mgr

Urszula Włodarczyk

Dietetyk

15 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
272 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką studiów licencjackich i magisterskich na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na kierunku Dietetyka. Już podczas studiów dokształcałam się, biorąc… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Na Zdrowie Poradnia dietetycznaUsługa: pierwsza wizyta

  Pani Urszula to świetny dietetyk. Szybkie efekty bez głodzenia się. Pyszne, pomysłowe posiłki dobrane pod kątem preferencji smakowych oraz ,co najważniejsze, naszej tolerancji produktów. Zdrowie i dobre samopoczucie klienta dla Pani Urszuli to priorytet !

  Urszula Włodarczyk2018-05-24

  Dziękuję bardzo za opinię. Bardzo mi miło, że mogłam Pani pomóc w budowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Życzę dużo zdrowia.
  Urszula Włodarczyk

 • A

  Bardzo miła atmosfera, rzetelny wywiad, dobra kawa! Pani Ula bardzo fajnie mi wytłumaczyła jaki zamierza obrać kurs co do mojej diety, jakie zalecenia są ważne przy mojej jednostce chorobowej. Jest osobą profesjonalną i taktowną. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt Wielkanocnych!

  Urszula Włodarczyk2018-05-24

  Dziękuję bardzo za miłe słowa. Cieszę się, że będziemy współpracować. Pozdrawiam, Urszula Włodarczyk

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DIAGNOSIS SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNEUsługa: konsultacje dietetyczne

  Od zawsze miałem problem z ułożeniem dobrze zbilansowanej diety dostosowanej do treningu oraz do mojego trybu życia, produkty spożywane przeze mnie były niezdrowe a nawyki żywieniowe złe co odbiło się na moim zdrowiu nie wspominając już o straconym czasie. Postanowiłem skorzystać z pomocy profesjonalnego dietetyka. Wybrałem Panią Ule i to był najlepszy z możliwych wyborów. Nie spodziewałem się ,że w tak krótkim czasie można osiągnąć tak dobre efekty. Dieta ułożona indywidualnie pod moją osobę jest idealnie zbilansowana a każdy produkt i każda potrawa jest wspólnie konsultowana uwzględniając moje upodobania żywieniowe.Pani Ula jest wspaniałą i przemiłą osobą a każda wizyta u niej to czysta przyjemność, z czystym sumieniem mogę polecić, lepszego dietetyka nie znajdziecie gdyż jest najlepsza w tym co robi. Bardzo Polecam :) !!!

  Urszula Włodarczyk2018-05-24

  Dziękuję bardzo za miłe słowa. Cieszę się, że mogłam Panu pomóc w zrealizowaniu Pana celów. Życzę dużo zdrowia.
  Urszula Włodarczyk

 • D
  Lokalizacja: Na Zdrowie Poradnia dietetyczna

  Jestem po pierwszej wizycie u Pani Urszuli i naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, dokładności i rzetelności. Nasza wizyta się przedłużyła, a mimo tego czułam się do końca wysłuchana Do mojej sytuacji Pani Urszula podeszła holistycznie i naprawdę co do merytoryki nie mam żadnych zarzutów. Dodatkowym atutem jest atmosfera podczas wizyty, czułam się bezpieczna, szanowana i wypiłam bardzo dobrą kawę! Pani Urszula zadbała o najmniejszy szczegół spotkania. Wywiad jest faktycznie zrobiony bardzo dokładnie, sprzęt jest najnowszy. Jestem objęta opieką nie tylko podczas spotkań, ale podczas całego procesu leczenia poprzez każdy dostępny komunikator. I przede wszystkim zauważyłam, że Pani Urszula ciągle aktualizuje swoją wiedzą, co dla mnie jest znaczącym atutem. Jestem bardzo wymagającym klientem i naprawdę nie znalazłam żadnej wady! Już nie mogę się doczekać się diety i kolejnego spotkania:)

  Urszula Włodarczyk2018-05-24

  Dziękuję bardzo za podzielenie się wrażeniami. Takie słowa dają mi dużo radości :)
  Pozdrawiam, Urszula Włodarczyk

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Na Zdrowie Poradnia dietetyczna

  Zadano mi bardzo szczegółowe pytania, sprzęt do badań był nowoczesny, jestem zadowolona z wizyty. Czekam na jadłospis i efekty!

  Urszula Włodarczyk2018-03-20

  Dziękuję bardzo za opinię. Cieszę się ze współpracy.
  Pozdrawiam, Urszula Włodarczyk

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Na Zdrowie Poradnia dietetycznaUsługa: pierwsza wizyta

  Bardzo przyjemna i owocna wizyta,z przyjemnością czekam na następne. Wszystko dokładnie wytłumaczone i bez stresu.

  Urszula Włodarczyk2018-03-20

  Dziękuję bardzo za miłe słowa. Cieszę się, że mogłam Pani pomóc. Życzę dużo zdrowia.
  Urszula Włodarczyk

 • R
  Lokalizacja: DIAGNOSIS SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNEUsługa: ustalenie diety w chorobie refluksowej

  Bardzo miła pani i bardzo pomocna, wizyta trwała ponad godzinę zostałem wypytany szczegółowo w celu ustalenia diety

  Urszula Włodarczyk2018-02-16

  Dziękuję bardzo za miłe słowa. Życzę dużo zdrowia.
  Urszula Włodarczyk

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne i cierpliwe podejście. Właśnie takiego lekarza szukałam! To dopiero pierwsze wspólne kroki ale wiem ze będzie to długa i bardzo owocna współpraca!

  Urszula Włodarczyk2018-01-19

  Dziękuję bardzo za miłe słowa. Cieszę się, że mogę Pani pomóc. Trzymam kciuki. Pozdrawiam serdecznie, Urszula Włodarczyk

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta i duży plus - zaangażowanie oraz dociekliwość ze strony dietetyka. Postrzegam Panią Urszulę jako osobę kompetentną, komunikatywną, a przede wszystkim zaangażowaną. Początek współpracy bardzo obiecujący.

  Urszula Włodarczyk2018-01-15

  Dziękuję bardzo za miłe słowa. Cieszę się, że będziemy współpracować i trzymam kciuki. Pozdrawiam serdecznie, Urszula Włodarczyk

 • Lokalizacja: Na Zdrowie Poradnia dietetycznaUsługa: ułożenie diety

  Polecam z całego serca! Od lat zmagam się z zespołem jelita drażliwego. Ciężko było mi dobrać w swojej diecie produkty tak, aby zminimalizować objawy choroby. Dzięki Uli nie tylko czuję się jakbym była zupełnie zdrowa, ale też wiem jak komponować posiłki by były bardziej odżywcze. Przepisy proponowane przez Ulę są bardzo ciekawe, odkryłam dzięki nim kilka nowych produktów bez których teraz nie wyobrażam sobie swojej diety. Dodatkowo Ula jest bardzo uśmiechnięta i można się przy niej poczuć jakbyśmy się znały od dawna- taka atmosfera bardzo ułatwia mówienie o wstydliwych problemach związanych z układem odżywiania. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty! :)

  Urszula Włodarczyk2018-01-05

  Dziękuję bardzo za opinię. Cieszę się, że dieta pomogła zmniejszyć dolegliwości. Życzę dużo zdrowia i zapraszam na wizytę kontrolną.
  Pozdrawiam, Urszula Włodarczyk

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką studiów licencjackich i magisterskich na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na kierunku Dietetyka. Już podczas studiów dokształcałam się, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Doświadczenie zbierałam podczas licznych praktyk m.in. w Regionalnej Poradni Diabetologicznej we Wrocławiu oraz w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Ponadto w ramach aktywności w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Studentów Medycyny IFMSA-Poland prowadziłam edukację żywieniową w Gimnazjum nr 14 we Wrocławiu oraz udzielałam konsultacji dietetycznych podczas Tygodnia Zdrowia na Politechnice Wrocławskiej i w Centrum Handlowym Arkady. Dodatkowo prowadziłam porady żywieniowe przy współpracy z firmą Nutricia. Aktualnie jestem Certyfikowanym Członkiem Zwyczajnym Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków ze statusem Dietetyk medyczny.

  Ukończonych kursów, warsztatów, szkoleń oraz konferencji, w których uczestniczyłam:
  1. II Ogólnopolska Konferencja Dietetyki (Łódź, 23-24 marca 2012r.)
  2. III Konferencja Naukowa Żywienie Zdrowie I Choroby (Wrocław, 24 listopada 2012r.)
  3. Szkolenie „Immunodiagnostyka Nietolerancji Pokarmowej” (Wrocław, 21 kwietnia 2013r.) nr certyfikatu : 852/20134. II Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo farmakoterapii- jeden problem, różne spojrzenia” (Wrocław, 16-17 maja 2013r.)
  5. Szkolenie pt.: Niedożywienie ambulatoryjne- jaki to problem? (Wrocław, 28 maja 2013r.)
  6. Konferencja DietetykaForum 2013 (Poznań, 15 czerwca 2013r.)
  7. Szkolenie „ Edukator w cukrzycy” nr certyfikatu: 39/09/2013 (Poznań, 21 września 2013r.)
  8. Szkolenie „Dietocoaching I i II °” nr certyfikatu: 86/09/2013 (Poznań, 28-29 września 2013r.)
  9. V Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Nutraceutyki i Żywność funkcjonalna w Zdrowiu i Chorobie (Kraków, 19 października 2013r.)
  10. Konferencja Żywienie Zdrowie I Choroby (Wrocław, 23 listopada 2013r.)
  11. Konferencja Fit-Medical Forum 2014 (Poznań, 24 stycznia 2014r.)
  12. Kurs Dietetyki Sportowej nr certyfikatu: 37/03/2014 (Kraków, r.)
  13. Szkolenie „Żywienie w chorobach tarczycy” nr certyfikatu: 95/03/2014
  (Kraków, 22 marca 2014r.)
  14. Konferencja Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego „Mikroflora jelitowa a przekraczanie granic w sporcie” (Warszawa, 14 czerwca 2014r.)
  15. Warsztaty szkoleniowe „Niedożywienie w praktyce dietetycznej”
  (Wrocław, 25 czerwca 2014r.)
  16. II międzywydziałowa konferencja z psychodietetyki pt.: Zdrowy styl życia w kontekście psychodietetyki-część II (Wrocław, 6 lipca 2014r.)
  17. Konferencja „Zalecenia Kliniczne Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego 2015 – Jak optymalnie leczyć cukrzycę i jej powikłania? (Wrocław, 4 lutego 2015r.)
  18. VII Konferencja „Najnowsze standardy diagnostyczne i terapeutyczne zaburzeń metabolicznych” (Poznań, 7 marca 2015r.)
  19. Udział w akcji „Tydzień Zdrowia” (Wrocław, 20.04.2015r.)
  20. III Wspólny Kongres Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego oraz Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci (Warszawa, 28-30 maja 2015r.)
  21. Kurs leczenia żywieniowego w warunkach szpitalnych i domowych (Warszawa, 28-30 maja 2015r.)
  22. V Zjazd Polskiego Towarzystwa Badań Nad Otyłością – Czy otyłość ma płeć? (Białystok, 17-19 września 2015r.)
  23. XIX Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (Wrocław, 1-3 października 2015r.)
  24. Warsztaty „Niedożywienie w praktyce dietetycznej” (Wrocław, 18 listopada 2015r.)
  25. Konferencja „Niedożywienie w zaburzeniach połykania” (Wrocław, 22 stycznia 2016r.)
  26. VI. Ogólnopolska Konferencja Dietetyki Congressus Dietetica (Łódź, 1-2 kwietnia 2016r.)
  27. Konferencja „Zalecenia Kliniczne Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego 2016 – Jak optymalnie leczyć cukrzycę i jej powikłania? (Wrocław, 6 kwietnia 2016r.)
  28. Konferencja Akademia Top Medical Trends Pułapki w endokrynologii w gabinecie lekarza POZ (Wrocław, 7-8 kwietnia 2016r.)
  29. Szkolenie „Dietoterapia pacjenta otyłego. Nowe możliwości leczenia” II edycja Rajdu Nowoczesnej Dietetyki (24 października 2016r.)
  30. Szkolenie „Dietoterapia chorób autoimmunologicznych tarczycy” II edycja Rajdu Nowoczesnej Dietetyki (25 października 2016r.)
  31. Warsztaty dla Dietetyków „Doustna suplementacja pokarmowa w leczeniu niedożywienia” pod kierunkiem dr n. med. Anny Zmarzły zorganizowanym we Wrocławiu w WSS im. Gromkowskiego, Poradnia Żywienia Klinicznego (Wrocław, 9 listopada 2016r.)
  32. Konferencja „Diety eliminacyjne – moda czy konieczność?” zorganizowana przez Dolnośląską Izbę Lekarską we Wrocławiu (Wrocław, 22 listopada 2016r.)
  33. Warsztaty dla Dietetyków „Doustna suplementacja pokarmowa w leczeniu niedożywienia” pod kierunkiem dr n. med. Anny Zmarzły zorganizowanym we Wrocławiu w WSS im. Gromkowskiego, Poradnia Żywienia Klinicznego (Wrocław, 16 marca 2017r.)
  34. Konferencja „Zalecenia Kliniczne Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego 2017 – Jak optymalnie leczyć cukrzycę i jej powikłania? (Wrocław, 10 maja 2017r.)
  35. Konferencja ŚLĄSKA WIOSNA DIETOTERAPII 2017 Choroby dietozależne – lekarz i dietetyk – naczynia połączone (Katowice, 03 czerwca 2017r.)
  36. Warsztaty Praktyczne Konferencji ŚLĄSKA WIOSNA DIETOTERAPII 2017: Praktyczne aspekty dietoterapii u pacjentów z zaburzeniami metabolicznymi i endokrynologicznymi (Katowice, 04 czerwca 2017r.)
  37. Kształtowanie Kobiecej Sylwetki – Moduł I Sowiński Sport Nutrition
  38. Kształtowanie Kobiecej Sylwetki – Moduł II Sowiński Sport Nutrition
  39. Kształtowanie Kobiecej Sylwetki – Moduł III Sowiński Sport Nutrition
  40. Kształtowanie Kobiecej Sylwetki – Moduł IV Sowiński Sport Nutrition
  41. Konferencja Zaawansowane choroby wątroby – patofizjologia, obraz kliniczny i leczenie (Wrocław, 17.11.2017r.)
  42. DIETY ELIMINACYJNE – MODA CZY KONIECZNOŚĆ? (Wrocław, 21.11.2017r.)
  43. Objawy alarmowe w pediatrii z perspektywy gastroenterologa, ginekologa i immunologa klinicznego (Wrocław, 7.12.2017r.)
  44. Co nowego w endokrynologii i diabetologii dziecięcej? (Wrocław, 11.12.2017r.)

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (Dietetyka - magister)
 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (Dietetyka - licencjat)
 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (Studia Podyplomowe Zioła w Profilaktyce i Terapii)

Staże

 • Praktyka w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii - Zakład Dietetyki w Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
 • Praktyka w Regionalnej Poradni Diabetologicznej we Wrocławiu
 • Praktyka w Akademickim Szpitalu Klinicznym im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
 • Praktyka w NZOZ „Przychodnia Kosmonautów” we Wrocławiu
 • Praktyka w Przedszkolu nr 48 we Wrocławiu
 • Praktyka w Miejskim Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu
 • Praktyka w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 we Wrocławiu (Oddział kliniczny endokrynologii dziecięcej)
więcej

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl