Umów wizytę Zapytaj lekarza
36 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Życie lekarskie Pan Tuyen zaczął w 1970 r., kiedy dostał się do Akademii Medycznej Ha Noi. W czasie studiów uzyskał bardzo wysoko ocenione osiągnięcie naukowe przez Akademię Medyczną… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Akupunktura 30 min 50 zł
  Elektroakupunktura 30 min 60 zł
  Akupresura 30 min 65 zł
  Katgut-implantacja dla dorosłych 300 zł
  Bańki 30 min 50 zł
  Masaż leczniczy 30 min 65 zł
  Masaż leczniczy 60 min 120 zł
  Masaż relaksacyjny 90 min 160 zł
  Drenaż limfatyczny 60 min 120 zł
  Masaż gorącymi kamieniami 90 min 170 zł
  Akupunktura 45 min 70 zł
  Elektroakupunktura 45 min 80 zł
  Akupresura dla kobieta w ciąży przyśpieszająca poród x 30 min 65 zł
  Katgut-implantacja dla dzieci 250 zł
  Leczenie ogniem piołunu 20 min 40 zł
  Masaż leczniczy 45 min 90 zł
  Masaż relaksacyjny 60 min 110 zł
  Drenaż limfatyczny 30 min 65 zł
  Masaż gorącymi kamieniami 60 min 130 zł
  Konsultacja bezpłatna

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Metoda- Katgut-ImplantacjiUsługa: konsultacja bezpłatna

  Po przedstawieniu i omówieniu moich aktualnych dolegliwości tzn. bóle głównie lewej strony ciała (staw biodrowy, kolanowy i barkowy, a także mrowienie i drętwienie mięśni prawego uda, lekarz zaproponował dokonanie zabiegu metodą katgut implantacji ze względu na ścisły związek tych dolegliwości z wieloletnim zwyrodnieniem kręgosłupa lędźwiowego. Zgodziłem się na ten zabieg, który wykonany został niezwłocznie. Sam zabieg wykonany został sprawnie i praktycznie bezboleśnie. Mam nadzieję, że jego efekty okażą się skuteczniejsze niż tradycyjne zabiegi rehabilitacyjne, którym poddawałem się w ciągu wielu ostatnich miesięcy.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz profesjonalnie wytłumaczył mi jaki zabieg będzie wykonywał i jakie są wyniki leczenia.Przed zabiegiem bardzo dokładnie zapoznał się z moimi badaniami,które przyniosłam na pierwszą wizytę.Lekarz bardzo profesjonalnie prowadzi pacjenta.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Metoda- Katgut-ImplantacjiUsługa: katgut-implantacja dla dorosłych

  Trafiłam do Pana Dr. z bólami mięśni i stawów. Od prawie 3 lat mam niezróżnicowaną chorobę tkanki łącznej. Leczona jestem sterydami i Metexem. Żyłam w ciągłym bólu stawów, do tego jeszcze depresja. Po konsultacji u Dr. Van, poddałam się akupunkturze metodą Kat Gut. Jestem właśnie po pierwszym zabiegu i co najciekawsze jak dotąd nie ma żadnych bóli. Jestem spokojna i się wysypam. Będę kontynuowała te zabiegi, bo wiem, że warto. Dr. Van jest świetnym lekarzem, Bardzo miły i rzeczowy. Wszystko szczegółowo wyjaśnia. Polecam każdemu metodę KatGut, szczególnie przy bólach mięśni i stawów.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Metoda- Katgut-Implantacji

  Córka ma silne azs. Wszedzie leczona przez rok czasu. Nikt nie był jej wstanie pomóc. Tylko ładowali sterydy że dostala posterydowe zapalenie skóry. Od listopada nie bierze sterydu, raz bylo lepiej raz gorzej. Ale w ostatnich dniach strasznie sie nasiliło. Dostałam namiary od dziewczymy z fb. Jechałam z kłodzka do Warszawy z ceptycznie nastawiona bo juz nie wierzylam w nic. Lekarz zrobił na mnie rewelacyjne wrażenie bo zanim podjął decyzje o nakuwaniu córki przeprowadził zemną pół godzinną rozmowe przeczytał wszystkie wyniki i wypisy ze szpitali. Co mnie bardzo zdziwiło nie prosił o zapłate przed zabiegiem tylko dopiero po zabiegu, gdzie o innych lekarzach nie moge powiedziec, bo pierw kasa a potem leczenie tak robią. Podejscie ma fachowe i ciepły dla dzieci spokojny z sercem. Po 30 minutach rece mojego dziecka byly piekne po 30 minutach zabiegu. Przyjechalismy do kłodzka i wszystko zeszlo nie ma plam ani sie nie drapie. Jestem w szoku. Panie doktorze jestem bardzo ale to bardzo panu wdzięczna za pomoc mojemu dziecku życze panu dużo zdrowia żeby pan mógł leczyc dalej tych biednych naszych Polaczków którym nie chcą pomóc nasi lekarze. Którzy tylko widzą leczenie sterydami i antybiotykami. Jestem miło zaskoczona zachowaniem pana do pacjenta i dziekuje pani która panu pomagała przy moim dziecku młoda osoba ale podejscie ma które nie jeden lekarz mógłby jej pozazdroscic. Przywrocil mi pan nadzieje na dalsze życie bez ciągłego latania po lekarzach i martwienia sie zdrowiem mojego dziecka. Nigdy nie bede panu wstanie sie odwdzięczyc za to co pan dla nas zrobił, jedynie moge tylko opisac na forum i podziekować. Serdecznie dziekujemy panie doktorze. Życzymy zdrówka.

 • D

  Jestem pacjentką Pana Doktora od jesieni 2017 roku. Przyszłam z bólem kręgosłupa, bólem nóg i odcinka lędźwiowego. Pan Doktor przeprowadził wnikliwy wywiad, obejrzał rezonans i zaproponował implantację katgut. Tak, jak powiedział do tygodnia mogę czuć dyskomfort, ale nastąpi znaczna poprawa. I tak było. Przyszła ulga. Wszystkie napięcia ustąpiły. Zabieg powtarzam co trzy tygodnie. Leczony jest nie tylko kręgosłup, ale też układ pokarmowy i niedoczynność tarczycy. Po 5 zabiegach robiłam badania hormonów tarczycy i jest zdecydowana poprawa. Nadal jestem bez leków hormonalnych.Żołądek nie boli. Jestem spokojniejsza i bardziej rozluźniona. Dużo lepiej ćwiczę. Zdecydowanie zwiększyła się elastyczność ciała. Dla mnie metoda implantacji katgut jest bardzo skuteczna. Jeszcze pojawiają się bóle kręgosłupa, ale po zabiegu szybko wracam do formy. Wierzę, że wyjdę na prostą. Cieszę się, że znalazłam Pana Doktora. Zaryzykowałam.Przeczytałam opinie i potwierdziło się, że jest dobrym lekarzem. Dziękuję

 • K
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Metoda- Katgut-ImplantacjiUsługa: przewlekły katar trwający 7 miesięcy i zatkane zatoki

  Już następnego dnia po zabiegu katgutimplantacji ,ustąpił trwający 7 miesięcy przewlekły katar i zatkane zatoki,w końcu mogłam normalnie oddychać i funkcjonować.Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia

 • A
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Metoda- Katgut-ImplantacjiUsługa: zapalenie stawu kolanowego

  5 tygodni temu zgłosiłem się do Pana doktora z ostrym zapaleniem zwyrodniałego stawu kolanowego. Zastosowano u mnie metodę Katgut i dolewgliwosci całkowicie zniknęły i do tej pory nie pojawiły. Już nie muszę stosować farmakologii ani żadnych innych zabiegów.
  Pan doktor jest ciepłym i życzliwymczłowiekiem oraz kompetentym lekarzem.
  Gorąco polecam wszystkim i na pewno będę korzystać z tej metody leczenia.
  Grażyna F.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Cudowna, skuteczna metoda na wszystkie dolegliwości .
  13-to letnia córka ma wyleczony trądzik , nadwrażliwość jelit i wątrobę.
  10-cio letni syn , trafił na akupunkturę z duża gorączką , anginą. Po trzech zabiegach był zdrowy.
  Ja korzystam z metody katgut .
  Nie choruje od lat , system nerwowy mam cudownie wyciszony a napięcia mięśniowe znikają natychmiast. Utrata wagi i wody po drugim zabiegu bardzo widoczna.
  Polecam wszystkim na wszelkie dolegliwości . Cudownie ze takie miejsce jest juz w Polsce

  Grażyna Lambach

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Metoda- Katgut-Implantacji

  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Mam problem z wątroba, jelita i,, problemy skórne. Metoda Katgut-implantacja wyraźnie pobudzila moje siły życiowe. Dostałem zastrzyk energii, pobudzilo to mój apetyt. Wyraźnie zmniejszył mi się stan zapalny w ciele, rozjasnila mi się cera. Na pewno będę kontynuował terapię.

 • S
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Metoda- Katgut-ImplantacjiUsługa: migreny, stres, kłopoty hormonalne, nadspożycie piwa i słodyczy

  Jestem zachwycona efektami. W zasadzie trafiłam z powodu migreny, jednak powiedziałam także o moich innych problemach, jak duży stres; jestem w niezwykle trudnej sytuacji życiowej i w efekcie zajadłam ten stres słodyczami i zapijałam piwem. Już po pierwszym zabiegu, praktycznie zrezygnowałam z niezdrowych słodyczy, zastąpiłam je suszonymi owocami i miodem bez najmniejszego problemu i bez żalu a z piwa zrezygnowałam zupełnie, także bez poczucia straty a co jeszcze ważniejsze nie zastąpiłam go innym alkoholem ani nie wróciłam do palenia, z którym rozstałam się 2,5 roku temu! Migreny też ustąpiły. Czuję się tez znacząco lepiej tak ogólnie a wszyscy twierdzą, że wyglądam lepiej, ładniej! serdecznie polecam. Można zwracać się do Pana Doktora ze wszystkim!

Pytania pacjentów (11)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Życie lekarskie Pan Tuyen zaczął w 1970 r., kiedy dostał się do Akademii Medycznej Ha Noi. W czasie studiów uzyskał bardzo wysoko ocenione osiągnięcie naukowe przez Akademię Medyczną Ha Noi. Po ukończeniu studiów, w roku 1976, Pan Tuyen został wykładowcą na Akademii Medycznej w Hanoi, Wietnam. Już podczas studiów oraz pracy naukowej, jego wielka pasja oraz pragnienia dotyczące zachowania i rozwijania tradycyjnej wietnamskiej medycyny w dziedzinie akupunktury, akupresury oraz masażu leczniczego, skłoniły dr Tuyen do nieustannego poszukiwania informacji oraz poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności na ten temat w Wietnamskim Instytucie Tradycyjnej Medycyny. Od roku 1985 przebywa w Polsce, jako stypendysta doktoranta naukowego w Krakowie. W roku 1990 obronił pracę doktorancką na Akademii Medycznej w Krakowie. Od 1991 roku dr Nguyen należał do pierwszych azjatyckich lekarzy stosujących metody akupunktury, akupresury oraz masażu leczniczego w leczeniu pacjentów w Ośrodkach medycznych w Krakowie. Swoją metodą wyleczył kilka tysięcy pacjentów. Spośród nich wielu pochwaliło życzliwość doktora w podejściu indywidualnym do każdego pacjenta, a także doceniło efektywne rezultaty zabiegu metodą tradycyjnej medycyny wietnamskiej. Ponadto, pacjenci wyrazili swoje głębokie zadowolenie oraz podziękowanie dla dr Tuyen, które zostały opublikowane w gazetach „BĄDŹ ZDRÓW”, „TWÓJ UZDROWICIEL” oraz „KRAKOWSKA GAZETA”
  Dr Le Thuy Oanh jest autorką metody Katgut-Implantacji (Catgut Embedding), polegającej na specjalnej i niekonwencjonalnej metodzie akupunktury, która została wysoko doceniona nie tylko na Węgrzech, ale także na całym świecie. Dzięki swojemu zamiłowaniu oraz chęci pogłębienia swojej wiedzy w zakresie medycyny naturalnej, dr Nguyen Van Tuyen udał się do Wietnamskiego Instytutu Rehabilitacji w Budapeszcie. Po roku spędzonym na rozwijaniu swoich umiejętności dotyczących niekonwencjonalnej metody akupunktury w instytucie na Węgrzech, otrzymał certyfikat, jako specjalista drugiego stopnia w leczeniu niekonwencjonalną metodą Katgut-Implantacji. W listopadzie 2014 r. razem z partnerami otworzył w Warszawie Wietnamski Instytut Rehabilitacji Metodą Katgut – Implantacji. Żywi nadzieję, że z czasem będzie on godnym zaufania miejscem do leczenia metodą Katgut-Implantacji oraz innymi metodami tradycyjnej medycyny wietnamskiej, mającej na celu polepszenie stanu zdrowia pacjentów oraz rozpowszechnianie kultury wietnamskiej wśród społeczeństw współczesnej Europy, w tym Polski.

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Hanoi
 • Akademia Medyczna im. Mikołaja Kopernika w Krakowie

Znajomość języków

 • polski
 • angielski
 • wietnamski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Certyfikaty

 • Van Tuyen Nguyen, specjalista medycyny naturalnej w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Van Tuyen Nguyen, specjalista medycyny naturalnej - Certyfikaty
 • Van Tuyen Nguyen, Warszawa - Certyfikaty
 • Van Tuyen Nguyen, specjalista medycyny naturalnej w mieście Warszawa - Kwalifikacje zawodowe

Choroby

 • rwa kulszowa
 • ból zwyrodnieniowy
 • choroby zwyrodnieniowe
 • paraliż
 • astma oskrzelowa
 • głuchota
 • choroby zatok
 • Choroby układu kostno-stawnego: rwa kulszowa, zwyrodnienia
 • Choroby alergiczne: sierść zwierzęca, jedzenie, kurz,pyłki
 • Choroby układu oddechowego: astma, kaszel
 • Choroby układu pokarmowego: wrzody żołądka, Chrono ( Crown)
 • Choroby oczu: osłabienie wzroku, suchość oczu, jęczmień
 • Choroby uszu: ból ucha, głuchota, zawroty głowy, zatoki
 • Choroby układu nerwowego: bezsenność, paraliż twarzy, brak mowy
 • Choroby układu krwionośnego: hemoroidy, zimne ręce i nogi
 • Ch układu ruchu: paraliże z różnych przyczyn i wrodzone u dzieci
 • Choroby kobiece:nieregularne miesiączkowanie, bóle menstruacyjne
 • Choroby męskie: impotencja, zaburzenia erekcji
 • Zespół Down, autyzm:brak zmian w chromosomach, leczenie objawowe
 • Choroby nowotworowe: wzmocnienie odporności organizmu
 • Nałogi: odstawienie alkoholu, rzucanie palenia
 • Niepłodność: pierwotna i wtórna powstała z różnych przyczyn
 • Choroby skóry: podrażnienia, wypryski, opryszczki, trądzik
więcej