Adresy i cenniki usług

 • Przychodnia Rejonowa

  Wąska 15/17
  57-200 Ziębice, dolnośląskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Doktora znam od kilku lat, prowadził ciążę mojej córki, konkretny, kompetentny, z żartem potrafił wytłumaczyć i odpowiedzieć na moje pytania, ciążę miałam zagrożoną , szczęśliwie donosiłam i urodziłam córkę. Mam zaufanie do tego lekarza :-)

 • M

  Doktora znam od ponad 10 lat. Wspaniale przprowadził mnie przez okres ciąży, poród oraz czas połogu ponad 8 lat temu. Cesarskie ciecie wykonal perfekcyjnie, a dzieki zalozeniu szwow wewnetrzych, blizna jest praktycznie wogole niewidoczna. Lekarz warty polecenia.

 • J

  Polecam wszystkim a szczególnie bezpłodnym! Pan Doktor 30 lat temu z powodzeniem leczył moją mamę, dziś mnie leczy. Bardzo trafnie i szybko zdiagnozował u mnie zespół policystycznych jajników, przepisał odpowiednie lekarstwa. 9 miesięcy później urodziłam 4460gramowego Synka z 10 punktami skali Apgar! Podczas ciąży byłam pod znakomitą opieką Pana Doktora. Drugie dziecko także planuję urodzić przy Panu Doktorze:)! Polecam gorąco!

 • Na tego lekarza trafiłam w szpitalu w Kłodzku, kiedy leżałam po planowanym terminie porodu. Już po pierwszym spotkaniu zauważyłam, że kompletnie nie ma podejścia do pacjentek, jest niesympatyczny, a wręcz ordynarny. Niestety pech chciał, że akurat podczas mojego porodu miał dyżur (wyglądał jakby był pijany, zresztą cały czas sprawiał takie wrażenie). Okazało się , że łożysko nie wyszło w całości, więc trzeba było łyżeczkować, dr zrobił to bez jakiegokolwiek znieczulenia, mimo moich błagań, gdyż mdlałam z bólu, później nadeszło szycie naciętego krocza, które wykonał nie czekając aż znieczulenie zacznie działać, strasznie się spieszył.... Na moje komentarze o bólu odpowiadał, że skoro poród przeżyłam to i to przeżyję. To był mój drugi poród, pierwszy odbył się w Wałbrzychu, gdzie mąż cały czas był przy mnie, a w Kłodzku jak tylko wszedł dr Pawłosek na salę porodową, wyprosił mojego męża.
  Zdecydowanie odradzam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A

  Doktora Pawłoska polecił mi mój urolog. Jest to świetny lekarz. Miły, sympatyczny i wszystko dobrze wytłumaczy. A co najważniejsze i co bardzo cenię u lekarza ginekologa to jego delikatność. Jeżdżę do niego do Kamieńca. Zawsze jest na czas a nawet się zdarza, że przed czasem. Wcześniej się leczyłam u innego lekarza i teraz mam porównanie. Doktor Pawłosek to świetny specjalista i ma dobrą opinię u pacjentek.

 • Kiedys bardzo cenilam dr Pawlosek ale niestety z czasem ludzie sie zmieniaja. W Ziebicach dr nigdy nie przyjmuje w tych godzinach ,ktore widnieja na drzwiach. Wiecznie zabiegany i do tego bardzo ordynarny. Jesli ktos ma taki stosunek do pacjentow czemu jest lekarzem. Moze powinien zmienic ilosc etatow :(

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Jedenaście lat temu byłam operowana przez dr. Pawłosek. Operacja powiodła się.Byłam tak zadowolona, że po latach poleciłam córce dokonanie porodu pod okiem tego doktora.Dziś czteroletni wnuczek sprawia olbrzymią radość.Mam 59 lat odwiedziłam wielu lekarzy, jednak tylko ten okazał się być profesjonalistą.Córka i ja pomimo uciążliwości z dojazdem nadal korzystamy z jego usług.

 • Kontakt z tym lekarzem miałam tylko raz - trafiłam do SP ZOZ Kłodzko akurat jak miał dyżur. Trafiłam z bardzo silnym bólem krzyża i pleców - byłam wtedy w 6 miesiącu ciąży - (później okazało się, że to wina kamieni), ale doktor przez pół godziny nie dał mi żadnego leku argumentując, że ginekologia nie będzie wydawać leków ze swoich zapasów i mam czekać na chirurga. Najgorsze było to, że spięli mnie pasami do badania funkcji życiowych dziecka a po badaniu już nie odpięli - w efekcie zwymiotowałam, a doktor Pawłosek wysilił się na komentarz, że wcale się nie dziwi że jestem taka gruba skoro tyle zwymiotowałam i to jest wręcz patologiczna otyłość. No cóż, fakt - przy ataku kamieni miałam bardzo twardy brzuch i nawet nie mogłam dopiąć spódnicy która jeszcze rano była bardzo luźna, ale mimo wszystko to nie było profesjonalnie zachowanie. Mam żal o taką opiekę, może gdybym była jego prywatną pacjentką to byłoby inaczej. Pozostało mi tylko uczucie zażenowania i determinacja aby zdążyć z porodem do innego szpitala.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Leczę się u dra Pawłoska od lat i nigdy mnie nie zawiódł. Mam dwójkę wspaniałych dzieci, przy których przyjściu na świat doktor asystował. Uważam go za rzetelnego i solidnego specjalistę!

 • Przez 4 lata leczyłam się u jednego z najbardziej cenionych lekarzy ginekologów w kotlinie. Na moje szczęście zupełnie przypadkowo trafiłam na dr Pawłoska ( wcześniej zupełnie mi nieznanego) i jakoś w ciągu niespełna 3 miesięcy wyleczył mi przewlekłe chroniczne zapalenie szyjki macicy ratując jednocześnie przed zbędnym zabiegiem (pełnopłatnym w prywatnym gabinecie innego lekarza). To wszystko na "kasę chorych". Całe leczenie kosztowało mnie zaledwie 80,00 zł, gdzie poprzednio ponad 100,00 zł na miesiąc. Dzięki Bogu że jeszcze są PRAWDZIWI LEKARZE jak DR PAWŁOSEK. Magda

Jesteś tym lekarzem?

53

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.