Umów wizytę Zapytaj lekarza 490 odwiedzin w ciągu 30 dni

Zapraszam do gabinetów we Wrocławiu i Lubinie. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Pracuję konsultacyjnie i psychoterapeutycznie z osobami dorosłymi, młodzieżą starszą powyżej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Alter Ego Poradnia Psychologiczna Psychiatryczna-Seksuologiczna

  Bardzo ciepła i otwarta osoba, która potrafi wydobyć z osoby pozytywy. Pomaga ocenić sytuację racjonalnie i za pomocą prostych pytań wskazać na faktyczny problem. To bardzo ułatwia podjęcie trudnych decyzji, często opartych na odczuciach - dzięki umiejętnemu ukazaniu sytuacji w innym świetle, ujęciu jej pod innym kątem, można swoje myślenie zracjonalizować i uspokoić emocje. Polecam w 100 %.

  Urszula Gontarz2018-02-12

  Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bez wątpienia polecam Panią Urszulę. To właśnie dzięki opinią na znanylekarz.pl udało mi się znaleźć kontakt i miejsce, w którym Pani psycholog przyjmuje. Pani Ula posiada w sobie dużo empatii i potrafi również naprowadzić pacjenta, skłonić do refleksji przez zadawanie odpowiednich pytań. Dodatkowo Pani Ula używa świetnych metod, bo nie tylko posługuje się słowem, ale i wizualnie przedstawia pewne rzeczy, co naprawde mocno dociera do człowieka i bardzo motywuje do dalszej współpracy.

  Urszula Gontarz2017-11-27

  Pani Martyno, bardzo dziękuję :-) Cieszę się, że mogę Pani towarzyszyć i przyglądać się, jak poszukuje Pani odpowiedzi, szuka nowych sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach i jak wiele przy tym jest w Pani nadziei, wiary i zdecydowania, by się nie poddawać.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Poradnictwa i Psychoedukacji

  Pani Ula jest pełną empatii, ciepłą osobą i świetnym psychologiem. Pomogła mi poradzić sobie z moimi wątpliwościami, wrócić do równowagi i dała wskazówki jak radzić sobie w przyszłości. Bardzo dziękuję i pozdrawiam oraz z całego serca polecam.

  Urszula Gontarz2017-06-14

  Serdecznie dziękuję Pani Małgorzato☺

 • K
  Lokalizacja: Centrum Poradnictwa i Psychoedukacji

  Po 3 miesiącach terapii (raz w tygodniu jedna wizyta) jestem spokojniejsza, bardziej pewna siebie, umiem radzić sobie sama w trudnych sytuacjach, prawie zapomniałam co to lęk, a mój nastrój jest dobry mimo pojawiających się trudnych i stresujących sytuacji. Wcześniej uczęszczałam do innych terapeutów, ale nikt nie był na tyle cierpliwy i wrażliwy co Pani Ula. Podczas spotkań panuje atmosfera zrozumienia, akceptacji, ani razu nie poczułam się do czegoś przymuszana, choć zadań mających na celu pracę nad samym sobą było kilka do wykonania. Zdecydowanie polecam, Pani Ula jest nie tylko bardzo dobrym specjalistą, ale i wspaniałą osobą, która potrafi słuchać i szanuje drugiego człowieka :)

  Urszula Gontarz2017-04-14

  Dziękuję Pani Kamilo☺ To w Pani jest siła, dzięki której czuje się Pani lepiej. Proszę o tym pamiętać. Pozdrawiam serdecznie.

 • K
  Lokalizacja: Poradnia Alter Ego

  Pani Urszula pomogła mi przejść przez trudny dla mnie czas. O Pani Urszuli mogę powiedzieć, że jest nie tylko dobrym psychologiem, ale przede wszystkim ciepłą i serdeczną osobą. Nasze spotkania dały mi ogromne wsparcie, kiedy tego potrzebowalam oraz wiedzę i wskazówki potrzebne do mojej dalszej, samodzielnej juz drogi. Dziękuję!

  Urszula Gontarz2017-03-08

  Pani Kasiu dziękuję pięknie☺ i dobrej wędrówki życzę. Ma Pani wszystko, czego potrzeba, by ta samodzielna droga była nie tylko bezpieczna, ale też ciekawa, twórcza, inspirująca....

 • J

  Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami :-) Spotkania z Panią Ulą odbywają się w atmosferze ogromnej empatii i zrozumienia, wiem że mogę liczyć na duże wsparcie ze strony terapeuty. W trakcie spotkań mam duże poczucie bezpieczeństwa i dzięki temu wiem, że mogę porozmawiać o każdym problemie. Pani Ula ma niebywałą zdolność wyczuwania co w danej chwili leży na sercu i pomaga się z tym uporać. Jest to profesjonalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Bardzo dziękuje za pomoc we wszystkim co udało mi się do tej pory osiągnąć :-) Oczywiście jak najbardziej polecam!

  Urszula Gontarz2017-01-27

  Bardzo dziękuję-:) Dla mnie to ogromna przyjemność towarzyszyć Pani w trudnej podróży docierania do własnych zasobów, siły, równowagi - w podróży odkrywania Siebie w całej palecie barw-:)

 • M

  Terapia z Panią Ulą to profesjonalizm połączony z ciepłem i atmosferą bezpieczeństwa. Każde pytanie zadane z taktem, nienachalnie naprowadza na właściwe tory, dzięki temu odkrywasz siebie z innej perspektywy. Gorąco polecam!

  Urszula Gontarz2016-10-18

  Pani Magdo, dziękuję pięknie i serdecznie pozdrawiam, trzymając mocno kciuki :-)

 • P

  Serdecznie polecam Panią Urszulę. Bardzo miła, rzeczowa oraz ciepła osoba. Bardzo doświadczona Pani psycholog :-)

  Urszula Gontarz2016-07-25

  Dziękuję i pozdrawiam ciepło :-)

 • M

  Wybrałam Panią spośród innych, bo byłam przekonana ,że tylko Pani może mi pomóc sama posiadając dzieci w wieku nastoletnim, bo kto jak nie praktyk zna się na tym najlepiej. Ta wizyta dala mi niezmiernie wiele kwestii do przemyśleń i rozwoju jako matka i kobieta. Dziękuję za pełen profesjonalizm i prawdziwa empatie. Na pewno do Pani wrócę,bo ten czas z Panią uważam za niezwykle cenny.

  Urszula Gontarz2016-07-22

  Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

 • A

  Bardzo dobry psycholog, empatyczny, z dużym doświadczeniem w pracy z ludźmi, pełen profesjonalizm. Polecam

  Urszula Gontarz2015-03-10

  Dziękuję i pozdrawiam:)

Pytania pacjentów (11)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam do gabinetów we Wrocławiu i Lubinie.

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Pracuję konsultacyjnie i psychoterapeutycznie z osobami dorosłymi, młodzieżą starszą powyżej 16 r. życia oraz z parami.
  Od ponad 24 lat wspieram zawodowo osoby i rodziny w ich trudnych sytuacjach życiowych.

  Obecnie podnoszę swoje kwalifikacje na 5-letnim akredytowanym kursie psychoterapii we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii - przygotowującym do certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego.
  Posiadam wielowymiarowe doświadczenie poradnicze i szkoleniowe w pracy indywidualnej i grupowej zdobywane w poradniach, placówkach służby zdrowia,pomocy społecznej, w sądzie, placówkach edukacyjnych oraz w ramach prywatnej działalności - z szeroką grupą klientów.

  Moją pasją jest kontakt z drugim człowiekiem – słuchanie go, próba zrozumienia, odkrywania jego świata, towarzyszenie mu w poszukiwaniu lepszej drogi...

  Osobista droga życiowa pozwala mi dostrzegać subtelności i docierać do wyjątkowości drugiej osoby. Jestem przekonana, że każde przeżycie, doświadczenie - oprócz bólu, smutku, zwątpienia może nieść ze sobą wartość, która nas wzmacnia, otwiera, wyzwala, wzbogaca. Jest doświadczeniem, z którego można skorzystać, by dalsze życie było bezpieczniejsze, lepsze, inne...


  W trakcie spotkania oferuję Państwu bezpieczną przestrzeń, zrozumienie, akceptację i uważność.
  W swojej pracy kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa.

  Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

  Zapraszam na moją stronę: www.psychogabinet.wroclaw.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • 5-letni Akredytowany Kurs Psychoterapii (w trakcie procesu certyfikacji) - Wrocławski Instytut Psychoterapii
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej Wrocław - psychologia
 • Uniwersytet Zielonogórski - pedagogika
 • Szkoła Trenerów Biznesu
 • Uniwersytet Wrocławski - psychologia zarządzania w gospodarce, szkoła kontaktów interpersonalnych, prawo pracy i prawo socjalne
 • Program edukacji psychologicznej w zakresie psychoterapii Gestalt w Krakowie
 • Racjonalna Terapia Zachowania - Polskie Towarzystwo Psychologii Behawioralnej w Krakowie
 • Diagnoza i terapia zaburzeń dzieci i młodzieży - DCP Wrocław
więcej

Staże

 • praktyki w Wojewódzkim Szpitalu dla Psychicznie i Nerwowo Chorych w Lubiążu

Choroby

więcej

Zdjęcia