Umów wizytę
321 odwiedzin w ciągu 30 dni

Chirurg, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich, Członek Polskiego Towarzystwa mezoterapii, absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalizuje się głównie z zabiegach z… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E

  Pierwszy raz korzystałam z zabiegu wykonywanego przez dr Waldemara Karasiuka.Najpierw uzyskałam wyczerpujące informacje na temat zabiegu oraz innych , które chciałabym wykonać w przyszłości.Nie było naciągania na dodatkowe koszty.Wręcz przeciwnie.Jestem bardzo zadowolona z efektu.Takiego się nie spodziewałam.Wspaniały lekarz i specjalista.Gorąco polecam!!!

 • G

  Już kilkakrotnie korzystałam z zabiegów wykonywanych przez dr.Waldemara Karasiuka. Wracam do tego gabinetu bo panuje tam miła atmosfera a zabiegi wykonywane są bardzo dokładnie i z ogromnym profesjonalizmem. Efekty zabiegów przekroczyły moje oczekiwania. Wspaniały lekarz i specjalista. Gorąco polecam.

 • J

  Usuwałam włókniaki z twarzy.Dr Karasiuk był miły,uprzejmy i kompetentny.W czasie konsultacji wykrył u mnie guzka w tarczycy.Wizyty przebiegały bezstresowo.Szczerze polecam.

 • B

  Szczerze polecam. :) :) :) Wiele lat zbierałam się z zamiarem usunięcia znamion barwnikowych na twarzy. Trafiłam do doktora, który wyjaśnił mi szczegółowo co można zrobić i jaki będzie efekt. Umówiłam się na wizytę. Miałam laserowo usuwane tzw. „pieprzyki”. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam doktora wszystkim, którzy szukają super specjalisty z zakresu dermo chirurgii. Polecam Vita-Derm i zabiegi wykonywane przez dr Waldemara Karasiuk.

 • K

  Z pelnym dystansem , rezerwa i obawa podchodzilam do chirurgii plastycznej.Do dok.Karasiuka trafilam trzy lata temu ,wyczerpujace informacje na temat zabiegow,profesjonalna zajecie sie moja osoba i uwaga poswiecona rozwiala wszelkie watpliwosci .Jestem bardzo zadowolona z efektow zabiegow,rowniez moj 10letni syn Filip po zabiegu laserem frakcyjnym na kurzajki twierdzi ,ze to super doktor.serdecznie dziekujemy!polecam

 • S

  Bardzo dobry specjalista, dokładnie wie co robi i efekty do doskonałe. Gorąco polecam tego lekarza.

 • E

  Bardzo dobry lekarz. Często korzystam z usług pana doktora. Jestem bardzo zadowolona z wyników jego zabiegów. Bardzo polecam pana doktora.

 • D

  super lekarz, zabieg wykonany dobrze, jestem zadowolona, polecam tego milego i uprzejmego doktora :)

 • K

  Bardzo dobry lekarz, kompetentny, dokładny, miły. Osiągnięte efekty zabiegów,zgodne z zamierzeniami, czyli bez żadnych zarzutów. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia niższej oceny.

 • R

  Profesjonalista, bardzo dobry lekarz, delikatny, udziela wyczerpujących informacji i co najważniejsze nie naciąga na usługi których nie trzeba wykonać.Polecam wszystkim.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Chirurg, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich, Członek Polskiego Towarzystwa mezoterapii, absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalizuje się głównie z zabiegach z zakresu dermochirurgii, chirurgii kosmetycznej i medycyny estetycznej. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywał w prestiżowych ośrodkach szkoleniowych w Polsce i za granicą. Potwierdzeniem jego umiejętności jest uzyskanie ponad 100 dyplomów i certyfikatów. W kręgu jego zainteresowań są innowacyjne medoty zabiegowe korygujące urodę i sylwetkę bez użycia skalpela. Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce wykorzystywał lasery w zabiegach dermatologiczno-kosmetycznych. Szkoli lekarzy dla Centrum Techniki Laserowej. Obsługuje najnowocześniejsze lasery dermatologiczne i chirurgiczne dostępne w Polsce.

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna