prof. dr hab. n. med.

Waldemar Hładki

Chirurg, Ortopeda

31 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Prof. zw. dr hab. n. med. Waldemar Hładki. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie w roku 1982. Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, chirurgii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: USG stawu skokowego

  Udałem się do doktora w celu przeprowadzenia USG stawu skokowego, wszystko poszło sprawnie, bez bólu, z diagnozą, po badaniu otrzymałem od doktora zindywidualizowane zalecenia, serdecznie polecam

 • J
  Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: USG stawu kolanowego

  Profesor po badaniu bardzo profesjonalnie przekonał moją Mamę do zabiegu endoprotezy i przedstawił odpowiednie argumenty .

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konsultacja dotyczyła załamania w barku. Lekarz dokonał fachowej oceny i udzielił cennych porad. Myślę, że zawsze warto skorzystać z konsultacji u Pana Doktora, a szczególnie gdy mamy wątpliwości związane z urazem.

 • M
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: uraz kolana

  Pan profesor na pierwszej wizycie przeprowadził bardzo dokładny wywiad,po badaniu i USG postawił wstępną diagnozę,zlecił rtg i powiedział.żeby przyjść drugi raz przyjść jeśli wynik będzie budził wątpliwości.Bardzo miły kulturalny człowiek.polecam na100%

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pan Profesor Hladki w sposob wysoce profesjonalny poprowadzil pierwsza wizyte rozpoczynajac od szerokiego wywiadu. Bez problemu wylapal tylko najistotniejszcze aspekty mojego problemu z kolanami i wprowadzil je do mojej kartoteki. Moja poprzednia wizyta u innego pana doctora ortopedy byla b, skromna w detale i wyjasnienia.
  Tutaj i tym razem Pan Profesor bardzo pomogl mi swoja wiedza i szybkoscia postawienia poprawnej diagnozy. Wysoka kultura osobista i uprzejmosc jaka doswiadczylem na wizycie moze byc duza pomaca w calym procesie leczenia i zmagania sie z choroba .
  Bardzo polecam korzystanie z uslug P. Profesora Hladki .
  Waclaw Zietara

 • Opinia z dnia 11.11.2016 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalizm , postawienie diagnozy precyzyjne / w tym odrzucenie przez dodatkową diagnostykę najgorszego wariantu choroby /

 • K

  A ja byłem leczony operacyjnie przez wtedy jeszcze dra n. med. Waldemara Hładkiego niemal 20 lat temu i mogę powiedzieć, że to dobry fachowiec i porządny człowiek. Mój bark po nawykowym zwichnieciu przez 18 lat funkcjonował na wysokich obrotach, aż do kolejnego poważnego urazu i kolejnej operacji ale to już inna bajka. Pozdrawiam i życzę Panu dużo zdrowia.

 • A

  Trafiłam do Profesora Hładkiego jakiś czas temu po wypadku. Byłam po wizytach u paru lekarzy, lecz nie byli w stanie stwierdzić co dokładnie mi dolega. Cieszę się, że dostałam namiar na Profesora. Choć przypadek był dość ciężki zlecił odpowiednie badania, wyjaśniał za każdym razem przebieg leczenia. Polecam Profesora Hładkiego szczególnie w skomplikowanych przypadkach jest to profesjonalny lekarz, konkretny i skromny - co bardzo rzadko się zdarza. Na wizycie tłumaczy krok po kroku przebieg leczenia. Dobrze dobiera zabiegi, nie naciąga na to, co nie jest wcale człowiekowi potrzebne.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Profesor jest bardzo miłym, cierpliwym lekarzem. Dokładnie i "po ludzku" wyjaśnił mi przyczyny schorzenia oraz jak postępować dalej - polecam :)

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Prof. zw. dr hab. n. med. Waldemar Hładki. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie w roku 1982. Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, chirurgii ogólnej i medycyny ratunkowej. Staże zagraniczne w Szwajcarii i Belgii. Przez trzydzieści lat lekarz klinicysta w uniwersyteckich klinikach chirurgicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nadal nauczyciel akademicki na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Autor trzech podręczników medycznych, ponad 270 prac naukowych z dziedziny chirurgii urazowo- ortopedycznej, chirurgii ogólnej i medycyny ratunkowej. Członek zagranicznych prestiżowych towarzystw naukowych, recenzent zagranicznych czasopism naukowych. Redaktor naczelny kwartalnika „Ostry Dyżur”. Konsultant ortopedii i traumatologii w prywatnym szpitalu im. Św. Łukasza w Bielsku Białej. Współpracuje z prywatnym szpitalem im. Świętej Rodziny” w Rudnej koło Rzeszowa. Od 25 lat biegły przysięgły Sądu Okręgowego w Krakowie. Od 15 lat pracuje w przychodni specjalistycznej „Klinika Krakowska”.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Medycyna ratunkowa

Znajomość języków

 • angielski

Zdjęcia