lek. dent.

Urszula Godlewska-Tomaszewska

Stomatolog, Protetyk, Chirurg szczękowy

64 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
1 088 odwiedzin w ciągu 30 dni

specjalista I stopnia stomatologii ogólnej z wieloletnim stażem. W klinice "Prestige Dental" zajmuje się endodoncją, leczeniem z wykorzystaniem mikroskopu, implantologią oraz zaburzeniami… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
64 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa ŻoliborzUsługa: wizyta kontrolna / pierwszorazowa

  Jestem pacjentką od ponad 2 lat. Pani Urszula jest zawsze przesympatyczna i skrupulatna. Stomatolog z powołania. Jeżdżę z drugiego końca Warszawy i wiem, że w razie leczenia kanałowego jestem w dobrych rękach :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa Żoliborz

  Jeśli lekarz jest kompetentny, a przy tym miły,cierpliwy i komunikatywny, to nic wiecej pacjentowi nie potrzeba:) Pani asystentka także na 5plus:)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa Żoliborz

  Rewelacyjna pani doktor. Panicznie bałem się dentysty, podejście i umiejętności pani doktor sprawiły że obecnie nie mam problemu z kolejną wizytą. Wyśmienita pani chirurg, po usunięciu trzech zębów skończyło się na jednym panadolu, żadnych komplikacji. Zdecydowanie polecam wszystkim s szczególnie osobom bojącym się dentysty.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa Żoliborz

  Szybki kompleksowy przegląd w bardzo miłej atmosferze. Zdjęcie pantomograficzne na miejscu od ręki, potem przegląd i oczyszczanie kamienia. Gabinet świetnie wyposażony w nowoczesny sprzęt, a Pani doktor działa szybko i profesjonalnie.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa Żoliborz

  Jestesmy całą rodziną pacjentami pani doktor Uli Godlewskiej. Pani doktor Ula jest wyjątkowo cierpliwym i miłym lekrzem, ma bardzo dobre podejście zarówno do najmłodszych i bardzo "wymagających" pacjentów, jaki i do tych większych ;) Serdecznie polecam :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa ŻoliborzUsługa: wizyta kontrolna / pierwszorazowa

  Bardzo miła pani i profesjonalna obsługa. Dało się odczuć, że jest się w dobrych rękach i nic złego mi się nie stanie. Czyste gabinety i miła atmosfera. Polecam :)

 • T
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa Żoliborz

  Byłem na wizycie kontrolnej z perspektywą czyszczenia i być może dodatkowych ubytków. Zostały zrobione wszystkie zdjęcia, profesjonalnie sprawdzone ubytki i natychmiastowo czyszczenie i delikatne ubytki. Wszystko bardzo sprawnie, profesjonalnie przeprowadzona wizyta w miłej atmosferze! Zdecydowanie stomatolog godny polecenia!

 • Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa ŻoliborzUsługa: ból

  Pani dr Urszula Godlewska-Tomaszewska jest godnym polecenia lekarzem stomatologii, wnikliwym i odpowiedzialnym specjalistą o dużej empatii i kulturze osobistej. Systematyczna, w pełni kompetentna, z powodzeniem realizuje trudne zadania. Ewa Waniewska

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam wizytę u Pani doktor! Jest miłą i sympatyczną osobą, tak samo jak Pani asystentka. Nigdy też nie byłam w tak profesjonalnym gabinecie - bardzo dokładnie został sprawdzony stan moich zębów. Na pewno tutaj wrócę :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa ŻoliborzUsługa: wizyta kontrolna

  Panią dr polecam każdemu super. Lekarz zrobił na mnie dobre wrażenie swoją osobą i spokojnym usposobieniem. Pan doktor bardzo profesjonalnie wykonuje USG, lecz niestety zdarza się, że nie sporządza notatek z wizyt i z tego powodu muszę często przypominać mu o naszych wcześniejszych ustaleniach. Mimo wszystko jest to specjalista godny polecenia..

Pytania pacjentów (51)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Miałam 3 tygodnie temu usuwaną przez chirurga stomatologa torbiel zastainową na ustach. I od nowa mi się robi torbiel. Czy zostało nie tak usunięte czy od nowa nadgryzłam to miejsce? Czy tak się zdarza?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Torbiel zastoinowa ma tendencję do nawrotów ,zwykle trzeba ją ponownie usunąć

 • W lutym 2018r. przeszłam zawał serca. Mam wszczepione 4 stenty. Zażywam Acard 75, Plavix 75 i Xarelto 15. Zaczął boleć mnie ząb i obawiam się, że będę musiała go usunąć. Jak należy postępować w tym przypadku? Obawiam się odstawić leki. Czy powinnam mieć wykonany zabieg na oddziale chirurgii szczękowej? Czy mogę być znieczulana przed wyrwaniem w zwykły sposób?
  Dziękuję.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Proszę skontaktować się ze stomatologiem w celu ustalenia jakie leczenie będzie potrzebne a następnie z prowadzącym kardiologiem aby przygotował Panią do zabiegu jak również określił czy można go wykonać w warunkach ambulatoryjnych - dotyczy to głównie zabiegów chirurgicznych

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • specjalista I stopnia stomatologii ogólnej z wieloletnim stażem. W klinice "Prestige Dental" zajmuje się endodoncją, leczeniem z wykorzystaniem mikroskopu, implantologią oraz zaburzeniami stawu skroniowo - żuchwowego.Posiada bardzo bogate i wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w renomowanych klinikach stomatologicznych w Białymstoku i Warszawie. Uczestnik wielu kursów specjalistycznych w Polsce oraz Niemczech, gdzie na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Biegle włada językiem angielskim i rosyjskim.

  O klinice Prestige Dental
  Nowoczesna klinika otwarta na warszawskim Żoliborzu w 2013 roku
  Naszym głównym celem jest oferowanie Państwu najwyższej jakości, kompleksowych usług stomatologicznych przy zachowaniu wysokich rygorów higieny i sterylności. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało powstaniem wyjątkowej kliniki, w której duży nacisk kładziemy na profesjonalizm usług. Kadrę kliniki stanowią wysokiej klasy specjaliści, zarówno lekarze, jak i asysta stomatologiczna. Kładziemy nacisk na najwyższe standardy pracy, nowoczesne wyposażenie oraz cykliczne szkolenia całego personelu. Najwyższej jakości niemiecki sprzęt stomatologiczny oraz diagnostyczny pozwala na prowadzenie profesjonalnego leczenia w jednym miejscu. Dysponujemy m.in urządzeniem do wykonywania pantomogramów cyfrowych oraz mikroskopem. Naszym celem, jest pełna satysfakcja i dobro wszystkich naszych Pacjentów. Jesteście Państwo mile widziani.
  Zapraszamy do skorzystania z usług.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Protetyka stomatologiczna
 • Chirurgia stomatologiczna
więcej

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Białymstoku Wydział Stomatologii

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku ( Akademia Medyczna w Białymstoku) 1995
 • Klinika Dent Plast (1995, Białystok)

Certyfikaty