mgr

Urszula Sokalska - Goleń

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

3 opinie +dodaj

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Posiada blisko dziesięcioletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych i młodzieży. Studia… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet ZmianUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Pani psycholog zwróciła mi uwagę na dwa elementy mojego postępowania, z których wcześniej nie zdawałam sobie sprawy, a rzutują one w znacznym stopniu na całe moje życie. Dziękuję za pomoc.

 • P

  Na terapię uczęszczałam dwukrotnie, dwukrotnie byłam naprawdę zadowolona.
  Pani Urszula skupia się na tym, z czym jest problem.
  Mimo niewielkich chęci uczęszczania w cotygodniowym cyklu, zajęcia były prowadzone w taki sposób, że w momencie, gdy nachodził koniec sesji, nie chciało się wychodzić.
  Zajęcia były urozmaicone m.in. psychodramą.
  Do spraw podchodzi profesjonalnie, lecz zachowuje się naturalnie, można swobodnie rozmawiać, o wszystko zapytać. W trakcie terapii można czuć się sobą, nie odczuwać żadnej presji, ani nacisku ze strony prowadzącej.
  W skrócie mogę powiedzieć, że Pani Psycholog jest godna polecenia!!!

 • K

  Korzystałam z pomocy pani psycholog ok 2 lat jestem bardzo zadowolona efekty sa do dzis terapia wpłynęła korzystnie na moje życie jestem wdzięczna i z czystym sumieniem mogę polecić panią Sokalską

Pytania pacjentów (19)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Posiada blisko dziesięcioletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych i młodzieży.
  Studia psychologiczne ukończyła na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyła również czteroletni kurs przygotowujący do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jest certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień oraz asystentem psychodramy.
  Oprócz praktyki prywatnej, posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy terapeutycznej zdobywane w Poradni Terapii Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych i Współuzależnień w Chorzowie oraz Ośrodku Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w Zabrzu (poradnia zdrowia psychicznego i poradnia leczenia uzależnień), gdzie prowadzi terapię indywidualną i grupową. Doświadczenie terapeutyczne zdobywała również podczas staży na oddziale dziennym psychiatrycznym w Samodzielnym Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Siemianowicach Śląskich.
  W swojej pracy opiera się na założeniach nurtu psychodynamicznego. Korzysta także z metod innych szkół terapeutycznych. Jej pracę terapeutyczną z pacjentami nadzorują certyfikowani superwizorzy.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Śląski w Katowicach (2004 - 2009)
 • Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii oddział w Katowicach (2010 - 2013) Certyfikat specjalisty terapii uzależnień wydany przez Krajowe Biuro ds Przeciwdziałania Narkomanii
 • Śląska Szkoła Psychoterapii (2013 - 2017). Asystent psychodramy

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • od 2009 - Szpital Specjalistyczny w Chorzowie. Poradnia Terapii Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych i Współuzależnienia - od 2009
 • od 2015 - Ośrodek Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w Zabrzu: Poradnia Zdrowia Psychicznego, Poradnia Terapii Uzależnień, Oddział Leczenia Uzależnień

Certyfikaty

Choroby

więcej