Prof. dr hab. n. med.

Waldemar Koszewski

Neurochirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: guz mózgu

  Pan profesor wnikliwie przeanalizował przedstawione dokumenty medyczne. Dokładnie wytłumaczył i pokazał na czy polega problem i w jaki sposób należy go rozwiązać. Polecił również specjalistę, który podjął się stosownego leczenia, którego nikt nie chciał się podjąć. Bardzo dziękuje i ze szczerego serca polecam.
  Nowosielski Jan

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  44 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: guz mózgu

   Pan profesor wnikliwie przeanalizował przedstawione dokumenty medyczne. Dokładnie wytłumaczył i pokazał na czy polega problem i w jaki sposób należy go rozwiązać. Polecił również specjalistę, który podjął się stosownego leczenia, którego nikt nie chciał się podjąć. Bardzo dziękuje i ze szczerego serca polecam.
   Nowosielski Jan

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: operacja mózgu

   Pan profesor jest bardzo dobrym neuro chirurgiem można powiedziec że dał mi drugie życie miałem oponiaka w cieżko dostępnym miejscu gdzie zagrażał przerwaniu rdzenia operacja dobrze przebiegła a bałem sie bardzo pan profesor wszystko mi wytłumaczył przed tym i uspokoił ryzyko było wiadomo ale udało sie teraz już wracam do zdrowia czuje sie dobrze moge cieszyc sie życiem z rodziną pan profesor to miły i bardzo dobry człowiek dziekuje mu za wszystko co dlamnie zrobił

  • H
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa

   Na wizytę prywatną trzeba poczekać kilka ładnych tygodni, ale warto. Pan doktor jest bardzo skrupulatny, zadaje dużo pytań i stara się pomóc pacjentowi - to widać. Wizyta trwa kilkanaście-kilkadziesiąt minut i w tym czasie omawiane są wszystkie dolegliwości. U mnie pan doktor wykluczył operację kręgosłupa na którą wysyłali mnie inni lekarze. Po odpowiednio dobranej rehabilitacji jestem w pełni sprawny.

  • A
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska

   Jestem 2 tyg po operacji kregoslupa ledzwiowego ze stabilizacja L2-S1, ktora przeprowadzil pan prof Koszewski. Przed operacja dokladnie wytlumaczyl dlaczego jest potrzebny taki rodzaj zabiegu i uspokoil, ze wroce do swojego aktywnego trybu zycia bez zadnego problemu. Powiedzial, ze on tylko przeprowadzi lekki remoncik w moich plecach i to juz jego glowa co i jak a ja po prostu wroce do swojego zycia. I tak sie stalo! Tydz po operacji bylam na wyjezdzie na Mazurach a dzien po operacji juz chodzilam:). Polecam pana Profesora wszystkim osoba, ktore zmagaja sie z dyskopatia.

  • K

   Bardzo polecam! Profesor Koszewski nie bez powodu jest znanym i cenionym lekarzem. Trzy lata zmagania się bólem po przerwaniu nerwu przy operacji (banalnego zabiegu) i wystarczyła jedna wizyta, jeden lek przyjmowany regularnie przez rok i powróciłam do sprawności fizycznej sprzed operacji. Bardzo jestem wdzięczna i pragnę z tego miejsca podziękować Panu profesorowi. Niesamowita wiedza i doświadczenie.

  • M

   Dziekuje P.Profesorowi za umozliwienie mi powrotu do normalnego zycia. Ponad 2-mce zmagalem sie z bolem, spowodowanym przez ucisk kregow szyjnych na nerwy. Nie pomagaly zadne srodki znieczulajace. Przeprowadzona przez P.Profesora operacja spowodowala, ze dzisiaj, miesiac po zabiegu, nie odczuwam bolu I funkcjonuje jak kazdy zdrowy czlowiek. Profesor jest fachowcem, ktorego moge polecic kazdemu. Jeszcze raz bardzo Panu dziekuje.

  • J

   Jestem następną szczęśliwą pacjentką Pana Profesora Koszewskiego. Trzy tygodnie temu przeprowadził u mnie operację na odcinku lędźwiowym - stabilizacja transpedikularna. Wszystkie uciski kręgosłupa, bóle i drętwienia ustąpiły. Pan Profesor obiecał, że po 3 tyg. będę mogła wrócić do pracy. Konsultując się wcześniej z innym neurochirurgiem usłyszałam, ze będę unieruchomiona zawodowo na kilka miesięcy, a w międzyczasie będę rehabilitowana. Nie wiem czym różnić się miały operacje, ale ja wróciłam po tych 3 tyg. do pracy i jestem w pełni sprawna. Pan PROFESOR KOSZEWSKI należy do LIGI MISTRZÓW NEUROCHIRURGÓW. Poza tym jest to człowiek o wielkim sercu, wytwarzający aurę spokoju i bezpieczeństwa, oddany ludziom cierpiącym. W szpitalu przebywałam przez 7 dni. Nie bacząc na kilkunastostopniowy mróz i padający śnieg Pan Profesor codziennie przyjeżdżał, aby zmienić mi opatrunek (nawet w sobotę i niedzielę wieczorem). Dzień po operacji, stawiając mnie na nogi osobiście założył mi kapcie. Wszystkim, którzy cierpią z powodu kręgosłupa polecam Pana Profesora Koszewskiego ze względu na jego maestrię i serce do pacjenta. Dziękuję Panie Profesorze.
   Jolanta P

  • M

   Do Prof.Koszewskiego trafiłem trochę "z marszu", miałem po prostu ubezpieczenie Medicover.
   Diagnoza była szybka i jednoznaczna: odłamany kawałek krążka międzykręgowego (w odcinku lędźwiowym kręgosłupa), który uciskał na nerw, powodując niedowład prawej stopy. Operacja dwa tygodnie później. Ze szpitala wyszedłem następnego dnia po operacji. Do dnia dzisiejszego nie mam żadnych dolegliwości związanych z kręgosłupem, a minęły już ponad dwa lata (operacja była w październiku 2011r.)
   Dziękuję Panie Profesorze!

  • K

   Jestem po operacji nerwiaka nerwu VIII (16.07.2013r). Trafiłam do wspaniałego człowieka jakim jest prof. Waldemar Koszewski. To on podarował mi drugie życie. Spokój i dobroć, która emanuje od niego powodują, że człowiek jest spokojniejszy. Tak strasznie się bałam tej operacji, że z tego powodu miałam "schizy" do tego stopnia, że zdarzało się, że ryczałam przez 3 dni i wykrzywiałam sobie twarz tworząc grymas - tak jaak może wydarzyć się podczas takiej operacji. Po rozmowie z prof. Koszewskim nabrałam pewności, co spowodowało, że uwierzyłam mu, że będzie dobrze i zgodziłam się na operację natychmiast. Cały pobyt w szpitalu Pan profesor Koszewski opiekował się mną, doglądał,dopytywał o samopoczucie. To co przeżywałam gdzieś w głębi to była na prawdę trauma, ale nie warto!!! Jestem najszczęśliwszą chyba osobą pod słońcem. Słyszę! Nie mam grymasu twarzy! Nie mam kręciołków przed oczami.Jest wszystko super. Operacja przebiegła bardzo pozytywnie. Dziś tj.28.11.2013r jestem po konsultacji u pana profesora Koszewskiego. Rezonans z kontrastem głowy kontrolny, audiogramy: tonalny i słowny wyszły pozytywnie. Wszystko jest dobrze, jestem w pełni zdrowa, dobrze się czuję i wyglądam.Za rok kontrolny rezonans, a na tą chwilę sprawa nerwiaka jest zamknięta i schowana głęboko do szuflady. Nareszcie wracam do pracy! Jestem wdzięczna bardzo profesorowi. Dziękuję Panie Profesorze i pozdrawiam!

  • J

   Chciałabym bardzo, z całego serca podziękować za udaną operację kręgów lędźwiowych Panu Prof. Waldemarowi Koszewskiemu. Operacja miała miejsce w szpitalu MEDICOVER w dniu 17 lipca 2013 roku.
   Pobyt w szpitalu trwał 1 dobę. Nie mam w tej chwili żadnych dolegliwości bólowych, nie potrzebna jest mi też rehabilitacja. Po kilku miesiącach cierpień, które towarzyszyły mi przed operacją, prowadzę normalne i komfortowe życie! Pan Profesor jest absolutnie fantastyczny!
   Z wielkim podziękowaniem - pacjentaka Jolanta Kilanowska