Adres

Zygmunta Modzelewskiego 58a/104, Mokotów, Warszawa
Centrum DBT Emocje

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Blik, + 1 więcej
22 273..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Proszę o kontakt bezpośredni Prowadzimy grupy DBT dla osób z borderline/intensywnymi emocjami - ilość miejsc ograniczona. Prowadzę psychoterapię osób ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Borderline
 • Zaburzenia osobowości
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Diagnoza psychologiczna


Zygmunta Modzelewskiego 58a/104, Warszawa

od 150 zł

Centrum DBT Emocje

w zależności od tego kto przeprowadza, 150-250


Psychoterapia grupowa


Zygmunta Modzelewskiego 58a/104, Warszawa

od 150 zł

Centrum DBT Emocje

trening umiejętności terapii dialektyczno-behawioralnej 150/190 zł, 120 minut


Terapia / Wizyta na Cito w niedzielę ( indywidualne umówienie godziny )


Zygmunta Modzelewskiego 58a/104, Warszawa

od 250 zł

Centrum DBT Emocje

kontakt poprzez FB emocjepro


Terapia dialektyczno-behawioralna (DBT)


Zygmunta Modzelewskiego 58a/104, Warszawa

od 250 zł

Centrum DBT Emocje

w zależności u kogo (doświadczenie) cena zaczyna się od 150 za godzinę

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Praca nad sobą z Vivian to naprawdę przyjemność. Bije od niej niesamowita charyzma , która zachęca do życia. Podczas sesji Vivian potrafi w ułamek sekundy ,, rzucić „ dokładnymi wynikami badań naukowych , które przekonują , że nie zawsze wszystko jest takie jak myślimy. ( przecież nie będziemy kłócić się z naukowcami ?:))Jednocześnie wspiera we wszystkich ciężkich dla nas momentach , nie mydląc oczu , że problem nie istnieje ale pokazując wnioski jakie można wyciągnąć z danej sytuacji i tym , iż ciagle jest przy nas.
Zaburzenie osobowości typu borderline to duże wyzwanie dla terapeuty. Niby to lęk , złośc niby depresja ?No właśnie-niby. W tym zaburzeniu super mieć przy sobie kogoś kto dokładnie rozumie specyfikę tego zaburzenia , tą niestabilność , kogoś kto potrafi być przy nas nawet jeśli drugi raz popełnimy ten sam błąd , nie wmawiając nam , że mamy patrzeć pozytywnie czy , że za mało się staramy . Podczas terapii zaczynamy patrzeć pozytywnie ale nie przymuszeni złością czy frustracja a mega determinacja i spokojem z jakim Vivian towarzyszy nam codziennie.
Mogę powiedzieć , że po paru miesiącach terapii , pomimo , że oczywiście nadal jest ciężko , potrafię czerpać naturalna satysfakcję z kontaktów z ludźmi ( co przy fobii społecznej jest mega ciężkie ),rozumieć innych , to -że każdy kieruje się chęcią przetrwania i obiera sobie swój własny sposób bycia . Czuje się ważna , zrozumiana, uczę się wyznaczać własne granice bez poczucia ,że to coś złego.
Jestem wdzięczna , że mogę pracować z kimś tak superhiper jak Vivian.
Polecam też formę terapii online- super opcja dla osób które są z poza Warszawy. Pracuje tak z Vivian a absolutnie nie zmienia to nic w mojej terapii ( miałam już terapie na żywo , a kontakt i relacja tutaj online są paradoksalnie większe niż wcześniej na żywo)

mgr Vivian Natalia Fiszer

O rety! Alicja, dopiero zauważyłam Twój przemiły komentarz :) będę jeszcze dziękować Ci za niego "osobiście".

Widzę zmiany jakie wprowadzasz i to naprawdę wielki przywilej, że mogę towarzyszyć Ci na tej drodze.

Marsha Linehan mówi o terapii osoby wrażliwej (jakoś wolę to określenie niż BPD) że to jak wyciąganie kogoś z płonącego pokoju, ta osoba musi przejść przez ogień a my musimy ją przez to przeciągnąć, mimo że to tak boli (ale powstanie w tym pokoju nie jest dobrym pomysłem)
To naprawdę trudne, żeby nie szarpnąć za mocno, wiedzieć kiedy zatrzymać się na chwilę, a kiedy znowu popchnąć.

Błędy są częścią uczenia się :) przykro mi, że tyle osób żyło w środowisku gdzie tego błędu popełniać im nie było wolno. Tak że nauczyły się, że trzeba być idealnym by zasłużyć na skrawek miłości. A my wszyscy przecież zasługujemy na miłość i szacunek z racji tego że jesteśmy ludźmi.

Trudno mi będzie teraz doskoczyć do tego superhiper :) :) żartuję, nadal będziemy się obydwie starać jak najlepiej potrafimy by wyjść z pokoju i wciągnąć haust świeżego powietrza! A stamtąd to już możemy iść wszędzie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum DBT Emocje Terapia dialektyczno-behawioralna (DBT)

Polecam z całego serca.
Na terapie zgłosiłem się 1,5 roku temu i jest to najlepsza decyzja w moim życiu. Vivian ma super profesjonalne podejście do pacjenta, jest bardzo wrażliwa i wspierająca ale jednocześnie stanowczo prowadzi do celu.Dzięki terapii nauczyłem się radzić sobie z trudnymi emocjami i zmieniać życie na lepsze. Praca z Vivian to czysta przyjemność.

mgr Vivian Natalia Fiszer

Dziękuję Ci bardzo, to naprawdę bardzo miłe czytać takie słowa. Z Tobą również doskonale się pracuje :) Cieszę się z każdej zmiany jaką wprowadziłeś i jeszcze wprowadzisz. Mam nadzieję, że z każdym dniem, miesiącem, wszystko się jeszcze lepiej ułoży. Wszystkiego Najlepszego (jakoś "dobrego" wydaje się za mało)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum DBT Emocje Terapia dialektyczno-behawioralna (DBT)

Zaczne od tego,że uczestniczenie w terapii z Panią Vivian to wielki zaszczyt,przywilej i wyróżnienie i kto ma taką możliwość ten jest szczęściarzem.Czasami życie i problemy nas wrażliwych ludzi przytłaczają swoją wielkością ,tak jak przytłacza nas potęga błękitnego nieba i wtedy z bezsilności padamy na kolana.Dzięki radom Pani Vivian można wszystko zaakceptować,a nawet przyzwyczaić się do trudnych doświadczeń i emocji i zachować optymizm.Pani Vivian swoim głosem,słowami,spojrzeniem potrafi wzbudzić specyficzne poczucie grzeczności które jest charakterystyczne dla wrażliwych ludzi,nawet u ludzi grzesznych i zbuntowanych,co świadczy,że jest wspaniałą wychowawczynią i mentorką.Gdy potrzeba, to jest łagodna i współczująca jak matka,albo stanowcza i pragmatyczna jak ojciec.Można poczuć się przez nią zaopiekowany,wysłuchany,a co najważniejsze wyczòwa się że ona nam rzeczywiście wspòłczuje i to kolejny dowód na jej dużą wrażliwość.Kontroluje cały proces psychoterapeutyczny,szczegółowo nadzoruje czy się wykonuje prace domowe i świetnie zarządza emocjami swoich pacjentów jak i swoimi,nakierowuje ich na właściwe rozwiązania problemów.Jako osoba należąca do wielu organizacji LGBT i dzieląc się z Panią tą informacją,stwierdzam że Pani Vivian jest bardzo tolerancyjna.Dzięki niej w skołowanych myślach wraca ład,czyni to posługując się ogromnym doświadczeniem i wiedzą.Swietnie się z Panią Vivian rozmawia,dzielę z Panią Vivian wspólne pasje i zainteresowania i Pani Vivian jest fanem sztuki ja:).Mogę Panią Vivian z czystym sercem polecić każdemu.

mgr Vivian Natalia Fiszer

Dziękuję za miły komentarz ale Pan nigdy nie był moim pacjentem, proszę pójść po pomoc dla siebie i zająć się swoimi problemami. Bardzo proszę nie zostawiać mi komentarzy (w różnych miejscach), wiadomości, czy przychodzić na spotkania

Moim błędem było wspierać Pana przez jakiś czas poprzez rozmowy na messengerze, dobrze Pan wie, co Pan później robił...

jeszcze raz: proszę o niekontaktowanie się ze mną


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum DBT Emocje Terapia dialektyczno-behawioralna (DBT)

Żadnego czary-mary, zero hokus-pokus. Rzeczowe porady będące remedium na konkretne problemy. Z podbudową opartą na metodach znajdujących odzwierciedlenie w nauce , a nie w czyichś przekonaniach czy uleczającym dotyku. Efekt? Lepsze życie, lepsza relacja, lepsze samopoczucie. Poza tym trafiona diagnoza ADHD, potwierdzona przez doświadczonego lekarza. To były odkrywcze spotkania, zmieniające spojrzenie na wiele kwestii. Mocno pozdrawiam!

mgr Vivian Natalia Fiszer

Bardzo dziękuję Ci za Twoją wytężoną pracę nad sobą, wierzę że efekty stosowania tych metod będą procentować jeszcze bardzo długo a życie będzie dla Ciebie łaskawe, nie mogę się doczekać dokończenia pewnych rzeczy ;) Trzymam za to i nie tylko za to kciuki!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum DBT Emocje Terapia dialektyczno-behawioralna (DBT)

Do Vivian na terapie zgłosiłam się pare lat temu i była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Nigdy wcześniej nie poznałam tak empatycznego i zaangażowanego terapeuty, a paru ich było. Nie miałam łatwego życia, a brak umiejętności związanych z regulacją emocji wprowadzała mnie w głębokie stany depresyjne. Dzięki Vivian zrozumiałam swoje emocje, skąd się one biorą i jak mogę sobie z nimi radzić. W sytuacjach kryzysowych zawsze mogłam liczyć na jej wsparcie za co jestem ogromnie wdzięczna. Każde spotkanie jest przeprowadzane w przyjaznej atmosferze i co dla mnie ważne zawsze odbywa się punktualnie. Nigdy tez nie zdarzyło mi się minąć z innym pacjentem także pełna anonimowość jest zachowana. Generalnie w mojej opinii to taki anioł w ludzkiej skórze który przynosi ukojenie zranionym duszom. Dziękuje ze jesteś

mgr Vivian Natalia Fiszer

dziękuję Ci bardzo za te wszystkie miłe słowa i przesyłam ciepłe uściski. Bardzo cieszę się, że mogłam i mogę nadal towarzyszyć Ci w tym naszym dziwnym czasami a czasami ciężkim ale też fajnym życiu. Tak, myślę że taka możliwość skontaktowania się jest b ważna (nie wyobrażam sobie inaczej) tak jak konkretne umiejętności i psychoedukacja zamiast wyłącznie rozmowy. Choć sukces jest Twoim osiągnięciem, ja tylko stoję z boku i czasami wtrącę 3 grosze :)


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum DBT Emocje Terapia dialektyczno-behawioralna (DBT)

Praca z Vivian Fiszer to czysta przyjemność. Jest to terapeutka niezwykle profesjonalna, wrażliwa na innych, empatyczna, wspierająca i przede wszystkim mająca ogromną wiedzę i doświadczenie. Nauczyła mnie samoakceptacji, radzenia sobie z emocjami i imulsywnym zachowaniem, ale co najważniejsze pokazała mi drogę do pięknego życia wartego przeżycia. Jej pasję i miłość do swojej pracy widać na każdym kroku. Jestem wręcz zaszczycona mogąc pracować z taką osobą, dlatego wszystkim z całego serca polecam terapię u Vivian Fiszer.

mgr Vivian Natalia Fiszer

bardzo, bardzo dziękuję za komentarz i mówię nawzajem! Cieszę się, że korzystasz z umiejętności i tak ciężko nad sobą pracujesz, ja również czuję się zaszczycona móc towarzyszyć Ci i Cię wspierać, to naprawdę wiele znaczy. Wierzę że umiejętności będą procentować z roku na rok, a Ty czuć się lepiej i lepiej :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum DBT Emocje Terapia dialektyczno-behawioralna (DBT)

Wyjątkowo uważna, życzliwa i kompetentna specjalistka. Z moją diagnozą (BPD) u innych psychologów często spotykałam się z niechęcią, brakiem zrozumienia, nieskutecznymi metodami terapii. Dopiero kiedy trafiłam do Vivian Fiszer, dostrzegłam światełko w tunelu. Podczas każdego spotkania czułam się wysłuchana, zrozumiana, a jednocześnie nakierowana na nowe, lepsze rozwiązania.
Po długiej już współpracy trudno mi opisać wdzięczność, jaką czuję za efekty terapii. Wreszcie dostałam narzędzia, dzięki którym mogę odzyskać kontrolę nad swoimi emocjami i zachowaniami. Życie nie jest już tylko gmatwanina lęku, smutku, wstydu i nie wiadomo w sumie czego jeszcze. Jest więcej spokoju i radości. A najważniejsze, że reraz wiem, co robić, żeby te proporcje nadal zwiększały się na rzecz lepszego życia.

mgr Vivian Natalia Fiszer

Bardzo dziękuję za ten wspaniały komentarz, to niezwykle motywuje do dalszych działań. Nie wiem jak go przeoczyłam :( przykro mi z tego powodu.
Cieszę się jednak że metody pomagają, tak narzędzia DBT są super (my terapeuci też je ćwiczymy), każdy powinien je poznać, by lepiej sobie radzić. Tak wiele pozytywnych rzeczy napisałaś że wręcz mnie zatkało (a jak wiadomo nie zdarza się to często) Życzę Ci żeby tego spokoju było ciągle więcej i więcej, no i radości oczywiście i śmiechu :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum DBT Emocje Terapia dialektyczno-behawioralna (DBT)

Szczerze polecam zarówno terapię indywidualną jak i grupową. Terapia pomogła mi zdiagnozować problemy i nauczyć się umiejętności pomagających mi w codziennym życiu. Diagnoza pomogła mi dobrać leki i lepiej zrozumieć siebie.
PS. Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych!

mgr Vivian Natalia Fiszer

Bardzo dziękuję za Pani komentarz, to wiele dla mnie znaczy. Cieszę się, że jest Pani zadowolona z pracy ze mną oraz z zajęć grupowych. Nasze gabinety są otwarte dla wszystkich Pacjentów dla nas wszystkich w naszym Centrum ogromny zaszczyt móc pracować z Państwem i uczyć umiejętności DBT. Niestety nie da się tu wkleić emoji z nasza ulubiona tęczowa flaga :( Wszystkiego dobrego -AK


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum DBT Emocje Terapia dialektyczno-behawioralna (DBT)

Dzieki terapii znowu widze swiat w kolorach. Terapia dala mi nadzieje na lepsze zycie i mozliwosc cieszenia się z malych rzeczy. Bardzo ciepla i cierpliwa osoba, dajaca wiare w ludzi i w terapie ogolem. Dzieki terapii u Anity dostalam wiele narzedzi do radzenia sobie ze swoimi problemami. Dziekuje dziewczyny ❤

mgr Vivian Natalia Fiszer

:) bardzo dziękujemy za ten przemiły komentarz i przepraszamy że dopiero odpisujemy :(
Cieszymy się że DBT pomaga. Tak, wierzę że sobie poradzisz, dzięki narzędziom i swojej sile- powodzenia! (AK)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum DBT Emocje

Podjęcie i wytrwanie w terapii dialektyczno-behawioralnej z Vivian Fiszer to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu! Odkąd pamiętam nie radziłam sobie z emocjami, nie umiałam budować relacji z ludźmi (asertywność na poziomie zerowym), ulegałam szkodliwym impulsom, czułam się straszliwie zagubiona w świecie i nie rozumiałam sama siebie. Wpadłam w ciężką depresję i sięgnęłam dna... Szukałam pomocy przez kilka lat i próbowałam wielu różnych, dziwnych metod (ayahuasca, bioenergoterapia, New Age itp.) oraz metod konwencjonalnych takich jak leki i terapia psychodynamiczna. Z wyżej wymienionych odpowiednio dobrane leki, faktycznie pomogły mi stanąć na nogi, ale dopiero umiejętności DBT i sesje z Vivian spowodowały, że zaczęłam „normalnie” funkcjonować w społeczeństwie. Moja sytuacja życiowa uległa zmianie na lepsze.

Vivian jest skarbnicą wiedzy psychologicznej i pomogła mi zrozumieć, skąd się wzięły moje problemy psychiczne i, przede wszystkim, jak je rozwiązać. Po każdej sesji wychodziłam zainspirowana i uzbrojona w metody, dzięki którym łatwiej mi było stawić czoła wyzwaniom codzienności. Pojawiło się wiele insightów na temat relacji romantycznych, dzięki czemu od 5 miesięcy udaje mi się tworzyć piękną relację z drugim człowiekiem. Podjęłam również niełatwą decyzję o zmianie ścieżki zawodowej. Życie nie stało się łatwiejsze dzięki terapii, ale ja stałam się silniejsza i bardziej świadoma.

Vivian jest osobą niezwykle empatyczną, ale też stanowczą i pełną pasji do swojej pracy. Czuję ogromną wdzięczność, że spotkałam ją na swojej drodze i każdemu, kto jest teraz w trudniejszym momencie życia, szczerze polecam tę terapię! Naprawdę warto :) Dziękuję.

mgr Vivian Natalia Fiszer

Ja też dziękuję Tobie, bo przecież najbardziej zależy mi na tym, żebyś właśnie szła do przodu! To największa radość dla mnie, kiedy widzę, że z taką determinacją zmieniasz siebie i świat wokół Ciebie. To naprawdę niezwykłe móc uczestniczyć w Twojej drodze i mieć przywilej wejścia do Twojego świata. Tak bardzo boimy się odkryć, ujawnić naszą wrażliwość, terapia i zmiana siebie to kroki świadczące o wielkiej odwadze.
Oczywiście relacje romantyczne to jest najwyższy level trudności, wtedy otwierają się najgłębsze rany. Ale właśnie tym bardziej warto zaryzykować, tylko kiedy otworzymy rany- mogą się ładnie zagoić. Możemy nauczyć się jak radzić sobie z poczuciem odrzucenia, co robić kiedy zalewają nas negatywne emocje, jak zaakceptować odczucie braku, czy pustki, które mogą się pojawiać. To wszystko Tobie się udaje i to jest niesamowite!
Zmiana zawodu- to też odwaga! Naprawdę podziwiam- całkowite wyjście ze swojej strefy komfortu, determinacja, wiara że się uda (albo przezwyciężanie zwątpienia). Motywowanie się do nauki, żmudnej i codziennej. Niesamowite!
Bardzo mi miło że terapia ze mną odniosła skutek, wierzę że jej efekty (to też pokazują badania naukowe) będą procentować z roku na rok. Ja oczywiście zawsze mogę też coś podpowiedzieć :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

28 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące uzależnienia

  W jaki sposób można pomóc komuś kto zażywa narkotyki, a w żadnym wypadku nie chce się leczyć? Złożenie wniosku do sądu o przymusowe leczenie nic nie dało, do psychiatry nie chce pójść, a jest z nim coraz gorzej. Do tego ma inne problemy zdrowotne, które z powodu braku świadomego myślenia ignoruje i lekceważy. Jest coraz gorzej, staje się agresywny, a za chwilę pokorny, robi rzeczy całkowicie odbiegające od normalnych zachowań. Wykańcza siebie i bliskich. chemy mu pomóc, ale jesteśmy bezradni...

  Strasznie mi przykro, że przechodzą Państwo przez koszmar jakim jest zażywanie narkotyków przez osobę bliską :(
  Faktycznie zdarza się czasami, że osoby zmuszone w jakiś sposób do leczenia po jakimś czasie znajdują własną motywację, by zmieniać swoje życie. Niestety dużo częstszy jest przypadek odwrotny, że zmuszanie kogoś do leczenia nie przynosi skutków.
  Niezwykle ważnym w tej sytuacji jest zadbanie o siebie, o swoje życie (bo często o nim zapominamy w tych okolicznościach), a także nauczenie się postępowania w stosunku do osoby uzależnionej. W dodatku nasze dzieci, ale także ludzie dorośli uczą się przez naśladowanie.
  Dlatego najlepszym sposobem namówienie kogoś do pójścia na terapię jest chodzenie na nią samemu i pokazanie w ten sposób, że terapia działa, że czujemy się dzięki niej lepiej, że nasze życie zmienia się na lepsze. Nie twierdzę, że to niezawodna metoda, bo takich nie ma, ale na pewno warto spróbować.
  Życzę Państwu siły, cierpliwości, mam nadzieję, że sytuacja się zmieni, że osoba ważna dla Was wyzdrowieje i zmieni swoje życie.

  mgr Vivian Natalia Fiszer

 • Pytanie dotyczące depresja

  Byłem z dziewczyną 2 dni ale bardzo się w niej kochałem. Wcześniej przyjaźniliśmy się. Teraz mam depresję i nie wiem jak sobie z nią poradzić. I chodzę z nią do klasy

  :( bardzo mi przykro, że masz takie doświadczenie. To mega trudna sytuacja, złamane serce boli, niewiele można zrobić żeby nie bolało, szczególnie jeśli widzimy tę osobę często. (łatwiej jest kiedy zerwiemy kontakt) na moim blogu opisuję w wielu artykułach co można zrobić, wyszukaj "Złamane serce- jak przetrwać".
  Możesz też porozmawiać z rodzicami (znajdziesz u nas schemat jak to zrobić) "Jak powiedzieć rodzicom o problemach psychicznych, psychologu"
  My akurat nie pracujemy z młodymi osobami, ale są fajni psychologowie, którzy wesprą Cię w tej trudnej sytuacji.

  "Podstawową metodą po rozstaniu, jest działanie przeciwne do emocji, w tym wypadku miłości: zerwanie (przynajmniej na jakiś czas) kontaktu. Nie spotykamy się, nie dzwonimy, nie piszemy, nie oglądamy wspólnych zdjęć. Nie myślimy o tej osobie. Jeśli nie potrafimy tego wykonać, działamy skrajnie: blokujemy, kasujemy FB/instagramy/snapchaty. Są nawet badania na temat tego, że osoby, które wyrzuciły swojego partnera z FB (po zerwaniu) szybciej dochodziły do siebie, że sam kontakt online (mimo braku innego kontaktu) może utrudnić zaleczenie ran.

  Dlaczego ?

  Otóż każdy kontakt uruchamia w naszym mózgu centrum przyjemności (dopamina) i sprawia, że tęsknota się wzmaga – chcemy więcej. Ta metoda pomocna jest na każdym etapie, choć oczywiście trudna, szczególnie jeśli mamy wspólne sprawy (zawodowe, finansowe, dzieci) uwierzcie mi jednak, że to absolutnie konieczne, jeśli chcecie zmniejszyć swoje cierpienie. Jeśli chcemy pozostać przyjaciółmi z ex warto zaczekać, aż nasze mózgi się uspokoją.
  Z tego samego powodu nie słuchamy wspólnych piosenek, nie oglądamy wspólnych filmów, nie chodzimy w miejsca, które nam przypominają nasz związek. Na początku unikamy wszelkich bodźców, które mogą nam przypomnieć ukochaną osobę."

  mgr Vivian Natalia Fiszer

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Proszę o kontakt bezpośredni Prowadzimy grupy DBT dla osób z borderline/intensywnymi emocjami - ilość miejsc ograniczona. Prowadzę psychoterapię osób ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Borderline
 • Zaburzenia osobowości
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Artykuły (1)

Powiązane wyszukiwania