lek.

Waldemar Gachowski

verifiedCreated with Sketch.

Gastrolog

31 opinii +dodaj

Umów wizytę
26 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo, W Centrum Medycznym OMNI Clinic przyjmuję Pacjentów na konsultacje gastroenterologiczne we czwartki. Badania endoskopowe wykonywane są we wtorki od godziny 14:00.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T

  Dr Gachowski – super lekarz pod każdym względem. Prawdziwy fachowiec. Czyni cuda podczas przeprowadzonego badania. Jest bardzo delikatny, ciągle pyta czy nie boli, gdy wykonuje badanie., które przeprowadza bez żadnego znieczulenia - cudotwórca zapewniam. Wszystko dokładnie tłumaczy – do tego przesympatyczny. Takich lekarzy nam trzeba, niezależnie od specjalności.
  Spotkałem się po raz pierwszy z tak wysoką kulturą osobistą lekarza. Tak, pewne sprawy wynosi się zapewne z domu oraz z osobistego charakteru. Takich prawdziwych z powołania lekarzy potrzebuje nasz kraj. Podsumowując wszystkie zalety tak wspaniałego człowieka i lekarza, polecam bardzo wszystkim pacjentom. I jeszcze jedno informacja dla pracodawców – Takiego człowieka trzeba super, powtarzam super wynagradzać, aby nie stracić tak cennego fachowca a zarazem wspanialego człowieka dla pacjenta.
  Tomasz M.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • G

  Dr Gachowski jest miły i uprzejmy. Przeprowadza wnikliwy wywiad, chętnie odpowiada na pytania i udziela wyczerpujących odpowiadzi. Kolonoskopia wykonana przez dr. Gachowskiego w ramach NFZ (bez znieczulenia) była bezbolesna, bezstresowa i delikatna.
  Mam skalę porównawczą - 5 lat temu miałam wykonaną kolonoskopię przez innego lekarza i pomimo znieczulenia była nie do zniesienia.
  Zofia T.

 • G

  Jestem zszokowana ,jak można usprawiedliwiać fakt spania lekarza na dyżurze,przecież on jest w pracy i odpowiada za życie ludzi czy ktoś zgodził sie ztym żeby dróżnik albo pracownik produkcji spał w pracy. miałam podobne zdarzenie z innym oławskim lekarzerm panem Ireneuszem B czuwałam przy mamie z udarem mózgu przez całą noc nikt nie interesował się stanem matki , a kiedy coś złego zaczęło się dziać z mamą poprosiłam pielegniarkę o zawołanie lekarza ona stwierdziła pan doktor śpi. Takie zachowanie lakarza miałona pogorszenie stanu zdrowia mojej matki Czy tak powinno być? Radzę by ci którzy usprawiedliwiają spanie lekarzy na dyżurach mocno się nad tym zastanowili , bo może kiedys oni będą potrzebowali pomocy a pan doktor będzie odpoczywał na dyżuze po ciężkiej pracy w prywatnej klinice

 • G

  Ja mam wieloletnie doświadczenia z Doktorem Gachowskim i są one jak najlepsze. Myślę, że oszkalować człowieka jest bardzo łatwo. Możeby tak Pani Justyna wyjaśniła okoliczności dokładniej? Może Tato Pani Justyny trafił na tzw "R" gdzie rodzina przebywać nie może? Myślę też, że dyżur nocny jest dla każdego człowieka (lekarza czy innej profesji) dużym wysiłkiem i nie służy do udzielania informacji o stanie zdrowia dziadka ani do przepisywania aspiryny na zbicie gorączki dorosłemu!!. Ludzie - Wam się już całkiem w głowach poprzewracało!!
  Dr Gachowski jest świetnym specjalistą. Zabiegi (gastroskopie i kolonoskopie) robi bez znieczulenia tak, że są naprawdę do przeżycia. Jest rzeczowy i kompetentny. Oława to małe miasto. Dużo ludzi się tu zna. Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś wypowiadał się na jego temat inaczej niż w superlatywach. No i znajomi, którzy stracili bliskich są mu wdzięczni za delikatność i zozumienie. Dlatego absolutnie nie zgadzam się z Panią Justyną! Doktora Gachowskiego polecam bo jest bardzo dobrym lekarzem!!

 • ~

  Trafiłam do dr Gachowskiego po drogiej i rozczarowującej wizycie u innego gastrologa. Nastawiona najbardziej negatywnie jak tylko się da. W gabinecie zastałam sympatycznego i uśmiechniętego lekarza. Zrobił bardzo wnikliwy wywiad i zlecił USG jamy brzucha i gastroskopię. Dzięki USG - przypadkiem – okazało się, że posiadam kamień w nerce. Natomiast gastroskopię zrobił Pan Gachowski. Badanie przebiegło bez najmniejszych zastrzeżeń. Zarówno lekarz jak i pielęgniarka obecna w gabinecie, robili wszystko, żeby to nieprzyjemne badanie trwało jak najkrócej i przebiegało w mozliwie najmniej uporczywy dla mnie sposób. Na podstawie badania postawiono diagnozę i przypisano leki.
  Dziwią mnie negatywne opinie. W moim przypadku wszystko było naprawdę super. Dlatego polecam dr Gachowskiego z czystym sumieniem.

 • A

  Zajrzałam tu dopiero po wizycie i jestem zdziwiona negatywami. Lekarz był miły i uprzejmy, wszystko rzeczowo tłumaczył. Badanie - choć nieprzyjemne - poszło gładko. Wyszłam z gabinetu zadowolona, dodam, że wizyta była na NFZ.
  To dopiero diagnostyka, więc nie daję więcej, niż 'polecam'.

 • P

  Jestem pacjentką Doktora w LUX-MEDZIE. Moje odczucia z wizyt są bardzo pozytywne.
  Chętnie ze mną rozmawia o moich problemach zdrowotnych, zleca sporo badań.
  Jestem wstrząśnięta tym ,co napisali wcześniejsi przedmówcy.
  Jeśli to prawda Panie Doktorze, zmień się!

 • J

  Leczę się u tego Pana prywatnie. Nie mam wiekszych zastrzezen. Jest mily i tlumaczy mi zachowania mojego zoladka. Moze spi w czasie dyżurow w szpitalu poniewaz dodatkowo pracuje w prywatnej klinice. Nie wiem, ale nie mam zastrzezen. Podchodzi indywidualnie do pacjenta, wypytuje o choroby, przepisuje badania dodatkowe.

 • W

  Pan Gachowski opiekował sie moim dziadkiem. Przez cały pobyt dziadka w szpitalu spotkania z tym człowiekiem nie należały do przyjemnych. Był opryskliwy, niemiły i nie można było od niego uzyskać żadnych informacji o stanie zdrowia schorowanego starszego człowieka. A starszych ludzi traktował jak obywateli drugiej kategorii, którym już nic sie nie należy i nie mają prawa do należytej opieki. A co do wcześniejszej opinii to sam pracuje na nocne zmiany i jak większość ludzi pracujących w takim systemie nie wyobrażam sobie snu...dlaczego ?? ponieważ grodziłoby to różnego rodzaju konsekwencjami chociaż nie tak dużymi jak sen Pana doktora na dyżurze!! On odpowiada za najcenniejszą dla człowieka wartość jaką jest zdrowie i życie a nocne dyżury nie są obowiązkowe jest to dodatkowy łatwy zarobek dla lekarzy!! Jeśli ktoś czuje się zmęczony to nie powinien podejmować się tak ogromnej odpowiedzialności !!!

 • J

  Pan dr Gachowski jest fantastycznym lekarzem. Należy pamiętać, że jest jednocześnie człowiekiem I JAKO CZŁOWIEK MA TEŻ PRAWO DO SNU NAWET PODCZAS DYŻURU!!!! Nigdy nie zapomnę, jak opiekował się moją ponad osiemdziesięcioletnią Babcią. Jest bardzo dobrym fachowcem a wszystkim tym, którzy czują się tak dotknięci jego "niecierpliwym" zachowaniem po wielogodzinnych często dyżurach, zalecam przemyślenie swojego "beznagannego" zachowania w swoim miejscu pracy, w domu, w sąsiedztwie i na ulicy.
  Z całego serca polecam wszystkim dr Gachowskiego!!!!!

Doświadczenie i kwalifikacje