz rozpoznaje pacjenta i pamięta jego przypadek. Widać że Pani Doktor traktuje pacjentów indywidualnie. Serdecznie polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: zmiany po zapalenie w płucach

  Pani Doktor przeprowadziła rzetelnie badanie ogólne, przeprowadziła wywiad oraz przeanalizowała dotychczasowe wyniki badań, jak i stosowane leczenie. Zapytała o zmiany w samopoczuciu bieżācym i niepokojāce objawy. Wytłumaczyła, z użyciem zdjęcia rtg na czy polegajā zmiany. Wskazałs sposób leczenia jak i okoliczności dla których należałoby podjāč inne działania. Była pray tym uprzejma, konkretna, życzliwa co pozwoliło mi odzyskać wiare w wyzdrowienie. Na wyniki przyjdzie poczekać. Polecam!

 • A

  Jestem Pacjentką Pani Doktor od 2 lat, świetnie postawiona diagnoza i prowadzenie. Wizyta odbywa się w przyjaznej bezstresowej atmosferze. Lekarz wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczy oraz omawia dalszy plan leczenia.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Bardzo dobra atmosfera wizyty. Miła, empatyczna rozmowa, ale przede wszystkim kompetencja pani doktor i znajomość zawodu spowodowały, że jesteśmy z mężem, który był pacjentem, bardzo zadowoleni i serdecznie polecamy.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor tworzy bardzo miłą i ciepłą atmosferę. W czasie wizyty uważnie mnie wysłuchała i zbadała. I co najważniejsze zaproponowane przez nią leczenie działa. Wreszcie oddycham swobodnie.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: przewlekly kaszel

  Klarowna diagnoza. Dokładna , wyczerpujaca informacja o sposobie leczenia. Zyczliwy stosunek do pacjenta.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  Polecam pania doktor kazdemu dzieki pani doktor zawdzieczam zycie duzo mi pomogla jest jak prawdziwa matka zna sie na chorobie wie jak leczyc do pacjenta podchodzi z usmiechem stara sie wytlumaczyc od pani doktor wychodze zdrowa zycze pani doktor duzo zdrowia zeby jak najdluzej zyla i pomagala chorym takich lekarzy jak pani doktor jest malo stala pacjentka pani doktor Wandy Karpinskiej

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Pani doktor postawila diagnoze kategoryczna: astma oskrzelowa, pomimo, ze bylam podczas leczenia zapalenia pluc i antybiotyku. Po kilku dniach i zakonczonym leczeniu udalam sie do innego lekarza, krory stwierdzil, ze jestem zdrowa i zadnej asmty nie mam. Pani doktor natomiast dala mi cala baterie inhalatorow, z informacja, ze tak juz bedzie do konca zycia.
  Pani doktor nie zrobila na mnie dobrego wrazenia juz podczas wizyty, nawet przed weryfikacja diagnozy u innego Lekarza.
  Kierowalam sie ocena innych pacjentow dlatego wybralam pania doktor, jestem bardzo zaskoczona, ze panije taka jednomyslnosc podczas gdy juz w trakcie wizyty postawilabym ocene co najwyzej na 3 gwiazdki.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Pani doktor bardzo szczegółowo obejrzała moje wyniki badań. Przez 3 tygodnie leczyłam się na zapalenie płuc u innego lekarza, przyjęłam dwa różne antybiotyki. Zrobiłam dwa rentgeny i tomografię. Lekarz powiedział mi że zapalenie nadal jest niewyleczone i trzeba powtórzyć badania. Dlatego postanowiłam zweryfikować to u Pani doktor Karpińskiej. Pani doktor wydała zupełnie inną diagnozę-żadnego zapalenia nie ma i prawdopodobnie nie było.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz chorób wewnętrznych oraz specjalista chorób płuc, z trzydziestodwuletnią praktyką zawodową. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Chorób płuc, gdzie przez wiele lat sprawowała funkcję ordynatora oddziału. Zajmuje się leczeniem takich schorzeń układu oddechowego, jak przewlekłe i ostre schorzenia zapalne, astma oskrzelowa, pochp, sarkoidoza, choroby płuc śródmiąższowe, gruźlica. Specjalizuje się w diagnostyce nieprawidłowości w kontrolnych badaniach radiologicznych klatki piersiowej oraz w diagnostyce i leczeniu nowotworów układu oddechowego.
  Przyjmuje pacjentów od 16 r. ż.

Specjalizacje

 • Choroby płuc

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Publikacje

 • Nieprawidłowości w kontrolnych badaniach radiologicznych klatki piersiowej

Nagrody i wyróżnienia

 • Laur Pacjenta 2013

Znajomość języków

 • niemiecki
 • polski

Staże

 • Specjalistyczny Szpital Chorób Płuc i Gruźlicy
 • Wojewódzka Przychodnia Chorób Płuc i Gruźlicy
 • Poradnia Chorób Płuc, Warszawa

Certyfikaty

 • Wanda Karpińska, pulmonolog w mieście Warszawa - Certyfikaty