prof. dr hab. n. med.

Waldemar Hładki

Chirurg, Ortopeda

33 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Prof. zw. dr hab. n. med. Waldemar Hładki. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie w roku 1982. Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, chirurgii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Ogromna cierpliwość, zrozumienie dla pacjenta, jego niewiedzy, rzetelne i fachowe, a jednak przystępne dla laika wytłumaczenie i opisanie schorzenia, a także ciepło i empatia bijące od Profesora, polecam serdecznie :)

 • G

  Wspanialy chirurg !!! Bylam tylko kilka dni w Krakowie i trafilam do Profesora na usuniecie narosla na lydce, bo nie wiedzialam co to bylo. Mam 7 szwow na nodze i nie musialam zazyc ani jednego srodka przeciw bolowego, noga mi nie spochla, mimo ze dwa dni pozniej wrocilam do Londynu. Tylko doskonaly fachowiec potrafi to zrobic. Polecam wszystkim moim znajomym Profesora i jesli w przyszlosci bedzie potrzeba, to na pewno do niego wroce.

 • M

  Pan Profesor to cudowny człowiek , profesjonalista i lekarz z powołania. Miałam wypadek , diagnozą innego lekarza do dnia dzisiejszego powinnam nie stawać na nogę i większość czasu spędzać na kosztowej rehabilitacji. Dzięki skutecznie postawionej diagnozie , wielkiemu zaangażowaniu , doświadczeniu i zastosowaniu skutecznego leczenia wróciłam do zdrowia , wróciłam do normalnego życia , za co jestem dozgonnie wdzięczna. To specjalista godny polecenia! Panie Profesorze z całego serca dziękuję za życzliwość i pomoc!! Pacjentka - Monika Drzewiecka.

 • M

  Kilka dni temu odbyłem konsultacje u Pana Profesora i przyznam szczerze, ze nie rozumiem zrodla negatywnych opinii. Moja dolegliwość została bardzo fachowo zdiagnozowana - przyjeżdżając z innego miasta obawialem się, ze będę musiał kilkukrotnie powtarzać wizytę dostarczając zlecone wyniki badań ( tak wyglądało moje dotychczasowe leczenie - oczywiście nieskuteczne) moja obawa była jednak niepotrzebna - Pan Profesor dzięki doświadczeniu od razu skutecznie postawił diagnozę, co wiecej zalecił leczenie, które bardzo szybko przyniosło mi ulgę. Szczerze polecam i dziękuje Panu. Marcin F.

 • P

  Pan Profesor to profesjonalista i lekarz z powołania, osobiście przekonałam się, o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Jako pierwszy po roku moich zmagań z błędnymi diagnozami, postawił tę właściwą, co więcej zastosowane leczenie bardzo szybko pokazało pozytywne efekty i przywróciło mnie do normalnego funkcjonowania. Przez cały okres terapii, mogłam liczyć na fachowe i konkretne wsparcie Pana Profesora - nigdy nie pozostawił moich pytań bez odpowiedzi i dał wiele wskazówek profilaktycznych, które ułatwiają mi zapobieganie nawrotu choroby. Dziękuję Panie Profesorze - boję się pomyśleć, co by się stało gdybym nie trafiła pod Pańską opiekę. Pacjentka Ewelina K.

 • M

  Byłam kilkakrotnie na wizytach u Pana Profesora i zawsze otrzymałam profesjonalną pomoc. Profesor diagnozował i leczył również mojego ojca. Oboje uważamy, że jest człowiekiem wielkiego serca i bardzo dobrym specjalistą. Jest rzeczowy, wnikliwy, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Szczerze polecam pacjentom.
  Panie Profesorze dziękuję za życzliwość i wsparcie. Marta G.

 • P

  Zgadzam się z opinią "pacjent głupi jaś"

  Udałem się do Kliniki Krakowskiej na USG z myślą iż w tak profesjonalnej klinice potrafią się zatroszczyć o pacjenta. Tymczasem po wykonaniu badania, p.Hładki mimo moich sugestii iż oczekuję informacji jak leczyć moje schorzenie, powiedział krótko iż "jak zapiszę się do niego na wizytę jak będzie na dyżurze ortopedy,to wtedy powie mi jak leczyć". Dziękuję. Nie skorzystam. NIE POLECAM

 • P

  Na pewno nie "wspaniały człowiek" jak wynika z wpisow powyzszych - chyba ze pisze sobie sam lub prosi rodzine. Byłem u niego na badaniu USG, po moich kilkukrotnych pytaniach na temat moich uszkodzen nie odpowiadał nic, a jak juz odpowiedzial to typu "spyta pan ortopede". Traktuje pacjenta z góry, na zasadzie wielki pan doktor - pacjent glupi jas. Nikomu nie polecam. To ze robie tylko badania USG nie oznacza ze nie moze mi powiedziec 2 zdaniami jak mam sie zachowywac przez te kilka dni do wizyty u ortopedy. Pozdrawiam wszystkich jego pacjentow, mam nadzieje ze spotkaja sie z wiekszym zrozumieniem u tego doktora.

 • M

  Trafiłam do Pana Profesora wiosną ubiegłego roku z poważnymi powikłaniami po złamaniu stawu skokowego. Byłam zrozpaczona, ponieważ od kilkunastu tygodni nie mogłam uwolnić się od gipsu, w moim stawie tkwiły dwa zespolenia, kości stopy były w znacznym stopniu odwapnione, a diagnoza poprzedniego lekarza wróżyła mi kolejną operację. Profesor przede wszystkim uspokoił moje obawy, wprowadził leczenie wzmacniające kości, usunął bezboleśnie zespolenia kości, zalecił rehabilitację. Bardzo dokładnie wytłumaczył, na czym polega moje schorzenie i jak należy postępować, aby wrócić do zdrowia. Z każdą kolejną wizytą mogłam pewniej stąpać na mojej nodze bez gipsu:) Jestem bardzo wdzięczna za przywrócenie mi zdrowia, cierpliwość i szacunek okazywany drugiemu człowiekowi. Pan Profesor jest godnym zaufania, doświadczonym lekarzem i wspaniałym człowiekiem, dlatego z czystym sumieniem polecam tego lekarza innym. Dziękuję Panu bardzo!!! Magdalena Szostak

 • J

  Pan Profesor jest osobą niezwykle kompetentną, o ogromnej wiedzy i wielkim sercu dla pacjentów. Cierpliwy, ciepły, mądry a przy tym skromny człowiek. Dla niego pomoc pacjentowi jest najważniejsza. Miał dla mnie czas, cierpliwie wysłuchał i spokojnie wytłumaczył problem. I co najważniejsze skutecznie wyleczył.Trafiłam do niego dwa razy i z pewnością jeśli kiedykolwiek będę potrzebować pomocy z zakresu chirurgii, skierują się prosto do niego. Oby takich lekarzy było jak najwięcej. Gorąco polecam !! Joanna GD

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Prof. zw. dr hab. n. med. Waldemar Hładki. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie w roku 1982. Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, chirurgii ogólnej i medycyny ratunkowej. Staże zagraniczne w Szwajcarii i Belgii. Przez trzydzieści lat lekarz klinicysta w uniwersyteckich klinikach chirurgicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nadal nauczyciel akademicki na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Autor trzech podręczników medycznych, ponad 270 prac naukowych z dziedziny chirurgii urazowo- ortopedycznej, chirurgii ogólnej i medycyny ratunkowej. Członek zagranicznych prestiżowych towarzystw naukowych, recenzent zagranicznych czasopism naukowych. Redaktor naczelny kwartalnika „Ostry Dyżur”. Konsultant ortopedii i traumatologii w prywatnym szpitalu im. Św. Łukasza w Bielsku Białej. Współpracuje z prywatnym szpitalem im. Świętej Rodziny” w Rudnej koło Rzeszowa. Od 25 lat biegły przysięgły Sądu Okręgowego w Krakowie. Od 15 lat pracuje w przychodni specjalistycznej „Klinika Krakowska”.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Medycyna ratunkowa

Znajomość języków

 • angielski

Zdjęcia