Adres

Szparagowa 10, Bałuty , Łódź Przyjmuje na NFZ
Salve Medica (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
42 293.....

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłem z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Jestem specjalistą Położnictwa i Ginekologii. Należę do International Society of Ultrasound i...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

ECHO serca płodu


Szparagowa 10, Łódź

300 zł

Salve Medica


Szparagowa 10, Łódź

400 zł

Salve Medica

bliźniaki


USG 3D/4D


Szparagowa 10, Łódź

300 zł

Salve Medica


Szparagowa 10, Łódź

400 zł

Salve Medica

bliźniaki


USG ciąży


Szparagowa 10, Łódź

400 zł

Salve Medica

USG ciąży bliźniaczej z wyłączeniem USG genetycznychSzparagowa 10, Łódź

150 zł

Salve Medica

USG ciąży wczesnej do 11 tyg.Szparagowa 10, Łódź

250 zł

Salve Medica

USG ciąży z wyłączeniem USG genetycznych


USG ciąży genetyczne


Szparagowa 10, Łódź

250 zł

Salve Medica

USG ciąży genetyczne prenatalne 11-14 tydz.Szparagowa 10, Łódź

400 zł

Salve Medica

USG ciąży genetyczne prenatalne bliźniaki 11-14 tydz.Szparagowa 10, Łódź

500 zł

Salve Medica

USG ciąży genetyczne prenatalne trojaczki11-14 tydz.


USG ciąży połówkowe


Szparagowa 10, Łódź

250 zł

Salve Medica

USG ciąży genetyczne połówkowe 18-22 tydz.Szparagowa 10, Łódź

400 zł

Salve Medica

USG ciąży genetyczne połówkowe bliźniaki 18-22 tydz.


USG ginekologiczne


Szparagowa 10, Łódź

200 zł

Salve Medica


USG III trymestru


Szparagowa 10, Łódź

250 zł

Salve Medica

USG ciąży genetyczne 28-32 tydz.Szparagowa 10, Łódź

400 zł

Salve Medica

USG ciąży genetyczne bliźniaki 28-32 tydz.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
106 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Salve Medica

Wspaniały specjalista. Przeprowadził u mnie usg genetyczne. Badanie bardzo szczegółowe z wyczerpującym komentarzem. Już w 11 tyg. określił płeć maluszka. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam Pana Doktora wszystkim oczekujacym na dziecko :)


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Salve Medica analiza powtórna testu Pappa

Szczerze polecam wizytę u Pana Doktora. Jest niezwykle empatycznym, otwartym i wyrozumiałym człowiekiem, co doskonale przekłada się na jego pracę. W sposób profesjonalny i zrozumiały dla pacjenta potrafi wyjaśnić nawet najtrudniejsze kwestie. Poświęca pacjentce maksimum uwagi dbając o jej komfort psychiczny i fizyczny. Dzięki wizycie u Pana Doktora wszelkie wątpliwości i lęki o zdrowie dziecka zostały rozwiane. Po 3 tygodniach życia w strachu o zdrowie dziecka dzięki Panu Doktorowi odetchnęłam z ulgą. Dziękuję z serca i na pewno do Pana powrócę.


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Salve Medica Usg ciąży

Doktor Waldemar jest nie tylko wspaniałym specjalistą dzięki któremu czuję się bezpieczna jako przyszła mama... Jest człowiekiem bezpośrednim, ciepłym i pełnym empatii. Badania przeprowadza z dbałością o każdy szczegół i bez pośpiechu. Chętnie udziela odpowiedzi na zadawane pytania. Chcę żeby poprowadził moją ciążę do samego rozwiązania. Dzięki jego wiedzy i zaangażowaniu wiem, że maluch i ja jesteśmy w najlepszych rękach. Serdecznie dziękuję Doktorowi!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Salve Medica USG płodu

Panie Doktorze, dziękujemy za bardzo komfortowe wizyty oraz rzetelnie przeprowadzone badania. Czujemy, że trafiliśmy pod opiekę prawdziwego fachowca, a zarazem doceniamy Pana bardzo ludzkie podejście i chęć wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Życzymy Panu mnóstwa zadowolonych pacjentów oraz samych szczęśliwych rozwiązań - Justyna i Erwin Ryter


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Salve Medica test PAPP-A

Witam ten temat jest dla mnie bardzo ciężki do opisania, ale postaram się,o pierwsze dzieciątko staraliśmy się 5 lat, wykryto u mnie endometrioze i naturalnie nie mogłam zajść zdecydowaliśmy się na inVitro, synus szczęśliwie donoszony i zdrowy, z drugim dzieciem zaszłam po miesiącu starań byłam szczęśliwa że nam się udało naturalnie w tak krótkim czasie, na początku wszystko dobrze się rozwijało, jednak szczęście długo nie trwało test prenatalny i test pappa wyszły źle, jeździliśmy od lekarza do lekarza myślelismy że to wina sprzętu aż w końcu pojechaliśmy do Pana Dr Waldemara gdzie przy pierwszym dziecku robił nam wszystkie badania, niestety nie mial dla nas dobrej nowiny, wszystko wskazywalo na to że nasza córeczka (*) jest bardzo chora, wykrył duża wadę serca ????, i przeziorność karkowa była bardzo duża co sprawiało że nasz aniołek prawidłowo nie może się rozwijać, pan dr badał mnie chyba z godz powiedział wszystko współczuł nam, dr z życia, byłam załamana,dr powiedział że dzidziuś przeżyje do 20 tyg z taką wadą albo nie, dostaliśmy skierowane do szpitala w Łodzi CMP tam przyjęli mnie robili badania dodam że tętno w dniu badania u dr Waldemar, tętno płodu b wysokie w szpitalu już niższe cieszyłam się bo myślałam będzie dobrze, po tyg w szpitalu niestety mojej wypragnionej córeczce przestało być serduszko ????
Pan Dr Wlademar bardzo dobry i wspaniały lekarz polecam z czystym sumieniem
Ps nie obchodziło go w takiej sytuacji że inni czekają na wizytę
My byliśmy najważniejsi jak to powiedział
Dziękuję za wszystko


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Salve Medica USG ciąży połówkowe

To już moja kolejna wizyta u dr. Krzeszowskiego. Cóż można dodać więcej, lekarz jakich mało już dzisiaj, niezwykle empatyczna i "stawiająca do pionu" (ja osobiście stresuje się w ciąży absolutnie wszystkim)osoba. Po każdym usg czuję się bezpiecznie i spokojnie. Dr Krzeszowski poświeca swoim pacjentom tyle czasu ile potrzebują, dokładnie wszystko wyjaśnia, upewnia się, że nie ma wątpliwości, cechuje się szeroką wiedzą, niemałym doświadczeniem, pełnym profesjonalizmem. Już kilka lat temu polecany był jako doskonały specjalista przez swoich "starszych" kolegów po fachu, co świadczy o pasji,
pełnym zaangażowaniu. Jestem wdzięczna, że miałam okazję poznać i mogę korzystać z wiedzy i doświadczenia dr Krzeszowskiego. Dziękuję i do zobaczenia.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Salve Medica prowadzenie ciąży

Była to moja pierwsza ciąża, więc z tyłu głowy miałam mnóstwo obaw i wątpliwości, które Doktor z opanowaniem rozwiewał. Jest to o tyle ważne i cenne podejście, że oprócz opieki nad stanem fizycznym przyszłej mamy Doktor dba o wsparcie psychiczne przekładające się na samopoczucie, kondycję i wszystko to, co pozwala przetrwać niełatwe przecież 9 miesięcy. Podczas wizyt ze spokojem opisywał wyniki i na czas zlecał kolejne badania. Kiedy pod koniec ciąży złapałam infekcję i zaczęłam się obawiać, że słabiej czuję ruchy dziecka, bez zastanowienia kazał mi przyjechać do kliniki, żeby wykonać USG i mnie uspokoić. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za empatię i zrozumienie. Zawsze rozsądnie i zdecydowanie czuwał nad doborem suplementów diety, dzięki którym przez całą ciążę miałam bardzo dobre wyniki krwi. Doktor Krzeszowski rozwija się naukowo, śledzi najnowszy stan badań, dzięki czemu proponowane przez niego rozwiązania spełniają najlepsze standardy opieki i są świadectwem pełnego profesjonalizmu. Doktor Krzeszowski to lekarz, którego razem z mężem i naszą nowo narodzoną córeczką możemy szczerze polecić. Jestem przekonana, że zawsze kieruje się dobrem pacjentki i jej dziecka.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Salve Medica

Witam:) do Doktora trafiłam na USG genetyczne, wykonane bardzo dokładnie i szczegółowo, Doktor wszystko dokładnie wyjaśnia i bardzo chętnie odpowiada na pytania, pomimo dużych kolejek na poczekalni wręcz zachęca do ich zadawania, nie śpieszy się, nie zbywa, dla każdego ma czas na wyjaśnienie wątpliwości. W trakcie trwania ciąży okazało się, że nie przebiega ona prawidłowo, dzidziuś wolniej rósł ( hipotrofia płodu). Przez lekarza prowadzącego zostałam skierowana do dr Krzeszowskiego na szereg dodatkowych USG aby kontrolować sytuację. Od 25 tygodnia ciąży co tydzień mieliśmy wykonywane przez Doktora USG, echo serca, ocena trofii, przepływy. Wszystkie badania wykonywane wzorcowo, atmosfera bardzo sympatyczna, Doktor zna się na tym co robi, zależy mu na dziecku i to widać!!! Jednego tygodnia Doktor poświęcił nam swój prywatny czas żeby sprawdzić czy wszystko z dzieckiem jest w porządku. Jest bardzo zaangażowany w to co robi, zna się na tym doskonale. Po porodzie okazało się, że bezbłędnie ocenił wagę naszego dziecka, ciążę udało się donosić do 36+ 6, córka dostała 10/10. Pod opieką Doktora czułam się bezpiecznie, otrzymałam od Niego dużo wsparcia w tym ciężkim okresie. Jest to świetny lekarz i wspaniały człowiek! Doprowadził wszystko do szczęśliwego zakończenia:) Jeśli chodzi o ocenę to brak takiej skali.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Salve Medica USG ciąży genetyczne

Byłam pierwszy raz u pana doktora. Jestem bardzo zadowolona z wizyty również na następna wizytę wybieram się do doktora.
Pełen profesjonalizm pana doktora. Polecam serdecznie!!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Witam. Doktora Krzeszowskiego polecam z całego serca. To bardzo sympatyczny człowiek, pełen ciepła a przede wszystkim bardzo profesjionalnie podchodzi do badań które wykonuje. Ja do Doktora Krzeszowskiego trafiłam po trzech pobytach w szpitalu. Jak sie okazało diagnoza ktorą mi postawili w jednym ze szpitali była błędna. Podczas badania USG rozszerzonego o echo serca maleństwa Pan Doktor wykrył wadę serduszka u mojego maleństwa. Na spokojnie po badaniu wytłumaczył na czym ta wada polega, uspokoił a przede wszystkim nie zostawił jak większość lekarzy Nas samych z tym problemem tylko jeszcze tego samego dnia skierował nas na konsultacje do Instytutu Matki Polski w Łodzi. Dzięki trafnej diagnozie Pana Doktora znalazłam się z maleństwem pod opieką właściwych lekarzy. Gdyby nie Pan Doktor pozostając w szpitalu w którym błędnie wystawino diagnozę nasze maleństwo nie miało by żadnych szans na przeżycie. Nadmieniam iż na badanie do Pana Doktora trafiłam w 33 tyg ciąży. Jest mi bardzo przykro ze mimo tylu poprzednich badań, mimo pobytu w trzech szpitalach i stałej opieki lekarza prowadzącego nikt wcześniej nie wykrył nam wady serduszka mojego maleństwa. Bardzo Dziękuję Panu Doktorowi Krzeszowskiemu za pomoc i polecam go z całego serca. To naprawdę wspaniały człowiek i specjalista.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Jaki kwas foliowy należy zażywać profilaktycznie przed zajściem w ciążę? Jego aktywną czy syntetyczną formę? Czy osoby nie wiedzące czy posiadają mutację MTHFR mogą przyjmować aktywne foliany?

  można tylko nie ma sensu. `Powinna Pani przyjmować 0,4mg kwasu foliowego
  Stanowisko ekspertów Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka i Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników w sprawie zlecania i interpretacji wyników badań pod kątem wariantów genetycznych w genie MTHFR

  proszę wygooglować nie moge wkleić linku

  lek. Waldemar Krzeszowski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłem z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Jestem specjalistą Położnictwa i Ginekologii. Należę do International Society of Ultrasound i...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Staże

 • .

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • .

Publikacje i artykuły

Publikacje (7)