Adres

Wita Stwosza 41, Katowice
Szpital GeoMedical (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Płatność ratalna
32 735.....

Konsultacja endokrynologiczna - pierwsza wizyta • 200 zł

Konsultacja endokrynologiczna - kolejna wizyta • 150 zł

Hierowskiego 70, Katowice
Centrum Medyczne Signum (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Zdjęcia


Usługi i ceny

Konsultacja endokrynologiczna - pierwsza wizyta

200 zł


Wita Stwosza 41, Katowice

200 zł

Szpital GeoMedical


Konsultacja endokrynologiczna - kolejna wizyta

150 zł


Wita Stwosza 41, Katowice

150 zł

Szpital GeoMedical

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
25 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor Słomian była moim pierwszym endokrynologiem! Przyznam, że trafiłam do niej prywatnie z rozpoznaniem guza tarczycy, jako osoba młoda i wystraszona liczyłam na szybką diagnozę, Pani Doktor wówczas bardzo miła uprzejma zaleciła przyjmowanie Jodu w tabletkach. Przy kolejnych wizytach podtrzymywała tylko tezę, że to właściwy sposób leczenia. Po kilku wizytach udało mi się dostać do tejże Pani z NFZ w tym momencie wizyta trwała tylko 3 min, Pani Doktor okropnie niemiła, wręcz wyrzuciła mnie z gabinetu. Przyznam tylko, że kolejny lekarz przeprowadzając dalszą diagnostykę stwierdził, że był to guz "zimny" i żadne leczenie jodem nie jest tutaj pomocne. Bardzo dziękuję Pani Doktor, mój guz rósł dalej i od początku nadawał się tylko do leczenia operacyjnego ze względu na spory rozmiar.


W
Użytkownik zweryfikowany

Byłam na wizycie u pani doktór Słomian i nie jestem zadowolona, czekałam sporo czasu na termin i rozczarowanie, bardzo nie miła osoba, jak idziesz państwowo to czujesz się jak śmieć ;( przykre to jest,w dodatku nawet nie raczy wysłuchać pacjenta i ma chamskie odzywki -pozjadała wszystkie rozumy,zarozumiała cwaniara i tyle, szkoda czasu bo takiemu lekarzowi nie da się zaufać,trzeba szukać nowego bo wizyta u pani dr to porażka


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem byłą pacjętką Dr. Słomian , mogę powiedzieć tylko tyle , że Pani Doktor jest bardzo konkretna i stanowcza w stawianiu diagnoz i podejmowaniu decyzji w leczeniu przed operacją jak i po operacji .. Jej diagnozy i decyzje są podejmowane bez wahania , to jest lekarz który naprawdę wie co robi ..
Dziękuję Pani Doktor za wyjątkową opiekę nade mną ..


A
Użytkownik zweryfikowany

Trzykrotnie leżałam w szpitalu na oddziale dr Urszuli Słomian,jestem zbulwersowana niektórymi opiniami.Na oddziale miła domowa atmosfera,pani ordynator bardzo konkretna i rzeczowa,znająca się świetnie na tym co robi.Nigdy nie odczułam z Jej strony żadnej niechęci do pacjenta wręcz przeciwnie zawsze miła , uśmiechnięta i pewna swej diagnozy.Jestem szczęśliwa,że miałam tę możliwość dostania się pod skrzydła dr Słomian.
,


G
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłem do dr Słomian przez przypadek- szukałem kolejnego endokrynologa, poradzono mi poradnię na Powstańców w Katowicach, tam się zarejestrowałem- pierwszy wolny termin- czekałem prawie 2 miesiące. Poprzedni lekarz- dr Krysiak- Katowice- wizyta prywatna 80 zł plus odpłatne badania- po 2 czy 3 spotkaniach zaproponował leczenie jodem- jak powszechnie wiadomo, to ostateczność. Szybko zmieniłem lekarza, na moje szczęście. Dr Słomian - kobieta stanowcza, sprawia wrażenie nieprzystępnej, ale zyskuje na plus w dalszej rozmowie:)) Błyskawicznie trafiłem na Jej oddział, bo moja tarczyca była w opłakanym stanie, poprzedni endokrynolog nie potrafił dobrać odpowiedniej dawki tabletek, i w 2 tygodnie postawiła mnie na nogi. Sam pobyt w szpitalu wspominam miło, bardzo kompetentna obsługa, wszyscy mili, łącznie z dr Słomian. Po pobycie w szpitalu - to już ponad 2 lata- jeżdzę do poradni kilka razy w roku, i nigdy nie spotkałem się z niemiłym zachowaniem Pani dr, wręcz przeciwnie, zawsze uśmiechnięta. A moja tarczyca na razie w porządku, od roku nie biorę żadnych tabletek.


G

Pod koniec listopada,zglosilam sie do dr.Słomian na konsultację.Zostałam odpowiednio zdiagnozowana,i jej zawdzięczam że dzisiaj już jestem po operacji w Gliwicach.Nie dostała żadnej koperty,a o raku powiedziała mi w sposób,który pozwolił mi to draństwo zrozumieć!


G

Nie mam zadnych negatywnych opinii o pani doktor... naczytalam sie w internecie i balam sie wizyty... a tu mila niespodzianka... pani doktor miala czas, wiadomo ze nie jakies 45 min czy ile ale szybko sprawnie i konkretnie... przeciez to nie kawiarnia zeby poplotkowac.. szybko mnie zdiagnozowala... zlecila wszystkie badania i na tym koniec..
jedyne co mi si enie podobalo to balagan w klinice w katowicach... no ale na to to juz ona nie ma wplywu :))


G

Leczę się u Pani dr Słomian w Wojewódzkiej Poradni Endokrynologicznej w Katowicach i jestem zdumiona negatywnymi opiniami. Zdiagnozowana zostałam dość szybko, Skierowania na wszystkie dodatkowe badania dostałam.Badania zresztą
wykonano szybko i sprawnie. Zaufałam Pani dr.to ona mnie leczy. Myślę,że żaden lekarz nie lubi kiedy pacjent sam stawia sobie diagnozę. Nigdy nie widziałam Jej nerwowej czy nie mającej do mnie czasu.Na pytania otrzymuję odpowiedzi.


G

spotkałam sie z dr. Słomian na jej oddziale przeprowadzono badania ale dalsza droga w przychodni niestety zmieniła moje zdanie radykalnie. Jak nie jesteś prywatnym pacjentem to wypad. Nerwowa chimeryczna krzykliwa i obrażalska, bo pokazałam jeszcze inne wyniki i śmiałam podważyć jej fachowość.Niestety do dziś nie mogę znaleźć dobrego endokrynologa. Jadwiga Frencel


G

Ja byłam pierwszy raz u dr Słomian ze złymi wynikami TSH - wizyta z NFZ - nie mam o niej złej opinii, zostałam zbadana, leki przepisane, nie uciekłam z gabinetu. Wszystko było w porządku. Teraz idę na kontrolę i mam nadzieję, że wizyta będzie bez zmian i nie zmieni mojej oceny.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Zdjęcia